I golman. Ne smije se dozvoliti da primiš čvrku na jednoj utakmici
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I novi ulagac, Mirvicu napoljeMaroonBjelave je napisao/la: ↑29 jun 2025, 10:19I golman. Ne smije se dozvoliti da primiš čvrku na jednoj utakmici![]()
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Frajer je negativac i to ti je. Nema tu odgovaranja vidis da ima ustedjevinu.MSOZ101 je napisao/la: ↑29 jun 2025, 10:11Odgovori ljudima ispred što su te pitali ili ti se samo opet hvataju za riječ i izvlače iz konteksta. Kako to jbt?
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Treba ovdje postaviti moderatora, pravog navijača Sarajeva koji će čistiti ovu temu od plavih vanago.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Više puta pisao o tome, odgovora kao što se može primijetiti, nigdje. Da li administraciji odgovara ovakvo stanje na temi, ne znam. Morto je to dobro hendlao dok je bio moderator.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11469
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
9, ali i od tih 9, preskočio je jedan dio.bordobijeli je napisao/la: ↑29 jun 2025, 07:03Kako mislis preskocio dio priprema ? krenule pripreme prije 6 dana .GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑29 jun 2025, 01:38Pa to je malo loš zaključak po meni.MokraKifla je napisao/la: ↑28 jun 2025, 21:24U konacnici 4 gola primiti je kriticno i daje ti do znanja da je zadnja linija klimava. Sredina slaba potrebno je pojacanja cim Mamas nije spreman da odigra 20 minuta a od njeg ocekujes neku prevagu stvara nam se problem. Napad kreativan ima ideja realizacija mora biti malo bolja. Sve u svemu potrebna je bolja koncentracija i odbrani vise sigurnosti i utegnosti.
Moraš biti svjestan da je Mamas preskočio dio priprema radi povrede, i da baš zato nije fizički spreman za više minuta nego ovo sad.
Ima još mjesec dana do meča, bit će i više nego spreman do tad.
Upravo je to ta razlika, svi su odigrali po 45’, a on 30’.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- feniksptica
- Postovi: 19120
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Realno ima jos vremena da se dovede nas trener legenda, da se pvo rastjera do pocetka sezone.
Samo pokrenuti lavinu, imaju nase bordo legende s 15 utakmica za klub zaduzene za te stvari kad se neko treba rusiti
Samo pokrenuti lavinu, imaju nase bordo legende s 15 utakmica za klub zaduzene za te stvari kad se neko treba rusiti
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Ma mislim da niko od masih nije odigrao ni na 70%. Golmani moraju nauciti ucestvovati u igri a ne napucavati loptu kako se nekad radilo. Kod jednog golman je dodao jednu jaku loptu koju Turkes nije yspio smiriti I onda smo primili go. Najvise mi se sinoc od novajlija dopao Mlinarić, bice on dobro pojacanje. Sve u svemu mi smo bolji od njih. Fali nam neko poput ljajića al u sredini. Mehić, Mušija, Vrban, Hamzić, Ristić, Jata, Kapetanović, Mujkić, Nurković, Koso...10 skoro pa dječaka je sinoć igralo. Zadovoljan sam.
Re: FK Sarajevo
Iskreno i meni se svidio Mlinaric...ŠTA_JE je napisao/la: ↑29 jun 2025, 11:23Ma mislim da niko od masih nije odigrao ni na 70%. Golmani moraju nauciti ucestvovati u igri a ne napucavati loptu kako se nekad radilo. Kod jednog golman je dodao jednu jaku loptu koju Turkes nije yspio smiriti I onda smo primili go. Najvise mi se sinoc od novajlija dopao Mlinarić, bice on dobro pojacanje. Sve u svemu mi smo bolji od njih. Fali nam neko poput ljajića al u sredini. Mehić, Mušija, Vrban, Hamzić, Ristić, Jata, Kapetanović, Mujkić, Nurković, Koso...10 skoro pa dječaka je sinoć igralo. Zadovoljan sam.
Jako je bitno imati igraca koji ce odvuci stopere, vidjeli smo juce kako je nekoliko puta povukao Kurdica prema aut liniji i dva puta se Turkes zbog toga nasao u gol sansi...
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nosi ga kuci **** te onfeniksptica je napisao/la: ↑29 jun 2025, 11:04Realno ima jos vremena da se dovede nas trener legenda, da se pvo rastjera do pocetka sezone.
Samo pokrenuti lavinu, imaju nase bordo legende s 15 utakmica za klub zaduzene za te stvari kad se neko treba rusiti![]()
Re: FK Sarajevo
Klub nam vapi za nekim igracem na krilnoj poziciji. Tu mislim na lijevu stranu. Ima li ko da se suska, ili ne trazimo nikako krilo?
Re: FK Sarajevo
Gdje je Morto, čovjek propao u zemlju ?MaroonBjelave je napisao/la: ↑29 jun 2025, 10:50Više puta pisao o tome, odgovora kao što se može primijetiti, nigdje. Da li administraciji odgovara ovakvo stanje na temi, ne znam. Morto je to dobro hendlao dok je bio moderator.
-
johntravolta123
- Postovi: 1676
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Imal pojačanja ista
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bit će ovo dobro, više od 20tak dana do Craiove, imamo u Sloveniji dosta utakmica gdje se ekipa može uigrati, najbitnije je zadržati cijelu ekipu do kraja Europe, i uz još 1-2 kvalitetna igrača do tih utakmica.
Sa ovim rosterom vjerujem da se može ekipa isprofilisati u nekoj 3412 formaciji i u takvom sistemu imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača koji imaju svoje kvalitete.
Banić će sigurno biti prva opcija, Mušija i Mehić su mladi i imaju potencijal i za njih bi najbolje bila posudba ili dvojna gdje bi imali sigurne minute, federalna liga, Rockov može ostati kao druga opcija, i nadati se da ga nećeš trebati koristiti.
Stoperi, sa povratkom Gojkovića si dobro pokriven, Turdu ćemo vidjeti u narednim utakmicama, imamo sigurne Paskaleva, Mujkića i Jovića sa kojima znamo šta imamo u ekipi. Tu su i mladi Pejović, koji se treba dokazati na ovom nivou, također tu je i Đurić koji je mali upitnik od dolaska u klub. Vidjeli smo da Zekić na stoperu zna koristiti i Beganovića i Unušića prošle sezone, no mislim da je to samo u izvanrednim situacijama, kao i Duraković, koji bi morao biti korisniji na lijevom wing beku nego na stoperu.
Za lijevog wingbeka, imamo Kuprešaka i Kapetanović, prvi zacementiran, Kapetanoviću trebaju minuta, iako bi mogao biti ok backup opcija. Duraković, također ima svojih kvaliteta, koje kod nas još nije pokazao, a ta pozicija lijevog wing beka bi mu morala odgovarati, ima odličan centaršut, to je pokazivao u Igmanu, i ovdje par puta, eto i jučer, nikako da pokaže kontanstno dobre nastupe.
Za desnog wingbeka, Beganović i Unušić, te Kyeremeh, koji je univerzalac i u ovakvom sistemu može odigrati na više pozicija što je dodatni kvalitet i razlog što ga trebamo u rosteru. Beganović sigurno prva opcija na ovoj poziciji.
Mislim da nakon dugo vremena nemamo bolje sklopljen vezni red, imaš fizički igrače i tehnički potkovane, neki su odlični defanzivno, u prenosu lopte, neki kreativni i sa jako dobrom kretnjom u posljednjoj trećini. Bubanja, Mamas, Jatta, Đorđević, Krdžalić, Vrban, Nurković i plus Hamzić kojem je ovdje prirodna pozicija, te Mlinarić koji može sigurno odigrati kao vioska osmica u 352, a može biti i ta desetka u 3412. Na toj poziciji desetke može se koristiti i Guliashvili i Mlinarić.
U špicu, ostankom Renana i njegovim buđenjem svakako da dobijaš novu dimenziju, uz Ristića, Butića i Turkeša, te Guliashvilia i Mlinarića. Dosta opcija, kombinacija, a i kvaliteta.
Nakon dugo vremena imaš dobro i školski sklopljen roster, odlično izbalansiran stilom i kvalitetom igrača. Primarno sklopljen za klasični 352 sistem, no možeš se postaviti i drugi sistem 3412, pa i vratiti na neki sa dva stopera (433,4231). Ovdje je odličan posao napravljen. Sada je na Zekiću da iskristališe udarnu postavu i napadne Craiovu.
Sa ovim rosterom vjerujem da se može ekipa isprofilisati u nekoj 3412 formaciji i u takvom sistemu imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača koji imaju svoje kvalitete.
Banić će sigurno biti prva opcija, Mušija i Mehić su mladi i imaju potencijal i za njih bi najbolje bila posudba ili dvojna gdje bi imali sigurne minute, federalna liga, Rockov može ostati kao druga opcija, i nadati se da ga nećeš trebati koristiti.
Stoperi, sa povratkom Gojkovića si dobro pokriven, Turdu ćemo vidjeti u narednim utakmicama, imamo sigurne Paskaleva, Mujkića i Jovića sa kojima znamo šta imamo u ekipi. Tu su i mladi Pejović, koji se treba dokazati na ovom nivou, također tu je i Đurić koji je mali upitnik od dolaska u klub. Vidjeli smo da Zekić na stoperu zna koristiti i Beganovića i Unušića prošle sezone, no mislim da je to samo u izvanrednim situacijama, kao i Duraković, koji bi morao biti korisniji na lijevom wing beku nego na stoperu.
Za lijevog wingbeka, imamo Kuprešaka i Kapetanović, prvi zacementiran, Kapetanoviću trebaju minuta, iako bi mogao biti ok backup opcija. Duraković, također ima svojih kvaliteta, koje kod nas još nije pokazao, a ta pozicija lijevog wing beka bi mu morala odgovarati, ima odličan centaršut, to je pokazivao u Igmanu, i ovdje par puta, eto i jučer, nikako da pokaže kontanstno dobre nastupe.
Za desnog wingbeka, Beganović i Unušić, te Kyeremeh, koji je univerzalac i u ovakvom sistemu može odigrati na više pozicija što je dodatni kvalitet i razlog što ga trebamo u rosteru. Beganović sigurno prva opcija na ovoj poziciji.
Mislim da nakon dugo vremena nemamo bolje sklopljen vezni red, imaš fizički igrače i tehnički potkovane, neki su odlični defanzivno, u prenosu lopte, neki kreativni i sa jako dobrom kretnjom u posljednjoj trećini. Bubanja, Mamas, Jatta, Đorđević, Krdžalić, Vrban, Nurković i plus Hamzić kojem je ovdje prirodna pozicija, te Mlinarić koji može sigurno odigrati kao vioska osmica u 352, a može biti i ta desetka u 3412. Na toj poziciji desetke može se koristiti i Guliashvili i Mlinarić.
U špicu, ostankom Renana i njegovim buđenjem svakako da dobijaš novu dimenziju, uz Ristića, Butića i Turkeša, te Guliashvilia i Mlinarića. Dosta opcija, kombinacija, a i kvaliteta.
Nakon dugo vremena imaš dobro i školski sklopljen roster, odlično izbalansiran stilom i kvalitetom igrača. Primarno sklopljen za klasični 352 sistem, no možeš se postaviti i drugi sistem 3412, pa i vratiti na neki sa dva stopera (433,4231). Ovdje je odličan posao napravljen. Sada je na Zekiću da iskristališe udarnu postavu i napadne Craiovu.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
Re: FK Sarajevo
NisamInSajder je napisao/la: ↑29 jun 2025, 13:19Bit će ovo dobro, više od 20tak dana do Craiove, imamo u Sloveniji dosta utakmica gdje se ekipa može uigrati, najbitnije je zadržati cijelu ekipu do kraja Europe, i uz još 1-2 kvalitetna igrača do tih utakmica.
Sa ovim rosterom vjerujem da se može ekipa isprofilisati u nekoj 3412 formaciji i u takvom sistemu imamo gotovo na svakoj poziciji po dva igrača koji imaju svoje kvalitete.
Banić će sigurno biti prva opcija, Mušija i Mehić su mladi i imaju potencijal i za njih bi najbolje bila posudba ili dvojna gdje bi imali sigurne minute, federalna liga, Rockov može ostati kao druga opcija, i nadati se da ga nećeš trebati koristiti.
Stoperi, sa povratkom Gojkovića si dobro pokriven, Turdu ćemo vidjeti u narednim utakmicama, imamo sigurne Paskaleva, Mujkića i Jovića sa kojima znamo šta imamo u ekipi. Tu su i mladi Pejović, koji se treba dokazati na ovom nivou, također tu je i Đurić koji je mali upitnik od dolaska u klub. Vidjeli smo da Zekić na stoperu zna koristiti i Beganovića i Unušića prošle sezone, no mislim da je to samo u izvanrednim situacijama, kao i Duraković, koji bi morao biti korisniji na lijevom wing beku nego na stoperu.
Za lijevog wingbeka, imamo Kuprešaka i Kapetanović, prvi zacementiran, Kapetanoviću trebaju minuta, iako bi mogao biti ok backup opcija. Duraković, također ima svojih kvaliteta, koje kod nas još nije pokazao, a ta pozicija lijevog wing beka bi mu morala odgovarati, ima odličan centaršut, to je pokazivao u Igmanu, i ovdje par puta, eto i jučer, nikako da pokaže kontanstno dobre nastupe.
Za desnog wingbeka, Beganović i Unušić, te Kyeremeh, koji je univerzalac i u ovakvom sistemu može odigrati na više pozicija što je dodatni kvalitet i razlog što ga trebamo u rosteru. Beganović sigurno prva opcija na ovoj poziciji.
Mislim da nakon dugo vremena nemamo bolje sklopljen vezni red, imaš fizički igrače i tehnički potkovane, neki su odlični defanzivno, u prenosu lopte, neki kreativni i sa jako dobrom kretnjom u posljednjoj trećini. Bubanja, Mamas, Jatta, Đorđević, Krdžalić, Vrban, Nurković i plus Hamzić kojem je ovdje prirodna pozicija, te Mlinarić koji može sigurno odigrati kao vioska osmica u 352, a može biti i ta desetka u 3412. Na toj poziciji desetke može se koristiti i Guliashvili i Mlinarić.
U špicu, ostankom Renana i njegovim buđenjem svakako da dobijaš novu dimenziju, uz Ristića, Butića i Turkeša, te Guliashvilia i Mlinarića. Dosta opcija, kombinacija, a i kvaliteta.
Nakon dugo vremena imaš dobro i školski sklopljen roster, odlično izbalansiran stilom i kvalitetom igrača. Primarno sklopljen za klasični 352 sistem, no možeš se postaviti i drugi sistem 3412, pa i vratiti na neki sa dva stopera (433,4231). Ovdje je odličan posao napravljen. Sada je na Zekiću da iskristališe udarnu postavu i napadne Craiovu.
Nikad poraz, samo lekcija.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.




