FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 03 apr 2025, 20:00

mirzatele je napisao/la:
03 apr 2025, 19:00
Pendulum je napisao/la:
03 apr 2025, 12:51
mirzatele je napisao/la:
03 apr 2025, 12:13
Još nije dobio otkaz ova prevara Zekić?
Imaš li člansku? Gdje si sinoć na Koševu? :yawn:
Imam. Na istoku.
Mozes li nam napisati tvoj prijedlog?
Ozbiljno pitam i nisam od onih da se ne smije izreci u javnom diskursu licni stav i misljenje!
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 apr 2025, 20:04

jurisicduska je napisao/la:
03 apr 2025, 18:09
Ja ću ipak sačekati revanš pa dati sud o ovoj sezoni.
Ne mislim da je nešto gotovo.
Dobili smo i Zrinjski možemo i njih.
Nemamo mi gore šanse, trenutno su im igrači u boljoj formi, odbrana bez Gojkovića je taraba. I golman mi ide na živce, ne znam kada je šta odbranio.

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 03 apr 2025, 20:21

fks74 je napisao/la:
03 apr 2025, 20:04
jurisicduska je napisao/la:
03 apr 2025, 18:09
Ja ću ipak sačekati revanš pa dati sud o ovoj sezoni.
Ne mislim da je nešto gotovo.
Dobili smo i Zrinjski možemo i njih.
Nemamo mi gore šanse, trenutno su im igrači u boljoj formi, odbrana bez Gojkovića je taraba. I golman mi ide na živce, ne znam kada je šta odbranio.
Mogu nas rasturiti 5-0 a mozemo i mi njih ako se potrefi dan, a aBd hoce.
Pa njih smo uzeli gore kad su najvise krali i zakidali, ni sudije nisu mogle im pomoci

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 03 apr 2025, 20:30

ako ne osvojimo kup, statistički i objektivno jedna od najneuspješnijih sezona u zadnjih 20 godina. Baš se treba potruditi sa najboljim uslovima u državi odustati od oba trofeja početkom aprila. Aferim i Mirviću i Zekiću i igračima!

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 03 apr 2025, 20:32

fks74 je napisao/la:
03 apr 2025, 20:04
jurisicduska je napisao/la:
03 apr 2025, 18:09
Ja ću ipak sačekati revanš pa dati sud o ovoj sezoni.
Ne mislim da je nešto gotovo.
Dobili smo i Zrinjski možemo i njih.
Nemamo mi gore šanse, trenutno su im igrači u boljoj formi, odbrana bez Gojkovića je taraba. I golman mi ide na živce, ne znam kada je šta odbranio.
Pa jesu favoriti ali lopta je okrugla. Vidjeli ste sta smo mi radili na Grbavici i sta smo sve fulali a na kraju smo mogli i izgubiti. Bezbroj je takvih utakmica gdje ne pobjedjuje uvijek favorit.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 03 apr 2025, 20:36

Uozbiljite se. Ovakvim pristupom i igrom, mi nismo favoriti u Gabelu, a ne u Bl.
Puno su zrelija i uigranija ekipa. Psiholoski momentum i samopouzdanje je na njihovih strani, apsolutno.


Cuda se cesto ne desavaju. Jako rijetko. Tesko da ce se cudo desiti u Bl.
- FKS -

vedinjo98
Postovi: 2341
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 03 apr 2025, 20:38

bvsic je napisao/la:
03 apr 2025, 20:21
fks74 je napisao/la:
03 apr 2025, 20:04
jurisicduska je napisao/la:
03 apr 2025, 18:09
Ja ću ipak sačekati revanš pa dati sud o ovoj sezoni.
Ne mislim da je nešto gotovo.
Dobili smo i Zrinjski možemo i njih.
Nemamo mi gore šanse, trenutno su im igrači u boljoj formi, odbrana bez Gojkovića je taraba. I golman mi ide na živce, ne znam kada je šta odbranio.
Mogu nas rasturiti 5-0 a mozemo i mi njih ako se potrefi dan, a aBd hoce.
Pa njih smo uzeli gore kad su najvise krali i zakidali, ni sudije nisu mogle im pomoci
S kojim igracima? Mi bez Gulija pitanje je da li cemo i GOSK dobiti. Bukvalno nemas igraca koji je sposoban zabit gol. Zadnjih koliko utakmica zabijamo golove iskljucivo na njegov individualni kvalitet. Nikakve timske igre prema naprijed.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 03 apr 2025, 20:50

Pa eto onda poslat mejl u klub da ne idu na utakmicu ha ja, nek ne trose gorivo i opremu djaba

Bordobojausrcu
Postovi: 16
Pridružen/a: 27 feb 2024, 19:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordobojausrcu » 03 apr 2025, 20:52

Bas me zanima prava istina, momak non stop objavljuje statuse za nas
slika

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 03 apr 2025, 21:14

Bordobojausrcu je napisao/la:
03 apr 2025, 20:52
Bas me zanima prava istina, momak non stop objavljuje statuse za nas
slika
Još jednom nek ga podoyki za mahanje rukicama, valjanje i peglanje lopte, lizanje pakaša Varešanovićima i bol u khurcu kad treba pomoći beku u odbrani.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 apr 2025, 21:25

ErosViverosViv je napisao/la:
03 apr 2025, 20:30
ako ne osvojimo kup, statistički i objektivno jedna od najneuspješnijih sezona u zadnjih 20 godina. Baš se treba potruditi sa najboljim uslovima u državi odustati od oba trofeja početkom aprila. Aferim i Mirviću i Zekiću i igračima!
Jedna od boljih zadnjih 5 godina

Avatar
Medjed
Postovi: 217
Pridružen/a: 24 mar 2025, 17:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Medjed » 03 apr 2025, 21:47

Bordobojausrcu je napisao/la:
03 apr 2025, 20:52
Bas me zanima prava istina, momak non stop objavljuje statuse za nas
slika
Prava istina je da je nakon dolaska u nekoliko utakmica bio jedan od najboljih nasih igraca pa se odjednom pretvorio u najgorega isto kao i mnogi prije a i poslije njega. I onda na kraju “sporazumno” raskinu ugovor. To “sporazumno” znaci da su uzeli ogromne pare u tri rate i podijelili ih sa NEKIM.
E u tom segmentu nam je klub organizovaniji vise nego svi drugi zajedno.
Kod njega je jos specificno to sto se mirvic igrao i glumio malo zestokog momka pa mu je mafija usla u klub a na kraju je to sve prebacio na ovog imbecila i navijaci su ga zamrzili vise nego druge iako su mnogi puno vise opljackali klub nego sto je on.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 apr 2025, 21:57

ZELIM POSTAVIT PITANJE OVIM STO SU PROTIV MIRVICA/ZEKICA


AKO FK SARAJEVO RAZVALI BORAC IGROM A GIGXSOVI NEDOSUDE 2-3 penala ili pikaju neregulan go Borcu. Hocel zato bit MIRVIC kriv.

Drugo pitanje; AKO FK SARAJEVO POBJEDI BORCA 1-0 i ispadne na penale hocel to znacit da je borac bolji

3 ce pitanje AKO FK SARAJEVO bude nadigrano kao sto nas je zrinjski nadigrao na kosevu a mi uceramo go i izbacimo ih penale dali ce tad bit prica da je borac bolji ili ce bit pustilinas radi bodova na kosevu..


Ako uzmemo samo utakmicu zrinjski velez borac gosk da su te 2je utakmice zavrsile sa 0-0 tabela bi izgledala mnogo prihvatljivija.


Takodje ovde se pljuje na MIRVICA za nesto sa cim kim nema nista niti moze bili ko sta individualno uradit, posebno kad jos imas GRADSKOG rivala koji GURA neku drugu pricu od tebe i tvrdi da je laz i prevara istina samo radi tiga da se nebi FK SARAJEVO odlijepilo, jer znaju da zrinjski borac su plasticni klubovi i da koliko god oni bili u prednosti da mnogo manje stvaraju pritisak na njih i da odlijepljuvanje FK SARAJEVO bi znacilo da smo dobili BOSANSKI BAYERN
MINHEN i totalni raspad njihovog kluba. Koji nema 200 k km da plati hljeb.


UDRUZENJE KLUBOVA FK SARAJEVO JE ZA (mirvic)
Zrinjski nije ZASTO pa svi znamo
Borac nije zasto


4r sta su ljudi iz zelje rekli ne zele da brane interese drugih klubova.. NARAVNO TO KO POZNAJE SITUACIJU ZNA DA JE OVO BILA DOBRA IDEJA I DA SE NIJE BRANIO INTERES JEDNOG KLUBA VEC INTERES DRZAVE I SVIH KLUBOVA SPORTS OPCENITO

MIRVIC NEMOZE KAZNIT GIGIVICA NEMOZE DOSUDIT PENAL ILI RUKU BILBIJE ITD..
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 03 apr 2025, 22:00, ukupno mijenjano 1 put.

boki86
Postovi: 5142
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 03 apr 2025, 21:58

Bordobojausrcu je napisao/la:
03 apr 2025, 20:52
Bas me zanima prava istina, momak non stop objavljuje statuse za nas
slika
Ma nek ide u tri pizde materine, furda jedna, nikakav trag nije ostavio u klubi, sta se oni koji **** javlja? Nije igrao za hediju, igrao za platu, otisao. Mrs

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 03 apr 2025, 22:07

Koliko treba vjerovati Mirvicu govori i podatak da je on licno Celiku rekao dva dana prije transfera u francusku, da 100% ostaje u FKS.

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 03 apr 2025, 22:10

HyperOS je napisao/la:
03 apr 2025, 22:07
Koliko treba vjerovati Mirvicu govori i podatak da je on licno Celiku rekao dva dana prije transfera u francusku, da 100% ostaje u FKS.
To si ti pomjesao nesto, Pique reko da ostaje Neymar kad je trebao u psg

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 03 apr 2025, 22:11

bvsic je napisao/la:
03 apr 2025, 22:10
HyperOS je napisao/la:
03 apr 2025, 22:07
Koliko treba vjerovati Mirvicu govori i podatak da je on licno Celiku rekao dva dana prije transfera u francusku, da 100% ostaje u FKS.
To si ti pomjesao nesto, Pique reko da ostaje Neymar kad je trebao u psg
Moguce :lol:

boki86
Postovi: 5142
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 03 apr 2025, 22:12

HyperOS je napisao/la:
03 apr 2025, 22:07
Koliko treba vjerovati Mirvicu govori i podatak da je on licno Celiku rekao dva dana prije transfera u francusku, da 100% ostaje u FKS.
Ja celik bas pogodjen bio prodajom, mislim ko bi otisao iz blata premijer lige u ligu petice. Stvarno ga ne razumijem :rol:

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 03 apr 2025, 22:16

AVNOJ je napisao/la:
03 apr 2025, 16:59
Keremeh ograničen igrač, dva puta prije samog gola, prvi put gdje gubi loptu prilikom iznošenja u našem šesnestercu i stvara protivniku 100% šansu, dugi put kod protivničkog gola gdje se lopta odbija od njega ko od panja i onda kod gola on stoji 2 metra od igrača i pušta ga da šutira.
Drugo Balta, ono koji qurac??? nakon pola godine bez ozbiljne utakmice stavio u prvi sastav.
Treće Butić, šta želiš postići sa njim??? Napadač koji 90% utakmice igra leđima prema golu i to na 35 metara, ok borbenost, zalaganje ali majstore golovi.
Izvini ali, Kyeremeh je rezonski odigrao kod pomenutog iznošenja lopte, tražio dupli pas i imao čistinu do centra već je tada Bubanji bilo mrsko protegnuti noge i zbog toga šut gostiju iskosa ali ne i 100% šansa. Drugo, ja sam već govorio da "Kera" puno zuji ali malo meda daje jer u 16 m on je totalno pogubljen i rijetko ima pravo rješenje. Dovoljno je bilo da otvori nogu i plasira loptu u dalji ugao, golman savladan, ali jok on pokušava da je primi. Posljednje, najveću krivicu za gol snosi Paskalev jer je prvo izvan 16 m njega hiroš predriblao i poslao loptu na drugu stranu a onda po primanju centaršuta ostao sam Paskalevu iza leđa, Kyeremeh je imao igrača iza sebe i ostao na njemu.

Dijelom se slažem za Jelić-Baltu, dijelom razumijem Zorana jer mu je trebao visok igrač u zadnjoj liniji za skok igru. Ostatak odbrambenih igrača je poprilično nizak.

Butić kao sidraš odradio posao koliko je mogao, nažalost vezni red tanak k'o rizla nigdje ih nije bilo na drugoj lopti a ni u presingu. Zato su naši napadi počinjali ispred našeg šesnesterca a njihovi s naše polovine. Uz Mustafića jedini koji se odvažio par puta šutem s distance. Da je imao nekih lopti u 16 i nije.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 03 apr 2025, 23:18

fks74 je napisao/la:
03 apr 2025, 21:25
ErosViverosViv je napisao/la:
03 apr 2025, 20:30
ako ne osvojimo kup, statistički i objektivno jedna od najneuspješnijih sezona u zadnjih 20 godina. Baš se treba potruditi sa najboljim uslovima u državi odustati od oba trofeja početkom aprila. Aferim i Mirviću i Zekiću i igračima!
Jedna od boljih zadnjih 5 godina
Mozes mi ubiti proljece al zivjet ce ljeto

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Seipronto i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []