Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 27 maj 2025, 10:07

KONTRASVIH je napisao/la:
27 maj 2025, 07:54

Djipke aka Sherlock Holmes :rol:

Dobro jutro svima :ljepota:
:urnebes:
Oplakah!
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
obagol
Postovi: 1280
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 27 maj 2025, 10:15

Zbog čega pojedini uposlenici FK Sarajevo hodaju okolo i pričaju kako Mirvić napušta klub nakon euro nastupa?

Avatar
Noke995
Postovi: 1072
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 27 maj 2025, 10:19

obagol je napisao/la:
27 maj 2025, 10:15
Zbog čega pojedini uposlenici FK Sarajevo hodaju okolo i pričaju kako Mirvić napušta klub nakon euro nastupa?
Jest jest i ja sam čuo, isto sam čuo da si ti derpe.
MNON

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 27 maj 2025, 10:25

obagol je napisao/la:
27 maj 2025, 10:15
Zbog čega pojedini uposlenici FK Sarajevo hodaju okolo i pričaju kako Mirvić napušta klub nakon euro nastupa?
Pričaju li ko ce otkupiti upravljačke uloge ?
Nije mala cifra sad...to ti je otprilike onaj "minus" sto virtual spominje.

Avatar
obagol
Postovi: 1280
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 27 maj 2025, 10:28

Noke995 je napisao/la:
27 maj 2025, 10:19
obagol je napisao/la:
27 maj 2025, 10:15
Zbog čega pojedini uposlenici FK Sarajevo hodaju okolo i pričaju kako Mirvić napušta klub nakon euro nastupa?
Jest jest i ja sam čuo, isto sam čuo da si ti derpe.
Grohotom se smijem

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 27 maj 2025, 10:41

obagol je napisao/la:
27 maj 2025, 10:15
Zbog čega pojedini uposlenici FK Sarajevo hodaju okolo i pričaju kako Mirvić napušta klub nakon euro nastupa?
Kažu Bekrić i Štilić otkupljuju uloge od Mirvića :opaopa: uslov da Mirvić ostane je bio da Kaćunko potpiše ali pošto ode u komšiluk i Mirva diže sidro

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 27 maj 2025, 10:49

kažu da pojedini idu ko jehovini svjedoci od vrata do vrata i pričaju to

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 27 maj 2025, 10:49

jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 08:09
NajvecaRadosti je napisao/la:
26 maj 2025, 23:52
Meni samo nije jasno kako nekima tolerisu po 3 sezone bez reflektora,neke izbacuju iz lige a neke nece nikako da puste.
Ako tvoj stadion ne ispunjava uslove prijavis najblizi koji ispunjava i to je to.
Moraš prijaviti stadion iz područnog saveza kojem pripadaš. Laktaši pripadaju PFS Gradiška, a u okviru tog saveza nema nijedan stadion koji ispunjava uslove za PLBiH.
Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Krupa pripada PFS Banja Luka, Laktasi pripadaju PFS Gradiska.
Laktasi ne bi mogli da prijave Gradski stadion u Banjaluci i kad na njemu niko ne bi igrao.

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 27 maj 2025, 11:04

jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 08:09
NajvecaRadosti je napisao/la:
26 maj 2025, 23:52
Meni samo nije jasno kako nekima tolerisu po 3 sezone bez reflektora,neke izbacuju iz lige a neke nece nikako da puste.
Ako tvoj stadion ne ispunjava uslove prijavis najblizi koji ispunjava i to je to.
Moraš prijaviti stadion iz područnog saveza kojem pripadaš. Laktaši pripadaju PFS Gradiška, a u okviru tog saveza nema nijedan stadion koji ispunjava uslove za PLBiH.
Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 27 maj 2025, 11:13

AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04
jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 08:09


Moraš prijaviti stadion iz područnog saveza kojem pripadaš. Laktaši pripadaju PFS Gradiška, a u okviru tog saveza nema nijedan stadion koji ispunjava uslove za PLBiH.
Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Duskica misli na situaciju iz ljeta 2023. kad je Krupa bila prvak 1. lige RS, a odustala zbog nedostatka para. Tad je Ilic lagao da odustaju zbog reflektora i Gradskog stadiona, a prodali su ulazak Zvijezdi 09 za par stotina hiljada. Isto kao i sezonu ranije kad su svoje mjesto prodali Slogi iz Doboja.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 27 maj 2025, 11:16

Dobro jutro svima osim prosjacima. :bih:
slika

Avatar
Combattente87
Postovi: 1395
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 27 maj 2025, 11:25

AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04
jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 08:09


Moraš prijaviti stadion iz područnog saveza kojem pripadaš. Laktaši pripadaju PFS Gradiška, a u okviru tog saveza nema nijedan stadion koji ispunjava uslove za PLBiH.
Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Ne može se to mjenjati, a i svakako, da ne igra BSK premijer ligu on ostaje na gradskom i ima pravo da ga koristi, jer se stadion na Čairama renovira.
Mene samo zanima ako BSK uđe u premijer ligu, kakav onda postaje odnos između Borca i njih, jer su sada faktički razvojni tim Borca i sada imaju te dvojne ugovore igrači da mogu igrati u oba kluba.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 maj 2025, 11:31

Mogli smo neki remi na kraju, pa da komšije uzmu više 25k za poziciju.
A i spasilo bi sezonu.
Ko zna, možda nam vrate iduće sezone :kafa:
Koševo Zapad

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 27 maj 2025, 11:38

Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 11:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04
jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25


Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Ne može se to mjenjati, a i svakako, da ne igra BSK premijer ligu on ostaje na gradskom i ima pravo da ga koristi, jer se stadion na Čairama renovira.
Mene samo zanima ako BSK uđe u premijer ligu, kakav onda postaje odnos između Borca i njih, jer su sada faktički razvojni tim Borca i sada imaju te dvojne ugovore igrači da mogu igrati u oba kluba.
Mislim ako igra BSK zavisi od tih borcevih igraca kojih ne mogu igrati da ce BSK biti gori od Slobode ove godine.
Sumnjam u kvalitet drugih liga da mogu uraditi ista u prvoj.

Trebalo je prvo ujediniti druge lige jedno 2 sezone da se stabilizuju klubovi pa onda praviti ligu 10, ovako imamo Stupcanicu koja osvoji a nece uci 99% sumnjam da ima igdje u svijetu to

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 27 maj 2025, 11:56

Shategabri je napisao/la:
27 maj 2025, 11:31
Mogli smo neki remi na kraju, pa da komšije uzmu više 25k za poziciju.
A i spasilo bi sezonu.
Ko zna, možda nam vrate iduće sezone :kafa:
Jbt kako je krenulo imat ćemo više dužnika nego prosječan kamatar.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1395
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 27 maj 2025, 11:58

bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 11:38
Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 11:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04


Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Ne može se to mjenjati, a i svakako, da ne igra BSK premijer ligu on ostaje na gradskom i ima pravo da ga koristi, jer se stadion na Čairama renovira.
Mene samo zanima ako BSK uđe u premijer ligu, kakav onda postaje odnos između Borca i njih, jer su sada faktički razvojni tim Borca i sada imaju te dvojne ugovore igrači da mogu igrati u oba kluba.
Mislim ako igra BSK zavisi od tih borcevih igraca kojih ne mogu igrati da ce BSK biti gori od Slobode ove godine.
Sumnjam u kvalitet drugih liga da mogu uraditi ista u prvoj.

Trebalo je prvo ujediniti druge lige jedno 2 sezone da se stabilizuju klubovi pa onda praviti ligu 10, ovako imamo Stupcanicu koja osvoji a nece uci 99% sumnjam da ima igdje u svijetu to
Ja imam neki šmek da će ovi igrači iz Borca kojih se planiraju kutarisati, samo preći u BSK, plus par juniora i nešto iz Slobode, Igmana i Goška da se ubere, može su tu napraviti tim...Sloboda da je imala ovog trenera od početka prvenstva imala bi najmanje 20 bodova više.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 27 maj 2025, 12:30

Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 11:58
bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 11:38
Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 11:25

Ne može se to mjenjati, a i svakako, da ne igra BSK premijer ligu on ostaje na gradskom i ima pravo da ga koristi, jer se stadion na Čairama renovira.
Mene samo zanima ako BSK uđe u premijer ligu, kakav onda postaje odnos između Borca i njih, jer su sada faktički razvojni tim Borca i sada imaju te dvojne ugovore igrači da mogu igrati u oba kluba.
Mislim ako igra BSK zavisi od tih borcevih igraca kojih ne mogu igrati da ce BSK biti gori od Slobode ove godine.
Sumnjam u kvalitet drugih liga da mogu uraditi ista u prvoj.

Trebalo je prvo ujediniti druge lige jedno 2 sezone da se stabilizuju klubovi pa onda praviti ligu 10, ovako imamo Stupcanicu koja osvoji a nece uci 99% sumnjam da ima igdje u svijetu to
Ja imam neki šmek da će ovi igrači iz Borca kojih se planiraju kutarisati, samo preći u BSK, plus par juniora i nešto iz Slobode, Igmana i Goška da se ubere, može su tu napraviti tim...Sloboda da je imala ovog trenera od početka prvenstva imala bi najmanje 20 bodova više.
Postoji i ta opcija, ti sto su na dvojnoj sad na posudbu ih posalju i tjt.
Protiv Borca ne smijes igrat a protiv Sarajeva Zrinjskog imas premije da pogines, vrlo vjerovatno

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bistrik » 27 maj 2025, 12:50

AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04
jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 08:09


Moraš prijaviti stadion iz područnog saveza kojem pripadaš. Laktaši pripadaju PFS Gradiška, a u okviru tog saveza nema nijedan stadion koji ispunjava uslove za PLBiH.
Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Jeli Prijedor PFS Gradiška ili Banja Luka?

Avatar
LamineD
Postovi: 97
Pridružen/a: 19 maj 2025, 16:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineD » 27 maj 2025, 13:08

NoProfit je napisao/la:
27 maj 2025, 11:16
Dobro jutro svima osim prosjacima. :bih:
slika
i 5 godina od titule koja je stigla više zbog okolnosti, nego zasluga.

i dan danas je Sarajevo – prvak na tablici virusa, ne terena.

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Uniited » 27 maj 2025, 13:16

Bistrik je napisao/la:
27 maj 2025, 12:50
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 11:04
jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 09:25


Krupa npr nije mogla prijavit u Banja Luci gradski jer su već bili BSK i Borac, dakle pravilo je da mogu maksimalno 2 kluba. Bar je tako bilo kad njima nisu dali da se takmiče. Vidjet ćemo sad za Laktase hoce li se to promijeniti mada sumnjam. Ko je drugi, zanimljivo BSK i mislim da su oni novi premijerligas.
Baš lupetaš. Tada, zbog trenutnog stanja i natezanja, FK Borac je odgovorio negativno na molbu Krupe da igraju na Gradskom. Tada, kada je Krupa igrala Premijer ligu, BSK uopšte nije bio u konkurenciji za Premijer ligu, a kamoli član nje. A i kao što ti je Suvorov napisao, Laktaši ne mogu igrati na Gradskom jer pripadaju PFS Gradiška. Jedino ako bi to pravilo promijenili, da mogu igrati u okviru nekog drugog saveza, mada čisto sumnjam.
Jeli Prijedor PFS Gradiška ili Banja Luka?
Prijedor je za sebe PFS, i oni otpadaju
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []