Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 21:53

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:42
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:28
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:11


Ono jes' da bi zahebano bilo otici na Zlatibor jer ste ostali duzni ljudima zadnju ratu. ali brate bas pravite disbalans, nemate za pripreme , a ovamo dovodite Troupiea...
Daj ba kinoSvra ovaj i Dangubic ce imati platu ko cijela prva postava Sarajeva i Zrinjskog skupa... :rol: :rol: :rol:


Dangubiču ističe ugovor - sve isplaćen
Ako smanji primanja za par hiljada - tisuća ojra možda se dogovorimo
Jedino Madžid ima ponudu - došla u klub al 40% Hajduku


Pripreme ideš da odradiš gdje možeš da platiš

Šta da se radi
Najbolje je moj kinoSvra da se vi opet zaputite u Vladu Federacije, jedan prijedlog zakona. mali il'ti zakoncica, vi to fino upakujete , isformulisete i rijesite problem...
Pa kazete :
Postovani zastupnici i clanovi Vlade FBiH, kad vam se ovaj Predlagac zakona zadnji put obracao tada je imao namjeru da igra Evropu, ali nije imao para, pa ste nam prakticno oprostili dug za porez, Ali Zeljo to nije zaboravio i zauzvrat je izborio Evropu, dobro, nije je Zeljo izborio, ali nase komsije nas uvijek paze...

E sad, obracamo vam se, jer mi da bi igrali tu Evropu moramo se adekvatno pripremiti da ne brukamo drzavu, ali svuda traze kesh, a vi kao sto znate mi to nemamo, osim za plate Dangubica I Troupiee-a...

Shodno tome , podnosimo ovaj Prijedlog zakona da sve nase pripreme bilo gdje u BiH i Evropi, a mozda i u Juznoj Americi plati Vlada Federacije, a mi cemo se znati oduziti na zelenom tepihu...

Nadamo se da ce ovaj zakon biti usvojen po hitnom postupku , unaprijed fala...

Jednom Zeljo, uvijek Zeljo...
Nisi me shvatio
Valjda zato što nisam visoke škole završio

Mi plaćamo doprinose na punu iznos
Mi pregovaramo da smanji platu da bih mogli i dalje placat doprinose na puni iznos

To se vidi na našem finansijskom izvještaju 2024

Uzmite ga Vi
Bit ce slobodan sa čistim papirima za mjesec dana

Ili ko voli ispod stola davat € - mislim da je njemu svejedno kako ce dobit novac

Imate kesh😛


Ne možemo to tražit za pripreme jer uvjek imamo besplatne pripreme u Konjicu

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 27 maj 2025, 22:12

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:53
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:42
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:28




Dangubiču ističe ugovor - sve isplaćen
Ako smanji primanja za par hiljada - tisuća ojra možda se dogovorimo
Jedino Madžid ima ponudu - došla u klub al 40% Hajduku


Pripreme ideš da odradiš gdje možeš da platiš

Šta da se radi
Najbolje je moj kinoSvra da se vi opet zaputite u Vladu Federacije, jedan prijedlog zakona. mali il'ti zakoncica, vi to fino upakujete , isformulisete i rijesite problem...
Pa kazete :
Postovani zastupnici i clanovi Vlade FBiH, kad vam se ovaj Predlagac zakona zadnji put obracao tada je imao namjeru da igra Evropu, ali nije imao para, pa ste nam prakticno oprostili dug za porez, Ali Zeljo to nije zaboravio i zauzvrat je izborio Evropu, dobro, nije je Zeljo izborio, ali nase komsije nas uvijek paze...

E sad, obracamo vam se, jer mi da bi igrali tu Evropu moramo se adekvatno pripremiti da ne brukamo drzavu, ali svuda traze kesh, a vi kao sto znate mi to nemamo, osim za plate Dangubica I Troupiee-a...

Shodno tome , podnosimo ovaj Prijedlog zakona da sve nase pripreme bilo gdje u BiH i Evropi, a mozda i u Juznoj Americi plati Vlada Federacije, a mi cemo se znati oduziti na zelenom tepihu...

Nadamo se da ce ovaj zakon biti usvojen po hitnom postupku , unaprijed fala...

Jednom Zeljo, uvijek Zeljo...
Nisi me shvatio
Valjda zato što nisam visoke škole završio

Mi plaćamo doprinose na punu iznos
Mi pregovaramo da smanji platu da bih mogli i dalje placat doprinose na puni iznos

To se vidi na našem finansijskom izvještaju 2024

Uzmite ga Vi
Bit ce slobodan sa čistim papirima za mjesec dana

Ili ko voli ispod stola davat € - mislim da je njemu svejedno kako ce dobit novac

Imate kesh😛


Ne možemo to tražit za pripreme jer uvjek imamo besplatne pripreme u Konjicu
Samo vi trazite, vi ste bitna politicka poluga u sistemu drzave BiH...
Dobro to , da vi placate pune doprinose, to ne bih komentarisao zaista... :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Ma kad je dzabalesku dobar je i Konjic, ono jes' tesko se nakon priprema u Barceloni naviknuti na rafting na Neretvi, ali bice opet, nista se vi ne sekirajte...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 22:27

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 22:12
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:53
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:42


Najbolje je moj kinoSvra da se vi opet zaputite u Vladu Federacije, jedan prijedlog zakona. mali il'ti zakoncica, vi to fino upakujete , isformulisete i rijesite problem...
Pa kazete :
Postovani zastupnici i clanovi Vlade FBiH, kad vam se ovaj Predlagac zakona zadnji put obracao tada je imao namjeru da igra Evropu, ali nije imao para, pa ste nam prakticno oprostili dug za porez, Ali Zeljo to nije zaboravio i zauzvrat je izborio Evropu, dobro, nije je Zeljo izborio, ali nase komsije nas uvijek paze...

E sad, obracamo vam se, jer mi da bi igrali tu Evropu moramo se adekvatno pripremiti da ne brukamo drzavu, ali svuda traze kesh, a vi kao sto znate mi to nemamo, osim za plate Dangubica I Troupiee-a...

Shodno tome , podnosimo ovaj Prijedlog zakona da sve nase pripreme bilo gdje u BiH i Evropi, a mozda i u Juznoj Americi plati Vlada Federacije, a mi cemo se znati oduziti na zelenom tepihu...

Nadamo se da ce ovaj zakon biti usvojen po hitnom postupku , unaprijed fala...

Jednom Zeljo, uvijek Zeljo...
Nisi me shvatio
Valjda zato što nisam visoke škole završio

Mi plaćamo doprinose na punu iznos
Mi pregovaramo da smanji platu da bih mogli i dalje placat doprinose na puni iznos

To se vidi na našem finansijskom izvještaju 2024

Uzmite ga Vi
Bit ce slobodan sa čistim papirima za mjesec dana

Ili ko voli ispod stola davat € - mislim da je njemu svejedno kako ce dobit novac

Imate kesh😛


Ne možemo to tražit za pripreme jer uvjek imamo besplatne pripreme u Konjicu
Samo vi trazite, vi ste bitna politicka poluga u sistemu drzave BiH...
Dobro to , da vi placate pune doprinose, to ne bih komentarisao zaista... :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Ma kad je dzabalesku dobar je i Konjic, ono jes' tesko se nakon priprema u Barceloni naviknuti na rafting na Neretvi, ali bice opet, nista se vi ne sekirajte...
Plavi žele ostaviti što bolji utisak

Taj čuveni Real Madrid: Juniori Željezničara otputovali na megdan svjetskom nogometnom velikanu





slika

slika

slika

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 27 maj 2025, 22:27

Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:32
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 19:20
Bistrik je napisao/la:
27 maj 2025, 14:57


Aha. Kontam da je Rudarev stadion ok za igranje PLBIH, ali eto otpada.
Stadion Rudara nema reflektore, tako da i oni otpadaju u svakom smislu.

bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 16:23

Zato i kazem posudba, ti igraci vjerovatno nemaju sta da traze i nece dobit priliku u Borcu. Opet zavisi sta Vicko i Dodik odluce hoce li se zaletit full sa ekipom ili ce neka kulturica sa velikom kradjom.
U ovom trenutnom rosteru nisu ti igraci ni blizu prve momcadi, Majers Karolina Despotovic su do kraja sezone s ugovorima ako se ne varam? Zavisi sve sta ce sa njima i zamjene kakve ce bit
U pravu si, od pomenutog trojca svima ističu ugovori, i mislim da jedino neke šanse ima Karolina da ostane. Majers je prekucao ovu ligu a Despot se nezvanično već oprostio od nas.
Karolina skoro potpisao ugovor na dvije godine....
Majers hoće da ostane i moguće je da mu daju love koliko traži, a Despot vjerovatno da pali dalje...
Ja sam cuo da je bilo kontakt izmedju Majersa i Karoline s nama, sad ko zna

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 27 maj 2025, 22:29

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:28
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:11
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:05








A ne možemo izgleda nigdje drugo
Kažu da nam traže kesh
Nema na temu

Možda još u Ljubuškom
Ono jes' da bi zahebano bilo otici na Zlatibor jer ste ostali duzni ljudima zadnju ratu. ali brate bas pravite disbalans, nemate za pripreme , a ovamo dovodite Troupiea...
Daj ba kinoSvra ovaj i Dangubic ce imati platu ko cijela prva postava Sarajeva i Zrinjskog skupa... :rol: :rol: :rol:


Dangubiču ističe ugovor - sve isplaćen
Ako smanji primanja za par hiljada - tisuća ojra možda se dogovorimo
Jedino Madžid ima ponudu - došla u klub al 40% Hajduku


Pripreme ideš da odradiš gdje možeš da platiš

Šta da se radi
Hiros nije pristao da produži pod istim uslovima,a očekuješ da će Zgubidan pristati na slabiji ugovor...nije realno

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 27 maj 2025, 23:43

Hoce li jufkice uzeti 5miliona za gulasha buljasha :rol:

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 28 maj 2025, 00:00

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 23:43
Hoce li jufkice uzeti 5miliona za gulasha buljasha :rol:
Imaš na tiktoku Adzem pali lajv,priča o Guliasu
Tapkaj,baci lava

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 28 maj 2025, 00:39

Laku noć svima osim prosjacima. :bih:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kraljttbvb » 28 maj 2025, 05:07

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 22:12
Ma kad je dzabalesku dobar je i Konjic, ono jes' tesko se nakon priprema u Barceloni naviknuti na rafting na Neretvi, ali bice opet, nista se vi ne sekirajte...
Ako se Jasko ne predomisli, nema više ni u Konjicu dzabalane.

Navodno im je tražio da ne zapinju protiv Igmana, da Igman dobije i da pokušaju ostati u ligi. Nije Coric dao, dobili 1-0 u Konjicu i rek'o im Jasko nećete više ni feninga od mene.

Sad valja i Ljubuski...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 28 maj 2025, 08:06

jurisicduska je napisao/la:
27 maj 2025, 20:00
Pa i taj Vico i taj Azmir i Beus sve su to nekakvi ljudi koje je neko tu instalirao preko politike. Nisu oni kao oni problem. Problem je pozadina koja im omogućava da budu to sto jesu. Oni bez politike su niko i ništa.

Avanti zar nije Karolina produžio do 2027?
Jeste, previdio sam to.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
Shategabri
Postovi: 18980
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 28 maj 2025, 08:13

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 23:43
Hoce li jufkice uzeti 5miliona za gulasha buljasha :rol:
Koliko god uzmemo, biće više nego što bi vi da prodate komplet ekipu.
Koševo Zapad

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 28 maj 2025, 08:30

Otvorili fan shop u tuđoj prodavnici :bow:

Ide uskoro i štand na Siranu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 28 maj 2025, 09:30

AVNOJ je napisao/la:
28 maj 2025, 08:30
Otvorili fan shop u tuđoj prodavnici :bow:

Ide uskoro i štand na Siranu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Prestani se vise blamirati i nauci sta je concept store.

Al sta ocekivat od ovakvih>
fks74 je napisao/la:
15 jan 2025, 17:51
AVNOJ je napisao/la:
15 jan 2025, 17:28
Šta je ovo sunce ti krvavo :shock:

slika
Isti, da nisu blizanci ? Ja ne bi sudio odmah, momci su mladi i možda se ubode sa njima.
:rol: :rol:

Dobro jutro svima pa i ovim nesretnicima :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 28 maj 2025, 10:04

slika









'Rad se vidi': Sarajevo dobilo novi tramvaj, stigao broj 020, dolazi još pet

Grad Sarajevo nastavlja modernizaciju javnog prijevoza – kako je najavio Adnan Šteta, u glavnom gradu BiH već je isporučeno 20 novih Stadler tramvaja.

Sinoć, 27. maja, je u Sarajevo stigao tramvaj s brojem 020, što potvrđuje da se isporuka novih tramvaja odvija planiranom dinamikom.



Prema Štetinim riječima, još pet tramvaja očekuje se u narednom periodu, čime će ukupna flota biti značajno obnovljena.



"Sarajevo ima 20 novih Stadler tramvaja. Sinoć je stigao tramvaj broj 020. Isporuka se odvija u roku, još pet će stići u narednom periodu. Hvala Sarajevo", rekao je Šteta.

Ova modernizacija predstavlja važan korak ka unapređenju kvalitete javnog prijevoza u Sarajevu, povećanju udobnosti za putnike i smanjenju zagađenja.






I pored oduzimanja pondera 2 i dalje se napreduje




GOLEM SI KANTONU SARAJEVO

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 28 maj 2025, 10:44

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 23:43
Hoce li jufkice uzeti 5miliona za gulasha buljasha :rol:
Jok eto vi ćete uzeti za onog migranta :urnebes:

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 28 maj 2025, 10:45

Zakup platili caizcoinom
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la onako » 28 maj 2025, 10:49

E vala ako sutra ne izaberu Calu za predsjednika, bruka I sramota. S obzirom, ko su mi protukandidati, sramota bi bila.
since 1973

Avatar
Jadnimi
Postovi: 2378
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jadnimi » 28 maj 2025, 10:55

onako je napisao/la:
28 maj 2025, 10:49
E vala ako sutra ne izaberu Calu za predsjednika, bruka I sramota. S obzirom, ko su mi protukandidati, sramota bi bila.
Brković je odradio zadatak, opstruirao rad/izbore u FS KS do Skupštine i izbora Vice i kujica. Sada se laganini sklonio. :kafa:

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 28 maj 2025, 11:38

Jadnimi je napisao/la:
28 maj 2025, 10:55
onako je napisao/la:
28 maj 2025, 10:49
E vala ako sutra ne izaberu Calu za predsjednika, bruka I sramota. S obzirom, ko su mi protukandidati, sramota bi bila.
Brković je odradio zadatak, opstruirao rad/izbore u FS KS do Skupštine i izbora Vice i kujica. Sada se laganini sklonio. :kafa:
Stari kriminalac i prevarant i smeće od čovjeka

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 28 maj 2025, 12:05

KONTRASVIH je napisao/la:
28 maj 2025, 09:30
AVNOJ je napisao/la:
28 maj 2025, 08:30
Otvorili fan shop u tuđoj prodavnici :bow:

Ide uskoro i štand na Siranu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Prestani se vise blamirati i nauci sta je concept store.
E cuj concept store, to je neka moderni naziv uvaljivanja svojih proizvoda u tudje radnje :D

Tekstilna firma je dobila ovu radnju, koja nema veze sa Zeljom, ubaceni vasi proizvodi, isto kao na carsiji sto imate policu, sada imate 4 police i 2 vjesalice.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []