Premijer liga BiH - aktuelno

19vendetta87
Postovi: 10302
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 jul 2025, 10:36

Resolute je napisao/la:
16 jul 2025, 08:01
19vendetta87 je napisao/la:
15 jul 2025, 20:20
dajGle Fukara
slika
Kao da je ovo problem bio uraditi. I ti momci sto su nosili majice mi nisu jasni uopste. Sta to bese mozak…
Nije problem, nego su Fukare grupa koja godinama nisu nikog skinuli, pa neobicno ovo vidjeti u vezi njih
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jul 2025, 10:45

Ovaj Raffidine pljuniti Rudiger

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 10:45

Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

bvsic
Postovi: 4872
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 16 jul 2025, 10:54

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 10:45
Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Zato jer ih boli k, oni su tu da im borac zabije 10 komada u 3 utakmice.
Sjeti se one kad su poveli pa autogol u prvoj minuti drugog poluvremena + izvede najbolje igrace na poluvremenu

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2025, 11:01

Morpheus je napisao/la:
16 jul 2025, 10:45
Ovaj Raffidine pljuniti Rudiger
Više vuče na Kevina Puntera :D
Koševo Zapad

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 jul 2025, 11:01

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 10:45
Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Zato sto je ova liga kriminal, bez pravila,bez granica. U normalnoj drzavi pola saveza bi sjedilo u zatvoru. Mladost DK izbacise zbog nedostatka reflektora mozes zamislit, a igra evo Igman uredno bez igro,sloga 4 godine bez, zvijezda 09 ulazila i igrala bez. Ko svira po notama narkomana Vice taj netreba nista da postuje niti da brine.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2025, 11:16

bhfanatic14 je napisao/la:
16 jul 2025, 11:01
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 10:45
Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Zato sto je ova liga kriminal, bez pravila,bez granica. U normalnoj drzavi pola saveza bi sjedilo u zatvoru. Mladost DK izbacise zbog nedostatka reflektora mozes zamislit, a igra evo Igman uredno bez igro,sloga 4 godine bez, zvijezda 09 ulazila i igrala bez. Ko svira po notama narkomana Vice taj netreba nista da postuje niti da brine.
A Vico dobar sa Ćeferinom i...nemaš se kome žaliti.
Koševo Zapad

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 11:36

AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 08:44
Prvo klub, klub treba da je pokretač svih procesa pa tako i za stadion. Ne trebaju navijači ništa da rade, učestvuju ili participiraju u nekoj izgradnji, rekonstrukci to je samo njihova dobra volja a u našem slučaju ona ne bi izostala.

Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.

Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.

Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.

Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.

Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.

Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2025, 11:44

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 11:36
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 08:44
Prvo klub, klub treba da je pokretač svih procesa pa tako i za stadion. Ne trebaju navijači ništa da rade, učestvuju ili participiraju u nekoj izgradnji, rekonstrukci to je samo njihova dobra volja a u našem slučaju ona ne bi izostala.

Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.

Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.

Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.

Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.

Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.

Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
Treba i to gledati kao i ulaganje u igrački kadar, ulaganje u akademiju, u marketing, promociju.
Kad imaš uslovan stadion, bar jednu natkrivenu tribinu, da ne zjapi kao Koševo poluprazan i kad dođe 20 k ljudi, pa onda možeš i konkretne cijene ulaznica u skladu s tim, pa neki sadržaji, jbm ga, Mirvić dolazi iz Amerike, ako ko zna kako se to radi, zna on sigurno.
Ne znam šta se desilo ono kad je jedno vrijeme bila aktuelna priča sa zemljištem u Halilovićima, da li je tu odustao.
Mislim, odustajanje nije i ne može biti opcija. Koševo ovakvo kakvo jest je od danas do sutra.
Minirat u ponedeljak jednu tribinu na Koševu i idemo u projekat stadiona :D
Koševo Zapad

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 16 jul 2025, 12:18

19vendetta87 je napisao/la:
16 jul 2025, 10:36
Resolute je napisao/la:
16 jul 2025, 08:01
19vendetta87 je napisao/la:
15 jul 2025, 20:20
dajGle Fukara
slika
Kao da je ovo problem bio uraditi. I ti momci sto su nosili majice mi nisu jasni uopste. Sta to bese mozak…
Nije problem, nego su Fukare grupa koja godinama nisu nikog skinuli, pa neobicno ovo vidjeti u vezi njih
Da, to si u pravu. Toliko su se odvikli da su i na portal crna hronika poslali izvjestaj sa akcije. Neka narod vidi i neka se veseli zbog njih.

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 12:31

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 11:36
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 08:44
Prvo klub, klub treba da je pokretač svih procesa pa tako i za stadion. Ne trebaju navijači ništa da rade, učestvuju ili participiraju u nekoj izgradnji, rekonstrukci to je samo njihova dobra volja a u našem slučaju ona ne bi izostala.

Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.

Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.

Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.

Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.

Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.

Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
Tan dosao 2013,eto da smo od 2015 nakon osvajanja titule krenuli sa peojektom stadiona malo po malo,danas 10 godina kasnije bi imali Alianz Arenu.Nazalost nama su zaninljiviji bili Stepanovi,Ikande,Sven Susici itd.

Skup jeste projekat ali ako cu za 6-7 godina imati garanciju da necu kisnuti i da nece moja djeca neka odma krenu prvi cu podrzati.Nazalost od toga nema nista jer Mirvic je biznismen i zna da tu nema nikakve dobiti.Spucat ce 60-70 ili koliko vec miliona KM treba a zna da te pare nece nikada vratiti.Radije ce uloziti u neke igrace koji ce mu donijeti profit i potrncijalno uspjeh u Evropi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 16 jul 2025, 12:34

10.Skoro je napisao/la:
16 jul 2025, 07:44
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 04:37
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 00:56

Jeste ali u normalnoj ligi.I sada i uvijek i zivim za to
I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije :urnebes:
Moj drug je igrač šampionske generacije Želje, hoćeš da popiješ kafu sa njim da ti ispriča kako je Amar završavao bodove? Nemojte samo vi o poštenju. Vi jedini ste u našoj ligi presuđeni za namještanje utakmica tako da vi o tome ne smijete pisati.
Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?

Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 12:38

RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:34
10.Skoro je napisao/la:
16 jul 2025, 07:44
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 04:37


I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije :urnebes:
Moj drug je igrač šampionske generacije Želje, hoćeš da popiješ kafu sa njim da ti ispriča kako je Amar završavao bodove? Nemojte samo vi o poštenju. Vi jedini ste u našoj ligi presuđeni za namještanje utakmica tako da vi o tome ne smijete pisati.
Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?

Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.

1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao

Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 16 jul 2025, 12:42

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 09:57
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 04:37
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 00:56

Jeste ali u normalnoj ligi.I sada i uvijek i zivim za to
I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije :urnebes:
Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.

Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasi
Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodno :mrgreen: Kada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.

To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.

To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.

Nemoj mi mitova, ziv bio.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 16 jul 2025, 12:44

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 12:38
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:34
10.Skoro je napisao/la:
16 jul 2025, 07:44


Moj drug je igrač šampionske generacije Želje, hoćeš da popiješ kafu sa njim da ti ispriča kako je Amar završavao bodove? Nemojte samo vi o poštenju. Vi jedini ste u našoj ligi presuđeni za namještanje utakmica tako da vi o tome ne smijete pisati.
Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?

Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.

1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao

Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Zbog ovakve price i licemjeratva vise volim da je Borac sampion nego vi, da ne pricam Zrinjski.

Bilo je smijesno, vise nije, lezi dole sad.

Dobili smo mi vas 5 2 i 1 3 u korona sezoni, raznijeli vas, ja, i ?

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 12:49

RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:44
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 12:38
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:34


Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?

Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.

1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao

Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Zbog ovakve price i licemjeratva vise volim da je Borac sampion nego vi, da ne pricam Zrinjski.

Bilo je smijesno, vise nije, lezi dole sad.

Dobili smo mi vas 5 2 i 1 3 u korona sezoni, raznijeli vas, ja, i ?
I imali manje bodova od nas,ja i?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 12:52

RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:42
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 09:57
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 04:37


I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije :urnebes:
Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.

Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasi
Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodno :mrgreen: Kada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.

To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.

To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.

Nemoj mi mitova, ziv bio.
Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzeti.Niste u stanju protiv Krupe i nas u totalnom nokdaunu uzeti 2 boda i nesto placete.Molim te Boze stavi nas u tu situaciju da se izborimo a ne ovu u kojoj smo sada
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 16 jul 2025, 12:56, ukupno mijenjano 2 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 16 jul 2025, 12:54

NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 12:52
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:42
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 09:57

Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.

Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasi
Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodno :mrgreen: Kada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.

To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.

To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.

Nemoj mi mitova, ziv bio.
Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzeti
a dobro samo je 6 sudaca te godine suspendirano jer su šiljili za ŽeljA :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 12:55

LavoviGabela je napisao/la:
16 jul 2025, 12:54
NajvecaRadosti je napisao/la:
16 jul 2025, 12:52
RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 12:42


Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodno :mrgreen: Kada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.

To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.

To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.

Nemoj mi mitova, ziv bio.
Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzeti
a dobro samo je 6 sudaca te godine suspendirano jer su šiljili za ŽeljA :urnebes:
Ljudi pokusavaju 7-8 svojih lakrdija opravdati jednom njihovom,nemoguce.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 16 jul 2025, 12:58

Cuj ga jednom njihovom :urnebes: divan je Beus :kafa:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, Hansestadt, rishovski i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []