Ljudi ovdje ne kapiraju da su to ozbiljni klubovi i nisu oni dosli jednom i vidjeli Čelika i uplatili 2.5 miliona!obrijanopile je napisao/la: ↑21 maj 2025, 00:28
E, to se slažem. Ali za mene je talenat djete od 14 do max19 godine, sve preko to je ličnost i sportista koji je sazrio. Jedino kod nas je talenat u 23 godini. Vidi ja nisam netko ko zavidi, a ovde toga ima dosta i počne prica uvalili ga ili šeme pa ga prodali. Ljudi prate i ako im se svidi daju pare, a ostalo sam vec napisao u postovima iznad
Oni da nisu bili sigurni zvali bi ga na probu jer lik ima 18 godina...Ako zadovoljis uzimamo i ćao...
Al jok ovdje i dalje neko vjeruje da Mirvić ili bilo koji agent ima moć da uvali Lensu igrača..











