FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 11 avg 2025, 14:37

Garantujem da protiv će nas protiv Posušja biti 7-8K+.

Stvorila se relativno (koliko može biti u ovom trenutku) pozitivna atmosfera (ma koliko na forumu polarizovano bilo) jer raja vole Husrefa, dosao je i Adem i vjerovatno debituje u subotu, tako da očekujem fino vrijeme, udarni termin, ide to na 7-8000 i više.

Jer koliko god pljuvača bilo, svi vjeruju ili javno ili tajno da će Husref donijeti pozitivni šok!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 11 avg 2025, 14:37

Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 11 avg 2025, 14:38

NazorUso je napisao/la:
11 avg 2025, 14:13
▶️ SAZNAJEMO: FK Sarajevo će platiti oštetu za Dženisa Ćosića

Ćosić je prihvatio odličnu ponudu čelnika Sarajeva, ali je i pomogao svom Igmanu.

📷 FK Igman Konjic

🤣🤣🤣 Jbg momak vrijedi ! 🤣🤣🤣
2.400 KM + PDV
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 11 avg 2025, 14:40

keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Za Jovića nam i ne treba, sretno i hvala mu ako je istina ali je previše nonšalantan i pravi glupe greške.
Sa trojicom stopera nazad se može nekako i skrpiti ali u sistemu sa cetiri igraca/dva stopera on će biti kiks igrač.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 11 avg 2025, 14:43

Hordas1990 je napisao/la:
11 avg 2025, 14:32
Zasto se danima okrece prica da je Zekic nekakv picic i da nas je izradio? Kad neces da ti neko diktira sastave i namece svasta nesto to se zove obraz i samopostovanje.

Husrefu podrska od mene ali nemojte da prekrajamo i spinujemo bar ne blizu proslost. Ne prolazi to.
sve je top, odlican trener, zao mi je sto je otisao, ali zar se nije moglo reci bar hvala navijacima
Za bordobijele boje

Avatar
NazorUso
Postovi: 6871
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 avg 2025, 14:45

keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Poveo babuka davati info :tokralju:
Hoce li iz Amerike zamjene :rol:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Turo
Postovi: 1042
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 11 avg 2025, 14:47

S obzirom da je Dženis Ćosić imao ugovor sa ekipom Igmana za narednu sezonu, Sarajevo je platilo obeštećenje za Ćosića u iznosu kompletne jedne mjesečne plate za sve u klubu, saznaje ****.

:rol:

bosnas_
Postovi: 4456
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 11 avg 2025, 14:48

keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Bilo bi to i logično, uz njih otjerati Oliveiru, Turkeša i Butića i dovesti jedno provjereno napadačko ime (Seferović bi bilo idealan ali ocito nerealan u ovom trenutku).
Musemića vole navijači i ljudi mu vjeruju, usudit ću se reči pravi čovjek u pravo vrijeme i na pravom mjestu, jedini on moze vratiti navijače na Kosevo i napraviti neki iskorak. Dosta je bilo "modernih" šalabajzera koji su nas samo unazadili iako su imali uvijek najskuplje igrače u ekipi i za prilike u regionu idealne uslove za rad.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 11 avg 2025, 14:48

Hordas1990 je napisao/la:
11 avg 2025, 14:32
Zasto se danima okrece prica da je Zekic nekakv picic i da nas je izradio? Kad neces da ti neko diktira sastave i namece svasta nesto to se zove obraz i samopostovanje.

Husrefu podrska od mene ali nemojte da prekrajamo i spinujemo bar ne blizu proslost. Ne prolazi to.
Da je ostao i cekao otkaz, pitari bi rekli "pichka, hoce da naplati ugovor a pogubio se, odlazi neznalice".

Zato su doveli Husrefa, kojem je Runda mogao uvalit igraca, a kamoli Shrek i Aylah.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 11 avg 2025, 14:54

PapakIzSa je napisao/la:
11 avg 2025, 14:43
Hordas1990 je napisao/la:
11 avg 2025, 14:32
Zasto se danima okrece prica da je Zekic nekakv picic i da nas je izradio? Kad neces da ti neko diktira sastave i namece svasta nesto to se zove obraz i samopostovanje.

Husrefu podrska od mene ali nemojte da prekrajamo i spinujemo bar ne blizu proslost. Ne prolazi to.
sve je top, odlican trener, zao mi je sto je otisao, ali zar se nije moglo reci bar hvala navijacima
Pa eto slazem se, moglo je bilo bi lijepo s njegove strane.

Ne zanima mene Zekic kao Zekic ni bilo koji pojedinac, ali zna se zasto je covjek digao sidro i kako je do toga doslo. Cak i ako treba da ide neka ide, uredu je. Neka i Husrefa, nije problem. Ali sad od Zekica praviti neku varalicu i smetljara to vec ne ide a pogotovo ne ide kad znamo svi da se to radi s ciljem da se opravdaju potezi Mirvica. Nismo slijepi.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 11 avg 2025, 14:54

Turo je napisao/la:
11 avg 2025, 14:47
S obzirom da je Dženis Ćosić imao ugovor sa ekipom Igmana za narednu sezonu, Sarajevo je platilo obeštećenje za Ćosića u iznosu kompletne jedne mjesečne plate za sve u klubu, saznaje ****.

:rol:
13ta plata lagano polupansion Neum, veliko si Sarajevo :kafa:

Avatar
kanarinac
Postovi: 2758
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 11 avg 2025, 14:57

Zekic je jedna najveca picka,demagog,lopov,sve najgore o njemu,imao je samo takvu podrsku,i nakon svega niko ga nije prozvao,on digne sidro i ostavi nas na cjedilu,ni hvala
Samo Sarajevo

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 11 avg 2025, 15:08

kanarinac je napisao/la:
11 avg 2025, 14:57
Zekic je jedna najveca picka,demagog,lopov,sve najgore o njemu,imao je samo takvu podrsku,i nakon svega niko ga nije prozvao,on digne sidro i ostavi nas na cjedilu,ni hvala
Tako je. Zekic je sotona a Mirvic melek. Jadni nas Mirva je okruzen losim ljudima, sve probisvjeti, kriminalci, kurave, influenseri i neznalice. Sto ih je pozaposljavao i sto ih drzi oko sebe pa jer je jadan naivan. Kako li je milione u Americi napravio toliko naivan, valjda imao srece jbg. Ne bi on nikad nista lose uradio, sta ces nekako ko god je normalan od njega bjezi a ostaju ublehe i ovi sto mu postavljaju bilborde za rodjendan. Bas covjek peh ali izdobrice to.

Bilosta
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 maj 2025, 17:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bilosta » 11 avg 2025, 15:25

Husref je u ovom momentu najbolja opcija, ne treba nama neko ko će donijet neki moderan fudbal, nego iskusan čovjek, koji poznaje ligu i koji će stavit svakog igrača na svoju poziciju.

SARAJEVO, HORDE, BOG I ČARŠIJA!

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 11 avg 2025, 15:34

bosnas_ je napisao/la:
11 avg 2025, 14:48
keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Bilo bi to i logično, uz njih otjerati Oliveiru, Turkeša i Butića i dovesti jedno provjereno napadačko ime (Seferović bi bilo idealan ali ocito nerealan u ovom trenutku).
Musemića vole navijači i ljudi mu vjeruju, usudit ću se reči pravi čovjek u pravo vrijeme i na pravom mjestu, jedini on moze vratiti navijače na Kosevo i napraviti neki iskorak. Dosta je bilo "modernih" šalabajzera koji su nas samo unazadili iako su imali uvijek najskuplje igrače u ekipi i za prilike u regionu idealne uslove za rad.
Zaboravio si panja Bralica, sta je ono ebote, od Melunovica nisam gledo goreg igraca
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3387
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 11 avg 2025, 15:36

Fudo je napisao/la:
11 avg 2025, 15:34
bosnas_ je napisao/la:
11 avg 2025, 14:48
keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Bilo bi to i logično, uz njih otjerati Oliveiru, Turkeša i Butića i dovesti jedno provjereno napadačko ime (Seferović bi bilo idealan ali ocito nerealan u ovom trenutku).
Musemića vole navijači i ljudi mu vjeruju, usudit ću se reči pravi čovjek u pravo vrijeme i na pravom mjestu, jedini on moze vratiti navijače na Kosevo i napraviti neki iskorak. Dosta je bilo "modernih" šalabajzera koji su nas samo unazadili iako su imali uvijek najskuplje igrače u ekipi i za prilike u regionu idealne uslove za rad.
Zaboravio si panja Bralica, sta je ono ebote, od Melunovica nisam gledo goreg igraca
dalo se naslutiti cim mu je secerovic pruzio podrsku :D

casual033
Postovi: 200
Pridružen/a: 08 jul 2019, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la casual033 » 11 avg 2025, 15:38

keli je napisao/la:
11 avg 2025, 14:37
Odlaze Guliashvili, Jovic i Beganovic. Doci ce zamjene.
Znaci I ove sezone nova ekipa u odnosu na proslu.

I onda trazimo rezultat.

Arhitekt
Postovi: 859
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 11 avg 2025, 15:44

johntravolta123 je napisao/la:
11 avg 2025, 14:22
Pendulum je napisao/la:
11 avg 2025, 10:07
Ne razumijem zašto se nečije neslaganje s izborom Husrefa (ovdje ne govorim o pljuvačima i psovačima) za trenera tumači kao nedostatak ljubavi ili podrške prema Klubu? Ja ću u subotu biti na zapadu pa da se trener zove Ismet Horo.

FK Sarajevo je veće od bilo kojeg pojedinca!
+1 :salut:
Zašto trošiti živce uzalud? I ja cu negdje na izlet, baciti pogled na telefon oko 22:00 da ispratim rezultat. Definitivno odmoriti od Koševa i Sarajeva godinu il dvije, možda se više zavolimo nakon toga :D

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 11 avg 2025, 15:46

napoleon72 je napisao/la:
11 avg 2025, 10:20
BegovicRamiz je napisao/la:
11 avg 2025, 00:15
ja nemam nikakvih principa
ja nisam nikakav karakter
meni dodje Mirvic i kaze mi
preuzmi nas
i ja nas preuzmem
ja ne znam reci ne
meni ne valja to

ima 64 godine
da nas nije vodio imao bi sad 32
E jbse haahahahahhahaha

Prekucao :rol: :rol:
:rol: :rol:
dao bih petobanku samo da vidim kako ce trening izgledati

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 11 avg 2025, 15:47

Hordas1990 je napisao/la:
11 avg 2025, 15:08
kanarinac je napisao/la:
11 avg 2025, 14:57
Zekic je jedna najveca picka,demagog,lopov,sve najgore o njemu,imao je samo takvu podrsku,i nakon svega niko ga nije prozvao,on digne sidro i ostavi nas na cjedilu,ni hvala
Tako je. Zekic je sotona a Mirvic melek. Jadni nas Mirva je okruzen losim ljudima, sve probisvjeti, kriminalci, kurave, influenseri i neznalice. Sto ih je pozaposljavao i sto ih drzi oko sebe pa jer je jadan naivan. Kako li je milione u Americi napravio toliko naivan, valjda imao srece jbg. Ne bi on nikad nista lose uradio, sta ces nekako ko god je normalan od njega bjezi a ostaju ublehe i ovi sto mu postavljaju bilborde za rodjendan. Bas covjek peh ali izdobrice to.
Trebao je otici prije priprema i bio bi postovan. Ovako nas je zavalio i kostao izgubljenog vremena i izgubljenih bodova. Nema vise nikakvo postovanje vecine navijaca koje poznajem nakon ovakvog odlaska

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, Bordo10, Google [Bot], hajroooooo, haklamas, johntravolta123, PingoFTW, Seipronto i 88 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []