Govorim za 100%hazarder je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:39Prošle sezone je i za Prevljaka i Koljića mjesecima pisalo 87% pa se nadavaše golova za Sarajevo obojica mašalah.guadalupe je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:37Koliko znam rijetko kada se fuli kada se fuli kada je ovaj postotakJavierBosnia je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:33
Pisu jer je neki idiot vidio na TM 100% i nas grb, a ko ne zna kako to funkcionise i kolika je glupost neka istrazi![]()
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Pa valjda je neki englez ovo stavio, nasi nemaju pristup engleskom transfemarketu. Valjda ima neki izvor lik, baš ce bubnut
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Here we go...

-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Begovica mora Fabrizio ROmano potvrditi
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ASMIR BEGOVICU! 
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
DOBRODOŠAO GENERALE!
Re: FK Sarajevo
Daleko je to dobrodoslice ali eto...
Fimo je mastati.
Fimo je mastati.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
kad mu se majke budu sa istoka spominjale u hladnoj novembarskoj kisnoj noci pred 3000 ljudi protiv Posusja
Re: FK Sarajevo
Begovic bi bas bio boom, ali njegov dolazak nama, to mi nekako zvuci kao naucna fantastika
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jel nas navijac Begovic, znam da su bile slike sa clanskom kartom
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Zavrsen je Begovic, bili su dugi i teski pregovori. Na kraju je ipak prihvatio biti zamjena Rogicu uz uslov da brani prve runde u kupu i da ne zivi u tibri.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Begovic komotno moze braniti u ekipama u championshipu gdje su plate vece 3x nego kod nas
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1101
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bolje Ivana Mandica dovesti ako mozemo,mozda i Manojlovica to su golmani za naredne 3-4g
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ibišević napušta New York City, treba vidjeti ako je zainteresovan za neku poziciju u klubu.
Ma da iskreno, teško. Vjerujem da će imati boljih ponuda.
Ma da iskreno, teško. Vjerujem da će imati boljih ponuda.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Begovica koliko ja znam prema Sarajevu privlaci to sto mu je akademija tu, a i usmeni dogovor pozicije trenera golmana nakon zavrsteka karijere
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Nisam insider Ali znam Asmira licno I porodicu I pricu oko prelaska. Pregovaralo se, pregovara, uslovi koji su ponudjeni su vanserijski. Jedina dilema JE kod Asmira zbog porodice I udaljenosti. Ali mozemo biti ponosni na cinjenicu da moxemo I pregovarati sa takvim golmanom. Iskreno ja mislim da nema nista od toga zbog gore navedenih razloga Ali znam da bi moj rhm Stari bio preponosan da ga vidi u dresu Sarajeva jer ga JE znao od rodjenja
.. jer Stari je volio Sarajevo...
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10169
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nista od Asmira kakav transfermarkt
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.



