Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 16 jan 2026, 10:56

slika

:kafa:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 16 jan 2026, 10:56

Pablo11 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:51
jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 10:45
Pablo11 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:42

Priznaj nekad da si pogrijesio..
Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.

Da opet ponovim, ne rade to bez razloga. Čak ni u saopstenju nisu jasno napisali nego loze ove poput ovog 1921 i slične.

Bacaju vam fleške majstori spina i PR-a da se ne bi bavili stvarnim problemima. Vidis ovaj konta da je Mirvic milijarder :D
Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?
Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.

2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.

Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.

Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 jan 2026, 11:01

tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 09:17
KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 08:45
Dobro jutro :ljepota:

5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca :kafa:
slika

Ok. :kafa:
Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnici :rol: Opsjednuti 1946
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 11:08

tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:55
Rade to i dalje.
slika
Pa je li ovo zajebancija ili je fakat :crazy:

Resolute
Postovi: 335
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 16 jan 2026, 11:10

Zar stvarno neko misli da ce Dzeko doci u Zelju? U bilo kakvom svojstvu? Ok, mozda dodje pogledati tekmu, za to postoji mogucnost. Ali da igra, ili jos jace, ulaze svoje pare… pa hahaahahah

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 16 jan 2026, 11:11

Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 11:08
tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:55
Rade to i dalje.
slika
Pa je li ovo zajebancija ili je fakat :crazy:
Naravno da je istina, moj komšija učlanio auto.

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 16 jan 2026, 11:12

KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 11:01
tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 09:17
KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 08:45
Dobro jutro :ljepota:

5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca :kafa:
slika

Ok. :kafa:
Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnici :rol: Opsjednuti 1946
Suti, ma ni jedne.. Do sutra bar!

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 16 jan 2026, 11:12

Željo ima dobre odnose sa gospodom iz zapadnog... Baš me čudi ovo preotimanje igrača.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 16 jan 2026, 11:17

jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 10:56
Pablo11 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:51
jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 10:45


Sinoc smo pisali o ovom imas privatne poruke izlistaj ih. Ja ti napisao razgovori su se vodili o investiranju ne o transferu. Ti si korektan momak, to ti je istina. Imaju poruke. Sve ostalo ne bih da ulazim. Jučer nisu vodeni nikakvi razgovori. Prošli petak su sjedili na kafi. I to je to.

Da opet ponovim, ne rade to bez razloga. Čak ni u saopstenju nisu jasno napisali nego loze ove poput ovog 1921 i slične.

Bacaju vam fleške majstori spina i PR-a da se ne bi bavili stvarnim problemima. Vidis ovaj konta da je Mirvic milijarder :D
Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?
Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.

2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.

Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.

Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.
Ma zna se ko te price pusta, nece ni to jos dugo. Uzivaj u tim info, jer zadnjih dana nista ubo nisi..
Fk Željezničar.

Arma00
Postovi: 757
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 16 jan 2026, 11:22

Pablo11 je napisao/la:
16 jan 2026, 11:17
jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 10:56
Pablo11 je napisao/la:
16 jan 2026, 10:51

Filuju tebe laznim informacijama. Sta ce biti kad se statut usvoji?
Ko je rekao da se nece usvojiti ? Ja sam rekao da je prvi koji ste predali odbijen. Sto nije situacija tipa eeee odbili nas nismo ispravno adresu napisali, sto je odbijen ? Imate li odgovor na to pitanje , zanima li vas to uopste ? Ja mislim da bi trebalo.

2 godine najbolji pravni tim i ljudi okupljeni oko njega pripremaju statut i on se ne usvoji. Malo za razmisli. Bar ste vi tako rekli da se to priprema godinama.

Ja ne sumnjam da će se uz političku podršku i zaleđinu Brkovica usvojiti , pod kojim uslovima i kako je pravo pitanje.
Već ides u temu da nadugo i naširoko pricamo sta je predstavljeno skupštini a sta se mora promijenit da prođe u minustarstvu a za to nemam vremena.
Nadalje zalazis u temu legitimiteta Brkovica , skupstine, no i uo jer i dalje jedini statut koji imate registrovan je stari statut.

Da li morate ponovo sazvat skupstinu pa glasat za te izmjene, koju skupstinu ovu od 40+ ljudi ili ovo novu Itd Itd. Tako da je to malo komplikovanije nego sto ti mislis.
Ma zna se ko te price pusta, nece ni to jos dugo. Uzivaj u tim info, jer zadnjih dana nista ubo nisi..
Normalno da nije, vidiš da je obolio lik, kaže zna šta su pričali Nijaz i Edin, jedino da se u čašu na stolu pretvorio u toku razgovora :lol:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 jan 2026, 11:24

Shizobrigada s razlogom prozvana. Sjetimo se perioda kad smo imali 12000+ clanova i koliko su tada cmizdrili u toj nemoci do te mjere da je jedan nesretnik sam uclanio auto kako bi valjda sebi umanjio bol i ocitu ogromnu razliku u broju navijaca.

Ne cudite se na sta su sve spremni :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Saurman » 16 jan 2026, 11:26

Ulazak Džeke u nadzorni odbor kluba imaće ogromnu korist za marketing i dalji razvoj kluba i njegov uticaj.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

KarloIvandic
Postovi: 535
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KarloIvandic » 16 jan 2026, 11:26

nokee je napisao/la:
16 jan 2026, 10:56
slika

:kafa:
:rol: :rol: :rol:

Avatar
Herson
Postovi: 2780
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 16 jan 2026, 11:27

Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nokee » 16 jan 2026, 11:28

Pa godinama to prefrgano rade. Od broja clanova do bildanja posjete.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 16 jan 2026, 11:28

Džeko X
Nalić izgleda X
Stevanović X
Ako im propadne i Šehić onda nek probaju Hajdarevića i Šabanadžovića
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 16 jan 2026, 11:40

mnon46 je napisao/la:
16 jan 2026, 11:28
Džeko X
Nalić izgleda X
Stevanović X
Ako im propadne i Šehić onda nek probaju Hajdarevića i Šabanadžovića
Zahuktala se masina, polako, Sad se kuha ozbiljnije...


:urnebes:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1238
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 16 jan 2026, 11:40

Herson je napisao/la:
16 jan 2026, 11:27
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 16 jan 2026, 11:45

BiHSportman je napisao/la:
16 jan 2026, 11:40
Herson je napisao/la:
16 jan 2026, 11:27
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Jah ti fazona :clap:

Godinam se uclanjuju i u vecem nasem i u vasem malenom klubu kucni ljubimci samo sto su nase dame marketinga sada ovo pokusale iskoristiti u marketinski mag za koje su one samo sposobne a to je druga tema.
Isti slucaj je i sa hajdukom na koji se ovdje svrsava kao i svakim klubom u europi i svijetu.

Pa stvarno zaista zar da sad kad i investitor (najbogatiji ikad) je tu zar da ima se ovako plitko kokuz razmisljanje i mitologija? :mrgreen:
Zadnja izmjena: OldTownDistrict, dana/u 16 jan 2026, 11:47, ukupno mijenjano 1 put.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 16 jan 2026, 11:46

Ja bih im dodijelio titulu :

Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju

Ili ako već nece tu

Šampioni propalih … pa sve ovo isto

Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic

U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []