FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jun 2025, 10:19

osam je napisao/la:
29 jun 2025, 00:23
Znaci trebaju nam novi trener, ofanzivni vezni i spic :kafa:
I golman. Ne smije se dozvoliti da primiš čvrku na jednoj utakmici :D

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 jun 2025, 10:21

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jun 2025, 10:19
osam je napisao/la:
29 jun 2025, 00:23
Znaci trebaju nam novi trener, ofanzivni vezni i spic :kafa:
I golman. Ne smije se dozvoliti da primiš čvrku na jednoj utakmici :D
I novi ulagac, Mirvicu napolje
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 jun 2025, 10:24

MSOZ101 je napisao/la:
29 jun 2025, 10:11
Kyle88 je napisao/la:
29 jun 2025, 01:22
MSOZ101 je napisao/la:
28 jun 2025, 23:45


Ma i ovaj je ubačeni element ovde, šta god piše ništa mu ne odgovara u timu i klubu, a ima i pametne ideje da se sprijateljimo sa Durićem i krademo ostatak lige.
A lagan si mi Allaham, de mi samo otkrij jesi ti neki inspektor sa foruma ili sta vec?
Btw Beganovic i ono iznosenje lopte kao Bastoni 😃 Fantazija.
Samo da ne bude sutra Renan out 3 sedmice zbog zadnje lože 🤨
Odgovori ljudima ispred što su te pitali ili ti se samo opet hvataju za riječ i izvlače iz konteksta. Kako to jbt?
Frajer je negativac i to ti je. Nema tu odgovaranja vidis da ima ustedjevinu.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jun 2025, 10:46

Treba ovdje postaviti moderatora, pravog navijača Sarajeva koji će čistiti ovu temu od plavih vanago.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 29 jun 2025, 10:50

fks74 je napisao/la:
29 jun 2025, 10:46
Treba ovdje postaviti moderatora, pravog navijača Sarajeva koji će čistiti ovu temu od plavih vanago.
Više puta pisao o tome, odgovora kao što se može primijetiti, nigdje. Da li administraciji odgovara ovakvo stanje na temi, ne znam. Morto je to dobro hendlao dok je bio moderator.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11469
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 jun 2025, 11:00

bordobijeli je napisao/la:
29 jun 2025, 07:03
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
29 jun 2025, 01:38
MokraKifla je napisao/la:
28 jun 2025, 21:24
U konacnici 4 gola primiti je kriticno i daje ti do znanja da je zadnja linija klimava. Sredina slaba potrebno je pojacanja cim Mamas nije spreman da odigra 20 minuta a od njeg ocekujes neku prevagu stvara nam se problem. Napad kreativan ima ideja realizacija mora biti malo bolja. Sve u svemu potrebna je bolja koncentracija i odbrani vise sigurnosti i utegnosti.
Pa to je malo loš zaključak po meni.
Moraš biti svjestan da je Mamas preskočio dio priprema radi povrede, i da baš zato nije fizički spreman za više minuta nego ovo sad.
Ima još mjesec dana do meča, bit će i više nego spreman do tad.
Kako mislis preskocio dio priprema ? krenule pripreme prije 6 dana .
9, ali i od tih 9, preskočio je jedan dio.
Upravo je to ta razlika, svi su odigrali po 45’, a on 30’.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
feniksptica
Postovi: 19120
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 29 jun 2025, 11:04

Realno ima jos vremena da se dovede nas trener legenda, da se pvo rastjera do pocetka sezone.

Samo pokrenuti lavinu, imaju nase bordo legende s 15 utakmica za klub zaduzene za te stvari kad se neko treba rusiti :bih:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

ŠTA_JE
Postovi: 1769
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 29 jun 2025, 11:23

Ma mislim da niko od masih nije odigrao ni na 70%. Golmani moraju nauciti ucestvovati u igri a ne napucavati loptu kako se nekad radilo. Kod jednog golman je dodao jednu jaku loptu koju Turkes nije yspio smiriti I onda smo primili go. Najvise mi se sinoc od novajlija dopao Mlinarić, bice on dobro pojacanje. Sve u svemu mi smo bolji od njih. Fali nam neko poput ljajića al u sredini. Mehić, Mušija, Vrban, Hamzić, Ristić, Jata, Kapetanović, Mujkić, Nurković, Koso...10 skoro pa dječaka je sinoć igralo. Zadovoljan sam.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14113
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 29 jun 2025, 11:39

ŠTA_JE je napisao/la:
29 jun 2025, 11:23
Ma mislim da niko od masih nije odigrao ni na 70%. Golmani moraju nauciti ucestvovati u igri a ne napucavati loptu kako se nekad radilo. Kod jednog golman je dodao jednu jaku loptu koju Turkes nije yspio smiriti I onda smo primili go. Najvise mi se sinoc od novajlija dopao Mlinarić, bice on dobro pojacanje. Sve u svemu mi smo bolji od njih. Fali nam neko poput ljajića al u sredini. Mehić, Mušija, Vrban, Hamzić, Ristić, Jata, Kapetanović, Mujkić, Nurković, Koso...10 skoro pa dječaka je sinoć igralo. Zadovoljan sam.
Iskreno i meni se svidio Mlinaric...

Jako je bitno imati igraca koji ce odvuci stopere, vidjeli smo juce kako je nekoliko puta povukao Kurdica prema aut liniji i dva puta se Turkes zbog toga nasao u gol sansi...

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 29 jun 2025, 11:49

Imali gdje snimak utakmice ili higliths
Samo Sarajevo

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 29 jun 2025, 11:52

kanarinac je napisao/la:
29 jun 2025, 11:49
Imali gdje snimak utakmice ili higliths

https: //youtu.be/LTWt8K7PAhg?si=-VRIproF9A8rILOV


Ako imas MYTV mozes vratit utk ja msm

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 29 jun 2025, 12:32

feniksptica je napisao/la:
29 jun 2025, 11:04
Realno ima jos vremena da se dovede nas trener legenda, da se pvo rastjera do pocetka sezone.

Samo pokrenuti lavinu, imaju nase bordo legende s 15 utakmica za klub zaduzene za te stvari kad se neko treba rusiti :bih:
Nosi ga kuci **** te on

Lavcina
Postovi: 1759
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 29 jun 2025, 12:48

Klub nam vapi za nekim igracem na krilnoj poziciji. Tu mislim na lijevu stranu. Ima li ko da se suska, ili ne trazimo nikako krilo?

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jun 2025, 12:51

MaroonBjelave je napisao/la:
29 jun 2025, 10:50
fks74 je napisao/la:
29 jun 2025, 10:46
Treba ovdje postaviti moderatora, pravog navijača Sarajeva koji će čistiti ovu temu od plavih vanago.
Više puta pisao o tome, odgovora kao što se može primijetiti, nigdje. Da li administraciji odgovara ovakvo stanje na temi, ne znam. Morto je to dobro hendlao dok je bio moderator.
Gdje je Morto, čovjek propao u zemlju ?

johntravolta123
Postovi: 1676
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 29 jun 2025, 12:52

Lavcina je napisao/la:
29 jun 2025, 12:48
Klub nam vapi za nekim igracem na krilnoj poziciji. Tu mislim na lijevu stranu. Ima li ko da se suska, ili ne trazimo nikako krilo?
Zasto ce krilo kad sa istim ne igramo nego sa wing backovima ...

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 29 jun 2025, 13:12

Imal pojačanja ista

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 29 jun 2025, 13:16

...mog srca si šum i za um opijum...

slika
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 29 jun 2025, 13:19

Jel Zekic podnio ostavku, sta se ceka?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 29 jun 2025, 13:19

Bit će ovo dobro, više od 20tak dana do Craiove, imamo u Sloveniji dosta utakmica gdje se ekipa može uigrati, najbitnije je zadržati cijelu ekipu do kraja Europe, i uz još 1-2 kvalitetna igrača do tih utakmica.

Sa ovim rosterom vjerujem da se može ekipa isprofilisati u nekoj 3412 formaciji i u takvom sistemu imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača koji imaju svoje kvalitete.

Banić će sigurno biti prva opcija, Mušija i Mehić su mladi i imaju potencijal i za njih bi najbolje bila posudba ili dvojna gdje bi imali sigurne minute, federalna liga, Rockov može ostati kao druga opcija, i nadati se da ga nećeš trebati koristiti.
Stoperi, sa povratkom Gojkovića si dobro pokriven, Turdu ćemo vidjeti u narednim utakmicama, imamo sigurne Paskaleva, Mujkića i Jovića sa kojima znamo šta imamo u ekipi. Tu su i mladi Pejović, koji se treba dokazati na ovom nivou, također tu je i Đurić koji je mali upitnik od dolaska u klub. Vidjeli smo da Zekić na stoperu zna koristiti i Beganovića i Unušića prošle sezone, no mislim da je to samo u izvanrednim situacijama, kao i Duraković, koji bi morao biti korisniji na lijevom wing beku nego na stoperu.

Za lijevog wingbeka, imamo Kuprešaka i Kapetanović, prvi zacementiran, Kapetanoviću trebaju minuta, iako bi mogao biti ok backup opcija. Duraković, također ima svojih kvaliteta, koje kod nas još nije pokazao, a ta pozicija lijevog wing beka bi mu morala odgovarati, ima odličan centaršut, to je pokazivao u Igmanu, i ovdje par puta, eto i jučer, nikako da pokaže kontanstno dobre nastupe.

Za desnog wingbeka, Beganović i Unušić, te Kyeremeh, koji je univerzalac i u ovakvom sistemu može odigrati na više pozicija što je dodatni kvalitet i razlog što ga trebamo u rosteru. Beganović sigurno prva opcija na ovoj poziciji.

Mislim da nakon dugo vremena nemamo bolje sklopljen vezni red, imaš fizički igrače i tehnički potkovane, neki su odlični defanzivno, u prenosu lopte, neki kreativni i sa jako dobrom kretnjom u posljednjoj trećini. Bubanja, Mamas, Jatta, Đorđević, Krdžalić, Vrban, Nurković i plus Hamzić kojem je ovdje prirodna pozicija, te Mlinarić koji može sigurno odigrati kao vioska osmica u 352, a može biti i ta desetka u 3412. Na toj poziciji desetke može se koristiti i Guliashvili i Mlinarić.

U špicu, ostankom Renana i njegovim buđenjem svakako da dobijaš novu dimenziju, uz Ristića, Butića i Turkeša, te Guliashvilia i Mlinarića. Dosta opcija, kombinacija, a i kvaliteta.

Nakon dugo vremena imaš dobro i školski sklopljen roster, odlično izbalansiran stilom i kvalitetom igrača. Primarno sklopljen za klasični 352 sistem, no možeš se postaviti i drugi sistem 3412, pa i vratiti na neki sa dva stopera (433,4231). Ovdje je odličan posao napravljen. Sada je na Zekiću da iskristališe udarnu postavu i napadne Craiovu.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
tabba77
Postovi: 3793
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 29 jun 2025, 13:22

NisamInSajder je napisao/la:
29 jun 2025, 13:19
Bit će ovo dobro, više od 20tak dana do Craiove, imamo u Sloveniji dosta utakmica gdje se ekipa može uigrati, najbitnije je zadržati cijelu ekipu do kraja Europe, i uz još 1-2 kvalitetna igrača do tih utakmica.

Sa ovim rosterom vjerujem da se može ekipa isprofilisati u nekoj 3412 formaciji i u takvom sistemu imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača koji imaju svoje kvalitete.

Banić će sigurno biti prva opcija, Mušija i Mehić su mladi i imaju potencijal i za njih bi najbolje bila posudba ili dvojna gdje bi imali sigurne minute, federalna liga, Rockov može ostati kao druga opcija, i nadati se da ga nećeš trebati koristiti.
Stoperi, sa povratkom Gojkovića si dobro pokriven, Turdu ćemo vidjeti u narednim utakmicama, imamo sigurne Paskaleva, Mujkića i Jovića sa kojima znamo šta imamo u ekipi. Tu su i mladi Pejović, koji se treba dokazati na ovom nivou, također tu je i Đurić koji je mali upitnik od dolaska u klub. Vidjeli smo da Zekić na stoperu zna koristiti i Beganovića i Unušića prošle sezone, no mislim da je to samo u izvanrednim situacijama, kao i Duraković, koji bi morao biti korisniji na lijevom wing beku nego na stoperu.

Za lijevog wingbeka, imamo Kuprešaka i Kapetanović, prvi zacementiran, Kapetanoviću trebaju minuta, iako bi mogao biti ok backup opcija. Duraković, također ima svojih kvaliteta, koje kod nas još nije pokazao, a ta pozicija lijevog wing beka bi mu morala odgovarati, ima odličan centaršut, to je pokazivao u Igmanu, i ovdje par puta, eto i jučer, nikako da pokaže kontanstno dobre nastupe.

Za desnog wingbeka, Beganović i Unušić, te Kyeremeh, koji je univerzalac i u ovakvom sistemu može odigrati na više pozicija što je dodatni kvalitet i razlog što ga trebamo u rosteru. Beganović sigurno prva opcija na ovoj poziciji.

Mislim da nakon dugo vremena nemamo bolje sklopljen vezni red, imaš fizički igrače i tehnički potkovane, neki su odlični defanzivno, u prenosu lopte, neki kreativni i sa jako dobrom kretnjom u posljednjoj trećini. Bubanja, Mamas, Jatta, Đorđević, Krdžalić, Vrban, Nurković i plus Hamzić kojem je ovdje prirodna pozicija, te Mlinarić koji može sigurno odigrati kao vioska osmica u 352, a može biti i ta desetka u 3412. Na toj poziciji desetke može se koristiti i Guliashvili i Mlinarić.

U špicu, ostankom Renana i njegovim buđenjem svakako da dobijaš novu dimenziju, uz Ristića, Butića i Turkeša, te Guliashvilia i Mlinarića. Dosta opcija, kombinacija, a i kvaliteta.

Nakon dugo vremena imaš dobro i školski sklopljen roster, odlično izbalansiran stilom i kvalitetom igrača. Primarno sklopljen za klasični 352 sistem, no možeš se postaviti i drugi sistem 3412, pa i vratiti na neki sa dva stopera (433,4231). Ovdje je odličan posao napravljen. Sada je na Zekiću da iskristališe udarnu postavu i napadne Craiovu.
:salut:
Nikad poraz, samo lekcija.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []