Mentalni bolesnici. Doduše to znamo odavno.bromazepam je napisao/la: ↑09 okt 2025, 22:59Ne možeš da vjeruješ šta se može ovdje pročitati.![]()
Na stranu to konstantno osporavanje lika i djela Barbareza, uz naravno medijsku hajku sarajevskih portala koja traje od prvog dana.
Al poslije svake utakmice tolike gadosti da se ispišu uz standardne seljačke fore![]()
Dobar ciklus, malo fali do drugog mjesta i baraža, što je za ovu reprezentaciju iznad svih očekivanja.





