FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 14:15

WeekendOffender je napisao/la:
14 jan 2026, 14:13
NoDi kralju tog lika ne moze ni google pronaci, guglam bas da vidim jel se dijete fakat zove Kanye, nigdje nista, a ti ga u kartoteci imas. :tokralju:
Vjerovatno je promijenio u Ye.

NoDi80
Postovi: 19012
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 14:15

WeekendOffender je napisao/la:
14 jan 2026, 14:13

NoDi kralju tog lika ne moze ni google pronaci, guglam bas da vidim jel se dijete fakat zove Kanye, nigdje nista, a ti ga u kartoteci imas. :tokralju:
Greska zove se Kayne i ima nas pasos

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 14 jan 2026, 14:17

WeekendOffender je napisao/la:
14 jan 2026, 14:13
NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:09
Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 14:04
Vrijeme je da klub pocne placati Nodija za ovo sto radi. Volonterski skautira igrace i sto je najgore to objavljuje javno, cime dolazimo u opasnost da nam ih preotmu drugi klubovi. Dajte covjeku budzet i odrijesene ruke, dosta nam je amaterizma i improvizacije.
Ne treba meni od Zelje ni fening, meni je samo bitno da je klub zdrav i uspjesan
Kanye Rizvanovic (18) slobodan golman reprezentativac USA U19
Nedavno je odbranio tri penala ugracima Portugala koji su sad vec prvotimci Benfice,Sportinga, Porta
NoDi kralju tog lika ne moze ni google pronaci, guglam bas da vidim jel se dijete fakat zove Kanye, nigdje nista, a ti ga u kartoteci imas. :tokralju:
Da nije Kanye west?
Nodi imas tamo scouting, ne peri nas ovdje.
Fk Željezničar.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 jan 2026, 14:20

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:11
Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 jan 2026, 14:10
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:01


Uredu shvatam to, ali otvoriš forum postovi - strašan igrač, magija, fenomenalno pojačanje…

Isto da se Štila vratio u najbolje godine.

Nadao sam se da bi ta pozicija mogla zapasti nekog mlaðeg, a kvalitetnog do oporavka Šošića.

Sarajevo uzelo Telalovića, Borac će Milaka mi i što imamo malaca ne igraju, a izgleda dovesti nekog mladog sa seniorskim iskustvom nećemo nikad.
ne brate, trebamo se pojacat opet iz Goska, mozda dzenisa iz penzije vratit, valjo bi nam
Odakle si se pojacao sa Nalicem?
ovde samo ti i hulahopkica tvrdite da ne valja
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 14:23

Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 jan 2026, 14:20
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:11
Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 jan 2026, 14:10


ne brate, trebamo se pojacat opet iz Goska, mozda dzenisa iz penzije vratit, valjo bi nam
Odakle si se pojacao sa Nalicem?
ovde samo ti i hulahopkica tvrdite da ne valja
Pusti, dovoljno vam je kucat ime Adi Nalic i nacete sve sto vas zanima ne smarajte

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 14:32

Idemo jako u polusezonu s igracima koji ne igraju skoro pa godina. Nas Rambo Krpic, Radovac, Nalic, nastavi niz.. sve mi vise liči pocetak kao Kostic, Krcmarevic itd

Nećemo zuriti, tražimo pojacanja, kad ono Nalic. Termine igro s babo u Svedskoj

Avatar
TefalTava
Postovi: 1073
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TefalTava » 14 jan 2026, 14:42

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:15
WeekendOffender je napisao/la:
14 jan 2026, 14:13

NoDi kralju tog lika ne moze ni google pronaci, guglam bas da vidim jel se dijete fakat zove Kanye, nigdje nista, a ti ga u kartoteci imas. :tokralju:
Greska zove se Kayne i ima nas pasos

slika
Imas li nekog talenta Mošćenice cujem da su oni pravo polivalentni na svojim pozicijama :kafa:

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 14 jan 2026, 14:51

Ako je istina za Nalića donekle je dobro. Jednostavno se negdje mora prelomiti oko dolazaka, ne možemo sve igrače čekati zadnju sedmicu da im sve drugo propadne pa da nam dođu bez priprema. Velikim imenima se licitira pa nam Nalić izgleda kao da "nije nešto". Na ruku mu sigurno ne ide što je od 1.1.2024. imao dvije pauze bez kluba. Gledajući ovde klipove bez obzira na razliku u fizičkom izgledu malo podsjeća na Madžida, često se okreće prema golu, a ko zna ako se nastavi post naših napdača možda i na špicu završi. A sada se postavlja samo jedno pitanje zašto ga nismo doveli nakon povrede Madžida tj. zašto se izmišljala topla voda sa Ouladom. Sve u svemu ako se ispostavi kao istina, dobrodošao.
Zadnja izmjena: AhmedNurudin, dana/u 14 jan 2026, 14:56, ukupno mijenjano 1 put.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 14 jan 2026, 14:55

slika
slika

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 15:23

svemalim1 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:55
slika
Zrinjski,Istra i Lokomotiva ga trazili. :opaopa:

Adi Nalić, bivši fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, od ove godine mogao bi zaigrati u Premijer ligi BiH.
Dvadesetosmogodišnji ofanzivac na stolu ima dvije konkretne ponude iz bh. elite.

Jedna je sa Grbavice, od Željezničara, a druga, prema informacijama Faktora iz Mostara, od ekipe Zrinjskog.

Klubovi iz BiH nisu jedini koji žele angažovati Nalića, jer su na njegovu adresu stigle i dvije ponude iz elitnog ranga hrvatskog fudbala.
Brko iz druge galaksije!

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 14 jan 2026, 15:36

1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 15:23
svemalim1 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:55
slika
Zrinjski,Istra i Lokomotiva ga trazili. :opaopa:

Adi Nalić, bivši fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, od ove godine mogao bi zaigrati u Premijer ligi BiH.
Dvadesetosmogodišnji ofanzivac na stolu ima dvije konkretne ponude iz bh. elite.

Jedna je sa Grbavice, od Željezničara, a druga, prema informacijama Faktora iz Mostara, od ekipe Zrinjskog.

Klubovi iz BiH nisu jedini koji žele angažovati Nalića, jer su na njegovu adresu stigle i dvije ponude iz elitnog ranga hrvatskog fudbala.
ma sta oni znaju, dobro obavijesteni forumasi kazu da je invalid. stari ga progurao do reprezentacije, svedske i holandije. vidjecemo sta ce imati da kazu za iduca 3 potpisa i to ce redom biti tarabe. lijepi rustemovic i turanjanin.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 jan 2026, 16:00

svemalim1 je napisao/la:
14 jan 2026, 15:36
1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 15:23
svemalim1 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:55
slika
Zrinjski,Istra i Lokomotiva ga trazili. :opaopa:

Adi Nalić, bivši fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, od ove godine mogao bi zaigrati u Premijer ligi BiH.
Dvadesetosmogodišnji ofanzivac na stolu ima dvije konkretne ponude iz bh. elite.

Jedna je sa Grbavice, od Željezničara, a druga, prema informacijama Faktora iz Mostara, od ekipe Zrinjskog.

Klubovi iz BiH nisu jedini koji žele angažovati Nalića, jer su na njegovu adresu stigle i dvije ponude iz elitnog ranga hrvatskog fudbala.
ma sta oni znaju, dobro obavijesteni forumasi kazu da je invalid. stari ga progurao do reprezentacije, svedske i holandije. vidjecemo sta ce imati da kazu za iduca 3 potpisa i to ce redom biti tarabe. lijepi rustemovic i turanjanin.
tako nekako, treba bibera vratit, biber je za sljedece igrace tata
nek crknu dusmani, najjaci smo

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 14 jan 2026, 16:03

ranije bi doveli 15 bibera umjesto jednog dokazanog igraca

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 jan 2026, 16:04

Hansestadt je napisao/la:
14 jan 2026, 16:03
ranije bi doveli 15 bibera umjesto jednog dokazanog igraca
kako vidim neki bi to opet
nek crknu dusmani, najjaci smo

NoDi80
Postovi: 19012
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 16:08

TefalTava je napisao/la:
14 jan 2026, 14:42

Imas li nekog talenta Mošćenice cujem da su oni pravo polivalentni na svojim pozicijama :kafa:
Haha ne znam slabo mogu nase nize lige da pratim, jer u Austriji nema prijenosa, jedino ako neko negdje objavi vidim
Ima u Velezu Milak zabio neki dan Kapfenbergu, a evo maloprije zabio protiv Lokomotive
Treba da dovest i platit ga malo vise ako treba
Ako ne on neka provjere Antonio Prskalo(21) koji je takodjer slobodan
Ne znam sta je s ovim momkom, ali bas je bio dobar ono kad sam ga ja gledao
Bio je dva puta najbolji strijelac u19 lige i jednom najbolji strijelac u17 lige
Osvojio je ligu dva puta , kup i superkup sa Zrinjskim, a takodjer je kadetski prvak sa njima, igrao je i Europu protiv Victorie Guimares, igrao za u17,18,19 i u21 selekcije BiH
slika

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 16:15

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 16:08
TefalTava je napisao/la:
14 jan 2026, 14:42

Imas li nekog talenta Mošćenice cujem da su oni pravo polivalentni na svojim pozicijama :kafa:
Haha ne znam slabo mogu nase nize lige da pratim, jer u Austriji nema prijenosa, jedino ako neko negdje objavi vidim
Ima u Velezu Milak zabio neki dan Kapfenbergu, a evo maloprije zabio protiv Lokomotive
Treba da dovest i platit ga malo vise ako treba
Ako ne on neka provjere Antonio Prskalo(21) koji je takodjer slobodan
Ne znam sta je s ovim momkom, ali bas je bio dobar ono kad sam ga ja gledao
Bio je dva puta najbolji strijelac u19 lige i jednom najbolji strijelac u17 lige
Osvojio je ligu dva puta , kup i superkup sa Zrinjskim, a takodjer je kadetski prvak sa njima, igrao je i Europu protiv Victorie Guimares, igrao za u17,18,19 i u21 selekcije BiH
slika

slika
Bolan ne bio Nodi, vidis li kakve igrace dovodimo. Pusti se raznih Veleza i Zmijavaca. Gledaj malo europsko trziste.

NoDi80
Postovi: 19012
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 16:29

Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 16:15

Bolan ne bio Nodi, vidis li kakve igrace dovodimo. Pusti se raznih Veleza i Zmijavaca. Gledaj malo europsko trziste.
Haha dobro dobro samo kazem
Gledam europsko stalno, ali ne znam u kakvim smo mogucnostima i sta trazimo
Najbolje da gledaju po trecim, cetvrtim ligama Spanije, Italije, Njemacke,Francuske, engleske,
Druga liga Portugala,Svedske, Austrije, Svicarske, Danske i tako tih zemalja tu ima talenata
Tako rade mnogi klubovi u regiji i dovede iz B timova koji cesto igraju cetvrte lige


Zadovoljan sam ovo Nastic i Nalic samo da hoce potpisati, jer hajp se stvorio, a nisu ni potpisali hahah
Evo Koper pobjedio Rijeku, igralo nekih 20 igraca, a nigdje Matonda
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 jan 2026, 16:43

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 16:29
Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 16:15

Bolan ne bio Nodi, vidis li kakve igrace dovodimo. Pusti se raznih Veleza i Zmijavaca. Gledaj malo europsko trziste.
Haha dobro dobro samo kazem
Gledam europsko stalno, ali ne znam u kakvim smo mogucnostima i sta trazimo
Najbolje da gledaju po trecim, cetvrtim ligama Spanije, Italije, Njemacke,Francuske, engleske,
Druga liga Portugala,Svedske, Austrije, Svicarske, Danske i tako tih zemalja tu ima talenata
Tako rade mnogi klubovi u regiji i dovede iz B timova koji cesto igraju cetvrte lige


Zadovoljan sam ovo Nastic i Nalic samo da hoce potpisati, jer hajp se stvorio, a nisu ni potpisali hahah
Evo Koper pobjedio Rijeku, igralo nekih 20 igraca, a nigdje Matonda
kakav si sa tom svojom bundesligom
nek crknu dusmani, najjaci smo

NoDi80
Postovi: 19012
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 16:51

Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 jan 2026, 16:43

kakav si sa tom svojom bundesligom
Nju najvise gledam pogotovo Sturm i Salzburg, a gledam i cvajtu cesto Sturm II
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

perodeformero
Postovi: 1248
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 14 jan 2026, 17:11

Treba sa Amrom obaviti razgovor, ovaj se pita ko i ja

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []