Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamojurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:46Ja bih im dodijelio titulu :
Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju
Ili ako već nece tu
Šampioni propalih … pa sve ovo isto
Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic
U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.
Premijer liga BiH - aktuelno
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1600
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dusmani ste sami sebi, pa Dzeko ako pristane na neku funkciju , dice ligu za 200% na bolje , umjesto da navijate da se desi i da udje u klub, ismijavaju? Boze sacuvaj
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundiBiHSportman je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:40Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Nemoj zajebavati
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koja nemoc, pa sta im je
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoć dolazi od kluba i njihovih navijača koji čekaju titulu od 2013 godine
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:01Stvarno me ne bi cudilo da je ovo istina i da ste sami to uradili nesretnicitabba77 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 09:17KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 08:45Dobro jutro
5200 aktivnih clanova vs 3500 clanova i aktivnih ljubimaca![]()
Ok.![]()
Opsjednuti 1946
Loš pokušaj spina.
Nikad poraz, samo lekcija.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako se desio? Ocigledno nisi pratio, da su mirvicevih 1000 stavili bi odma broj, ne bi trebalo 15h za 1000 clanova. Sto bi iko lagao godinama skoro duplo vise clanova. Niste relevantni za raspravu oko tih stvari. Sto vi kazete to je nebitno.Morpheus je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:51Jok ne ulazi, nego se na početku mjeseca desio nagli skok od 1000 članova, izgleda 1000 ljudi se učlanilo haman u istoj sekundiBiHSportman je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:40Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Nemoj zajebavati![]()
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da ne ulazi u taj broj tih 1000 sto je Sanjin uplatio. Čak je to i rekao da neće ući u zbir.BiHSportman je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:40Sanjinovih 1.000. ne ulazi u broj članova na zvaničnoj stranici kluba. Nastavite sa učlanjivanjem maca i cuka, došla mi je informacija da je sve više maca počelo navijati za Sarajevo.
Pustite ove veterinare i njihove veterinarske manire i laži..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci vama ne ulazi 1000 od Sanina, niti ulazi od životinja, Trumpa, zmija, tramvaja
Ali zato nama ulazi broj životinja
Dobro ste vi to skontali, priču pričajte jedni između drugih, ne nama
Ali zato nama ulazi broj životinja
Dobro ste vi to skontali, priču pričajte jedni između drugih, ne nama
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sam sam se uvjerio da je jedan vas navijac prije par godina uclanio auto da biste mogli reci “e vidis sta sve uclanjuju zato imaju duplo vise clanova”
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi se nedostatak proslava trofeja, pogotovo titula. Neka vam je Bog na pomoći. Ne šatro klubu naravno, nego vama sa tribina da ovo predeverate.Bumbaclat je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:03Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.Bumbaclat je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:03Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa vi jedini imate tu opciju sa onim paketima 3+1 gratis i opet imate skoro duplo manje, sta vam je
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da je ovo udarnih 11 FK Nikom te ne damo StrateskiPartner2026OldTownDistrict je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:49Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamojurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:46Ja bih im dodijelio titulu :
Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju
Ili ako već nece tu
Šampioni propalih … pa sve ovo isto
Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic
U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.![]()

Morao sam Amara i Senada razdvojiti zbog harmonije.
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dino Skorup se vratio u Borac ! Idemoooo
10:40
10:40
Zadnja izmjena: Combattente87, dana/u 16 jan 2026, 12:11, ukupno mijenjano 1 put.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Misliš da je Džeko bolji u napadu od Seke?jurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:09Mislim da je ovo udarnih 11 FK Nikom te ne damo StrateskiPartner2026OldTownDistrict je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:49Fali ti golman da upotpunis udarnih prvi 11 prvog tima NK Nikom Te Nedamojurisicduska je napisao/la: ↑16 jan 2026, 11:46Ja bih im dodijelio titulu :
Šampioni pregovora o budućnosti kluba i strateškom investiranju
Ili ako već nece tu
Šampioni propalih … pa sve ovo isto
Kralj Banana
Dzeko
Brajlović
Misimovic
Badzak
Digilslic
Ceric
Kinezi
Arapi
Mirvic
U biti oni kako postoje pokušavaju klub udomiti, nego se tek sad ovaj levat upecao.![]()
Morao sam Amara i Senada razdvojiti zbog harmonije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti kažeš jezivo neuspješno?imekorisnicko je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:08Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.Bumbaclat je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:03Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Navijač Željezničara priča kako je Sarajevo jezivo neuspješno?
Heeeejjjj navijač kluba koji je TOTALNO NEBITAN posljednjih godina, godina, godina i godina priča oko ovoga.
J.ebo te gasi forum!!!!
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
prvo pročitaj napisano pa komentarišiMorpheus je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:12Ti kažeš jezivo neuspješno?imekorisnicko je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:08Sve se svodi na to da ukoliko ova priča u Želji uspije i donese rezultate,oni sami sebe više neće moći lagati da nisu,s obzirom na uloženo,jezivo neuspješan klub zadnjih par godina.Bumbaclat je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:03Ne razumijem sta je sa ovim pitarima. Nista se specijalno ni ne desava kod nas da je javno, nijednog igraca nismo zvanicno ni potpisali do sad. Sta ce tek biti kad pocnemo ozbiljno raditi? Ne mogu da vjerujem da su ovoliko oboljeli. Nikad ih u gorem stanju nisam vidio. Nek vam je Bog na pomoci.
Navijač Željezničara priča kako je Sarajevo jezivo neuspješno?
Heeeejjjj navijač kluba koji je TOTALNO NEBITAN posljednjih godina, godina, godina i godina priča oko ovoga.
J.ebo te gasi forum!!!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa kad se vec tako k. určiš onda smanji vas broj za 1000 i uzmi u obzir kada je počelo učlanjivanje. Kada je počelo vama, a kada nama.KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jan 2026, 12:09Pa vi jedini imate tu opciju sa onim paketima 3+1 gratis i opet imate skoro duplo manje, sta vam je![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: BatistutA19, DoktorXabaras, ErosViverosViv i 21 gost.




