Premijer liga BiH - aktuelno

HeavyBassBlues
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 15 nov 2025, 10:55

Vanja8 je napisao/la:
14 nov 2025, 20:16
Rigoletto je napisao/la:
14 nov 2025, 18:45
chily-rz je napisao/la:
14 nov 2025, 16:51


Ne znam ti ja to naci na karti, to je samo u vašim glavama zadojenim. Svako malo sam u Busovači, Vitezu, Travniku ili Fojnici a nisu mi strani ni Žepče ni Kiseljak, sve je to Bosna a Hercegovinu i onako smatramo Bosnom. Bosna bez Hercegovine je postojala hiljadu godina, Hercegovina bez Bosne nije nikad.
Potkrala ti se griješka. Bosna je pod Turke pala 1463., dok je Hercegovina pala tek 1482. godine. To vam je blisko štivo i dio je vašeg nacionalnog identiteta pa bi takve stvari trebao poznavati.
Jos kad bi znao Rigi koliko je osmanlijske krvi u tebi od 1482 g... :rol: :rol: :rol: :rol:
Sustina je da ste svi ista gowna. Bahati i bezobrazni, a istovremeno glupi i nebitni.
Kao da je vazno kojih ste plemenskih boja. Jedan slucajno ispo iz muslimanske, drugi iz katolicke, treci iz pravoslavne pichke i svađaju se ko je bolji i pametniji. A svima im zajednička pichka materina...

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 15 nov 2025, 10:55

Wagner96 je napisao/la:
15 nov 2025, 10:23
Resolute je napisao/la:
14 nov 2025, 22:53
Da pohvalim upravu fk željezničar na ovom projektu oko juga. Radi se svaki dan, vidim i da svakih 7-10 dana idu izvjestaji sa gradilista.. sta je uradjeno, sta se radi, sta ce se raditi. Svaka cast.

Isto vrijedi i za velez, ono sad vec izgleda fenomenalno, a kakvo ce tek biti kad zasija u fulu.
Nisam pratio najbolje, previše projekata zadnjih godina, jel se jug približava terenu simetrično sjeveru?
Identicno kao sto je udaljenost sjeverne tribine od terena.
Sarajevski Željezničar.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 15 nov 2025, 11:44

LondonBlues je napisao/la:
15 nov 2025, 10:13
Od danas definitivno samo sportsport.ba citam pravo mi domacinski portal, ovoliko kockica ni u jutarnjem nema.

slika
Ne znam šta si pokušao kazati ali ja ne navijam ni za Španiju(iako sam Madridista), ni Francusku, Englesku i sl., ali kad su prvenstva, završnice, uvijek sam kao i dobar dio mog društva navijač Vatrenih. Druga stvar, jedan od 3 konstitutivnih naroda su upravo Hrvati i naravno ako ništa zbog njih trebaju mediji u BiH da napišu par članaka kad su ključne utakmice za plasman na Mundijal.
Sve pohvale za ss.ba za ovakve stvari i kad je CG, SRB, CRO u pitanju. :bih:

Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

ExBlueone
Postovi: 1448
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 15 nov 2025, 13:53

Resolute je napisao/la:
14 nov 2025, 22:53
Da pohvalim upravu fk željezničar na ovom projektu oko juga. Radi se svaki dan, vidim i da svakih 7-10 dana idu izvjestaji sa gradilista.. sta je uradjeno, sta se radi, sta ce se raditi. Svaka cast.

Isto vrijedi i za velez, ono sad vec izgleda fenomenalno, a kakvo ce tek biti kad zasija u fulu.
Bogami radi se punom parom, evo baš sad išao do shopa, mašine štemaju, sve podrhtava okolo. Vjerovatno postavljaju one šipove. Ne znam tačno koliko još treba ugraditi.
Ali ova tribina na Grbavici je daleko najkompleksnija tribina u zadnjih nekoliko decenija na ovim prostorima . Mislim nema tu žurbe. Sve polako i po projektu, tribina bukvalno čuva cijelo brdo.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4701
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kolezeljovac » 15 nov 2025, 13:55

ExBlueone je napisao/la:
15 nov 2025, 13:53
Resolute je napisao/la:
14 nov 2025, 22:53
Da pohvalim upravu fk željezničar na ovom projektu oko juga. Radi se svaki dan, vidim i da svakih 7-10 dana idu izvjestaji sa gradilista.. sta je uradjeno, sta se radi, sta ce se raditi. Svaka cast.

Isto vrijedi i za velez, ono sad vec izgleda fenomenalno, a kakvo ce tek biti kad zasija u fulu.
Bogami radi se punom parom, evo baš sad išao do shopa, mašine štemaju, sve podrhtava okolo. Vjerovatno postavljaju one šipove. Ne znam tačno koliko još treba ugraditi.
Ali ova tribina na Grbavici je daleko najkompleksnija tribina u zadnjih nekoliko decenija na ovim prostorima . Mislim nema tu žurbe. Sve polako i po projektu, tribina bukvalno čuva cijelo brdo.
Hajde ti to objasni ovim po društvenim mrežama "intelektualcima" koji pišu ništa se ne radi, sporo to i sl. Oni bi da se za 2 mjeseca sve završi. :kafa:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

ExBlueone
Postovi: 1448
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 15 nov 2025, 13:59

kolezeljovac je napisao/la:
15 nov 2025, 13:55
ExBlueone je napisao/la:
15 nov 2025, 13:53
Resolute je napisao/la:
14 nov 2025, 22:53
Da pohvalim upravu fk željezničar na ovom projektu oko juga. Radi se svaki dan, vidim i da svakih 7-10 dana idu izvjestaji sa gradilista.. sta je uradjeno, sta se radi, sta ce se raditi. Svaka cast.

Isto vrijedi i za velez, ono sad vec izgleda fenomenalno, a kakvo ce tek biti kad zasija u fulu.
Bogami radi se punom parom, evo baš sad išao do shopa, mašine štemaju, sve podrhtava okolo. Vjerovatno postavljaju one šipove. Ne znam tačno koliko još treba ugraditi.
Ali ova tribina na Grbavici je daleko najkompleksnija tribina u zadnjih nekoliko decenija na ovim prostorima . Mislim nema tu žurbe. Sve polako i po projektu, tribina bukvalno čuva cijelo brdo.
Hajde ti to objasni ovim po društvenim mrežama "intelektualcima" koji pišu ništa se ne radi, sporo to i sl. Oni bi da se za 2 mjeseca sve završi. :kafa:
Nema žurbe tu. 4, 5 kamiona onih velikih sad sam prebrojao, radnici samo ulaze izlaze, vidim ravna se teren, mislim ona kosina na jugozapadu. Svaki dlan kad ne pada kiša treba maksimalno iskoristiti u ovoj fazi radova.
Sutra ću dići dron da malo snimim iz zraka.

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 15 nov 2025, 15:11

Žile počivaj u miru


slika
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
Ajlah
Postovi: 544
Pridružen/a: 28 okt 2025, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ajlah » 15 nov 2025, 15:18

AvantiBL je napisao/la:
15 nov 2025, 15:11
Žile počivaj u miru


slika
RIP žile, pitaru nas dobri

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 15:26

LondonBlues je napisao/la:
15 nov 2025, 10:13
Od danas definitivno samo sportsport.ba citam pravo mi domacinski portal, ovoliko kockica ni u jutarnjem nema.

slika
Zao mi je sto zivis u zabludi, u sarajevskim kafana se Hrvatska gleda i navija za nju. Ne vidim razlog zasto ne bi bili i clanci o prvim susjedima.

Za razliku od nekih koji svaku tekmu koriste da pljuju drzavu u kojoj zive, neki postuju i navijaju za komsije.

U Skenderiji se aplaudira na Lijepu nasu, a pod Bijelim brijeg psuje BiH. Razlika u kulturi i IQu je evidentna, iako je to u 100njak kilometara razdaljina.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 15:28

NoDi80 je napisao/la:
14 nov 2025, 17:29
Meni samo nije jasno u tou vasoj historiji kako Dinamo tito nije zabranio i oni su igrali prvu ligu ndh
Gradjanski je to. Poslije ga '46 preimenovali u Dinamo jer je kao i Torpedo bilo "in ime" radi SSSR-a. A svi klubovi nastali 1946 su realno politicki projekat. Ne govorim negativno, pravila bivsa drzava sport.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

zeljovac21
Postovi: 2528
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovac21 » 15 nov 2025, 15:34

Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 15:26
LondonBlues je napisao/la:
15 nov 2025, 10:13
Od danas definitivno samo sportsport.ba citam pravo mi domacinski portal, ovoliko kockica ni u jutarnjem nema.

slika
Zao mi je sto zivis u zabludi, u sarajevskim kafana se Hrvatska gleda i navija za nju. Ne vidim razlog zasto ne bi bili i clanci o prvim susjedima.

Za razliku od nekih koji svaku tekmu koriste da pljuju drzavu u kojoj zive, neki postuju i navijaju za komsije.

U Skenderiji se aplaudira na Lijepu nasu, a pod Bijelim brijeg psuje BiH. Razlika u kulturi i IQu je evidentna, iako je to u 100njak kilometara razdaljina.
Gleda se i navija ko nema trunke mozga, sutra bi te opet rusili a ti gledaj i navijaj pisam se po njima i po ovom placenickom portalu

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 15 nov 2025, 15:43

Zamalo da pogodim haha
Turbina - Željezničar 0:10

Ibraheem (19) cetiri gola
Rakic (21) dva gola
Garcia (20) dva gola
Vini i Konings po jedan
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 16:24

zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 15:34
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 15:26
LondonBlues je napisao/la:
15 nov 2025, 10:13
Od danas definitivno samo sportsport.ba citam pravo mi domacinski portal, ovoliko kockica ni u jutarnjem nema.

slika
Zao mi je sto zivis u zabludi, u sarajevskim kafana se Hrvatska gleda i navija za nju. Ne vidim razlog zasto ne bi bili i clanci o prvim susjedima.

Za razliku od nekih koji svaku tekmu koriste da pljuju drzavu u kojoj zive, neki postuju i navijaju za komsije.

U Skenderiji se aplaudira na Lijepu nasu, a pod Bijelim brijeg psuje BiH. Razlika u kulturi i IQu je evidentna, iako je to u 100njak kilometara razdaljina.
Gleda se i navija ko nema trunke mozga, sutra bi te opet rusili a ti gledaj i navijaj pisam se po njima i po ovom placenickom portalu
Ljudi primili 400.000 nasih izbjeglica u ratu.
30 godina kasnije, prvi poslali pomoc za Jablanicu.
Nikad mi nije lose bilo ni u jednom gradu u Hrvatskoj, domacinski i bratski docekan. I na kraju dali su neosnovano 800.000 pasosa ljudima, koji su danas EU pasosi bez realne i prave osnove. To nisu tako radile ni Njemacka i Svedska, a drzave su koje su nam bas pomogle.

Sudis po nasim kamenjarima koji su fasisti. U Zg ti pljescu na himnu prosle godine na kosarci, a u Mostaru pljuju drzavu i dan danas. Razdvoji te dvije stvari i nemoj poistovjecavati ih.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 16:27

eccehomo je napisao/la:
15 nov 2025, 10:21
NoDi80 je napisao/la:
14 nov 2025, 20:24
Ajlah je napisao/la:
14 nov 2025, 20:19

Znaci samo želju nisu zabranili. Pitam se zasto?
Meni je smijasan taj pokusaj spina pitara da orginalni, izvorni, jedini Zeljeznicar ima veze sa ndh

Zelji su zabranili rad
Zelji je bilo zabranjeno igranje u tom periodu bas zato sto su odbili da igraju ndh ligu
Jedini Zeljeznicar koji je igrao ndh ligu je sadasnja Lokomotiva koja se zvala Zeljeznicar Zagreb
Sask i zrinjski su jedini klubovi iz BiH koji su igrali ligu ndh ligu
Loš ti je spin! Svi igrači tadašnjeg željezničara su bili u ustaškoj mladeži, a Joško Domorocki je bio ustaški satnik, znači ustašluk sa dna kace.
I nikakvi spinovi to ne mogu izbrisati. Upravo je to bio argument ondašnjim policijskim strukturama da ih ucijene: ili prelazak u FKS ili prdekana.
Nije bolest sve sto boli :rol:
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 15 nov 2025, 17:43

denimen99 je napisao/la:
15 nov 2025, 10:09
LavoviGabela je napisao/la:
14 nov 2025, 17:30
denimen99 je napisao/la:
13 nov 2025, 20:33
Neće puno pomoći ovaj Čeferin, kod nas jednostavno VAR kombi mora da gori. Mislim da nema drugog lijeka
Opasni panker od bugojna :urnebes:
Dečko, prvo nauči hrvatski jezik, a onda se meni možeš obratiti. "od bugojna"? Koji si ti seljačić ccc
He he vragolasti denis :urnebes:
Iz bugojna se kaze kad je netko iz carsije, a od bugojna kad je sa okolnih sela kao ti, no dobro nadoci ces brnjo i voda nadodje :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

zeljovac21
Postovi: 2528
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovac21 » 15 nov 2025, 17:47

Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:24
zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 15:34
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 15:26


Zao mi je sto zivis u zabludi, u sarajevskim kafana se Hrvatska gleda i navija za nju. Ne vidim razlog zasto ne bi bili i clanci o prvim susjedima.

Za razliku od nekih koji svaku tekmu koriste da pljuju drzavu u kojoj zive, neki postuju i navijaju za komsije.

U Skenderiji se aplaudira na Lijepu nasu, a pod Bijelim brijeg psuje BiH. Razlika u kulturi i IQu je evidentna, iako je to u 100njak kilometara razdaljina.
Gleda se i navija ko nema trunke mozga, sutra bi te opet rusili a ti gledaj i navijaj pisam se po njima i po ovom placenickom portalu
Ljudi primili 400.000 nasih izbjeglica u ratu.
30 godina kasnije, prvi poslali pomoc za Jablanicu.
Nikad mi nije lose bilo ni u jednom gradu u Hrvatskoj, domacinski i bratski docekan. I na kraju dali su neosnovano 800.000 pasosa ljudima, koji su danas EU pasosi bez realne i prave osnove. To nisu tako radile ni Njemacka i Svedska, a drzave su koje su nam bas pomogle.

Sudis po nasim kamenjarima koji su fasisti. U Zg ti pljescu na himnu prosle godine na kosarci, a u Mostaru pljuju drzavu i dan danas. Razdvoji te dvije stvari i nemoj poistovjecavati ih.
Ja ja i onda dodje thompson koji pjeva ust.aske.pjesme i skupi ih se milion, nemoj suplje svi oni imaju to zrno u sebi

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 15 nov 2025, 17:56

LavoviGabela je napisao/la:
15 nov 2025, 17:43
denimen99 je napisao/la:
15 nov 2025, 10:09
LavoviGabela je napisao/la:
14 nov 2025, 17:30


