FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 31 okt 2024, 18:13

esprit24 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica :kafa:
Sivaz sudija za X. Ako se ne varam kad god je trebalo negdje planski X odsudit, on je bio na zadatku, kasnije ga jos budale hvalile da je posten..

A ovo za Ibrakovica, braco moj mi moramo prvo povaljati KS, i postavit 3 svoja covjeka, da bi uopce imali upliva u ovo, momentalno smo bespomocni i bez uticaja
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 31 okt 2024, 18:25

NajvecaRadosti je napisao/la:
31 okt 2024, 18:12
Bandic nam skoro uvijek sudi protiv Slobode i u vecini slucajeva dobro prolazimo s njim
Sivac nadam se da nece biti prodana piq.ka i da ce posteno odraditi posao u srijedu pa sta bude.Ipak se radi o utakmici koja lomi dalji tok sezone.
Ja inace se ne sjecam da nas je bandic ikad nesto klao, on je korektan. Barem koliko mi je u glavi

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 31 okt 2024, 18:27

plisek je napisao/la:
31 okt 2024, 18:13
esprit24 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica :kafa:
Sivaz sudija za X. Ako se ne varam kad god je trebalo negdje planski X odsudit, on je bio na zadatku, kasnije ga jos budale hvalile da je posten..

A ovo za Ibrakovica, braco moj mi moramo prvo povaljati KS, i postavit 3 svoja covjeka, da bi uopce imali upliva u ovo, momentalno smo bespomocni i bez uticaja
Iskreno, sa remijem u Mostaru ne bi bio nezadovoljan. :salut:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 31 okt 2024, 18:30

esprit24 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:00
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica :kafa:
Osim sto nam je na derbiju crveni u svlacionici dao :mrgreen:

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2361
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 31 okt 2024, 18:33

Bandić više nije lakrdijaš jer ga prate iz Uefe, perspektivan je sudija i odlično sudi evropske tekme. Jedina zamjerka je što u prosjeku svira 40 faulova :mrgreen: (izuzetak je ona prva tekma kad ih je bilo 19). Sivac loš sudija bez autoriteta, isto tako nikad nikog nije namjerno povalio. Gori su ovi u VAR kombiju na obje tekme. Sretno nam :bih:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 31 okt 2024, 19:16

boki86 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:25
NajvecaRadosti je napisao/la:
31 okt 2024, 18:12
Bandic nam skoro uvijek sudi protiv Slobode i u vecini slucajeva dobro prolazimo s njim
Sivac nadam se da nece biti prodana piq.ka i da ce posteno odraditi posao u srijedu pa sta bude.Ipak se radi o utakmici koja lomi dalji tok sezone.
Ja inace se ne sjecam da nas je bandic ikad nesto klao, on je korektan. Barem koliko mi je u glavi
Ni ja,ne mora ni sad :D
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

esprit24
Postovi: 5375
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 31 okt 2024, 20:02

luckystrike je napisao/la:
31 okt 2024, 18:30
esprit24 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:00
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica :kafa:
Osim sto nam je na derbiju crveni u svlacionici dao :mrgreen:
A njima dao dva u toku igre :D
@fkszuti pratil ko Gigsa i on je mlad :think:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 31 okt 2024, 20:08

Igraci kazu da je teren u Bosanskom Novom bio uzas. Da je bilo 5x gore nego na tv-u, da je bilo nemoguce kontrolisati loptu, imati osjecaj za pas i jacinu pasa. I što je najbitnije proslo je bez ozljeda, jer je teren uz to bio i tvrd jer ko zna sta su stavljali na njega...

Derbi na grbavici sa dva crvena njihova, pa i kad smo dobili i mi, je pokazao svu nemoc trenera koji umjesto da trazi dubinu sa napadacem i da postavi sredinu na njihovih 16, uvodi 6 krila i nastavlja sa 3 stopera igrati. Tu vidis da cocjek nema osjecaj za igru i fudbal vec da radi sve po automatizmu. Negdje to ide negdje ne
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 31 okt 2024, 20:19

Braco, evo sjednice u savezu KS!!!
Bakon odgadjanja 4 puta pukli su pod pritiskom.
Sad ce Ibrakovic svoju magiju da izvede.
Korak po korak, Kanton po Kanton i rjesit cemo kancer bh fudbala
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 31 okt 2024, 20:49

Vratiti Mujakića?

SAMO BORDO
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SAMO BORDO » 31 okt 2024, 20:53

Maroon1946 je napisao/la:
31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
Misljenja sam da ga nebi trebali vracati.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7201
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 31 okt 2024, 20:55

.
Zadnja izmjena: H8Z7, dana/u 31 okt 2024, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 31 okt 2024, 21:10

Maroon1946 je napisao/la:
31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
Prop'o

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 31 okt 2024, 21:16

Maroon1946 je napisao/la:
31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
Može kao čunj u Butmiru

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la leo1946 » 31 okt 2024, 21:34

Maroon1946 je napisao/la:
31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
More
Al go.vno more

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 31 okt 2024, 22:09

esprit24 je napisao/la:
31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica :kafa:
Zato je tu celava VAR spodoba.
Ne moraju nas masakrirati direktno,moze i indirektno. Na to mi ovo delegiranje smrdi.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Uvijeknapravojstrani
Postovi: 207
Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uvijeknapravojstrani » 31 okt 2024, 23:08

Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 31 okt 2024, 23:14

Uvijeknapravojstrani je napisao/la:
31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 31 okt 2024, 23:24

pjankesarajevo je napisao/la:
31 okt 2024, 23:14
Uvijeknapravojstrani je napisao/la:
31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Za mjesec-dva će ugostiti Benjaminu. Živi bili pa vidjeli.
Nikad poraz, samo lekcija.

Uvijeknapravojstrani
Postovi: 207
Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uvijeknapravojstrani » 31 okt 2024, 23:38

pjankesarajevo je napisao/la:
31 okt 2024, 23:14
Uvijeknapravojstrani je napisao/la:
31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la:
31 okt 2024, 17:02
Komitet je odlučio da veliki derbi Zrinjskog i Sarajeva sudi Ermin Sivac iz Zenice, s pomoćnicima Stefanom Tešanovićem iz Istočnog Sarajeva i Arnelom Novalićem iz Doboj Istoka.

Četvrti sudija utakmice bit će Sabrija Topalović iz Zenice, a za VAR je zadužen Mirza Kazlagić iz Cazina. Kazlagiću će u VAR kombiju pomagati Sreten Udovičić iz Prijedora.
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Realno bi nam borba bila puno laksa da su s nama na istoj strani oni i Velež. Tri najtrofejnija i najpoznatija kluba jos od prije rata. Nista se od njih nije trazilo osim da stanu na pravu stranu ali isla je uvijek ona da nije vrijeme sada i da su oni isto bili oštećeni ali da ih niko nije podrzao. Time su se doveli u rang klubova koji nisu bitni. Mi smo borbu poceli jos pocetkom godine i polako se vide rezultati. Svjesni smo mi da nas ovo sve puno kosta ali se rade pravi potezi i polako se vidi svjetlo na kraju tunela. Neka nam i ova sezona propadne ali su postavljeni temelji da se ovo vise ne desi. Velezu svaka cast jer su oni imali muda kada se trebalo boriti za cast i pravdu sto ih je takodjer puno kostalo. Komsinice nicim nisu zasluzile da ih se spomene. Na njihov obraz kojeg nemaju.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: misstianopenaldo i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []