Pa nije klub ovo napravio, niti je ovo djelo Ismira.Yokohama je napisao/la: ↑07 maj 2025, 15:37Nije uložio svojih 30 miliona,a i da jeste nije mu klub babo napravio i ostavio pa da radi s njim sta hoce.
Na ovakve ODLUKE čovjeka koji je,kako kažeš,u svemu ispred njega,mene itd ITEKAKO TREBA KENJATI.Jer ako je u stanju ovakvu odluku da donese,zabrinut sam za svaku narednu.
Zna se ko je to platio da se uradi, i ne možeš nikome zabraniti da tako nešto priredi.
Uostalom, danas je finale kupa, imamo priliku danas u velikom dijelu riješiti pitanje pobjednika.
A ovdje se sere o nebitnom bilbordu, za izučavati smo.
Više se ovdje ljudi nakačilo da piše o bilbordu, nego što će se spremiti i doći na utakmicu. Ništa lično protiv tebe, nego općenito govorim.





