Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 16 jan 2026, 11:49

jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 11:46
Ja bih im dodijelio titulu :

Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju

Ili ako već nece tu

Šampioni propalih … pa sve ovo isto

Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic

U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamo :mrgreen:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 16 jan 2026, 11:50

Dusmani ste sami sebi, pa Dzeko ako pristane na neku funkciju , dice ligu za 200% na bolje , umjesto da navijate da se desi i da udje u klub, ismijavaju? Boze sacuvaj

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 11:51

BiHSportman je napisao/la:
16 jan 2026, 11:40
Herson je napisao/la:
16 jan 2026, 11:27
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundi

Nemoj zajebavati ;)

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 jan 2026, 11:51

Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 11:51
Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundi

Nemoj zajebavati ;)
Koja nemoc, pa sta im je :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 11:52

KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 11:51
Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 11:51
Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundi

Nemoj zajebavati ;)
Koja nemoc, pa sta im je :rol:
Nemoć dolazi od kluba i njihovih navijača koji čekaju titulu od 2013 godine :)

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 16 jan 2026, 11:55

KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 11:01
tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 09:17
KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 08:45
Dobro jutro :ljepota:

5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca :kafa:
slika

Ok. :kafa:
Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnici :rol: Opsjednuti 1946
:stop:
Loš pokušaj spina.
Nikad poraz, samo lekcija.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 16 jan 2026, 11:55

Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 11:51
BiHSportman je napisao/la:
16 jan 2026, 11:40
Herson je napisao/la:
16 jan 2026, 11:27
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundi

Nemoj zajebavati ;)
Kako se desio? Ocigledno nisi pratio, da su mirvicevih 1000 stavili bi odma broj, ne bi trebalo 15h za 1000 clanova. Sto bi iko lagao godinama skoro duplo vise clanova. Niste relevantni za raspravu oko tih stvari. Sto vi kazete to je nebitno. :bih:
Fk Željezničar.

Cwirek
Postovi: 516
Pridružen/a: 25 mar 2008, 20:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cwirek » 16 jan 2026, 12:01

BiHSportman je napisao/la:
16 jan 2026, 11:40
Herson je napisao/la:
16 jan 2026, 11:27
Jasno je da nam nisu ni blizu po broju članova kad oduzmeš onih 1.000 Sanjinovih i ko zna koliko još fiktivnih. Nestvarno je čime se sve služe ne bi bar u nečemu bili ispred nas...
Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Naravno da ne ulazi u taj broj tih 1000 sto je Sanjin uplatio. Čak je to i rekao da neće ući u zbir.
Pustite ove veterinare i njihove veterinarske manire i laži..

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 16 jan 2026, 12:03

Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 12:05

Znaci vama ne ulazi 1000 od Sanina, niti ulazi od životinja, Trumpa, zmija, tramvaja

Ali zato nama ulazi broj životinja

Dobro ste vi to skontali, priču pričajte jedni između drugih, ne nama

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 jan 2026, 12:06

tabba77 je napisao/la:
16 jan 2026, 11:55

:stop:
Loš pokušaj spina.

Sam sam se uvjerio da je jedan vas navijac prije par godina uclanio auto da biste mogli reci “e vidis sta sve uclanjuju zato imaju duplo vise clanova” :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 12:07

Bumbaclat je napisao/la:
16 jan 2026, 12:03
Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Vidi se nedostatak proslava trofeja, pogotovo titula. Neka vam je Bog na pomoći. Ne šatro klubu naravno, nego vama sa tribina da ovo predeverate.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 16 jan 2026, 12:08

Bumbaclat je napisao/la:
16 jan 2026, 12:03
Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 jan 2026, 12:09

Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 12:05
Znaci vama ne ulazi 1000 od Sanina, niti ulazi od životinja, Trumpa, zmija, tramvaja

Ali zato nama ulazi broj životinja
Pa vi jedini imate tu opciju sa onim paketima 3+1 gratis i opet imate skoro duplo manje, sta vam je :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 16 jan 2026, 12:09

OldTownDistrict je napisao/la:
16 jan 2026, 11:49
jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 11:46
Ja bih im dodijelio titulu :

Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju

Ili ako već nece tu

Šampioni propalih … pa sve ovo isto

Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic

U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamo :mrgreen:
Mislim da je ovo udarnih 11 FK Nikom te ne damo StrateskiPartner2026

slika

Morao sam Amara i Senada razdvojiti zbog harmonije.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 16 jan 2026, 12:11

Dino Skorup se vratio u Borac ! Idemoooo
10:40 ;)
Zadnja izmjena: Combattente87, dana/u 16 jan 2026, 12:11, ukupno mijenjano 1 put.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 16 jan 2026, 12:11

jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 12:09
OldTownDistrict je napisao/la:
16 jan 2026, 11:49
jurisicduska je napisao/la:
16 jan 2026, 11:46
Ja bih im dodijelio titulu :

Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju

Ili ako već nece tu

Šampioni propalih … pa sve ovo isto

Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic

U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamo :mrgreen:
Mislim da je ovo udarnih 11 FK Nikom te ne damo StrateskiPartner2026

slika

Morao sam Amara i Senada razdvojiti zbog harmonije.
Misliš da je Džeko bolji u napadu od Seke?

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 12:12

imekorisnicko je napisao/la:
16 jan 2026, 12:08
Bumbaclat je napisao/la:
16 jan 2026, 12:03
Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.
Ti kažeš jezivo neuspješno?

Navijač Željezničara priča kako je Sarajevo jezivo neuspješno?

Heeeejjjj navijač kluba koji je TOTALNO NEBITAN posljednjih godina, godina, godina i godina priča oko ovoga.

J.ebo te gasi forum!!!!

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 16 jan 2026, 12:13

Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 12:12
imekorisnicko je napisao/la:
16 jan 2026, 12:08
Bumbaclat je napisao/la:
16 jan 2026, 12:03
Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.
Ti kažeš jezivo neuspješno?

Navijač Željezničara priča kako je Sarajevo jezivo neuspješno?

Heeeejjjj navijač kluba koji je TOTALNO NEBITAN posljednjih godina, godina, godina i godina priča oko ovoga.

J.ebo te gasi forum!!!!
prvo pročitaj napisano pa komentariši

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 16 jan 2026, 12:14

KONTRASVIH je napisao/la:
16 jan 2026, 12:09
Morpheus je napisao/la:
16 jan 2026, 12:05
Znaci vama ne ulazi 1000 od Sanina, niti ulazi od životinja, Trumpa, zmija, tramvaja

Ali zato nama ulazi broj životinja
Pa vi jedini imate tu opciju sa onim paketima 3+1 gratis i opet imate skoro duplo manje, sta vam je :rol:
Pa kad se vec tako k. určiš onda smanji vas broj za 1000 i uzmi u obzir kada je počelo učlanjivanje. Kada je počelo vama, a kada nama.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018, DoktorXabaras, LondonBlues i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []