Ista ta sezona gdje vas je grupa UNFKS horde zla prozvala da ste kupili kup .bvsic je napisao/la: ↑10 jan 2026, 21:57Da je posteno bilo prosle sezone, dupla kruna bi se slavila. Sa jednim i Gojkovic pola sezone.Pact1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 21:50Sta bi bilo tek da imate 4 mozda tad ne bi bili 14 bodova od prvog mjesta.ErosViverosViv je napisao/la: ↑10 jan 2026, 21:48
Renato zvijer.
2 najbolja igraca lige i oba kod nas. A do juce smo imali 3/3.![]()
Ova je propala na pocetku odma neznanjem preCjednika.
Nek se ovako nastavi sudjenje i Mamic ne ode, ako sljedeca ne bude nasa onda nece nikad vise
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidili smo brojku te grupe poslije te objave.Pact1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 22:34Ista ta sezona gdje vas je grupa UNFKS horde zla prozvala da ste kupili kup .
- DoktorXabaras
- Postovi: 2069
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zanimljivija je činjenica da su rastalili milone od Europe iz prošle sezone, nakon tolike zarade nisu bili u stanju isplatiti igračima plate i opet po ovoj izjavi politika ih je pogurala da isplate i ovaj dio za koji govori.NebeskaSila96 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 21:47Evo Misimovic dao intervju.Kaze da nekoliko godina Borac dobija novac od države.Jel se to Borac finansira iz budžeta Bosne i Hercegovine ili on RS smatra državom
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
BoJac kad im ode Milorad ide u prirodno staniste. Donji dio tabele, moguce i borba za opstanak.
Koliko su samo desetina miliona potrosili, prosle i ove sezone...i kriza opet. Ma 'ajdeeee.
Koliko su samo desetina miliona potrosili, prosle i ove sezone...i kriza opet. Ma 'ajdeeee.
- FKS -
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Amaterski klub, amaterski ugovor, nema dalje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
2018–2022
Tokom ovog perioda, prema izveštaju Vlade RS i Ministarstva porodice, omladine i sporta Republike Srpske, klub je dobio ukupno više od 11 miliona KM za različite namene (sufinansiranje priprema, takmičenja, infrastruktura, oprema)
2020
Dio od paketa pomoći sportskim klubovima (1,5M KM ukupno, deo za Borac)
2023
Direktna pomoć Vlade RS: 2.000.000 KM za pokrivanje dugovanja i pripreme.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa je li vi stvarno mislite da sudije na njihovim i utakmicama rivala besplatno sude u njihovu korist. Da delegati pisu ili ne pisu kazne za orgijanje besplatno ? Da se utakmice i raspored stima kako hoce besplatno ? Da se klubovi iz RSa uz par hrvatskih sklanjaju onako. Sve to kosta. Valja to sve platiti da Borac izgleda dobro.
I onda nemo kaže mi imamo najveci budžet. Potrošili ljudi 20 miliona i duzni 10.
I onda nemo kaže mi imamo najveci budžet. Potrošili ljudi 20 miliona i duzni 10.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja mislim da je zbog rezultata u zadnjih 15 godina ta brojka 80 >20.
- DinGospo21
- Postovi: 817
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Igrali u ligama petice, dok ovaj gruzijac ide u segundu, velika razlika.rishovski je napisao/la: ↑10 jan 2026, 16:49Pričamo o tome da su dobro plaćeni nakon odlaska iz Dinama a ni jedan trofej,gdje god su igrali... Njima je uspjeh jer su se osigurali materijalno u životu.Ja sam ti samo rekao da to Dinamo ne zanima kao sto ne zanima ni Mirvića hoce li se neko snaći i isplatiti nekom klubu poslije odlaska iz Sarajeva. Važno je prodati.. A Dinamo je prodavao nebitne igrače za cifre od 150.000,200,400k dok Željezničar,Borac,Zrinjski prodaju igrače iz prvih 11 za tu sumu... U tome je poenta.DinGospo21 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 16:30Hahahahah, jel ovo neka skrivena kamera ili šta? Pjaca igrao u Juventusu i Fiorentini, Jedvaj prešao u Romu iz Dinama, pa u Leverkusen gdje je bio 4 godine standardan. Onda taj Halilović u Barceloni, Milanu, i HSV- igrao, ako su to klubovi kad neko ne uspije onda ok. Benković je igrao u EPL u timu koji je bio deveti u sezoni kad ga je Dinamo predao, igrao u takvoj ligi protiv takvih protivnika. Marko Rog je bio recimo na Mundijalu 2018, a igrao u klubovima poput Napolia, Sevilje, u dvije izuzetne lige. Ćorić je također igrao u Romi, prešao iz Dinama u Romu, Delač nikad nije ni igrao u Dinamu. Prema tome jasno se vidi da i ovi "manje klasni igrači" koje su prodali su igrali u klubovima koji su u ligama petice.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
zeljodogroba
- Postovi: 767
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E ovo je prejako
Finansira ih entitet vec godinama, vico ih gura kroz savez godinama, sad hoce i drzavni nivo da uzjasu
Lagano je krenuo strmoglavi pad kluba iz platonove.
Vico se okrece obavezama u uefi a miske ce uskoro na biro…
Finansira ih entitet vec godinama, vico ih gura kroz savez godinama, sad hoce i drzavni nivo da uzjasu
Lagano je krenuo strmoglavi pad kluba iz platonove.
Vico se okrece obavezama u uefi a miske ce uskoro na biro…
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koga briga da je otišao na Tajland,poenta je da su uzeli 2.5 miliona eura,a da li vrijedi tih para,to ce se mozda nekad zapitati onaj ko je kupio a ne onaj ko je prodao.. I vjerovatno ce i uci u Primeru...DinGospo21 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 23:00Igrali u ligama petice, dok ovaj gruzijac ide u segundu, velika razlika.rishovski je napisao/la: ↑10 jan 2026, 16:49Pričamo o tome da su dobro plaćeni nakon odlaska iz Dinama a ni jedan trofej,gdje god su igrali... Njima je uspjeh jer su se osigurali materijalno u životu.Ja sam ti samo rekao da to Dinamo ne zanima kao sto ne zanima ni Mirvića hoce li se neko snaći i isplatiti nekom klubu poslije odlaska iz Sarajeva. Važno je prodati.. A Dinamo je prodavao nebitne igrače za cifre od 150.000,200,400k dok Željezničar,Borac,Zrinjski prodaju igrače iz prvih 11 za tu sumu... U tome je poenta.DinGospo21 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 16:30
Hahahahah, jel ovo neka skrivena kamera ili šta? Pjaca igrao u Juventusu i Fiorentini, Jedvaj prešao u Romu iz Dinama, pa u Leverkusen gdje je bio 4 godine standardan. Onda taj Halilović u Barceloni, Milanu, i HSV- igrao, ako su to klubovi kad neko ne uspije onda ok. Benković je igrao u EPL u timu koji je bio deveti u sezoni kad ga je Dinamo predao, igrao u takvoj ligi protiv takvih protivnika. Marko Rog je bio recimo na Mundijalu 2018, a igrao u klubovima poput Napolia, Sevilje, u dvije izuzetne lige. Ćorić je također igrao u Romi, prešao iz Dinama u Romu, Delač nikad nije ni igrao u Dinamu. Prema tome jasno se vidi da i ovi "manje klasni igrači" koje su prodali su igrali u klubovima koji su u ligama petice.
Veci je problem sto ni jedan drugi klub ne moze prodati glavnog igraca ni za milion...odoše svi za siću..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa niko ne dobija pare od drzavnog nivoa mogu samo dobiti na gradskom i entiteskom nivou .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda misli da je RS drzavaNajvecaRadosti je napisao/la: ↑10 jan 2026, 23:03Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija
Nije ga stid trazit pare...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema RS ni za sebe na njegovu zalost.Ispucalo se i ono malo na proslavuDamirT je napisao/la: ↑10 jan 2026, 23:11Mozda misli da je RS drzavaNajvecaRadosti je napisao/la: ↑10 jan 2026, 23:03Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija![]()
Nije ga stid trazit pare...
Jedino da Dodo iz svog dzepa izvali,vakat je da se i oni privatiziraju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve su to državne pare...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- DoSmrtiOdani87
- Postovi: 681
- Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Finansijska pomoc nam ne treba jer Bosna nije nasa drzava
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA
- DinGospo21
- Postovi: 817
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja samo iznosim činjenice, kao što kažeš i sam tako ste se prije zvali, prema tome to nije ni podvala ni zeza, već činjenica. Nisam ja kriv što je iz Beograda došlo da se u Sarajevu osnuje još jedan klub, koji nije radnički. Također, Udba je 1946.g pohapsila igrače Željezničara, razlog jest taj što su silom morali preći u Torpedo, tj u udbaški klub. Joško Domorocki je odbio i po cijenu zatvora. Kao Zvezda što je bila udbaška, Partizan vojni, Sarajevo udbaško, i ja ne vidim problem kad se to iznese, ali vama to smeta jer vi mislite da ste gospodari svemira.Morpheus je napisao/la: ↑10 jan 2026, 22:05Ne, ne stoje u redu, opet okrećeš kako tebi odgovara.DinGospo21 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:51Evo ih u redu čekaju za Torpedo, Vithina prvi. "Nemate ništa drugo" hahahahahha, mi smo vas stvorili, šta ti je? De umij se malo, dođi sebi.
Ako sa ovim "Torpedo" pokušavaš da mi šukneš ili nešto slično, pa onda ja evo ne znam šta da kažem.Da, tako smo se prije zvali. Je li to neko sramotno ime ili šta već? Šta pokušavaš?
I nikoga vi niste stvorili. O.djebite više sa ovom pričom. Fakat ste naporni.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
.png)




