Premijer liga BiH - aktuelno

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 10 jan 2026, 22:34

bvsic je napisao/la:
10 jan 2026, 21:57
Pact1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 21:50
ErosViverosViv je napisao/la:
10 jan 2026, 21:48


Renato zvijer.
2 najbolja igraca lige i oba kod nas. A do juce smo imali 3/3. :ljepota:
Sta bi bilo tek da imate 4 mozda tad ne bi bili 14 bodova od prvog mjesta.
Da je posteno bilo prosle sezone, dupla kruna bi se slavila. Sa jednim i Gojkovic pola sezone.
Ova je propala na pocetku odma neznanjem preCjednika.
Nek se ovako nastavi sudjenje i Mamic ne ode, ako sljedeca ne bude nasa onda nece nikad vise
Ista ta sezona gdje vas je grupa UNFKS horde zla prozvala da ste kupili kup .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 10 jan 2026, 22:37

Pact1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 22:34
bvsic je napisao/la:
10 jan 2026, 21:57
Pact1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 21:50

Sta bi bilo tek da imate 4 mozda tad ne bi bili 14 bodova od prvog mjesta.
Da je posteno bilo prosle sezone, dupla kruna bi se slavila. Sa jednim i Gojkovic pola sezone.
Ova je propala na pocetku odma neznanjem preCjednika.
Nek se ovako nastavi sudjenje i Mamic ne ode, ako sljedeca ne bude nasa onda nece nikad vise
Ista ta sezona gdje vas je grupa UNFKS horde zla prozvala da ste kupili kup .
Vidili smo brojku te grupe poslije te objave.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 10 jan 2026, 22:38

NebeskaSila96 je napisao/la:
10 jan 2026, 21:47
Evo Misimovic dao intervju.Kaze da nekoliko godina Borac dobija novac od države.Jel se to Borac finansira iz budžeta Bosne i Hercegovine ili on RS smatra državom
Zanimljivija je činjenica da su rastalili milone od Europe iz prošle sezone, nakon tolike zarade nisu bili u stanju isplatiti igračima plate i opet po ovoj izjavi politika ih je pogurala da isplate i ovaj dio za koji govori.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 jan 2026, 22:42

Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 10 jan 2026, 22:48

BoJac kad im ode Milorad ide u prirodno staniste. Donji dio tabele, moguce i borba za opstanak.
Koliko su samo desetina miliona potrosili, prosle i ove sezone...i kriza opet. Ma 'ajdeeee.
- FKS -

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 10 jan 2026, 22:49

rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Jucer se pali zastava BiH, danas se trazi pomoc od iste. Show od nacije

15 MILIONA maraka su zaradili prosle sezone, dodo dao dodo uzeo. Ugasite se

Pitaristok
Postovi: 2150
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pitaristok » 10 jan 2026, 22:53

Amaterski klub, amaterski ugovor, nema dalje

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 jan 2026, 22:56

bvsic je napisao/la:
10 jan 2026, 22:49
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Jucer se pali zastava BiH, danas se trazi pomoc od iste. Show od nacije

15 MILIONA maraka su zaradili prosle sezone, dodo dao dodo uzeo. Ugasite se
:salut:
2018–2022
Tokom ovog perioda, prema izveštaju Vlade RS i Ministarstva porodice, omladine i sporta Republike Srpske, klub je dobio ukupno više od 11 miliona KM za različite namene (sufinansiranje priprema, takmičenja, infrastruktura, oprema)

2020
Dio od paketa pomoći sportskim klubovima (1,5M KM ukupno, deo za Borac)

2023
Direktna pomoć Vlade RS: 2.000.000 KM za pokrivanje dugovanja i pripreme.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 10 jan 2026, 22:57

Pa je li vi stvarno mislite da sudije na njihovim i utakmicama rivala besplatno sude u njihovu korist. Da delegati pisu ili ne pisu kazne za orgijanje besplatno ? Da se utakmice i raspored stima kako hoce besplatno ? Da se klubovi iz RSa uz par hrvatskih sklanjaju onako. Sve to kosta. Valja to sve platiti da Borac izgleda dobro.

I onda nemo kaže mi imamo najveci budžet. Potrošili ljudi 20 miliona i duzni 10.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 10 jan 2026, 22:59

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
10 jan 2026, 22:33
Pablo11 je napisao/la:
10 jan 2026, 20:32
Svi objavili broj clanova samo Hz nista? Zna li se sta ?
Ma nema ni 100 clanova. 70>30
Ja mislim da je zbog rezultata u zadnjih 15 godina ta brojka 80 >20.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 817
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DinGospo21 » 10 jan 2026, 23:00

rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 16:49
DinGospo21 je napisao/la:
10 jan 2026, 16:30
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 00:41


Halilović,Jedvaj,Benković,Rog,Delač,Ćorić,Pjaca... imas ih jos,nakon odlaska iz Dinama ništa nisu napravili i jel mislis da nekog briga u Dinamu sto nisu uspjeli a uzeli su lovu za njih..
Hahahahah, jel ovo neka skrivena kamera ili šta? Pjaca igrao u Juventusu i Fiorentini, Jedvaj prešao u Romu iz Dinama, pa u Leverkusen gdje je bio 4 godine standardan. Onda taj Halilović u Barceloni, Milanu, i HSV- igrao, ako su to klubovi kad neko ne uspije onda ok. Benković je igrao u EPL u timu koji je bio deveti u sezoni kad ga je Dinamo predao, igrao u takvoj ligi protiv takvih protivnika. Marko Rog je bio recimo na Mundijalu 2018, a igrao u klubovima poput Napolia, Sevilje, u dvije izuzetne lige. Ćorić je također igrao u Romi, prešao iz Dinama u Romu, Delač nikad nije ni igrao u Dinamu. Prema tome jasno se vidi da i ovi "manje klasni igrači" koje su prodali su igrali u klubovima koji su u ligama petice.
Pričamo o tome da su dobro plaćeni nakon odlaska iz Dinama a ni jedan trofej,gdje god su igrali... Njima je uspjeh jer su se osigurali materijalno u životu.Ja sam ti samo rekao da to Dinamo ne zanima kao sto ne zanima ni Mirvića hoce li se neko snaći i isplatiti nekom klubu poslije odlaska iz Sarajeva. Važno je prodati.. A Dinamo je prodavao nebitne igrače za cifre od 150.000,200,400k dok Željezničar,Borac,Zrinjski prodaju igrače iz prvih 11 za tu sumu... U tome je poenta.
Igrali u ligama petice, dok ovaj gruzijac ide u segundu, velika razlika.

NajvecaRadosti
Postovi: 10167
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 jan 2026, 23:03

rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

zeljodogroba
Postovi: 766
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 10 jan 2026, 23:06

E ovo je prejako :rol:
Finansira ih entitet vec godinama, vico ih gura kroz savez godinama, sad hoce i drzavni nivo da uzjasu :rol:
Lagano je krenuo strmoglavi pad kluba iz platonove.
Vico se okrece obavezama u uefi a miske ce uskoro na biro…

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 jan 2026, 23:08

DinGospo21 je napisao/la:
10 jan 2026, 23:00
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 16:49
DinGospo21 je napisao/la:
10 jan 2026, 16:30


Hahahahah, jel ovo neka skrivena kamera ili šta? Pjaca igrao u Juventusu i Fiorentini, Jedvaj prešao u Romu iz Dinama, pa u Leverkusen gdje je bio 4 godine standardan. Onda taj Halilović u Barceloni, Milanu, i HSV- igrao, ako su to klubovi kad neko ne uspije onda ok. Benković je igrao u EPL u timu koji je bio deveti u sezoni kad ga je Dinamo predao, igrao u takvoj ligi protiv takvih protivnika. Marko Rog je bio recimo na Mundijalu 2018, a igrao u klubovima poput Napolia, Sevilje, u dvije izuzetne lige. Ćorić je također igrao u Romi, prešao iz Dinama u Romu, Delač nikad nije ni igrao u Dinamu. Prema tome jasno se vidi da i ovi "manje klasni igrači" koje su prodali su igrali u klubovima koji su u ligama petice.
Pričamo o tome da su dobro plaćeni nakon odlaska iz Dinama a ni jedan trofej,gdje god su igrali... Njima je uspjeh jer su se osigurali materijalno u životu.Ja sam ti samo rekao da to Dinamo ne zanima kao sto ne zanima ni Mirvića hoce li se neko snaći i isplatiti nekom klubu poslije odlaska iz Sarajeva. Važno je prodati.. A Dinamo je prodavao nebitne igrače za cifre od 150.000,200,400k dok Željezničar,Borac,Zrinjski prodaju igrače iz prvih 11 za tu sumu... U tome je poenta.
Igrali u ligama petice, dok ovaj gruzijac ide u segundu, velika razlika.
Koga briga da je otišao na Tajland,poenta je da su uzeli 2.5 miliona eura,a da li vrijedi tih para,to ce se mozda nekad zapitati onaj ko je kupio a ne onaj ko je prodao.. I vjerovatno ce i uci u Primeru...
Veci je problem sto ni jedan drugi klub ne moze prodati glavnog igraca ni za milion...odoše svi za siću..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 10 jan 2026, 23:10

Pa niko ne dobija pare od drzavnog nivoa mogu samo dobiti na gradskom i entiteskom nivou .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
DamirT
Postovi: 31039
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 10 jan 2026, 23:11

NajvecaRadosti je napisao/la:
10 jan 2026, 23:03
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija
Mozda misli da je RS drzava :kafa:

Nije ga stid trazit pare...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NajvecaRadosti
Postovi: 10167
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 jan 2026, 23:13

DamirT je napisao/la:
10 jan 2026, 23:11
NajvecaRadosti je napisao/la:
10 jan 2026, 23:03
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Koje drzave?One sto negirate?
Bosna nije vasa drzava ne znam na koju drzavu misli,mozda Srbija
Mozda misli da je RS drzava :kafa:

Nije ga stid trazit pare...
Nema RS ni za sebe na njegovu zalost.Ispucalo se i ono malo na proslavu
Jedino da Dodo iz svog dzepa izvali,vakat je da se i oni privatiziraju
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 jan 2026, 23:18

Pact1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 23:10
Pa niko ne dobija pare od drzavnog nivoa mogu samo dobiti na gradskom i entiteskom nivou .
Sve su to državne pare...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 678
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 10 jan 2026, 23:18

rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 22:42
Kakvo je to leglo kriminala :rol:
slika
Finansijska pomoc nam ne treba jer Bosna nije nasa drzava :njanjanja:
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
DinGospo21
Postovi: 817
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DinGospo21 » 10 jan 2026, 23:19

Morpheus je napisao/la:
10 jan 2026, 22:05
DinGospo21 je napisao/la:
09 jan 2026, 23:51
Evo ih u redu čekaju za Torpedo, Vithina prvi. "Nemate ništa drugo" hahahahahha, mi smo vas stvorili, šta ti je? De umij se malo, dođi sebi.
Ne, ne stoje u redu, opet okrećeš kako tebi odgovara.

Ako sa ovim "Torpedo" pokušavaš da mi šukneš ili nešto slično, pa onda ja evo ne znam šta da kažem. :shock: Da, tako smo se prije zvali. Je li to neko sramotno ime ili šta već? Šta pokušavaš?

I nikoga vi niste stvorili. O.djebite više sa ovom pričom. Fakat ste naporni.
Ja samo iznosim činjenice, kao što kažeš i sam tako ste se prije zvali, prema tome to nije ni podvala ni zeza, već činjenica. Nisam ja kriv što je iz Beograda došlo da se u Sarajevu osnuje još jedan klub, koji nije radnički. Također, Udba je 1946.g pohapsila igrače Željezničara, razlog jest taj što su silom morali preći u Torpedo, tj u udbaški klub. Joško Domorocki je odbio i po cijenu zatvora. Kao Zvezda što je bila udbaška, Partizan vojni, Sarajevo udbaško, i ja ne vidim problem kad se to iznese, ali vama to smeta jer vi mislite da ste gospodari svemira.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zigazaga i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []