Premijer liga BiH - aktuelno

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 15 nov 2025, 18:35

E cuj lesinari prozvali nekog za izdaju, covjek bi pomislio da su srbi.
Fk Željezničar.

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 15 nov 2025, 18:57

NoDi80 je napisao/la:
15 nov 2025, 15:43
Zamalo da pogodim haha
Turbina - Željezničar 0:10

Ibraheem (19) cetiri gola
Rakic (21) dva gola
Garcia (20) dva gola
Vini i Konings po jedan
NODI STA KAZES
Ko vam je taj Ibrahim svako malo zabije gol a ne postoji

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 15 nov 2025, 19:02

bvsic je napisao/la:
15 nov 2025, 18:57
NODI STA KAZES
Ko vam je taj Ibrahim svako malo zabije gol a ne postoji
Stara dobra vremena vremena u seheru
I na Grbavici je bio Arsenal za Zeljin rodjendan
Neka se ponove utakmice na oba stadiona


Ibraheem je krilo na posudbi u Romaniji, ali vratice ga
Nadamo se i Garcia da ce igrati umjesto Koningsa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 19:23

zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 18:13
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 17:59
zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 17:47

Ja ja i onda dodje thompson koji pjeva ust.aske.pjesme i skupi ih se milion, nemoj suplje svi oni imaju to zrno u sebi
Ja i? Sve u isti kos, je li to?
Pa i kod nas pola ljudi slavi okupatore (Osmanlije), pa nismo svi retardirani i glupi.
Pa eto taj prvi zlatko dalic za kojeg navijas je bio tu
Ja gledam na neke druge koji vole i postuju, a i zalazu se za BiH, a ne glupog fudbalera i nekoga ko nema nista vise od male mature, kao sto je Mesic, Kosor, Pusic, Kristijan Ilicic i slicni njima.

A ako ces insport da gledas, Kukoc, Radja i kompanija nas je 93 na prvenstvu docekala i pomogla nam od smjestaja do opreme.

Uzimas negativne primjere, kazem ti, zamisli da za nas kazu da smo glupi jer slavimo okupatora, a nismo glupi!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 15 nov 2025, 22:44

NoDi80 je napisao/la:
14 nov 2025, 21:54


Sutra pobjeda protiv Rumunije 3:2 Tabakovic, Bajraktarevic, Muharemovic zabijaju
Zeljo uzima Turbinu 10:1 :rol: :bih:
Selam duska
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 nov 2025, 22:52

Uvijek sam htio bit' k'o Sergej
Velemajstor, lice svoje zemlje

Majke vam se najebe "kockar" i sva raja mostarska :bih:

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RaymondRed » 16 nov 2025, 00:19

Gdje su cestitke za utakmicu od nekih pojedinaca na ovom forumu?

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 16 nov 2025, 01:46

Threeplanetrees je napisao/la:
15 nov 2025, 22:52
Uvijek sam htio bit' k'o Sergej
Velemajstor, lice svoje zemlje

Majke vam se najebe "kockar" i sva raja mostarska :bih:
Klosar i ogromna neznalica, ogroman potencijal ova repka ima, ali pare su mu draze. Da se podsjetimo Bajraktrevic proslo okupljanje je dobio poziv samo zbog pritiska javnosti i ‘povrede’ drugog igraca.
Fk Željezničar.

Avatar
Nemanja99
Postovi: 304
Pridružen/a: 07 okt 2025, 10:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Nemanja99 » 16 nov 2025, 01:46

Tko je to igrao?
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PapakIzSa » 16 nov 2025, 02:11

Nemanja99 je napisao/la:
16 nov 2025, 01:46
Tko je to igrao?
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.
ne dolaze informacije do tvog sela izgleda, ko ti jeb3 m@ter
Za bordobijele boje

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 16 nov 2025, 03:32

Nemanja99 je napisao/la:
16 nov 2025, 01:46
Tko je to igrao?
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.
I Bosna i Hercegovina ima svoj Kurdistan :ljepota:

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 16 nov 2025, 05:25

Nemanja99 je napisao/la:
16 nov 2025, 01:46
Tko je to igrao?
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.
Steta sto nemas interneta jos uvijek, kad je struja i voda mogla doci i ovo ce.

Bio skup neke raje, dogovorila se dva naselja da glasaju za Komsica (dovoljno da pobjedi), jer ima dio drzave koji mozes prebrojati na prste jedne ruke, a njima svakako svejedno sta se desava u zajednickoj nam drzavi :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 nov 2025, 06:50

Otvori hrvatske portale pa ćeš vidjeti kakva zbivanja. :kafa: :opaopa:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
LondonBlues
Postovi: 867
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 16 nov 2025, 08:05

Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.

Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

ExBlueone
Postovi: 1448
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 16 nov 2025, 08:48

LondonBlues je napisao/la:
16 nov 2025, 08:05
Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.

Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Nekako dobaciti do Beča, evo gledam koja je opcija najbolja.
Možda o nije, ali ima jak tim ljudi oko sebe i ovaj je stručni štab odradio možda i najbolji skauting do sada. Napravili su jak temelj za naredni period.

eccehomo
Postovi: 479
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la eccehomo » 16 nov 2025, 09:41

Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:27
eccehomo je napisao/la:
15 nov 2025, 10:21
NoDi80 je napisao/la:
14 nov 2025, 20:24


Meni je smijasan taj pokusaj spina pitara da orginalni, izvorni, jedini Zeljeznicar ima veze sa ndh

Zelji su zabranili rad
Zelji je bilo zabranjeno igranje u tom periodu bas zato sto su odbili da igraju ndh ligu
Jedini Zeljeznicar koji je igrao ndh ligu je sadasnja Lokomotiva koja se zvala Zeljeznicar Zagreb
Sask i zrinjski su jedini klubovi iz BiH koji su igrali ligu ndh ligu
Loš ti je spin! Svi igrači tadašnjeg željezničara su bili u ustaškoj mladeži, a Joško Domorocki je bio ustaški satnik, znači ustašluk sa dna kace.
I nikakvi spinovi to ne mogu izbrisati. Upravo je to bio argument ondašnjim policijskim strukturama da ih ucijene: ili prelazak u FKS ili prdekana.
Nije bolest sve sto boli :rol:
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosi

RaymondRed
Postovi: 252
Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RaymondRed » 16 nov 2025, 09:55

:salut: :salut:
LondonBlues je napisao/la:
16 nov 2025, 08:05
Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.

Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
:salut:

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 16 nov 2025, 10:14

slika

Poljem se širi miris ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 16 nov 2025, 10:25

eccehomo je napisao/la:
16 nov 2025, 09:41
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:27
eccehomo je napisao/la:
15 nov 2025, 10:21


Loš ti je spin! Svi igrači tadašnjeg željezničara su bili u ustaškoj mladeži, a Joško Domorocki je bio ustaški satnik, znači ustašluk sa dna kace.
I nikakvi spinovi to ne mogu izbrisati. Upravo je to bio argument ondašnjim policijskim strukturama da ih ucijene: ili prelazak u FKS ili prdekana.
Nije bolest sve sto boli :rol:
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosi
Naravni da je fasizam NDH, ali je laz za iznad napisano za nase predstavnike. Ponavljam, jedino tacno iz posta ovog pitara je to da je FKS nastalo silom na nas racun.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 16 nov 2025, 11:08

Argentina je napisao/la:
16 nov 2025, 10:25
eccehomo je napisao/la:
16 nov 2025, 09:41
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:27


Nije bolest sve sto boli :rol:
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosi
Naravni da je fasizam NDH, ali je laz za iznad napisano za nase predstavnike. Ponavljam, jedino tacno iz posta ovog pitara je to da je FKS nastalo silom na nas racun.
Hajd sve to na stranu ali :

To je značilo prelazak osam najboljih igrača Željezničara u redove novooformljenog kluba. Sedam igrača je prihvatilo prelazak u Torpedo, a samo jedan je odbio. Bio je to Joško Domorocki.

Jošku je, kako je kasnije govorio, tada nuđen stan, dva odijela i 'ministarski fasung'.

Malo je čudno priznat će se da se igrači na silu odvode a nude im se stanovi , odijela etc.

Meni zvuci kao klasičan transfer u zimskom prelaznom roku.

Također igro frajer sve utakmice od tad dok nije nečasno otjeran , mislim zanimljivo je reci “NE” državi i nastavit sasvim normalno igrat fudbal, zivjeti, raditi.

Uz to ne možeš legendu kluba otjerat nečasno i otpustit a kasnije to nigdje ne navodit da bi potkrijepio taj legendarni status. Posto frajer legenda 45 godina poslije odbijanja transfera.

Frajer odbio uslove možda da su mu dva stana ponudili bi i pristao. I to je sva priča. A ovo je bas patetisanje kad uzmeš historijski kontekst.

Uz to nema nigdje tragova o ovim namještaljkama suspenzijama etc. Vi morate prihvatit svoju historiju za početak.

Bonus :

Sjever Grbavice izgrađen od novca koji je ostao od Olimpijade i preusmjerila ga pogodit ces opet država dole.

Dakle zemlja, sjever, jug, pola istoka, travnjak, svlačionice - sve ti drzava napravi ili razne “države”.

Ja stvarno ne znam kako možete sebe nazvat radnički klub.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []