Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .luckystrike je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:34Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)
Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
bordobijeli
- Postovi: 18298
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Meni je na onom medicinskom biltenu Karabeg djelovao poprilično mutno u vezi Saletove povrede tako da nije nemoguće da uz Bubanju i Pavičića treća opcija bude Mehmedović, Lulić il' Krdžalić mada mislim da Krdžalić malo dublje igra. Mustafić tankosava danas i pored postignutog gola.bordobijeli je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:39Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .luckystrike je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:34Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)
Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
- kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Iz onog sto je rekao Zekic meni vuče da ide Turkeš.hazarder je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:32Kaže Zekić vapi za jednim robusnijim napadačem kako bi mogao rasteretit Gulija u završnici. Izgleda da nije šuplja za Koljića onda.
Misterija je ko ide. Čelik kakav takav, nadam se da ostaje, ipak je i dalje najbolja opcija na U21 ne znam fkt ko bi mogao drugi.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
Re: FK Sarajevo
Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:22Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nabijem ih sve na k,sve su to ista vanago,eno prosijacima je opet pomogao i KK Bosni,prosijaci se za opstanak borili a dobijaju vise nego mi,isti smecar je rekao da ce klubovi dobijat sve po zaslugama i rezultatima,da nece neko ko se bori za opstanak moci dobiti kao Sarajevo koje igra evropu,vidim bas kako je ispunio obecano,takodje i njegovu najavu borbe protiv Colpe i FSBIH. Treba definitivno zabranit svim politicarima da nas spominju i kupe poene,totalno ih izolovat od kluba.ledesma je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:36Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:22Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
Re: FK Sarajevo
Ja mislim da bi Kyeremeh mogao biti taj koji ide. U svakom slucaju nadam se da je drugi igrac zamjena za ovog kojeg prodajemo.jurisicduska je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:51Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
bordobijelisampion
- Postovi: 1563
- Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Turkeš lično potvrdio da nema šanse da ide.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi kad smo doveli Benkujurisicduska je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:51Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
Šalim se, samo je stvarno nevjerovatno šta ljudi pišu i kakve se nebuloze izvaljuju.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I taj Magoda jedni prica a drugo radi. Valjda mu nekad neki novinar makar spomene te ispade. Bas je ova pomoc Zelji i Bosni zaparala usi svima nama. Ispade kao oni klubovi od posebnog znacaja za kanton a nas niko ne spominjemosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:39Nabijem ih sve na k,sve su to ista vanago,eno prosijacima je opet pomogao i KK Bosni,prosijaci se za opstanak borili a dobijaju vise nego mi,isti smecar je rekao da ce klubovi dobijat sve po zaslugama i rezultatima,da nece neko ko se bori za opstanak moci dobiti kao Sarajevo koje igra evropu,vidim bas kako je ispunio obecano,takodje i njegovu najavu borbe protiv Colpe i FSBIH. Treba definitivno zabranit svim politicarima da nas spominju i kupe poene,totalno ih izolovat od kluba.ledesma je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:36Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 17:22Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
Re: FK Sarajevo
Mehmedović je dobar igrač, nadam de je prebrodio što mu se izdešavalo.hazarder je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:42Meni je na onom medicinskom biltenu Karabeg djelovao poprilično mutno u vezi Saletove povrede tako da nije nemoguće da uz Bubanju i Pavičića treća opcija bude Mehmedović, Lulić il' Krdžalić mada mislim da Krdžalić malo dublje igra. Mustafić tankosava danas i pored postignutog gola.bordobijeli je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:39Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .luckystrike je napisao/la: ↑29 jan 2025, 16:34Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)
Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
Re: FK Sarajevo
"Vlada Kantona Sarajevo još jednom finansijski podržala Željezničar i Bosnu".
Zna li neko što su nas izostavili?
Zna li neko što su nas izostavili?
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nakon njih dvojice, došao je red na još jednog talenta. Sedamnaestogodišnji Marko Šebez, veznjakk Rudar Prijedora, mogao bi ove zime da promijeni sredinu i pojača ekipu sa Koševa.
Ipak Sarajevo nije jedini tim koji ga je uočio. Postoje još dvije ekipe iz Premijer lige koje prate mladog nogometaša, a takođe i pojedini timovi iz najjačeg ranga srbijanskog nogometa.
Sa samo 16 godina ja Šebez dobio profesionalni ugovor i veliki je potencijal, samo je sada potrebno da napravi iskorak u karijeri i dres prijedorskog Rudara zamijeni dresom nekog tima iz najvišeg ranga bh. ili srpskog nogometa.
On ima važeći ugovor s Prijedorčanima do decembra 2026. godine, što znači da će FK Rudar dobiti određeno obeštećenje ukloliko prije vremena Šebez napustii klub.
Ss.ba
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
SB odvaja milion maraka za fudbalski klub,bas gledam Sesara kod Marijana sta prica,gospodin covjek.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ministarstvo kulture i sporta Kantona Sarajevo dalo je negativno mišljenje na obje nedavno održane sjednice, vezane za Fudbalski savez KS.
Re: FK Sarajevo
Ovo piše za završnicu prvenstva, kao dodatna sredstva.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 18:59Ma to na osnovu rezultata dijelele,najavio bas Magoda prosle godine.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma vidis da se sprdam,za zelju ne vaze pravila.skoJaa je napisao/la: ↑29 jan 2025, 19:05Ovo piše za završnicu prvenstva, kao dodatna sredstva.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jan 2025, 18:59Ma to na osnovu rezultata dijelele,najavio bas Magoda prosle godine.
-
striktnosarajevski
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zato što su prosjaci od svog nastanka, pa sve do dana današnjeg. Što se i da primjetiti. Ali, ako njih pitaš reći će ti kako su oni simbol otpora protiv svih režima i partija. 
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 25 gostiju.



