BH klubovi u Evropi 24/25

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6355
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Hajdeee » 07 nov 2024, 16:17

Kulasine, srpski sine!
- FKS -

Avatar
Beli98
Postovi: 3266
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Beli98 » 07 nov 2024, 16:20

Koja ti je omiljena serija?

- Vikingur.

-I meni.
Zadnja izmjena: Beli98, dana/u 07 nov 2024, 16:53, ukupno mijenjano 1 put.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la AvantiBL » 07 nov 2024, 16:21

Dobrano ste se načekali na loš Borčev rezultat u Evropi, jadnici jadni :D
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
Shategabri
Postovi: 18980
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Shategabri » 07 nov 2024, 16:21

SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:03
Ali najsmješnije što Borac posprdavaju pitari, fanovi najluzerskijeg kluba od osnutka države. Ispadali od bog zna kakvih lijevih ekipa i došli ovdje prcati nekog. :urnebes:
Za koji klub ti navijaš?
Koševo Zapad

Avatar
SetoKaiba
Postovi: 1203
Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la SetoKaiba » 07 nov 2024, 16:22

Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:21
SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:03
Ali najsmješnije što Borac posprdavaju pitari, fanovi najluzerskijeg kluba od osnutka države. Ispadali od bog zna kakvih lijevih ekipa i došli ovdje prcati nekog. :urnebes:
Za koji klub ti navijaš?
Ni za jedan u granicama naše države.

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Platonova » 07 nov 2024, 16:24

Jadan jadniji pitar....
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la NajvecaRadosti » 07 nov 2024, 16:24

Kako god zavrsili hvala FK Borac na podizanju koefcijenta drzave koju redovno psuju lafo a znaju da ne mogu bez nje :bih: Jedna si jedina!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Shategabri
Postovi: 18980
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Shategabri » 07 nov 2024, 16:24

SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:22
Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:21
SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:03
Ali najsmješnije što Borac posprdavaju pitari, fanovi najluzerskijeg kluba od osnutka države. Ispadali od bog zna kakvih lijevih ekipa i došli ovdje prcati nekog. :urnebes:
Za koji klub ti navijaš?
Ni za jedan u granicama naše države.
Vidi se.
A sve znaš.
Koševo Zapad

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la 1921boy » 07 nov 2024, 16:29

Aj Vikingur.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12666
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la QUARTERBACK » 07 nov 2024, 16:31

Platonova je napisao/la:
07 nov 2024, 15:55
Ma nemoš ovdje igrat, ne može ovdje niko igrati....
moze ko zna a ovi sto im yebemo mater usput ocigledno ne znaju :salut:

Avatar
SetoKaiba
Postovi: 1203
Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la SetoKaiba » 07 nov 2024, 16:35

Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:24
SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:22
Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:21


Za koji klub ti navijaš?
Ni za jedan u granicama naše države.
Vidi se.
A sve znaš.
Znam. Nije teško popamtiti epske sramote koje ste priredili našem fudbalu.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6285
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la MaroonBjelave » 07 nov 2024, 16:38

Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:24
SetoKaiba je napisao/la:
07 nov 2024, 16:22
Shategabri je napisao/la:
07 nov 2024, 16:21


Za koji klub ti navijaš?
Ni za jedan u granicama naše države.
Vidi se.
A sve znaš.
Pusti ga shate. Ima jedan upis na temi Slobode, so...

Avatar
FKBilder
Postovi: 2780
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la FKBilder » 07 nov 2024, 16:40

Ne razumijem zasto se toliko prizeljkuje i slavi neuspjeh Borca, ljudi igraju pod BiH zastavom, bore se za koeficijent BiH i tako ce bit do sudnjeg dana, njihove zelje me ne interesuju....Sutra ce njihovim uspjehom Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Siroki i svi ostali imati laksi put.....

A ruku na srce, ovo je bruka rezultat poslije ovakve jeseni u evropi. Yebemu mater i Island ko da su Chelsea.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la robertkosar » 07 nov 2024, 16:45

FKBilder je napisao/la:
07 nov 2024, 16:40
Ne razumijem zasto se toliko prizeljkuje i slavi neuspjeh Borca, ljudi igraju pod BiH zastavom, bore se za koeficijent BiH i tako ce bit do sudnjeg dana, njihove zelje me ne interesuju....Sutra ce njihovim uspjehom Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Siroki i svi ostali imati laksi put.....

A ruku na srce, ovo je bruka rezultat poslije ovakve jeseni u evropi. Yebemu mater i Island ko da su Chelsea.
Eno im Sratko Mladic nek on navija za njih yebo im on sve u familiji i nek mu usput qopuse svi na celu sa Gicom :tralala:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
FKBilder
Postovi: 2780
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la FKBilder » 07 nov 2024, 16:46

robertkosar je napisao/la:
07 nov 2024, 16:45
FKBilder je napisao/la:
07 nov 2024, 16:40
Ne razumijem zasto se toliko prizeljkuje i slavi neuspjeh Borca, ljudi igraju pod BiH zastavom, bore se za koeficijent BiH i tako ce bit do sudnjeg dana, njihove zelje me ne interesuju....Sutra ce njihovim uspjehom Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Siroki i svi ostali imati laksi put.....

A ruku na srce, ovo je bruka rezultat poslije ovakve jeseni u evropi. Yebemu mater i Island ko da su Chelsea.
Eno im Sratko Mladic nek on navija za njih yebo im on sve u familiji i nek mu usput qopuse svi na celu sa Gicom :tralala:
Ne navija niko za Borac sto ste djeca jbt.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la ledesma » 07 nov 2024, 16:48

Aj Viki Aj
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
RedBlue
Postovi: 1994
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la RedBlue » 07 nov 2024, 16:49

Ahaha jos jedan uspjeh bosnjaka, kao kad Nole izgubi pa se obradujete.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6285
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la MaroonBjelave » 07 nov 2024, 16:54

RedBlue je napisao/la:
07 nov 2024, 16:49
Ahaha jos jedan uspjeh bosnjaka, kao kad Nole izgubi pa se obradujete.
Poprilična ciganija, mogu ti reći.

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la 12345678922 » 07 nov 2024, 16:57

NoProfit je napisao/la:
07 nov 2024, 16:05
slika

Zicer
Ma ide čarter sa igračima, kad je mogo klub plaćat do Prijedora može i do Islanda

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la 1921boy » 07 nov 2024, 16:58

Kad oni budu priznali da igraju pod zastavom Države koju negiraju i svakim danom i svakom utakmicom omalovažavaju, prestanu veličati ratne zločince i kad budu poštovali Državu u kojoj žive i čiji su dio, kad se to desi, onda ću i ja pratiti i svim srcem navijati da pobjeđuju i da koeficijent Jedine nam Domovine raste. Kako se to neće nikad desiti, onda ih nabijem na splovilo i njih i njihov koeficijent, a i ove što se pravdaju nekim tim koeficijentom. Ništa drugačije ne bih poručio ni ovima što su prošle godine igrali grupe.

Zaboravili ste brzo kako su došli do situacije da budu prvaci, što im je i olakšalo put do grupa.

:bih: :bih: :bih:
Brko iz druge galaksije!

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []