Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 31 okt 2024, 18:13
esprit24 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica
Sivaz sudija za X. Ako se ne varam kad god je trebalo negdje planski X odsudit, on je bio na zadatku, kasnije ga jos budale hvalile da je posten..
A ovo za Ibrakovica, braco moj mi moramo prvo povaljati KS, i postavit 3 svoja covjeka, da bi uopce imali upliva u ovo, momentalno smo bespomocni i bez uticaja
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
boki86
- Postovi: 5141
- Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la boki86 » 31 okt 2024, 18:25
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:12
Bandic nam skoro uvijek sudi protiv Slobode i u vecini slucajeva dobro prolazimo s njim
Sivac nadam se da nece biti prodana piq.ka i da ce posteno odraditi posao u srijedu pa sta bude.Ipak se radi o utakmici koja lomi dalji tok sezone.
Ja inace se ne sjecam da nas je bandic ikad nesto klao, on je korektan. Barem koliko mi je u glavi
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 31 okt 2024, 18:27
plisek je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:13
esprit24 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica
Sivaz sudija za X. Ako se ne varam kad god je trebalo negdje planski X odsudit, on je bio na zadatku, kasnije ga jos budale hvalile da je posten..
A ovo za Ibrakovica, braco moj mi moramo prvo povaljati KS, i postavit 3 svoja covjeka, da bi uopce imali upliva u ovo, momentalno smo bespomocni i bez uticaja
Iskreno, sa remijem u Mostaru ne bi bio nezadovoljan.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 31 okt 2024, 18:30
esprit24 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:00
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica
Osim sto nam je na derbiju crveni u svlacionici dao

-
FKSzuti
- Postovi: 2360
- Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSzuti » 31 okt 2024, 18:33
Bandić više nije lakrdijaš jer ga prate iz Uefe, perspektivan je sudija i odlično sudi evropske tekme. Jedina zamjerka je što u prosjeku svira 40 faulova

(izuzetak je ona prva tekma kad ih je bilo 19). Sivac loš sudija bez autoriteta, isto tako nikad nikog nije namjerno povalio. Gori su ovi u VAR kombiju na obje tekme. Sretno nam

R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 31 okt 2024, 19:16
boki86 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:25
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:12
Bandic nam skoro uvijek sudi protiv Slobode i u vecini slucajeva dobro prolazimo s njim
Sivac nadam se da nece biti prodana piq.ka i da ce posteno odraditi posao u srijedu pa sta bude.Ipak se radi o utakmici koja lomi dalji tok sezone.
Ja inace se ne sjecam da nas je bandic ikad nesto klao, on je korektan. Barem koliko mi je u glavi
Ni ja,ne mora ni sad

Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
esprit24
- Postovi: 5375
- Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la esprit24 » 31 okt 2024, 20:02
luckystrike je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:30
esprit24 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:00
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica
Osim sto nam je na derbiju crveni u svlacionici dao
A njima dao dva u toku igre
@fkszuti pratil ko Gigsa i on je mlad

Biti srcem vezan, u tome leži snaga..
-
Pantelija
- Postovi: 13710
- Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pantelija » 31 okt 2024, 20:08
Igraci kazu da je teren u Bosanskom Novom bio uzas. Da je bilo 5x gore nego na tv-u, da je bilo nemoguce kontrolisati loptu, imati osjecaj za pas i jacinu pasa. I što je najbitnije proslo je bez ozljeda, jer je teren uz to bio i tvrd jer ko zna sta su stavljali na njega...
Derbi na grbavici sa dva crvena njihova, pa i kad smo dobili i mi, je pokazao svu nemoc trenera koji umjesto da trazi dubinu sa napadacem i da postavi sredinu na njihovih 16, uvodi 6 krila i nastavlja sa 3 stopera igrati. Tu vidis da cocjek nema osjecaj za igru i fudbal vec da radi sve po automatizmu. Negdje to ide negdje ne
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
-
plisek
- Postovi: 1093
- Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la plisek » 31 okt 2024, 20:19
Braco, evo sjednice u savezu KS!!!
Bakon odgadjanja 4 puta pukli su pod pritiskom.
Sad ce Ibrakovic svoju magiju da izvede.
Korak po korak, Kanton po Kanton i rjesit cemo kancer bh fudbala
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
SAMO BORDO
- Postovi: 118
- Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la SAMO BORDO » 31 okt 2024, 20:53
Maroon1946 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
Misljenja sam da ga nebi trebali vracati.
-
H8Z7
- Postovi: 7200
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 31 okt 2024, 20:55
.
Zadnja izmjena:
H8Z7, dana/u 31 okt 2024, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Lavcina
- Postovi: 1753
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lavcina » 31 okt 2024, 21:10
Maroon1946 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
Prop'o
-
leo1946
- Postovi: 3816
- Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
- Lokacija: ..
-
Kontakt:
Post
Postao/la leo1946 » 31 okt 2024, 21:34
Maroon1946 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 20:49
Vratiti Mujakića?
More
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la TrofejiSuTu » 31 okt 2024, 22:09
esprit24 je napisao/la: ↑31 okt 2024, 18:00
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Bolji izbor od Gedzica u svakom slucaju. Ne sjecam se da je Sivac negdje nekog zaklo. Nadam se da se necu ugrist za jezik ko za Petrovica
Zato je tu celava VAR spodoba.
Ne moraju nas masakrirati direktno,moze i indirektno. Na to mi ovo delegiranje smrdi.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
Uvijeknapravojstrani
- Postovi: 207
- Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Uvijeknapravojstrani » 31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la pjankesarajevo » 31 okt 2024, 23:14
Uvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
tabba77
- Postovi: 3792
- Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la tabba77 » 31 okt 2024, 23:24
pjankesarajevo je napisao/la: ↑31 okt 2024, 23:14
Uvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Za mjesec-dva će ugostiti Benjaminu. Živi bili pa vidjeli.
Nikad poraz, samo lekcija.
-
Uvijeknapravojstrani
- Postovi: 207
- Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Uvijeknapravojstrani » 31 okt 2024, 23:38
pjankesarajevo je napisao/la: ↑31 okt 2024, 23:14
Uvijeknapravojstrani je napisao/la: ↑31 okt 2024, 23:08
Pendulum je napisao/la: ↑31 okt 2024, 17:02
E što nas je "zaštitio" Ibraković, alal mu čufte.
Ne znam zasto ovakvo prozivanje Ibraka. Ne moze te zastititi trenutno niko. Mi nemamo nikakav uticaj u Savezu i to se ne moze rijesiti nekim imenovanjem. Ima Ibrak dovoljno posla da se stvari unutar kluba dodatno unaprijede. A Savez svakako uskoro dozivljava promjene tako da tu Ibrak i ne mora nista raditi.
Politika se ukljucila da zastiti fudbal u Sarajevu da ne budemo vise lopta za nabijanje. Interesantno je da je željkan i dalje neutralan tj na strani Čolpe. Možda im bude kasno da uskoce kada se sve raspetlja.
Sta ce se Zeljo ukljucivati? Od cega? Pa za bunu treba imati damu, ili para. A oni nemaju ni jedno ni drugo.
Oni ce se samo prikljuciti ko god dodje na vlast. Moraju, nemaju druge.
Realno bi nam borba bila puno laksa da su s nama na istoj strani oni i Velež. Tri najtrofejnija i najpoznatija kluba jos od prije rata. Nista se od njih nije trazilo osim da stanu na pravu stranu ali isla je uvijek ona da nije vrijeme sada i da su oni isto bili oštećeni ali da ih niko nije podrzao. Time su se doveli u rang klubova koji nisu bitni. Mi smo borbu poceli jos pocetkom godine i polako se vide rezultati. Svjesni smo mi da nas ovo sve puno kosta ali se rade pravi potezi i polako se vidi svjetlo na kraju tunela. Neka nam i ova sezona propadne ali su postavljeni temelji da se ovo vise ne desi. Velezu svaka cast jer su oni imali muda kada se trebalo boriti za cast i pravdu sto ih je takodjer puno kostalo. Komsinice nicim nisu zasluzile da ih se spomene. Na njihov obraz kojeg nemaju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []