Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
NerminFatic
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la NerminFatic » 22 mar 2025, 15:17
Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:04
coelho41 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:00
Ne treba Džeku mrcvarit protiv Kipra, igra već sa slomljenom rukom mjesec dana.
A šta je ovo Radeljića bolio stomak?
Respekt za Isusa Krista.
Ovo za Radeljića sam sinoć odmah uočio, svi ruku na srce, on na pupak
I također sam primijetio da na klupi Katić, Bašić i Zlomislić nisu držali ruku na srcu tokom intoniranja himne.
Alaj se katolici drze jedan uz drugog, gledaj ih, rodila ih majka hercegovacka.
Barba je dobio svlacionicu i pozrtvovanost i borbenost kakva odavno nije vidjena i treba mu cestitati na tome. Jesmo li ono sinoc igrali fakat s tri napadaca do kraja utakmice?

-
mrAdislic
- Postovi: 1208
- Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
- Lokacija: Bilinopoljska izjava
-
Kontakt:
Post
Postao/la mrAdislic » 22 mar 2025, 15:20
BIHfan je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:15
DjaniTarik je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:10
Ja nerazumijem, jel ljudi ovo stvarno smatraju kipar ko neku ekipu, ako je kuci ne zgazimo jedno 2,3 -0 nemamo sta traziti. Kosova ih nabija a mi ovdje polako nesto kofol, treba reci moramo pobjediti i pobjedit cemo, cemu ovaj strah
Bas iz tog razloga, ne treba ih ponoziti i misliti da su kanta za nabijanje, vec sa puno snagom i koncetracijom na njih. Vidjeli smo u proslosti da nam ne leze i imamo uzasna iskustva protiv njih.
Nije da nam samo oni nisu lezali nego smo znali svaki put sve upropastiti radi ekipa koje su losije kotirane od nas.
Evo kada se pogledaju kvalifikacije u proslosti da smo dobijali sve te kao sto se trebalo dobijati stojali bi puno bolje, ali nama uvijek neki npr Kipar upropasti sanse.
BašČelik!🖤❤️
-
Lavcina
- Postovi: 1744
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lavcina » 22 mar 2025, 15:31
Pretjeruje raja isto ko sinoc za Rumune, da su oni toliki favoriti protiv nas, da sam isao gledati gdje im igraju igraci. Reko mozda su mi promakli pa igraju Inter, Barcu, Bayern, Real... Ono jedva da imaju 3,4 igraca iz liga 5 i to sve klubovi sa začelja tabela.
Ostalih 80% iz njihove domace lige, nesto Turska, Škotska i ostale lige.
Sad kaže lik nista bolji nismo od Kipra. Razumijem ja da to moramo na terenu pokazati, ali sto se tiče igracki smo level iznad. Kod nas je prije problem bio negdje dublje. U nezanimanju igraca, brez borbe i volje za igrom. Takve te moze i San Marino nabiti.
Sad vidim, da imaju igraci zelju, grizu, stoje uz protivnika kao sto to rade normalne ekipe. Sinoc Rumuni i neuspiju primiti loptu vec im jedan nas igrač na vratu i udara ga. E tu im unistis igru i viziju. Zato su izgledali bezidejno sinoc. A dok se prije nas igrač odmakne 5 metara od protivnika tako, da ovaj moze komotno primiti loptu, okrenuti se i cak podignuti glavu i razigrati.
-
HariTz
- Postovi: 3231
- Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la HariTz » 22 mar 2025, 15:36
Odlična 3 boda.. Ovo sada treba potvrditi protiv Kipra i početak kvala kao iz snova
Ova tekma je imala naše fenomalne momente ali i pokazala očigledne probleme koje imamo u veznom redu. Nemamo nikakvu šansu da zadržimo posjed i često je bilo "izbij-nabij" ili vruć krompir tipa "Nek nije samo kod mene". Nadam se da kad' se vrati Huseinbašić da će to biti mrvicu bolje, ali opet, nije ni on taj tip veznjaka koji može donijeti veliku razliku.
Nedostatke u kvaliteti smo pokrili borbom, trkom i željom. Sa takvim pristupim će nas i sreća pratiti, kao i sinoć.
Ono što sam mislio da će biti problem kod Barbareza na samom početku, ispostavilo se kao netačnim. Itekako je u stanju da se prilagodi, rotira i ne libi se da proba nove stvari.. Po meni nam je to falilo sa određenim selektorima
Neka ostanu prizemljeni, bez euforije i maksimalno ozbiljno pripremiti se za Kipar. Očekujem 3 boda, ali također očekujem patnju u određenim dijelovima utakmice. Nadam se da ćemo se fokusirati na posjed i ne dati im priliku da grade napade ili da nam prijete iz prekida, gdje smo poprilično tanki.
-
CAZIN
- Postovi: 2507
- Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAZIN » 22 mar 2025, 15:49
Malo off-topic da li je neko uspio naći instagram one plavuše?

-
Diadora
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Diadora » 22 mar 2025, 16:14
NerminFatic je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:17
Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:04
coelho41 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:00
Ne treba Džeku mrcvarit protiv Kipra, igra već sa slomljenom rukom mjesec dana.
A šta je ovo Radeljića bolio stomak?
Respekt za Isusa Krista.
Ovo za Radeljića sam sinoć odmah uočio, svi ruku na srce, on na pupak
I također sam primijetio da na klupi Katić, Bašić i Zlomislić nisu držali ruku na srcu tokom intoniranja himne.
Alaj se katolici drze jedan uz drugog, gledaj ih, rodila ih majka hercegovacka.
Barba je dobio svlacionicu i pozrtvovanost i borbenost kakva odavno nije vidjena i treba mu cestitati na tome. Jesmo li ono sinoc igrali fakat s tri napadaca do kraja utakmice?
Svi su iz bosne osim vasilja.. barisic iz zenice, sunjic kakanj, radeljic novi travnik
-
19vendetta87
- Postovi: 10274
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 22 mar 2025, 16:55
BiH 1,25
X 5,00
Kipar 10,00
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
CAZIN
- Postovi: 2507
- Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAZIN » 22 mar 2025, 17:35
adrenaline323 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 17:25
Ubiti ih pressingom da ne mogu disat
Mislim da će umjesto Katića opet Radeljić ili čak i Muharemović jer Katić jako dugo igra u formacijama sa 3 štopera a mislim da su oba gore spomenuta bolje opcije sa četiri nazad.
Inače da spomenem za utakmicu sinoć Burnić i Šarić odradili posao koji im je dat veoma dobro. Burnić po ulasku koliko sam uspio uočit igra čas lwb čas veznog, a Šarić nakon KO svaka čast i što je ikako nastavio.
Samo ponoviti borbenost kao sinoć i ne vjerujem da nas Kipar može iznenaditi. Vidjeli smo da mogu sad je sve stvar njihove volje i da li će ući u utakmicu 100% fokusirani na utakmicu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 22 mar 2025, 17:35
Pazite ovih Rumuna jesu se upalili, ispizdili smo ih sinoć načisto.
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 22 mar 2025, 17:39
Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 17:35
Pazite ovih Rumuna jesu se upalili, ispizdili smo ih sinoć načisto.
Kad ti usr.ani Rumun kaze Kosovo, Albanija, Bosna isto sranje
Nije mi dugo ljepsi osjecaj bio, na stranu pobjeda, ali da ovoliko nemoc izvire iz njih, neprocjenjivo

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
DanijelTZ
- Postovi: 597
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 22 mar 2025, 17:40
Radeljic

stavi ruku kako treba, ili je ne stavljaj nikako.
Bit će gusto
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 22 mar 2025, 17:53
Samo da ne bude hladan tus u vidu izgubljenih bodova.
Nerealno je ocekivati da smo 2/2 u pobjedama.
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 22 mar 2025, 18:01
kempes je napisao/la: ↑22 mar 2025, 17:53
Samo da ne bude hladan tus u vidu izgubljenih bodova.
Nerealno je ocekivati da smo 2/2 u pobjedama.
