Nije problem, nego su Fukare grupa koja godinama nisu nikog skinuli, pa neobicno ovo vidjeti u vezi njih
Premijer liga BiH - aktuelno
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj Raffidine pljuniti Rudiger
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato jer ih boli k, oni su tu da im borac zabije 10 komada u 3 utakmice.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 10:45Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Sjeti se one kad su poveli pa autogol u prvoj minuti drugog poluvremena + izvede najbolje igrace na poluvremenu
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato sto je ova liga kriminal, bez pravila,bez granica. U normalnoj drzavi pola saveza bi sjedilo u zatvoru. Mladost DK izbacise zbog nedostatka reflektora mozes zamislit, a igra evo Igman uredno bez igro,sloga 4 godine bez, zvijezda 09 ulazila i igrala bez. Ko svira po notama narkomana Vice taj netreba nista da postuje niti da brine.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 10:45Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A Vico dobar sa Ćeferinom i...nemaš se kome žaliti.bhfanatic14 je napisao/la: ↑16 jul 2025, 11:01Zato sto je ova liga kriminal, bez pravila,bez granica. U normalnoj drzavi pola saveza bi sjedilo u zatvoru. Mladost DK izbacise zbog nedostatka reflektora mozes zamislit, a igra evo Igman uredno bez igro,sloga 4 godine bez, zvijezda 09 ulazila i igrala bez. Ko svira po notama narkomana Vice taj netreba nista da postuje niti da brine.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 10:45Zasto u Doboju nisu uradjeni reflektori a ovo im je 4.sezona u PL
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.
Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.
Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.
Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.
Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.
Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Shategabri
- Postovi: 18992
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba i to gledati kao i ulaganje u igrački kadar, ulaganje u akademiju, u marketing, promociju.Virtu4l je napisao/la: ↑16 jul 2025, 11:36
Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.
Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.
Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.
Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.
Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.
Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
Kad imaš uslovan stadion, bar jednu natkrivenu tribinu, da ne zjapi kao Koševo poluprazan i kad dođe 20 k ljudi, pa onda možeš i konkretne cijene ulaznica u skladu s tim, pa neki sadržaji, jbm ga, Mirvić dolazi iz Amerike, ako ko zna kako se to radi, zna on sigurno.
Ne znam šta se desilo ono kad je jedno vrijeme bila aktuelna priča sa zemljištem u Halilovićima, da li je tu odustao.
Mislim, odustajanje nije i ne može biti opcija. Koševo ovakvo kakvo jest je od danas do sutra.
Minirat u ponedeljak jednu tribinu na Koševu i idemo u projekat stadiona
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da, to si u pravu. Toliko su se odvikli da su i na portal crna hronika poslali izvjestaj sa akcije. Neka narod vidi i neka se veseli zbog njih.19vendetta87 je napisao/la: ↑16 jul 2025, 10:36Nije problem, nego su Fukare grupa koja godinama nisu nikog skinuli, pa neobicno ovo vidjeti u vezi njih
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tan dosao 2013,eto da smo od 2015 nakon osvajanja titule krenuli sa peojektom stadiona malo po malo,danas 10 godina kasnije bi imali Alianz Arenu.Nazalost nama su zaninljiviji bili Stepanovi,Ikande,Sven Susici itd.Virtu4l je napisao/la: ↑16 jul 2025, 11:36
Ja ne mogu vjerovati da klub koji već sad zarađuje ozbiljne novce, a pretpostavljam zarađivaće ih i u budućnosti - nema sluha za ovaj problem sa stadionom.
Evo, samo onako laički, da se 10-15% od svakog transfera deponuje na poseban račun "Stadion" već za 2-3 godine bi se mogla sakupiti ozbiljna cifra kojom će se pokriti zemljište.
Kad kupiš zemljište, napraviš projekat i platiš građevinsku dozvolu, onda nema nazad. Taj proces samo ide naprijed. To je neki minimum koji klub može uraditi. Do zemljišta se može doći na razne načine, prije svega koncesijom, mada mislim da FK Sarajevo mora kupiti zemljište, da bude 1/1 vlasnik istog, zbog eventualnih cirkusa u budućnosti.
Kad završiš ove prve, početne korake, onda se uključuju institucije koje će pomoći finansijski, i uz sredstva koja obezbijedi klub to može da se završi veoma brzo.
Zbog toga nikako ne razumijem Mirvića, to mu je šansa da zauvijek ostane upisan u istoriju FK Sarajevo jer sve mi se čini da se rezultatski neće proslaviti.
Uskoro će problem lokacije biti veliki, jer zemljišta je sve manje, a na Koševo zaboravite. Taj stadion će se urušiti do neupotrebljivosti, a Opština nikad neće prodati to zemljište.
Skup jeste projekat ali ako cu za 6-7 godina imati garanciju da necu kisnuti i da nece moja djeca neka odma krenu prvi cu podrzati.Nazalost od toga nema nista jer Mirvic je biznismen i zna da tu nema nikakve dobiti.Spucat ce 60-70 ili koliko vec miliona KM treba a zna da te pare nece nikada vratiti.Radije ce uloziti u neke igrace koji ce mu donijeti profit i potrncijalno uspjeh u Evropi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?10.Skoro je napisao/la: ↑16 jul 2025, 07:44Moj drug je igrač šampionske generacije Želje, hoćeš da popiješ kafu sa njim da ti ispriča kako je Amar završavao bodove? Nemojte samo vi o poštenju. Vi jedini ste u našoj ligi presuđeni za namještanje utakmica tako da vi o tome ne smijete pisati.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 04:37I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nijeNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 00:56
Jeste ali u normalnoj ligi.I sada i uvijek i zivim za to![]()
Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:34Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?10.Skoro je napisao/la: ↑16 jul 2025, 07:44Moj drug je igrač šampionske generacije Želje, hoćeš da popiješ kafu sa njim da ti ispriča kako je Amar završavao bodove? Nemojte samo vi o poštenju. Vi jedini ste u našoj ligi presuđeni za namještanje utakmica tako da vi o tome ne smijete pisati.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 04:37
I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije![]()
Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.
1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao
Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodnoNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 09:57Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 04:37I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nijeNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 00:56
Jeste ali u normalnoj ligi.I sada i uvijek i zivim za to![]()
Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasi
To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.
To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.
Nemoj mi mitova, ziv bio.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zbog ovakve price i licemjeratva vise volim da je Borac sampion nego vi, da ne pricam Zrinjski.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:38RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:34Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?
Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.
1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao
Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Bilo je smijesno, vise nije, lezi dole sad.
Dobili smo mi vas 5 2 i 1 3 u korona sezoni, raznijeli vas, ja, i ?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I imali manje bodova od nas,ja i?RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:44Zbog ovakve price i licemjeratva vise volim da je Borac sampion nego vi, da ne pricam Zrinjski.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:38RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:34
Pitaj druga kada smo mi naguzili Sarajevo ko sto je Sarajevo naguzilo nas za vrijeme Dine Glave, Ibrakovica i Kusturice, jel posteno ?
Nigdje ja nisam napisao da smo mi super posteni, samo sam replicirao o "zelji" da se Zeljeznicar i Sarajevo tackaju za titulu. I pitari je kupe, a nas nagaze.
1-5 moglo bit da se Duljevic nije zayebavao
Niko vas nije nagazio nego ste i pored preofirnog sudjenja bili nesposobni ti godina.Ti si klasican lik kojem je bitno samo da Sarajevo ne osvoji ostalo manje vise i prije bi ovo sada gledao nego da se 2 najveca kluba bore za titulu.Pravi mrmot
Bilo je smijesno, vise nije, lezi dole sad.
Dobili smo mi vas 5 2 i 1 3 u korona sezoni, raznijeli vas, ja, i ?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzeti.Niste u stanju protiv Krupe i nas u totalnom nokdaunu uzeti 2 boda i nesto placete.Molim te Boze stavi nas u tu situaciju da se izborimo a ne ovu u kojoj smo sadaRatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:42Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodnoNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 09:57Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 04:37
I onda je vi kupite i nas naguzite, tada je bilo "posteno", hint Dino Glava, Kusturica i Ibrakadabra. Onda je bilo smijesno, sada vise nije![]()
Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasiKada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.
To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.
To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.
Nemoj mi mitova, ziv bio.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 16 jul 2025, 12:56, ukupno mijenjano 2 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
a dobro samo je 6 sudaca te godine suspendirano jer su šiljili za ŽeljANajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:52Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzetiRatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:42Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodnoNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 09:57
Nemoj zayebavati niste imali za kifle te godine a Sarajevo ubjedljivo najjaci tim.Po imenima mozda najjaci nakon rata u nasoj ligi.Radi par kikseva na proljece ukljucili smo vas u borbu za titulu a realnost trebali smo vam 10 bodova pobjeci jer smo jednostavno prejaki bili.
Trebam li ja poceti spominjati osimovanje i one lakrdije silne.Pa lakrdije 2016,17,18 kad namjestene titule niste mogli uzeti.
Saberite se malo kompleksasiKada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.
To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.
To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.
Nemoj mi mitova, ziv bio.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi pokusavaju 7-8 svojih lakrdija opravdati jednom njihovom,nemoguce.LavoviGabela je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:54a dobro samo je 6 sudaca te godine suspendirano jer su šiljili za ŽeljANajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:52Pa bolan ljudi pravili kompilacija od 15 minuta vasi lakrdija te sezone.To sto je Zrinjski zavrsio sebi sudiju zadnje kolo je drugo.Vi 3-4 sezone i Borac prosle godine jedini klubovi koji namjestenu titulu nisu mogli uzetiRatoborniMrmot je napisao/la: ↑16 jul 2025, 12:42
Sve pitam isto pitanje, al odgovora neJma, zato je i neigodnoKada je Zeljeznicar naguzio Sarajevo u borbi za titulu, molim za primjer.
To sto mi nismo imali za kifli je veca bruka za vas. Nakon pres konferencije Dine Glave poslije nekog kiksa, gdje je govorio da nakon tog dana vise nista nece biti isto u BiH fudbalu, Sarajevo je sve tekme zavrsilo osim nas, Celika i Slavije. Slavija kojoj je Benko zabio iz metarskog ofsajda, Borac style.
To su price i realnost, nemoj da se lazemo o zeljama da se, pošteno, tackamo za titulu . Prica o.nemjestenoj tituli pada u vodu da Bandic, deklarisani navijac Zrinjskog, sudi utakmicu Radnik - Zrinjski i da Zeljeznicar nije htio da kupi utakmicu protiv Krupe i da nam naredno kolo na Gradskom Stadionu sviraju penal ( koji je bio ) i zbog kojeg izgubimo, a onda se izmisli penal u Bijeljini.
Nemoj mi mitova, ziv bio.![]()
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cuj ga jednom njihovom
divan je Beus 
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87 i 3 gosta.