Opasni panker od bugojna :urnebes:
Dečko, prvo nauči hrvatski jezik, a onda se meni možeš obratiti. "od bugojna"? Koji si ti seljačić ccc
He he vragolasti denis :urnebes:
Iz bugojna se kaze kad je netko iz carsije, a od bugojna kad je sa okolnih sela kao ti, no dobro nadoci ces brnjo i voda nadodje :urnebes:
"čarsija, brnjo, voda nadođe, od bugojna" tipično malogradsko / područno razmišljanje. Čim saznam gdje je Gabela, dolazim, pa da te edukujem malo
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 15 nov 2025, 17:59

zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 17:47
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:24
zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 15:34

Gleda se i navija ko nema trunke mozga, sutra bi te opet rusili a ti gledaj i navijaj pisam se po njima i po ovom placenickom portalu
Ljudi primili 400.000 nasih izbjeglica u ratu.
30 godina kasnije, prvi poslali pomoc za Jablanicu.
Nikad mi nije lose bilo ni u jednom gradu u Hrvatskoj, domacinski i bratski docekan. I na kraju dali su neosnovano 800.000 pasosa ljudima, koji su danas EU pasosi bez realne i prave osnove. To nisu tako radile ni Njemacka i Svedska, a drzave su koje su nam bas pomogle.

Sudis po nasim kamenjarima koji su fasisti. U Zg ti pljescu na himnu prosle godine na kosarci, a u Mostaru pljuju drzavu i dan danas. Razdvoji te dvije stvari i nemoj poistovjecavati ih.
Ja ja i onda dodje thompson koji pjeva ust.aske.pjesme i skupi ih se milion, nemoj suplje svi oni imaju to zrno u sebi
Ja i? Sve u isti kos, je li to?
Pa i kod nas pola ljudi slavi okupatore (Osmanlije), pa nismo svi retardirani i glupi.
Zadnja izmjena: Argentina, dana/u 15 nov 2025, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 15 nov 2025, 18:02

denimen99 je napisao/la:
15 nov 2025, 17:56
LavoviGabela je napisao/la:
15 nov 2025, 17:43
denimen99 je napisao/la:
15 nov 2025, 10:09


Dečko, prvo nauči hrvatski jezik, a onda se meni možeš obratiti. "od bugojna"? Koji si ti seljačić ccc
He he vragolasti denis :urnebes:
Iz bugojna se kaze kad je netko iz carsije, a od bugojna kad je sa okolnih sela kao ti, no dobro nadoci ces brnjo i voda nadodje :urnebes:
"čarsija, brnjo, voda nadođe, od bugojna" tipično malogradsko / područno razmišljanje. Čim saznam gdje je Gabela, dolazim, pa da te edukujem malo
Ajde go.vno celavo dodji :bih:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

zeljovac21
Postovi: 2528
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovac21 » 15 nov 2025, 18:13

Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 17:59
zeljovac21 je napisao/la:
15 nov 2025, 17:47
Argentina je napisao/la:
15 nov 2025, 16:24


Ljudi primili 400.000 nasih izbjeglica u ratu.
30 godina kasnije, prvi poslali pomoc za Jablanicu.
Nikad mi nije lose bilo ni u jednom gradu u Hrvatskoj, domacinski i bratski docekan. I na kraju dali su neosnovano 800.000 pasosa ljudima, koji su danas EU pasosi bez realne i prave osnove. To nisu tako radile ni Njemacka i Svedska, a drzave su koje su nam bas pomogle.

Sudis po nasim kamenjarima koji su fasisti. U Zg ti pljescu na himnu prosle godine na kosarci, a u Mostaru pljuju drzavu i dan danas. Razdvoji te dvije stvari i nemoj poistovjecavati ih.
Ja ja i onda dodje thompson koji pjeva ust.aske.pjesme i skupi ih se milion, nemoj suplje svi oni imaju to zrno u sebi
Ja i? Sve u isti kos, je li to?
Pa i kod nas pola ljudi slavi okupatore (Osmanlije), pa nismo svi retardirani i glupi.
Pa eto taj prvi zlatko dalic za kojeg navijas je bio tu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], mnon46, Vanja8 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []