
Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:51Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:45Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.
Da opet ponovim, ne rade to bez razloga. Čak ni u saopstenju nisu jasno napisali nego loze ove poput ovog 1921 i slične.
Bacaju vam fleške majstori spina i PR-a da se ne bi bavili stvarnim problemima. Vidis ovaj konta da je Mirvic milijarder![]()
2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.
Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.
Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnicitabba77 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:17KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Ok.![]()
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar stvarno neko misli da ce Dzeko doci u Zelju? U bilo kakvom svojstvu? Ok, mozda dodje pogledati tekmu, za to postoji mogucnost. Ali da igra, ili jos jace, ulaze svoje pare… pa hahaahahah
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Suti, ma ni jedne.. Do sutra bar!KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:01Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnicitabba77 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:17KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Ok.![]()
Opsjednuti 1946
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Željo ima dobre odnose sa gospodom iz zapadnog... Baš me čudi ovo preotimanje igrača.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma zna se ko te price pusta, nece ni to jos dugo. Uzivaj u tim info, jer zadnjih dana nista ubo nisi..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:56Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.Pablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:51Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:45
Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.
Da opet ponovim, ne rade to bez razloga. Čak ni u saopstenju nisu jasno napisali nego loze ove poput ovog 1921 i slične.
Bacaju vam fleške majstori spina i PR-a da se ne bi bavili stvarnim problemima. Vidis ovaj konta da je Mirvic milijarder![]()
2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.
Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.
Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Normalno da nije, vidiš da je obolio lik, kaže zna šta su pričali Nijaz i Edin, jedino da se u čašu na stolu pretvorio u toku razgovoraPablo11 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:17Ma zna se ko te price pusta, nece ni to jos dugo. Uzivaj u tim info, jer zadnjih dana nista ubo nisi..jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 10:56Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.
2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.
Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.
Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Shizobrigada s razlogom prozvana. Sjetimo se perioda kad smo imali 12000+ clanova i koliko su tada cmizdrili u toj nemoci do te mjere da je jedan nesretnik sam uclanio auto kako bi valjda sebi umanjio bol i ocitu ogromnu razliku u broju navijaca.
Ne cudite se na sta su sve spremni
Ne cudite se na sta su sve spremni
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ulazak Džeke u nadzorni odbor kluba imaće ogromnu korist za marketing i dalji razvoj kluba i njegov uticaj.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
-
KarloIvandic
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa godinama to prefrgano rade. Od broja clanova do bildanja posjete.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Džeko X
Nalić izgleda X
Stevanović X
Ako im propadne i Šehić onda nek probaju Hajdarevića i Šabanadžovića
Nalić izgleda X
Stevanović X
Ako im propadne i Šehić onda nek probaju Hajdarevića i Šabanadžovića
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zahuktala se masina, polako, Sad se kuha ozbiljnije...
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- BiHSportman
- Postovi: 1237
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jah ti fazonaBiHSportman je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:40Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Godinam se uclanjuju i u vecem nasem i u vasem malenom klubu kucni ljubimci samo sto su nase dame marketinga sada ovo pokusale iskoristiti u marketinski mag za koje su one samo sposobne a to je druga tema.
Isti slucaj je i sa hajdukom na koji se ovdje svrsava kao i svakim klubom u europi i svijetu.
Pa stvarno zaista zar da sad kad i investitor (najbogatiji ikad) je tu zar da ima se ovako plitko kokuz razmisljanje i mitologija?
Zadnja izmjena: OldTownDistrict, dana/u 16 jan 2026, 11:47, ukupno mijenjano 1 put.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja bih im dodijelio titulu :
Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju
Ili ako već nece tu
Šampioni propalih … pa sve ovo isto
Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic
U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju
Ili ako već nece tu
Šampioni propalih … pa sve ovo isto
Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic
U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, Giuseppe1, ludilompredozirani, Pact1921 i 26 gostiju.


