FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bordobijeli
Postovi: 18298
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 jan 2025, 16:39

luckystrike je napisao/la:
29 jan 2025, 16:34
Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)

Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 29 jan 2025, 16:42

bordobijeli je napisao/la:
29 jan 2025, 16:39
luckystrike je napisao/la:
29 jan 2025, 16:34
Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)

Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .
Meni je na onom medicinskom biltenu Karabeg djelovao poprilično mutno u vezi Saletove povrede tako da nije nemoguće da uz Bubanju i Pavičića treća opcija bude Mehmedović, Lulić il' Krdžalić mada mislim da Krdžalić malo dublje igra. Mustafić tankosava danas i pored postignutog gola.

Avatar
kupus army
Postovi: 1687
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 29 jan 2025, 17:02

hazarder je napisao/la:
29 jan 2025, 16:32
Kaže Zekić vapi za jednim robusnijim napadačem kako bi mogao rasteretit Gulija u završnici. Izgleda da nije šuplja za Koljića onda.
Misterija je ko ide. Čelik kakav takav, nadam se da ostaje, ipak je i dalje najbolja opcija na U21 ne znam fkt ko bi mogao drugi.
Iz onog sto je rekao Zekic meni vuče da ide Turkeš.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 17:22

Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 29 jan 2025, 17:36

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 17:22
Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 17:39

ledesma je napisao/la:
29 jan 2025, 17:36
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 17:22
Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!
Nabijem ih sve na k,sve su to ista vanago,eno prosijacima je opet pomogao i KK Bosni,prosijaci se za opstanak borili a dobijaju vise nego mi,isti smecar je rekao da ce klubovi dobijat sve po zaslugama i rezultatima,da nece neko ko se bori za opstanak moci dobiti kao Sarajevo koje igra evropu,vidim bas kako je ispunio obecano,takodje i njegovu najavu borbe protiv Colpe i FSBIH. Treba definitivno zabranit svim politicarima da nas spominju i kupe poene,totalno ih izolovat od kluba.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10889
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jan 2025, 17:51

Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 29 jan 2025, 17:53

jurisicduska je napisao/la:
29 jan 2025, 17:51
Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
Ja mislim da bi Kyeremeh mogao biti taj koji ide. U svakom slucaju nadam se da je drugi igrac zamjena za ovog kojeg prodajemo.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

bordobijelisampion
Postovi: 1563
Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijelisampion » 29 jan 2025, 18:03

Turkeš lično potvrdio da nema šanse da ide.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jan 2025, 18:19

jurisicduska je napisao/la:
29 jan 2025, 17:51
Opet da vam ponovim , ne koze Turkes igrati za treći klub ove sezone.
Jel moguće da i dalje ljudi pišu da će se on prodati. Ko je lud da kupi igrača da mu ne može igrati ?
Mi kad smo doveli Benku :D
Šalim se, samo je stvarno nevjerovatno šta ljudi pišu i kakve se nebuloze izvaljuju.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 29 jan 2025, 18:20

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 17:39
ledesma je napisao/la:
29 jan 2025, 17:36
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 17:22
Znaci Magoda rekao da su ove skupstine u kantonu neregularne? Vidjecemo dalje sta ce se desavati,ovo je bitnije nego koje cemo pojacanje dovesti jer je nakardna drzava,moras se o svemu brinuti a najmanje o igri i igracima. Statut je spreman da Vico ostane do kraja zivota na celu saveza,obecao je balijama kule i gradove,jos mu nas kanton hebe program. Magoda od svih obecanja samo prebacio loptu,sad opet moraju svi da sjednu sa Colpom i ostalim grobarima da bi sve bilo legalno.
Slazem se, pogotovo sad kad su se dajdzi oko glave pozabavili!
Nabijem ih sve na k,sve su to ista vanago,eno prosijacima je opet pomogao i KK Bosni,prosijaci se za opstanak borili a dobijaju vise nego mi,isti smecar je rekao da ce klubovi dobijat sve po zaslugama i rezultatima,da nece neko ko se bori za opstanak moci dobiti kao Sarajevo koje igra evropu,vidim bas kako je ispunio obecano,takodje i njegovu najavu borbe protiv Colpe i FSBIH. Treba definitivno zabranit svim politicarima da nas spominju i kupe poene,totalno ih izolovat od kluba.
I taj Magoda jedni prica a drugo radi. Valjda mu nekad neki novinar makar spomene te ispade. Bas je ova pomoc Zelji i Bosni zaparala usi svima nama. Ispade kao oni klubovi od posebnog znacaja za kanton a nas niko ne spominje

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jan 2025, 18:31

hazarder je napisao/la:
29 jan 2025, 16:42
bordobijeli je napisao/la:
29 jan 2025, 16:39
luckystrike je napisao/la:
29 jan 2025, 16:34
Prema svemu viđenom, na status quo s ekipom, ovo bi po meni bilo idealnih 11 (/ u zavisnosti od protivnika)

Rogić
Beganović
Čelik
Gojković
Soldo
Kuprešak / Jović
Bubanja
Pavičić
Lulić / Krdžalić
Turkeš / Kyeremeh
Guliashvili
Po ovom što smo gledali na ovim pripremama Zekic ozbiljno računa na Mehmedovica u veznom redu .
Meni je na onom medicinskom biltenu Karabeg djelovao poprilično mutno u vezi Saletove povrede tako da nije nemoguće da uz Bubanju i Pavičića treća opcija bude Mehmedović, Lulić il' Krdžalić mada mislim da Krdžalić malo dublje igra. Mustafić tankosava danas i pored postignutog gola.
Mehmedović je dobar igrač, nadam de je prebrodio što mu se izdešavalo.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3328
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 29 jan 2025, 18:35

"Vlada Kantona Sarajevo još jednom finansijski podržala Željezničar i Bosnu".

Zna li neko što su nas izostavili?

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 18:59

Madafaka je napisao/la:
29 jan 2025, 18:35
"Vlada Kantona Sarajevo još jednom finansijski podržala Željezničar i Bosnu".

Zna li neko što su nas izostavili?
Ma to na osnovu rezultata dijelele,najavio bas Magoda prosle godine.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 29 jan 2025, 19:00

Nakon njih dvojice, došao je red na još jednog talenta. Sedamnaestogodišnji Marko Šebez, veznjakk Rudar Prijedora, mogao bi ove zime da promijeni sredinu i pojača ekipu sa Koševa.

Ipak Sarajevo nije jedini tim koji ga je uočio. Postoje još dvije ekipe iz Premijer lige koje prate mladog nogometaša, a takođe i pojedini timovi iz najjačeg ranga srbijanskog nogometa.

Sa samo 16 godina ja Šebez dobio profesionalni ugovor i veliki je potencijal, samo je sada potrebno da napravi iskorak u karijeri i dres prijedorskog Rudara zamijeni dresom nekog tima iz najvišeg ranga bh. ili srpskog nogometa.

On ima važeći ugovor s Prijedorčanima do decembra 2026. godine, što znači da će FK Rudar dobiti određeno obeštećenje ukloliko prije vremena Šebez napustii klub.
Ss.ba
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 19:02

SB odvaja milion maraka za fudbalski klub,bas gledam Sesara kod Marijana sta prica,gospodin covjek.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 29 jan 2025, 19:03

Ministarstvo kulture i sporta Kantona Sarajevo dalo je negativno mišljenje na obje nedavno održane sjednice, vezane za Fudbalski savez KS.

Avatar
skoJaa
Postovi: 724
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 29 jan 2025, 19:05

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 18:59
Madafaka je napisao/la:
29 jan 2025, 18:35
"Vlada Kantona Sarajevo još jednom finansijski podržala Željezničar i Bosnu".

Zna li neko što su nas izostavili?
Ma to na osnovu rezultata dijelele,najavio bas Magoda prosle godine.
Ovo piše za završnicu prvenstva, kao dodatna sredstva.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jan 2025, 19:07

skoJaa je napisao/la:
29 jan 2025, 19:05
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jan 2025, 18:59
Madafaka je napisao/la:
29 jan 2025, 18:35
"Vlada Kantona Sarajevo još jednom finansijski podržala Željezničar i Bosnu".

Zna li neko što su nas izostavili?
Ma to na osnovu rezultata dijelele,najavio bas Magoda prosle godine.
Ovo piše za završnicu prvenstva, kao dodatna sredstva.
Ma vidis da se sprdam,za zelju ne vaze pravila.

striktnosarajevski
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la striktnosarajevski » 29 jan 2025, 19:21

Zato što su prosjaci od svog nastanka, pa sve do dana današnjeg. Što se i da primjetiti. Ali, ako njih pitaš reći će ti kako su oni simbol otpora protiv svih režima i partija. :D

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: HeavyBassBlues, mnon46, Proximic, Rule_hz i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []