FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

visokohz
Postovi: 4636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 29 jun 2025, 21:20

A. Burlamaqui šta je s njim jeli dolazi ili je i on pao na ljekarskom...?
Zadnja izmjena: visokohz, dana/u 29 jun 2025, 21:29, ukupno mijenjano 1 put.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 jun 2025, 21:20

visokohz je napisao/la:
29 jun 2025, 21:11
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jun 2025, 21:06
jurisicduska je napisao/la:
29 jun 2025, 20:01


Ma pustiti ga ako mu se ide u Hajduk.
Cuj pustiti,neka ga plate dobro i neka ide,nije autobuska stanica da ide gdje hoce i kad hoce.
Plati pa se klati....
Jos najjaci desni bek lige nema pustanja nako.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
ado-hz
Postovi: 3882
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 29 jun 2025, 21:25

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jun 2025, 21:06
jurisicduska je napisao/la:
29 jun 2025, 20:01
ado-hz je napisao/la:
29 jun 2025, 19:52
Beganovica navodno trazi Hajduk, ako je istina i ako ga puste budale su teske
Ma pustiti ga ako mu se ide u Hajduk.
Cuj pustiti,neka ga plate dobro i neka ide,nije autobuska stanica da ide gdje hoce i kad hoce.
Ne kontam nikako zasto bi ga prodao???
Vlasnik ti milioner(Mirvic) zajedno sa milijarderom(Tanom), jel njima znaci nesto 500k, 1M??? Mislim da ne znaci toliko niti bi propali ako prodaju igraca za tu cifru.
Uostalom prodao si dva igraca za odlicnu cifru Čelika i Viverosa, u izlogu ti je Guliashvili za kojeg ces opet uzeti odlicnu lovu i hajmo sad prodati i Beganovica i sve redom. Malo se para uzelo, treba jos????
Onda se pitamo zasto ne mozemo imati kontinuitet u ekipi i zasto Zrinja osvaja titule.
Osvaja izmedju ostalog sto svoje najbolje igrace drzi u klubu po 4,5,6,7 godina i ne prodaje bas tako lako.

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 jun 2025, 21:54

pjankesarajevo je napisao/la:
29 jun 2025, 21:20
visokohz je napisao/la:
29 jun 2025, 21:11
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jun 2025, 21:06


Cuj pustiti,neka ga plate dobro i neka ide,nije autobuska stanica da ide gdje hoce i kad hoce.
Plati pa se klati....
Jos najjaci desni bek lige nema pustanja nako.
Neko na forumu napiše i odma panika. Nego jel vrijeme da sutra potpiše neki dobar igrač ?

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 29 jun 2025, 21:55

Sta ce oni kupovati, bankrotirali, u minusu 30 miliona. Ako budu provocirali uzet cemo im i Livaju :D

Sazg
Postovi: 465
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 29 jun 2025, 21:58

Renan je dobar, nije u pitanju loža. Hvala Bogu ☝️☝️☝️

edgarallanpoe04
Postovi: 161
Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edgarallanpoe04 » 29 jun 2025, 22:07

Sazg je napisao/la:
29 jun 2025, 21:58
Renan je dobar, nije u pitanju loža. Hvala Bogu ☝️☝️☝️
elhamdulillah

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 29 jun 2025, 22:10

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
29 jun 2025, 21:55
Sta ce oni kupovati, bankrotirali, u minusu 30 miliona. Ako budu provocirali uzet cemo im i Livaju :D


Nije 30 nego je 7-8 i imaju Prpica i Sigura za koje kombinovano mogu dobiti 15-17 mil.
No cisto sumnjam da ce do ovog transfera doci.

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 jun 2025, 22:30

Tacno je da ima interesa ali ne bi ga ja pustio.Najbolji RB lige realno,2 godine tu,tesko da mozes bolje dovesti.
Da nam mogu ponuditi neke pare koje bi bas zadovoljile ne mogu
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 29 jun 2025, 23:03

Najlakse je prodat, valja dovest sta da valja..
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10893
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 jun 2025, 23:03

visokohz je napisao/la:
29 jun 2025, 21:11
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jun 2025, 21:06
jurisicduska je napisao/la:
29 jun 2025, 20:01


Ma pustiti ga ako mu se ide u Hajduk.
Cuj pustiti,neka ga plate dobro i neka ide,nije autobuska stanica da ide gdje hoce i kad hoce.
Plati pa se klati....
Više mislim na to da mu je sad zdravije biti u Sarajevu, još je došao do kapitenske u nekim tekmama, nego ići u neizvjesnost u Hajduk.
Tipa : Nije budala...

Lavcina
Postovi: 1759
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 29 jun 2025, 23:25

johntravolta123 je napisao/la:
29 jun 2025, 12:52
Lavcina je napisao/la:
29 jun 2025, 12:48
Klub nam vapi za nekim igracem na krilnoj poziciji. Tu mislim na lijevu stranu. Ima li ko da se suska, ili ne trazimo nikako krilo?
Zasto ce krilo kad sa istim ne igramo nego sa wing backovima ...
Kakvi bolan mi i wing bekovi. Nije Zekic valjda toliko lud, da ce opet forsirati tu yebenu formaciju? Yebem onog ko je dovede na nas prostor. To jednostavno nije formacija za naše klubove niti je znamo igrati.

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 29 jun 2025, 23:40

Lavcina je napisao/la:
29 jun 2025, 23:25
johntravolta123 je napisao/la:
29 jun 2025, 12:52
Lavcina je napisao/la:
29 jun 2025, 12:48
Klub nam vapi za nekim igracem na krilnoj poziciji. Tu mislim na lijevu stranu. Ima li ko da se suska, ili ne trazimo nikako krilo?
Zasto ce krilo kad sa istim ne igramo nego sa wing backovima ...
Kakvi bolan mi i wing bekovi. Nije Zekic valjda toliko lud, da ce opet forsirati tu yebenu formaciju? Yebem onog ko je dovede na nas prostor. To jednostavno nije formacija za naše klubove niti je znamo igrati.
Kup smo inace osvojili sa formacijom 433...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8152
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 jun 2025, 01:01

Nama i jeste problem sto je nasa strategija prodaj sve sto valja a zamjenu dovedi iz akademije igmana veleza sb..

Mi moramo imat 5 igraca kao sto je NEMANHA BILBIJA JAKOVLJEVIC BARISIC MARIC SUNJIC GOJKOVIC BUNIC. U prevodu 5 igraca koji su veoma dobri za pl bh a koje niko ziv nezeli dovest van Bosne.

Takodje imat 2-3 igraca kao sto je Djordjevic Keremehjovic beganovic koji nisu u cvjetu mladosti a nisu zatarljeli koji mogu bit prodani raskinuti a mogu i ostat da zamjene hednog dana ove staronje, i onda tako 3-4 juniora u vidu Jatte Mujkica krdzalica, Gulija. Koje moze kupit ko god hoce i kad god hoce kad uplati odredjen dio novca.


Nama ako ode bubanja gulisa beganovic to je nemoguce da mi nadomjestimo sa igracima iz veleza sb cak mozda jedino da bi kupili recimo kulasina ogrineca topica .. sto je nemoguce..itd

Tako da igrace kao bubanja djordjevic koji tu dodju samo da sto prije dignu formu i da idu dalje za sto manju mogucu ostetu, produzetak ugovora sa tim igracima je nemoguc ako imaju bilo kakvu ponudu iz vana

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 30 jun 2025, 01:10

Sa ziljkicem je dogovoreno sve. Ceka se samo da kerojed odobri.
Sa njim u vezi cemo biti 30 do 35% bolji

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 30 jun 2025, 08:09

Jos jedan na listi gnjavatora, sabahom….
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
tabba77
Postovi: 3793
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 30 jun 2025, 08:10

Pitar6785 je napisao/la:
30 jun 2025, 01:01
Nama i jeste problem sto je nasa strategija prodaj sve sto valja a zamjenu dovedi iz akademije igmana veleza sb..

Mi moramo imat 5 igraca kao sto je NEMANHA BILBIJA JAKOVLJEVIC BARISIC MARIC SUNJIC GOJKOVIC BUNIC. U prevodu 5 igraca koji su veoma dobri za pl bh a koje niko ziv nezeli dovest van Bosne.

Takodje imat 2-3 igraca kao sto je Djordjevic Keremehjovic beganovic koji nisu u cvjetu mladosti a nisu zatarljeli koji mogu bit prodani raskinuti a mogu i ostat da zamjene hednog dana ove staronje, i onda tako 3-4 juniora u vidu Jatte Mujkica krdzalica, Gulija. Koje moze kupit ko god hoce i kad god hoce kad uplati odredjen dio novca.


Nama ako ode bubanja gulisa beganovic to je nemoguce da mi nadomjestimo sa igracima iz veleza sb cak mozda jedino da bi kupili recimo kulasina ogrineca topica .. sto je nemoguce..itd

Tako da igrace kao bubanja djordjevic koji tu dodju samo da sto prije dignu formu i da idu dalje za sto manju mogucu ostetu, produzetak ugovora sa tim igracima je nemoguc ako imaju bilo kakvu ponudu iz vana
Pitaru šta ti se dešava? Skoro sve si igrače ispravno napisao. :mrgreen:
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 30 jun 2025, 08:14

tabba77 je napisao/la:
30 jun 2025, 08:10
Pitar6785 je napisao/la:
30 jun 2025, 01:01
Nama i jeste problem sto je nasa strategija prodaj sve sto valja a zamjenu dovedi iz akademije igmana veleza sb..

Mi moramo imat 5 igraca kao sto je NEMANHA BILBIJA JAKOVLJEVIC BARISIC MARIC SUNJIC GOJKOVIC BUNIC. U prevodu 5 igraca koji su veoma dobri za pl bh a koje niko ziv nezeli dovest van Bosne.

Takodje imat 2-3 igraca kao sto je Djordjevic Keremehjovic beganovic koji nisu u cvjetu mladosti a nisu zatarljeli koji mogu bit prodani raskinuti a mogu i ostat da zamjene hednog dana ove staronje, i onda tako 3-4 juniora u vidu Jatte Mujkica krdzalica, Gulija. Koje moze kupit ko god hoce i kad god hoce kad uplati odredjen dio novca.


Nama ako ode bubanja gulisa beganovic to je nemoguce da mi nadomjestimo sa igracima iz veleza sb cak mozda jedino da bi kupili recimo kulasina ogrineca topica .. sto je nemoguce..itd

Tako da igrace kao bubanja djordjevic koji tu dodju samo da sto prije dignu formu i da idu dalje za sto manju mogucu ostetu, produzetak ugovora sa tim igracima je nemoguc ako imaju bilo kakvu ponudu iz vana
Pitaru šta ti se dešava? Skoro sve si igrače ispravno napisao. :mrgreen:
Hakovan mu nalog
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Avatar
Vanja8
Postovi: 14113
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 30 jun 2025, 09:53

mosarajvosa83 je napisao/la:
30 jun 2025, 09:22
Kone su davno nekad napustile ovo smece,velezovci isto. Morto je otisao vjerovatno zbog ovih debila sto vode ovu stranicu,sto pustaju sve ovo,zato najbolje ne pisat i pustiti ovim ublehama kao samokazem i slicnin nek pisu,na normalnim forumima bi ti isti pisali 2 sekunde.
Nije, Morto je poslovno odsutan vani, trebao je da se vrati prije 6 mjeseci, ali je vjerovatno tamo i ostao, tako da na njega ne treba racunati...
Administracija treba da odredi novog moderatora, ali oni uporno to izbjegavaju, kazu da ce pratiti, sto ocigledno ne rade ili nece da reaguju...

Ima ovdje momaka koji bi to dobro vodili, mada to nije po principu, ne svidja mi se sta se pise daj ga banuj...
Mora se imati dosta filinga, ali pojedinci vec prelaze granice i narusavaju pravila portala...

Ne znam, ali mislim da bi za moderatora dobri bili XavierBosna, Duska :rol: ,Fera,Napapijri, pa mozda i GIS, on je dugo bio Mortin agent na forumu i zna kako to fercera :urnebes: ...

Anex brate ti bi meni bio idealan, ali ti bi to redom sve banovao, pa bi te ovi smijenili po hitnom postupku... :rol: :rol: :rol:

Avatar
senad82
Postovi: 315
Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la senad82 » 30 jun 2025, 10:06

Yokohama je napisao/la:
30 jun 2025, 08:40
Stid me je da napišem kakve price kruže,želudac mi se okreće.
Možda neko ovdje i zna,čuo... ako su istinite malo je Mirvicu i sam sebe da živog na lomači zapališ.

slika

Onako usput mamu ti strumfovsku krehnem, u sred Madrida da joj na grkljan izadje a tebi da usi procistim od njenog jecanja da jos bolje cujes

Edit: jos Bajrama i Bajrama ces docekati da nesto osvojis a do tada ces gledati puno trofeja u Bordo vitrinama odnosno u vitrinama najtrofejnijeg BH kluba
F.K. SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []