Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Balorda » 09 okt 2025, 23:07

bromazepam je napisao/la:
09 okt 2025, 22:59
Balorda je napisao/la:
09 okt 2025, 22:51
Vidi krezubih čobana što su se upalili :rol:

Ubijte se forumski debili.
Ne možeš da vjeruješ šta se može ovdje pročitati. :wtf:

Na stranu to konstantno osporavanje lika i djela Barbareza, uz naravno medijsku hajku sarajevskih portala koja traje od prvog dana.

Al poslije svake utakmice tolike gadosti da se ispišu uz standardne seljačke fore :puke:
Mentalni bolesnici. Doduše to znamo odavno.

Dobar ciklus, malo fali do drugog mjesta i baraža, što je za ovu reprezentaciju iznad svih očekivanja.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
DamirT
Postovi: 31011
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 09 okt 2025, 23:08

CAGarfia je napisao/la:
09 okt 2025, 23:07
baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Ovo ni Allah ne može opravdati.
Moze Hurem :yawn:

A sad ozbiljno, nema teoretske sanse da mi odemo na EP naredno. Ovi sto to misle, nek se tjese samo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 09 okt 2025, 23:09

DeeWa je napisao/la:
09 okt 2025, 23:04
Imali smo 200 pasova i 35% posjed danas. Kipar je imao 444 pasova i 65% posjed.

Protiv Austrije smo imali 214 pasova i 42% posjed, a austrijanci 333 pasova i 58% posjed.

Protiv Rumuna smo imali 214 pasova i 34% posjed, a rumuni 490 pasova i 64% posjeda.


Sa takvim igrama se ne može mnogo očekivati. Rezultati su samo varka, čak i oni pozitivni.
Ali ali zar nas nisu uvjeravali da ce nas liga nacija A očvrsnuti i da cemo ove srednje repke dominirati.
Kaze kockar korektno drugo poluvrijeme.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 okt 2025, 23:09

CAGarfia je napisao/la:
09 okt 2025, 23:07
Ovo ni Allah ne može opravdati šta se večeras zbilo.
E moj brate, ovdje bi se opravdao poziv igraču iz NK Stjepan Polja a da se ne opravda ovo večeras :D

Romani se kucaju u centrali i ispravljaju u ChatGPT-u. Samo polako, ide kasnije večeras ili ujutru.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

xinxee
Postovi: 3792
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la xinxee » 09 okt 2025, 23:10

Dobro je ovo, 2. Mjesto je nase :bih:

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Masqareda » 09 okt 2025, 23:10

DeeWa je napisao/la:
09 okt 2025, 23:04
Imali smo 200 pasova i 35% posjed danas. Kipar je imao 444 pasova i 65% posjed.

Protiv Austrije smo imali 214 pasova i 42% posjed, a austrijanci 333 pasova i 58% posjed.

Protiv Rumuna smo imali 214 pasova i 34% posjed, a rumuni 490 pasova i 64% posjeda.


Sa takvim igrama se ne može mnogo očekivati. Rezultati su samo varka, čak i oni pozitivni.
Bas tuzno. Ne izgleda nikako dobro. Al vjerujem da ce nam nas Hurem izvuci pozitivne stvari i otvoriti oci. :yawn:

Avatar
guillermo
Postovi: 2947
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la guillermo » 09 okt 2025, 23:10

Kreten hladno priziva Sarica i Bicakcica kao bitne izostanke jbt :tokralju:
Zadnja izmjena: guillermo, dana/u 09 okt 2025, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 31831
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la let3 » 09 okt 2025, 23:11

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Sa ovim levatom na klupi koji nema nikakvu igru, mi svakako necemo otici na ni SP 26, ni na EP 28. Nema teorije.
Ostali su jos samo napaceni pijacari da sisaju cundaru kockaru :beba: i pucaju kontre raji. I to samo zato sto odigao par utakmica za kadete veleza prije 35 godina.

aqarius
Postovi: 4024
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la aqarius » 09 okt 2025, 23:12

Stoji da smo loši..ali stvarno Sergej pravi zakašnjele reakcije...prvo bezveze nam je otupio kompletan bok sa Mujakićem ...znači favorit si pa postavi se kao favorit. Odmah počni sa Bajraktarom na krilu i Dedića na beku...Tahirovića na vakat mjenjaj,ovaj penal je 80% Džekin...igrač kraj njega on se samo okrenu pa fauliraj ga majku mu,zaganjaj ga..a kada sve sabereš to je naša realnost.tu smo mi u rangu Kipra

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5730
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la JohnCleese » 09 okt 2025, 23:12

Ne daj Boze baraza samo.
Ulovimo nekako trece mjesto i slavimo.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 okt 2025, 23:13

Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci :bow: Je.bem ti kruh.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la signalidunapark » 09 okt 2025, 23:14

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci :bow: Je.bem ti kruh.
Mogao je komotno spomenut Hibića i Papca.

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la scholsey » 09 okt 2025, 23:14

slika

Beni, lijevi bek.

Dženis špic.

Edine, odmori.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
DamirT
Postovi: 31011
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 09 okt 2025, 23:15

Ma lik je vec duze vrijeme izgubljen. Svaki put pravi sve losije poteze i izjave.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Masqareda » 09 okt 2025, 23:15

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci :bow: Je.bem ti kruh.
Kakav bolesnik jbt :yawn:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21922
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Unofficialpage » 09 okt 2025, 23:15

DamirT je napisao/la:
09 okt 2025, 23:08
CAGarfia je napisao/la:
09 okt 2025, 23:07
baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:06
Nadam se da su i šire narodne mase mimo pijačara i njegovih pušiku.raca napokon svjesni da od plasmana na EP28 nema ništa ukoliko se ovaj ne otjera u što kraćem roku.
Ovo ni Allah ne može opravdati.
Moze Hurem :yawn:

A sad ozbiljno, nema teoretske sanse da mi odemo na EP naredno. Ovi sto to misle, nek se tjese samo.
Šanse nema, prvo grupa će biti teža a drugo mi nećemo bolje igrat. Ovaj ne zna postavit ekipu, ne zna uigrat ekipu i sl.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 607
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DanijelTZ » 09 okt 2025, 23:15

Idemo Barba po obicaju:

"Ponosan sam na momke. Mislim da su odigrali mozda i najbolju utakmicu do sada. Dali su sve na terenu i ne mogu biti nezadovoljan s njima, bez obzira na rezultat. Nismo imali srece s tim penalom u zadnjoj minuti. Sjesti cu sa staffom da ubacimo tu jos koju svoju ideju."
Bit će gusto

ElAn10
Postovi: 618
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la ElAn10 » 09 okt 2025, 23:16

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci :bow: Je.bem ti kruh.
Da povratis, nista vise

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 okt 2025, 23:17

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 okt 2025, 23:13
Lik je upravo rekao da su Šarić i Bičakčić bitni izostanci :bow: Je.bem ti kruh.
Sta stoka izjavljuje :puke: trazi pseto alibi mozes zamislit saric i bicakcic koji su mu sjedili na klupi uvijek. Samo dokaz kakvo je smece trazi alibi u drugima da se drzi sto duze lopovske pozicije. Kakav ker odvratni fuj. Fali mu igrac koji ne igra u turskoj :puke: i 36 godisnji bez kluba :puke:
Zadnja izmjena: bhfanatic14, dana/u 09 okt 2025, 23:34, ukupno mijenjano 1 put.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

MostarskiSin
Postovi: 2062
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MostarskiSin » 09 okt 2025, 23:18

Do veceras je vecinom pravio dobre izmjene u drugom poluvremenu, znao se prilagoditi ali veceras promasaj zestoki. Veceras su bili generalno svi losi, od Dedica do Dzeke, ali kad vidim Basica i Mujakica na terenu ne bude mi dobro.

S obzirom da nemamo nijednog kreatora u ekipi, najpametnije nam je da Alajbegovic igra na 10 a Memic i Bajrektarevic krila. U spic Demirovic pa ko koga.

…………………….Vasilj
Dedic - Katic - Muharemovic - Kolasinac
………………Sunjic - Tahirovic
…Bajrektarevic - Alajbegovic - Memic
…………………Demirovic

S klupe Hadzikadunic, Barisic, Karic, Bazdar, Dzeko, Gigovic i jos par panjeva da popune broj. Da je Ahmedhodzic normalan pa ga ubaciti na spisak ali **** ga.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []