Evo kakvi degenrici ovdje pisu.eccehomo je napisao/la: ↑22 maj 2025, 20:47Braćo, dobri moji pitari, ne odgovarajte, molim vas ovom plavom smeću, pleme mu je b em! Sve je i krenulo od naših najvećih dušmana sa druge strane Miljacke, što će se ubrzo razotkriti. Njima je Mirvić trn u oku. Plavo smeće je došlo ovdje da piše i da dodatno unese razdor među nas.
Ne nasjedajte na providne igre plave paščadi i zbijmo dodatno redove i svi ko jedan.
PS čudi me da se HZ ne oglašavanju i ne izvini kako su nasjeli na režiju manijaka.
Znaci frajer dodje i hladno napise da Manjejaci diriguju i manipulisu sjeverom kako hoce. Dosli Manjejaci i nafurali HZ da objave saopstenje. To tvrdi lik. Ali ja sam bot, ovo je navijac.
Nestvarno.