Tacno. Ne znam kad smo zadnji puta obje utakmice u par dana rijesili u svoju korist.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
1921boy
- Postovi: 7413
- Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la 1921boy » 22 mar 2025, 18:17
Ogromno razočaranje će biti eventualni bod protiv Kipra. Svi bi prihvatili 4b iz dvije utakmice prije ovog dvomeča, bod u Rumuniji i pobjeda protiv Kipra, ali ovako moramo jednostavno dobiti i ovu utakmicu.
Brko iz druge galaksije!
-
NoDi80
- Postovi: 18988
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 22 mar 2025, 18:22
Treba se paziti svakog
Evo Crna Gora - Gibraltar 1:1 23 minuta
hahah
Luxemburg - Svedska 1:0 25 minuta
Seid Korac (23) zabio
Prijateljska ali Svedska igra u punom sastavu sa Isakom, Elangom…
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la samoposmatram » 22 mar 2025, 18:28
Diadora je napisao/la: ↑22 mar 2025, 16:14
NerminFatic je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:17
Coolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:04
Ovo za Radeljića sam sinoć odmah uočio, svi ruku na srce, on na pupak
I također sam primijetio da na klupi Katić, Bašić i Zlomislić nisu držali ruku na srcu tokom intoniranja himne.
Alaj se katolici drze jedan uz drugog, gledaj ih, rodila ih majka hercegovacka.
Barba je dobio svlacionicu i pozrtvovanost i borbenost kakva odavno nije vidjena i treba mu cestitati na tome. Jesmo li ono sinoc igrali fakat s tri napadaca do kraja utakmice?
Svi su iz bosne osim vasilja.. barisic iz zenice, sunjic kakanj, radeljic novi travnik
Iskreno i da je se za medjunozje drzao bilo bi mu oprosteno za onakvu igru sinoc. U tunelu pred utakmicu izgledao kao da je na sahrani, ali je odigrao momacki utakmicu.
Nezamjerim mu sto je hercegbosanac.
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 22 mar 2025, 18:32
Nek oni dobijaju, a to ko drzi ruku na srcu, ko ne drzi mi je najmanje bitno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
GG3
- Postovi: 4154
- Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la GG3 » 22 mar 2025, 18:44
DamirT je napisao/la: ↑22 mar 2025, 18:32
Nek oni dobijaju, a to ko drzi ruku na srcu, ko ne drzi mi je najmanje bitno.
Ja sam potpuno drugog misljenja, ne Tjera ga nitko da uci Ilahije, al brt igras za repku pa stavi Ruku iz postovanja prema toj drzavi ako si se vec odlucio igrat, nije klub u pitanju vec repka.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
-
invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 22 mar 2025, 18:54
GG3 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 13:17
invincible1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:34
DamirT je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:30
Kod nas iz krajnosti u krajnost. Ili smo Brazil ili Andora. Nema izmedju. Cuj nismo bolji od njih...
Treba biti oprezan naravno, nije da nas nisu dobijali kad smo se najmanje nadali, ali smo sigurno favoriti u ponedjeljak.
Pa evo ne znaju ljudi pa ni ja 5 rumuna nabrojat a kamol kiprana..a skidamo gace prije tekme, mislim po atmosferi i stavu...Naravno da se ne lazemo mogli smo mi sinoc odigrat lose sto nam se cesto desi i izgubit 3:0...ali realno smo na papiru bar malo iznad rumunije i bar dva tri puta iznad kipra...Treba se i postavit tako.
Sto se motivacije tice...Ovo nije sansa generacije nego 100% sam siguran da naredna 4 ili 5 SP nes bit cak ni blizu da odes sto je znaci 20 godina.. jer samo prvi ide...a braz nismo mogli ni prije a kamol sad sa ovim sistemom
Na kojem Papiru smo mi Bili iznad rumunije??
2godine nismo nikog pobijedili, Lux nas pobijedivao, oni tamo negdje ok 30mjesta mi 70 mjesto na listi.
Cijena ekipe, tu negdje, oni igrali EP mi bili zadnji u kvalifikacijama.
Na onom dje pise koji igraci igraju za koga
=\_1921_/=
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 594 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []