Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Balorda
- Postovi: 5131
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 09 okt 2025, 23:07
bromazepam je napisao/la: ↑09 okt 2025, 22:59
Balorda je napisao/la: ↑09 okt 2025, 22:51
Vidi krezubih čobana što su se upalili
Ubijte se forumski debili.
Ne možeš da vjeruješ šta se može ovdje pročitati.
Na stranu to konstantno osporavanje lika i djela Barbareza, uz naravno medijsku hajku sarajevskih portala koja traje od prvog dana.
Al poslije svake utakmice tolike gadosti da se ispišu uz standardne seljačke fore
Mentalni bolesnici. Doduše to znamo odavno.
Dobar ciklus, malo fali do drugog mjesta i baraža, što je za ovu reprezentaciju iznad svih očekivanja.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
DamirT
- Postovi: 31017
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 09 okt 2025, 23:08
CAGarfia je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:07
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Ovo ni Allah ne može opravdati.
Moze Hurem
A sad ozbiljno, nema teoretske sanse da mi odemo na EP naredno. Ovi sto to misle, nek se tjese samo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
bhsport
- Postovi: 13540
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 09 okt 2025, 23:09
DeeWa je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:04
Imali smo 200 pasova i 35% posjed danas. Kipar je imao 444 pasova i 65% posjed.
Protiv Austrije smo imali 214 pasova i 42% posjed, a austrijanci 333 pasova i 58% posjed.
Protiv Rumuna smo imali 214 pasova i 34% posjed, a rumuni 490 pasova i 64% posjeda.
Sa takvim igrama se ne može mnogo očekivati. Rezultati su samo varka, čak i oni pozitivni.
Ali ali zar nas nisu uvjeravali da ce nas liga nacija A očvrsnuti i da cemo ove srednje repke dominirati.
Kaze kockar korektno drugo poluvrijeme.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14557
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 09 okt 2025, 23:09
CAGarfia je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:07
Ovo ni Allah ne može opravdati šta se večeras zbilo.
E moj brate, ovdje bi se opravdao poziv igraču iz NK Stjepan Polja a da se ne opravda ovo večeras
Romani se kucaju u centrali i ispravljaju u ChatGPT-u. Samo polako, ide kasnije večeras ili ujutru.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
xinxee
- Postovi: 3792
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
- Lokacija: Wonderland
-
Kontakt:
Post
Postao/la xinxee » 09 okt 2025, 23:10
Dobro je ovo, 2. Mjesto je nase

-
Masqareda
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Masqareda » 09 okt 2025, 23:10
DeeWa je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:04
Imali smo 200 pasova i 35% posjed danas. Kipar je imao 444 pasova i 65% posjed.
Protiv Austrije smo imali 214 pasova i 42% posjed, a austrijanci 333 pasova i 58% posjed.
Protiv Rumuna smo imali 214 pasova i 34% posjed, a rumuni 490 pasova i 64% posjeda.
Sa takvim igrama se ne može mnogo očekivati. Rezultati su samo varka, čak i oni pozitivni.
Bas tuzno. Ne izgleda nikako dobro. Al vjerujem da ce nam nas Hurem izvuci pozitivne stvari i otvoriti oci.

-
guillermo
- Postovi: 2948
- Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la guillermo » 09 okt 2025, 23:10
Kreten hladno priziva Sarica i Bicakcica kao bitne izostanke jbt

Zadnja izmjena:
guillermo, dana/u 09 okt 2025, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.
-
let3
- Postovi: 31833
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 09 okt 2025, 23:11
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Sa ovim levatom na klupi koji nema nikakvu igru, mi svakako necemo otici na ni SP 26, ni na EP 28. Nema teorije.
Ostali su jos samo napaceni pijacari da sisaju cundaru kockaru

i pucaju kontre raji. I to samo zato sto odigao par utakmica za kadete veleza prije 35 godina.
-
aqarius
- Postovi: 4024
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 09 okt 2025, 23:12
Stoji da smo loši..ali stvarno Sergej pravi zakašnjele reakcije...prvo bezveze nam je otupio kompletan bok sa Mujakićem ...znači favorit si pa postavi se kao favorit. Odmah počni sa Bajraktarom na krilu i Dedića na beku...Tahirovića na vakat mjenjaj,ovaj penal je 80% Džekin...igrač kraj njega on se samo okrenu pa fauliraj ga majku mu,zaganjaj ga..a kada sve sabereš to je naša realnost.tu smo mi u rangu Kipra
-
JohnCleese
- Postovi: 5730
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 09 okt 2025, 23:12
Ne daj Boze baraza samo.
Ulovimo nekako trece mjesto i slavimo.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14557
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci

Je.bem ti kruh.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
signalidunapark
- Postovi: 1558
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 09 okt 2025, 23:14
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci

Je.bem ti kruh.
Mogao je komotno spomenut Hibića i Papca.
-
scholsey
- Postovi: 2972
- Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la scholsey » 09 okt 2025, 23:14
Beni, lijevi bek.
Dženis špic.
Edine, odmori.
The saddest thing in life is wasted talent.
-
DamirT
- Postovi: 31017
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 09 okt 2025, 23:15
Ma lik je vec duze vrijeme izgubljen. Svaki put pravi sve losije poteze i izjave.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Masqareda
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Masqareda » 09 okt 2025, 23:15
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci

Je.bem ti kruh.
Kakav bolesnik jbt

-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21922
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 09 okt 2025, 23:15
DamirT je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:08
CAGarfia je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:07
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Ovo ni Allah ne može opravdati.
Moze Hurem
A sad ozbiljno, nema teoretske sanse da mi odemo na EP naredno. Ovi sto to misle, nek se tjese samo.
Šanse nema, prvo grupa će biti teža a drugo mi nećemo bolje igrat. Ovaj ne zna postavit ekipu, ne zna uigrat ekipu i sl.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
DanijelTZ
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 09 okt 2025, 23:15
Idemo Barba po obicaju:
"Ponosan sam na momke. Mislim da su odigrali mozda i najbolju utakmicu do sada. Dali su sve na terenu i ne mogu biti nezadovoljan s njima, bez obzira na rezultat. Nismo imali srece s tim penalom u zadnjoj minuti. Sjesti cu sa staffom da ubacimo tu jos koju svoju ideju."
Bit će gusto
-
ElAn10
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 09 okt 2025, 23:16
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci

Je.bem ti kruh.
Da povratis, nista vise
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 09 okt 2025, 23:17
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci

Je.bem ti kruh.
Sta stoka izjavljuje

trazi pseto alibi mozes zamislit saric i bicakcic koji su mu sjedili na klupi uvijek. Samo dokaz kakvo je smece trazi alibi u drugima da se drzi sto duze lopovske pozicije. Kakav ker odvratni fuj. Fali mu igrac koji ne igra u turskoj

i 36 godisnji bez kluba

Zadnja izmjena:
bhfanatic14, dana/u 09 okt 2025, 23:34, ukupno mijenjano 1 put.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
MostarskiSin
- Postovi: 2062
- Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la MostarskiSin » 09 okt 2025, 23:18
Do veceras je vecinom pravio dobre izmjene u drugom poluvremenu, znao se prilagoditi ali veceras promasaj zestoki. Veceras su bili generalno svi losi, od Dedica do Dzeke, ali kad vidim Basica i Mujakica na terenu ne bude mi dobro.
S obzirom da nemamo nijednog kreatora u ekipi, najpametnije nam je da Alajbegovic igra na 10 a Memic i Bajrektarevic krila. U spic Demirovic pa ko koga.
…………………….Vasilj
Dedic - Katic - Muharemovic - Kolasinac
………………Sunjic - Tahirovic
…Bajrektarevic - Alajbegovic - Memic
…………………Demirovic
S klupe Hadzikadunic, Barisic, Karic, Bazdar, Dzeko, Gigovic i jos par panjeva da popune broj. Da je Ahmedhodzic normalan pa ga ubaciti na spisak ali **** ga.
Trenutno korisnika/ca: AzRimiRzA, bh22, Brix, cutura, DnevnaDozaPklata, FerdinandF, General505, GIBRA, HeraklitMracni, JayCatwright, majstorS35, mercurial, MostarNeretva, MundijalVibes26, Zona49 i 119 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []