Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E cuj lesinari prozvali nekog za izdaju, covjek bi pomislio da su srbi.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NODI STA KAZES
Ko vam je taj Ibrahim svako malo zabije gol a ne postoji
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stara dobra vremena vremena u seheru
I na Grbavici je bio Arsenal za Zeljin rodjendan
Neka se ponove utakmice na oba stadiona
Ibraheem je krilo na posudbi u Romaniji, ali vratice ga
Nadamo se i Garcia da ce igrati umjesto Koningsa
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja gledam na neke druge koji vole i postuju, a i zalazu se za BiH, a ne glupog fudbalera i nekoga ko nema nista vise od male mature, kao sto je Mesic, Kosor, Pusic, Kristijan Ilicic i slicni njima.zeljovac21 je napisao/la: ↑15 nov 2025, 18:13Pa eto taj prvi zlatko dalic za kojeg navijas je bio tuArgentina je napisao/la: ↑15 nov 2025, 17:59Ja i? Sve u isti kos, je li to?zeljovac21 je napisao/la: ↑15 nov 2025, 17:47
Ja ja i onda dodje thompson koji pjeva ust.aske.pjesme i skupi ih se milion, nemoj suplje svi oni imaju to zrno u sebi
Pa i kod nas pola ljudi slavi okupatore (Osmanlije), pa nismo svi retardirani i glupi.
A ako ces insport da gledas, Kukoc, Radja i kompanija nas je 93 na prvenstvu docekala i pomogla nam od smjestaja do opreme.
Uzimas negativne primjere, kazem ti, zamisli da za nas kazu da smo glupi jer slavimo okupatora, a nismo glupi!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Selam duska
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Threeplanetrees
- Postovi: 1787
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uvijek sam htio bit' k'o Sergej
Velemajstor, lice svoje zemlje
Majke vam se najebe "kockar" i sva raja mostarska
Velemajstor, lice svoje zemlje
Majke vam se najebe "kockar" i sva raja mostarska
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje su cestitke za utakmicu od nekih pojedinaca na ovom forumu?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Klosar i ogromna neznalica, ogroman potencijal ova repka ima, ali pare su mu draze. Da se podsjetimo Bajraktrevic proslo okupljanje je dobio poziv samo zbog pritiska javnosti i ‘povrede’ drugog igraca.Threeplanetrees je napisao/la: ↑15 nov 2025, 22:52Uvijek sam htio bit' k'o Sergej
Velemajstor, lice svoje zemlje
Majke vam se najebe "kockar" i sva raja mostarska![]()
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tko je to igrao?
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.
Oprostite, ali u ovom dijelu zajedničke nam države nemam dojam da su se večeras događala ikakva nogometna zbivanja.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ne dolaze informacije do tvog sela izgleda, ko ti jeb3 m@ter
Za bordobijele boje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Steta sto nemas interneta jos uvijek, kad je struja i voda mogla doci i ovo ce.
Bio skup neke raje, dogovorila se dva naselja da glasaju za Komsica (dovoljno da pobjedi), jer ima dio drzave koji mozes prebrojati na prste jedne ruke, a njima svakako svejedno sta se desava u zajednickoj nam drzavi
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otvori hrvatske portale pa ćeš vidjeti kakva zbivanja.

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- LondonBlues
- Postovi: 867
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.
Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nekako dobaciti do Beča, evo gledam koja je opcija najbolja.LondonBlues je napisao/la: ↑16 nov 2025, 08:05Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.
Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Možda o nije, ali ima jak tim ljudi oko sebe i ovaj je stručni štab odradio možda i najbolji skauting do sada. Napravili su jak temelj za naredni period.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosiArgentina je napisao/la: ↑15 nov 2025, 16:27Nije bolest sve sto bolieccehomo je napisao/la: ↑15 nov 2025, 10:21Loš ti je spin! Svi igrači tadašnjeg željezničara su bili u ustaškoj mladeži, a Joško Domorocki je bio ustaški satnik, znači ustašluk sa dna kace.NoDi80 je napisao/la: ↑14 nov 2025, 20:24
Meni je smijasan taj pokusaj spina pitara da orginalni, izvorni, jedini Zeljeznicar ima veze sa ndh
Zelji su zabranili rad
Zelji je bilo zabranjeno igranje u tom periodu bas zato sto su odbili da igraju ndh ligu
Jedini Zeljeznicar koji je igrao ndh ligu je sadasnja Lokomotiva koja se zvala Zeljeznicar Zagreb
Sask i zrinjski su jedini klubovi iz BiH koji su igrali ligu ndh ligu
I nikakvi spinovi to ne mogu izbrisati. Upravo je to bio argument ondašnjim policijskim strukturama da ih ucijene: ili prelazak u FKS ili prdekana.
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
LondonBlues je napisao/la: ↑16 nov 2025, 08:05Svaka cast kakva borba i zalaganje, opravdali su ime Zmajevi. Trcanje, zelja, apsolutno sve na mjestu, sad u Austriju pa se potuci muski za direktan plasman, nakon ovakve utakmice ima se covijek cemu nadati 90min.
Ali i dalje mislim da Barbarez nije za repku.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravni da je fasizam NDH, ali je laz za iznad napisano za nase predstavnike. Ponavljam, jedino tacno iz posta ovog pitara je to da je FKS nastalo silom na nas racun.eccehomo je napisao/la: ↑16 nov 2025, 09:41Kakva ideologija, jadan. Pa to je najcrnji fašizam. Za tebe važi ono: čega se pametan stidi budala se ponosiArgentina je napisao/la: ↑15 nov 2025, 16:27Nije bolest sve sto bolieccehomo je napisao/la: ↑15 nov 2025, 10:21
Loš ti je spin! Svi igrači tadašnjeg željezničara su bili u ustaškoj mladeži, a Joško Domorocki je bio ustaški satnik, znači ustašluk sa dna kace.
I nikakvi spinovi to ne mogu izbrisati. Upravo je to bio argument ondašnjim policijskim strukturama da ih ucijene: ili prelazak u FKS ili prdekana.
I da je tako kao sto kazes za ideologiju, opet si jednu istinitu stvar napisao: Ucjena da se predje u Torpedo, kasnije FKS. Lijepo da znas kako ste nastali!!!
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajd sve to na stranu ali :Argentina je napisao/la: ↑16 nov 2025, 10:25Naravni da je fasizam NDH, ali je laz za iznad napisano za nase predstavnike. Ponavljam, jedino tacno iz posta ovog pitara je to da je FKS nastalo silom na nas racun.
To je značilo prelazak osam najboljih igrača Željezničara u redove novooformljenog kluba. Sedam igrača je prihvatilo prelazak u Torpedo, a samo jedan je odbio. Bio je to Joško Domorocki.
Jošku je, kako je kasnije govorio, tada nuđen stan, dva odijela i 'ministarski fasung'.
Malo je čudno priznat će se da se igrači na silu odvode a nude im se stanovi , odijela etc.
Meni zvuci kao klasičan transfer u zimskom prelaznom roku.
Također igro frajer sve utakmice od tad dok nije nečasno otjeran , mislim zanimljivo je reci “NE” državi i nastavit sasvim normalno igrat fudbal, zivjeti, raditi.
Uz to ne možeš legendu kluba otjerat nečasno i otpustit a kasnije to nigdje ne navodit da bi potkrijepio taj legendarni status. Posto frajer legenda 45 godina poslije odbijanja transfera.
Frajer odbio uslove možda da su mu dva stana ponudili bi i pristao. I to je sva priča. A ovo je bas patetisanje kad uzmeš historijski kontekst.
Uz to nema nigdje tragova o ovim namještaljkama suspenzijama etc. Vi morate prihvatit svoju historiju za početak.
Bonus :
Sjever Grbavice izgrađen od novca koji je ostao od Olimpijade i preusmjerila ga pogodit ces opet država dole.
Dakle zemlja, sjever, jug, pola istoka, travnjak, svlačionice - sve ti drzava napravi ili razne “države”.
Ja stvarno ne znam kako možete sebe nazvat radnički klub.



