Post
Postao/la Pantelija » 31 okt 2024, 20:08
Igraci kazu da je teren u Bosanskom Novom bio uzas. Da je bilo 5x gore nego na tv-u, da je bilo nemoguce kontrolisati loptu, imati osjecaj za pas i jacinu pasa. I što je najbitnije proslo je bez ozljeda, jer je teren uz to bio i tvrd jer ko zna sta su stavljali na njega...
Derbi na grbavici sa dva crvena njihova, pa i kad smo dobili i mi, je pokazao svu nemoc trenera koji umjesto da trazi dubinu sa napadacem i da postavi sredinu na njihovih 16, uvodi 6 krila i nastavlja sa 3 stopera igrati. Tu vidis da cocjek nema osjecaj za igru i fudbal vec da radi sve po automatizmu. Negdje to ide negdje ne
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli