Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 12 jan 2026, 21:34

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:05


Nemaju para za B tim ili?
Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Mujkić, Maroodza, Ignatkov, Telalović, Mehmedović, Cerić, Dizdarević, Vrban, Tiro, Gelson...

Nek se trojica od ovih svih koji su sada tu oko prvog tima prodaju i extra :D

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 12 jan 2026, 21:37

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:05


Nemaju para za B tim ili?
Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Ja kako sam shvatio kad je bilo.
Ne mogu igrat kantonalnu jer su igraci sa profesionalnim ugovorima, a nece da puste da se to preskoci.
Ako se ne varam, nek me neko ispravi

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 jan 2026, 21:37

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:05


Nemaju para za B tim ili?
Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Plan je od samog pocetka bio da se preuzme licenca od jednog kluba iz federalne kojem je bilo upitno takmicenje.Da li je to moguce i kako funkcionisu pravila ne znam ali kantonalna liga sa ovim igracima koji mogu komotno igrati za neke klubove iz PL je neisplatljiva i nezanimljiva.

B tim nije ugasen vec 'zaledjen'
Aktivirat ce se to nekada opet u nekom drugom obliku ali za sada fokus je na razvoju akademije da se na jos veci level podigne,skauting i kupovina svakog talenta u drzavi i jaka skauting sluzba koja bi fule kod pojacanja svela na minimum.

Mi smo od B tima za nekoliko mjeseci profitirali vrhunskog stopera Maroodzu i sjajno krilo Gelsona kojeg cete imati priliku gledati na proljece.Trebali su jos neki momci ali iskomplikovalo se.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 12 jan 2026, 21:39, ukupno mijenjano 2 puta.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 12 jan 2026, 21:38

bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 21:37
BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30


Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Ja kako sam shvatio kad je bilo.
Ne mogu igrat kantonalnu jer su igraci sa profesionalnim ugovorima, a nece da puste da se to preskoci.
Ako se ne varam, nek me neko ispravi
Kakva glupost saveza. Zar nije profesionalnije ako imaju profesionalne ugovore, a ne amaterske.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 21:46

Ukratko profesionalci ne mogu igrati najnizi rang moraju amateri.
Strance ne mozes registrovat zbog boravisne ko amatere vec ides u pravcu utaje poreza i svega ostalog.
Nisu odobrili kupovinu licence od drugog kluba.

Sacekat će se povoljnija prilika.

Morali bi sa domaćim igracima se probijat iz najnižeg ranga sto je besmisleno. I onda tek kad dođemo u federalnu imat strance. Mislim besmisleno je s aspekta da već imamo akademiju i saradnju sa nekoliko klubova.

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 12 jan 2026, 21:49

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:05


Nemaju para za B tim ili?
Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Nek vi imate plan,nema veći muljatora u PL BIH

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 12 jan 2026, 21:49

visokohz je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49
BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:30


Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Nek vi imate plan,nema veći muljatora u PL BIH
Zar ti ne bi trebao navijati za Bosnu Visoko? :clap:

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 12 jan 2026, 21:51

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:46
Ukratko profesionalci ne mogu igrati najnizi rang moraju amateri.
Strance ne mozes registrovat zbog boravisne ko amatere vec ides u pravcu utaje poreza i svega ostalog.
Nisu odobrili kupovinu licence od drugog kluba.

Sacekat će se povoljnija prilika.

Morali bi sa domaćim igracima se probijat iz najnižeg ranga sto je besmisleno. I onda tek kad dođemo u federalnu imat strance. Mislim besmisleno je s aspekta da već imamo akademiju i saradnju sa nekoliko klubova.
Totalna glupost sa tim ugovorima.

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 12 jan 2026, 21:55

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49
visokohz je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49
BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:32

Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.
Nek vi imate plan,nema veći muljatora u PL BIH
Zar ti ne bi trebao navijati za Bosnu Visoko? :clap:
Svoj ti poso štrumfe..

MostarNeretva
Postovi: 735
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarNeretva » 12 jan 2026, 21:55

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 18:48
Lagano se privikavaju s kim treba da se porede mada im je i Velež odmakao i kvalitetom i sistemom.
Dodao bi patriotski, socioloski … ovaj video puno toga kaze





Al iskreno im zelim da se uzdignu kulturno iznad sadasnjeg nivoa. Vjerujem bez ikakve ironije da ce to Mirvic 2nd izdici na jedan kulturno, fudbalski , veci nivo
Zadnja izmjena: MostarNeretva, dana/u 12 jan 2026, 21:57, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 21:56

BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:51
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:46
Ukratko profesionalci ne mogu igrati najnizi rang moraju amateri.
Strance ne mozes registrovat zbog boravisne ko amatere vec ides u pravcu utaje poreza i svega ostalog.
Nisu odobrili kupovinu licence od drugog kluba.

Sacekat će se povoljnija prilika.

Morali bi sa domaćim igracima se probijat iz najnižeg ranga sto je besmisleno. I onda tek kad dođemo u federalnu imat strance. Mislim besmisleno je s aspekta da već imamo akademiju i saradnju sa nekoliko klubova.
Totalna glupost sa tim ugovorima.
Pa i nije. B tim je zamišljen kao tim sa domaćim mladim igracima. Ali eto mi već imamo akademiju i u19 prvenstveno je u rangu federalne lige. I dosta tu ulažemo besmisleno je pravit još jedan u20 tim ili u21. Bas dobrih igraca ima. Nasi kadeti su nedavno igrali s ovim B timom, dakle u17 protiv njih i bili bolji.

Mislim da je generacija naša ova sad kadeta najbolja ikad sto se u našem klubu pojavila.

Avatar
Noke995
Postovi: 1073
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 12 jan 2026, 21:57

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:08
Turo je napisao/la:
12 jan 2026, 21:06
Zar ne bi trebao znati bolje? ti si navijač našeg B tima.
Znam da imate problema s param i da klub planira napraviti neki manju zgradu u sklopu kampa
Nemamo mi kralju nikakav problem, zgrada u završnoj fazi :D
MNON

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 12 jan 2026, 21:58

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:56
BiHSportman je napisao/la:
12 jan 2026, 21:51
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 21:46
Ukratko profesionalci ne mogu igrati najnizi rang moraju amateri.
Strance ne mozes registrovat zbog boravisne ko amatere vec ides u pravcu utaje poreza i svega ostalog.
Nisu odobrili kupovinu licence od drugog kluba.

Sacekat će se povoljnija prilika.

Morali bi sa domaćim igracima se probijat iz najnižeg ranga sto je besmisleno. I onda tek kad dođemo u federalnu imat strance. Mislim besmisleno je s aspekta da već imamo akademiju i saradnju sa nekoliko klubova.
Totalna glupost sa tim ugovorima.
Pa i nije. B tim je zamišljen kao tim sa domaćim mladim igracima. Ali eto mi već imamo akademiju i u19 prvenstveno je u rangu federalne lige. I dosta tu ulažemo besmisleno je pravit još jedan u20 tim ili u21. Bas dobrih igraca ima. Nasi kadeti su nedavno igrali s ovim B timom, dakle u17 protiv njih i bili bolji.

Mislim da je generacija naša ova sad kadeta najbolja ikad sto se u našem klubu pojavila.
Zar nije bolje pustiti da mogu i profesionalni ugovori u kantonalnoj i 2. federalnoj, pa ko može neka registruje na profesionalni.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 12 jan 2026, 22:00

Noke995 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:57
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 21:08
Turo je napisao/la:
12 jan 2026, 21:06
Zar ne bi trebao znati bolje? ti si navijač našeg B tima.
Znam da imate problema s param i da klub planira napraviti neki manju zgradu u sklopu kampa
Nemamo mi kralju nikakav problem, zgrada u završnoj fazi :D
Kad bi trebala biti gotova?

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 22:03

MostarNeretva je napisao/la:
12 jan 2026, 21:55
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 18:48
Lagano se privikavaju s kim treba da se porede mada im je i Velež odmakao i kvalitetom i sistemom.
Dodao bi patriotski, socioloski … ovaj video puno toga kaze





Al iskreno im zelim da se uzdignu kulturno iznad sadasnjeg nivoa. Vjerujem bez ikakve ironije da ce to Mirvic 2nd izdici na jedan kulturno, fudbalski , veci nivo
To što si napisao ste im davno odmakli. Nije nikad ni bilo upitno.

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 12 jan 2026, 22:17

visokohz je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49

Nek vi imate plan
Februar, mart pripreme Antalije, pojacanja, zasposljavanje strucnih ljudi
Mart, April pocetak rekonstrukcije fasade na sjevernoj tribini
April juli zavrsavanje juznje tribine, izboriti europu i pokusati osvojiti kup
August remont ekipe, zaposljavanje strucnih ljudi, zavrsavanje reorganizacije omladinskog pogona i aktiviranje skaut sluzbi prije svega u BiH, Hrvatskoj, Srbiji, Sloveniji i Austriji
Rijesavanje pitanja kampa, novi glavni teren na Grbavici
Do kraja godine izlazi plan i traze se dozvole izgradnju zapadne tribine za 2026

Ovo je samo otprilike koliko sam ja informisan, a detaljan plan o ciljevina i funkcionisanju kluba za narednih 5 godina ce izaci javno nekad izmedju februara i aprila
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 12 jan 2026, 22:21, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 12 jan 2026, 22:19

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:17
visokohz je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49

Nek vi imate plan
Februar, mart pripreme Antalije, pojacanja
Mart, April rekonstrukcija fasade na sjevernoj tribini
April maj zavrsavanje juznje tribine
Maj juli izboriti europu i pokusati osvojiti kup
Juni juli remont ekipe i zaposljavanje strucnih ljudi (na potrazi se radi svaki dan)
Juli august zavrsavanje reorganizacije omladinskog pogona i aktiviranje skaut sluzbi u BiH, Hrvatskoj, Srbiji, Sloveniji i Austriji
Rijesavanje pitanja kampa i novi glavni teren na Grbavici
Do kraja godine izlazi plan i traze se dozvole izgradnju zapadne tribine za 2026

Ovo je samo otprilike koliko sam ja informisan, a detaljan plan o ciljevina i funkcionisanju kluba za narednih 5 godina ce izaci javno nekad izmedju februara i aprila
Sta mislis objektivno koliko ce od toga se uradit, ja kazem ni pola

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 12 jan 2026, 22:23

bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 22:19
Sta mislis objektivno koliko ce od toga se uradit, ja kazem ni pola
Novi trener je dosao i to sa cv koji prije nije bio moguc
Zaposljavanje ljudi je u toku i na tom ce se raditi duzi period dok se sve ne iskirstalise
Urbanisticko odobrenje za pocetak radova na sjeveru je tu, skaut sluzba, remont omladinskog, zaposlavanje, novi igraci i tako te stvari vec se rade, ali treba vremena i ne moze nista preko noci
Pocetak necega je pola uradjenog posla, sto znaci da cemo sigurno uraditi 75% ovih stvari do kraja 2026
Od Zelje se pravi ozbiljan klub za europske standarde i u procesu smo vracanja renomea velikana
Ovi ljudi su konacno oni kojima stoposto vjerujem, a vidis sam da nema vise mahalanja i da se klub mijenja iz korijena
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 12 jan 2026, 22:29

Uskoro će biti i partnerstvo sa Dortmundom i Sturmom.

nastrojeni21
Postovi: 1272
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nastrojeni21 » 12 jan 2026, 22:30

E cuj jade pitarskog, velez nekom kultorolski odmakao. Joj duska da te nema.. kome bi se smijali?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []