Sustina je da ste svi ista gowna. Bahati i bezobrazni, a istovremeno glupi i nebitni.Vanja8 je napisao/la: ↑14 nov 2025, 20:16Jos kad bi znao Rigi koliko je osmanlijske krvi u tebi od 1482 g...Rigoletto je napisao/la: ↑14 nov 2025, 18:45Potkrala ti se griješka. Bosna je pod Turke pala 1463., dok je Hercegovina pala tek 1482. godine. To vam je blisko štivo i dio je vašeg nacionalnog identiteta pa bi takve stvari trebao poznavati.chily-rz je napisao/la: ↑14 nov 2025, 16:51
Ne znam ti ja to naci na karti, to je samo u vašim glavama zadojenim. Svako malo sam u Busovači, Vitezu, Travniku ili Fojnici a nisu mi strani ni Žepče ni Kiseljak, sve je to Bosna a Hercegovinu i onako smatramo Bosnom. Bosna bez Hercegovine je postojala hiljadu godina, Hercegovina bez Bosne nije nikad.![]()
![]()
![]()
![]()
Kao da je vazno kojih ste plemenskih boja. Jedan slucajno ispo iz muslimanske, drugi iz katolicke, treci iz pravoslavne pichke i svađaju se ko je bolji i pametniji. A svima im zajednička pichka materina...




