Premijer liga BiH - aktuelno

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 17 jan 2026, 20:16

Doveli nekakvog Pokopanog a tu na oku im Messi Mujkic (16). Cudno.

Samo vas Nalic izgleda opet odbi. Nece pa nece. :mrgreen:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 20:18

arelinho je napisao/la:
17 jan 2026, 19:58
Šta li duška kaže za ovog igrača što dovode iz FK Vejsila...
Prije nego ce ga ovi danci dovesti ozbiljan bek, trazio ga Osijek. U Danskoj propao skroz, nije igrao nikako. Po meni solidan za rezerve. Imamo najboljeg beka u ligi tu.

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 17 jan 2026, 20:30

KONTRASVIH je napisao/la:
17 jan 2026, 10:28
goGlobal je napisao/la:
17 jan 2026, 00:26
Noke995 je napisao/la:
16 jan 2026, 17:11
Za koga navijaš?
- Za Želja.

Satraste se da pokažete da ste klub pravih sarajlija, a svima je znana istina, za plave papak navija.
U Sarajevu, Vogosci, Ilijasu, Visokom, Brezi i drugim sredinama vazda je čaršija i domicilno stanovništvo navijalo za FK Sarajevo a ruralni dijelovi za manji sarajevski klub. U večini slučajeva je to tako i danas dan, s tim što su se devedesetih desile velike migracije a i u postratnom razdoblju, pa se može reći da je dosta ruralaca naselilo urbane sredine i naravno navijajući za Željezničar ostali su pri istoj strasti. U suštini je nebitno ko za koga navija, bitnija je činjenica kad navijač Želje, fočak ili ustikolinac napiše kako j*b* sandžaklijama sandžačku majku i sl. na forumu, eh.. to je pravi problem. Jer se dovodi njegova inteligencija u pitanje i samim tim završava svaka pomisao na poštovanje među rajom. Da napišem konkretno, ne znam šta ima nekog fočaka remetiti sandžaklija ili bilo ko drugi..svi smo mi ljudi pa neka navija ko za koga hoče. Fkt mi nekogično.

Apsolutno netacno, i ne samo da je netacno nego je realnost potpuno kontra toga. Najgori su oni koji lazu sami sebe, kao ova dvaslucaja, samo da bi ispali “vece Sarajlije”. Nemam ja problem s tim kompleksom, Sidran ga je davno najbolje opisao, al imam problem s lazima. Prestanite prodavat pricu da ste vi nesto gradski, a drugi klub kako kazes ruralni po navijacima, jer vam historija govori suprotno. Od osnivanja pa kroz citavu historiju do danas, kod vas su u klubu ljudi sa strane, dosljaci, najvece legende, najveci treneri, pa ako hoces i najpoznatiji navijaci, vecinom ljudi koji nemaju veze s gradom Sarajevom. Kod nas je grad od osnivanja do danas srz svega. Od osnivaca, igraca, trenera, navijaca.

Ne mogu da presutim ove lazi i na njih cu uvijek odgovarati cinjenicama, jer vas deset to ne moze ispinovati koliko god se trudili, nema te lazi koja moze postati istina kad s druge strane stoje argumenti. Ni zato sto vas znam hejbet koji ovako lazu, a vikendom idu na selo. Znam i to da vam je vodja jedno vrijeme morao lagat odakle je, da se ne ofira da je s nekog brda. Dakle, ne pricam bezveze i ne lupam napamet, niti bih ikad lagao da nekoga spustim a drugog uzdizem, sve sto pisem su cinjenice.

Izvinjavam se raji koja ovo mora citati svaka dva mjeseca, njima to valjda po skripti dodje na red, a evo i na ovom forumu od deset vas sedam nije iz Sarajeva.

Kod nas je grad prirodan slijed, ne moramo nista naglasavati na silu kao vi, jednostavno ne ide.

70>30 :ljepota:
Noke jesil uspio izmisliti prezime :rol:
Ovo napisano s tvoje strane veze s vezom nema.
Prvo mi objasni za koga je carsija navijala prije nego je fuzijom oformljen Torpedo, sadasnje FK Sarajevo. Drugo, objasni mi kako je moguce da se sve vase veze za carsiju od kad ste nastali a nastali ste na prigradskim livadama, oformljeni od raznih gmazova radnika koji su se sljegli hunticima prugom u tadasnje radnicke kasabe oko Sarajeva. De se malo edukuj lafe, lupas bezveze. Povrh svega toga, vi konstantno pisete da ste neka urbana raja, mi kao doslje po vama ispadosmo, po vasoj nekoj teoriji zavjere, a historijat ukazuje na sasvim druge okolnosti. Meni je totalno nebitno odakle je ko, referirao sam se na napisano tj. post vaseg forumasa koji je*e Ademu majku sandzacku i sve ujeda sve sandzaklije, sto nije nikako uredu. Ali da ne smaramo dalje o krvnim zrncadima, ujedno i ne smaramo temu. Navijaj za koga hoces ne moze niko nikom osporiti ljubav prema klubu koji podrzava.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
dubioza144
Postovi: 2509
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dubioza144 » 17 jan 2026, 20:51

Pa vi ste istog tog Ljajica pljuvali dok nije zabio go nama i onda odjednom da nas je on ubio a vise nas je Guli ubio a vi ste heroja utakmice napravili Ljajica, i jos uvijek ga pravite herojem nakon eto jednog gola cak i ne dobro odigrane utakmice, ocekivalo se od njega da ce bit Štila u onoj prvoj sezoni kad se vratio a dobili ste Vrancica
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 20:55

dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 20:51
Pa vi ste istog tog Ljajica pljuvali dok nije zabio go nama i onda odjednom da nas je on ubio a vise nas je Guli ubio a vi ste heroja utakmice napravili Ljajica, i jos uvijek ga pravite herojem nakon eto jednog gola cak i ne dobro odigrane utakmice, ocekivalo se od njega da ce bit Štila u onoj prvoj sezoni kad se vratio a dobili ste Vrancica
Ljajic i Stilic se ne mogu cak ni uporediti. Molim te ne valjaj gluposti. Frajer top klasa. Doveden kao najbokji igrac Srpske lige prosle godine, bio malo povrijeđen i uhvatio formu zadnje 2-3 utakmice. Ljajic je igracina, koju ova liga nije vidjela. Tako da pusti suplje. Možda ne gledaš utakmice Sarajeva ali ako gledaš i ne vidis kolika je to klasa onda se praviš lud

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jan 2026, 21:06

Niko NoDiu da se zahvali za Prokopa, a momak je najzasluzniji za dolazak ovog igraca...
NoDi majstore... :tokralju:

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 17 jan 2026, 21:07

Adem Avdic na meti Zeljeznicara i Celzija.
Sportski direktir Celzija, Lorens, bio je siguran da je zavrsio Avdica ali se ukazao strasni noDi !!!
Ako ne zavrsi trsnsfer Brojanca i ne isposluje ostanak Korone, noDi ima asa u rukavu - Avdica !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jan 2026, 21:12

NazorUso je napisao/la:
17 jan 2026, 21:07
Adem Avdic na meti Zeljeznicara i Celzija.
Sportski direktir Celzija, Lorens, bio je siguran da je zavrsio Avdica ali se ukazao strasni noDi !!!
Ako ne zavrsi trsnsfer Brojanca i ne isposluje ostanak Korone, noDi ima asa u rukavu - Avdica !!!
:rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju:

Avatar
dubioza144
Postovi: 2509
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dubioza144 » 17 jan 2026, 21:32

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 20:55
dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 20:51
Pa vi ste istog tog Ljajica pljuvali dok nije zabio go nama i onda odjednom da nas je on ubio a vise nas je Guli ubio a vi ste heroja utakmice napravili Ljajica, i jos uvijek ga pravite herojem nakon eto jednog gola cak i ne dobro odigrane utakmice, ocekivalo se od njega da ce bit Štila u onoj prvoj sezoni kad se vratio a dobili ste Vrancica
Ljajic i Stilic se ne mogu cak ni uporediti. Molim te ne valjaj gluposti. Frajer top klasa. Doveden kao najbokji igrac Srpske lige prosle godine, bio malo povrijeđen i uhvatio formu zadnje 2-3 utakmice. Ljajic je igracina, koju ova liga nije vidjela. Tako da pusti suplje. Možda ne gledaš utakmice Sarajeva ali ako gledaš i ne vidis kolika je to klasa onda se praviš lud
A sto ih ne bi poredili onda Štila doso u Želju skoro iz penzije i piso se po cijeloj ligi na samom pocetku, ovaj eto doveden ko najbolji igrac srpske lige, doveden spreman klasa od igraca i nista pokazo nije sto ste od njega ocekivali a da se ne lazemo ocekivali ste mnogo vise od gola Želji i asistencije protiv Zrinjskog, i opet kazem da ga nije uvalio Želji bio bi propala investicija ko sto za sad i jest al eto tjesi vas go i asistencija.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PapakIzSa » 17 jan 2026, 21:39

Oj Ademe sta im uradi :rol: :rol:
Za bordobijele boje

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 21:44

dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 20:55
dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 20:51
Pa vi ste istog tog Ljajica pljuvali dok nije zabio go nama i onda odjednom da nas je on ubio a vise nas je Guli ubio a vi ste heroja utakmice napravili Ljajica, i jos uvijek ga pravite herojem nakon eto jednog gola cak i ne dobro odigrane utakmice, ocekivalo se od njega da ce bit Štila u onoj prvoj sezoni kad se vratio a dobili ste Vrancica
Ljajic i Stilic se ne mogu cak ni uporediti. Molim te ne valjaj gluposti. Frajer top klasa. Doveden kao najbokji igrac Srpske lige prosle godine, bio malo povrijeđen i uhvatio formu zadnje 2-3 utakmice. Ljajic je igracina, koju ova liga nije vidjela. Tako da pusti suplje. Možda ne gledaš utakmice Sarajeva ali ako gledaš i ne vidis kolika je to klasa onda se praviš lud
A sto ih ne bi poredili onda Štila doso u Želju skoro iz penzije i piso se po cijeloj ligi na samom pocetku, ovaj eto doveden ko najbolji igrac srpske lige, doveden spreman klasa od igraca i nista pokazo nije sto ste od njega ocekivali a da se ne lazemo ocekivali ste mnogo vise od gola Želji i asistencije protiv Zrinjskog, i opet kazem da ga nije uvalio Želji bio bi propala investicija ko sto za sad i jest al eto tjesi vas go i asistencija.
E zbog ovog ih ne bi poredili :

slika

Stila je vrh igrac, Adem je dimenzija vise. Izvini ali tako je. Dosao je rovit nije mogao da hoda, kad je izasao iz povrede dvogledom se vidi da takav igrac nije igrao u ovoj ligi. Pogledaj utakmicu nekad. Izvini ali tako je. Nista protiv Stile mi smo drugovi, stvarno i momak i igrac klasa ali Adem je bas level iznad. Adem je top fudbaler. Mi od njeg tek najbolje očekujemo. On nam je najveće pojačanje. Zdrav.

Ko da sad raspravljamo jel bolji Dzeko ili Tabakovic mislim nije to uporedivo.


slika

Iz Novog Pazara uzeti ovaj trofej pored Zvezde i Partizana u Srbiji. Moras bit duplo bolji od ostalih.

BarbareZeljin
Postovi: 1327
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BarbareZeljin » 17 jan 2026, 21:50

goGlobal je napisao/la:
17 jan 2026, 20:30
KONTRASVIH je napisao/la:
17 jan 2026, 10:28
goGlobal je napisao/la:
17 jan 2026, 00:26


U Sarajevu, Vogosci, Ilijasu, Visokom, Brezi i drugim sredinama vazda je čaršija i domicilno stanovništvo navijalo za FK Sarajevo a ruralni dijelovi za manji sarajevski klub. U večini slučajeva je to tako i danas dan, s tim što su se devedesetih desile velike migracije a i u postratnom razdoblju, pa se može reći da je dosta ruralaca naselilo urbane sredine i naravno navijajući za Željezničar ostali su pri istoj strasti. U suštini je nebitno ko za koga navija, bitnija je činjenica kad navijač Želje, fočak ili ustikolinac napiše kako j*b* sandžaklijama sandžačku majku i sl. na forumu, eh.. to je pravi problem. Jer se dovodi njegova inteligencija u pitanje i samim tim završava svaka pomisao na poštovanje među rajom. Da napišem konkretno, ne znam šta ima nekog fočaka remetiti sandžaklija ili bilo ko drugi..svi smo mi ljudi pa neka navija ko za koga hoče. Fkt mi nekogično.

Apsolutno netacno, i ne samo da je netacno nego je realnost potpuno kontra toga. Najgori su oni koji lazu sami sebe, kao ova dvaslucaja, samo da bi ispali “vece Sarajlije”. Nemam ja problem s tim kompleksom, Sidran ga je davno najbolje opisao, al imam problem s lazima. Prestanite prodavat pricu da ste vi nesto gradski, a drugi klub kako kazes ruralni po navijacima, jer vam historija govori suprotno. Od osnivanja pa kroz citavu historiju do danas, kod vas su u klubu ljudi sa strane, dosljaci, najvece legende, najveci treneri, pa ako hoces i najpoznatiji navijaci, vecinom ljudi koji nemaju veze s gradom Sarajevom. Kod nas je grad od osnivanja do danas srz svega. Od osnivaca, igraca, trenera, navijaca.

Ne mogu da presutim ove lazi i na njih cu uvijek odgovarati cinjenicama, jer vas deset to ne moze ispinovati koliko god se trudili, nema te lazi koja moze postati istina kad s druge strane stoje argumenti. Ni zato sto vas znam hejbet koji ovako lazu, a vikendom idu na selo. Znam i to da vam je vodja jedno vrijeme morao lagat odakle je, da se ne ofira da je s nekog brda. Dakle, ne pricam bezveze i ne lupam napamet, niti bih ikad lagao da nekoga spustim a drugog uzdizem, sve sto pisem su cinjenice.

Izvinjavam se raji koja ovo mora citati svaka dva mjeseca, njima to valjda po skripti dodje na red, a evo i na ovom forumu od deset vas sedam nije iz Sarajeva.

Kod nas je grad prirodan slijed, ne moramo nista naglasavati na silu kao vi, jednostavno ne ide.

70>30 :ljepota:
Noke jesil uspio izmisliti prezime :rol:
Ovo napisano s tvoje strane veze s vezom nema.
Prvo mi objasni za koga je carsija navijala prije nego je fuzijom oformljen Torpedo, sadasnje FK Sarajevo. Drugo, objasni mi kako je moguce da se sve vase veze za carsiju od kad ste nastali a nastali ste na prigradskim livadama, oformljeni od raznih gmazova radnika koji su se sljegli hunticima prugom u tadasnje radnicke kasabe oko Sarajeva. De se malo edukuj lafe, lupas bezveze. Povrh svega toga, vi konstantno pisete da ste neka urbana raja, mi kao doslje po vama ispadosmo, po vasoj nekoj teoriji zavjere, a historijat ukazuje na sasvim druge okolnosti. Meni je totalno nebitno odakle je ko, referirao sam se na napisano tj. post vaseg forumasa koji je*e Ademu majku sandzacku i sve ujeda sve sandzaklije, sto nije nikako uredu. Ali da ne smaramo dalje o krvnim zrncadima, ujedno i ne smaramo temu. Navijaj za koga hoces ne moze niko nikom osporiti ljubav prema klubu koji podrzava.
Za koga je navijala carsija prije 46 godine.
Navijala je za klubove koji nemaju nikakve veze sa tvojim klubom.
Srbi navijali za Slaviju,Latini za SASK,muslimani za Dzerzelez,jevreji za Barkhobu,doseljenici iz Dalmacije za Hajduk,a zeljeznicki radnici za Zelju. Veliki broj tih zeljeznickih radnika su bili ljudi iz podrucja bivse Austrougarske. Tako da nije to bas gmazova koji su sljegli kako kazes. Dolazili su ljudi iz raznih dijelova bivseg carstva i radili na zeljeznici.
Kontradiktoran si , mi smo sljegli i gmazovi,ali ne brojis zrnca i svako moze da navija i nije bitno odakle je.....Ali vi ste carsija i prihvatili ste novi klub.
Da ti kazem,bavio sam se ovom temom nedavno,prilikom rada na projektu jednom. Zaista nemam namjeru da zivim u lazi i da krijem to zatonsto volim Zelju.
Nakon 2 svjetskog rata,usljed svih desavanja,broja stradalih,migracija,novog sistema...
Veliko broj ljudi iz kako ti kazes ruralnih dijeliva cijele drzave se kretao prema gradovima. Tako i prema Sarajevu. Nova vlast je gradila radnicku klasu,i veliki broj seljaka ( ljudi sa sela) ,ne karakternih,je dosao i poceo dobijati funkcije u novom narodno oslobodilackom drustvu.
Mnoge jake i bogate porodice ostajale su bez imovine,i sve je islo u u korist narodnog pokreta.
Skoro 80 posto izvrsnih funkcija,kako u partiji tako i u drsutvenom sektoru , od direktora do raznih partijskih i politickih funkcija su obavljali ljudi koji nisu rodjeni u Sarajevu. Koji su vedrili i oblacili drzavom.
A jedan od projekata novog sistema je upravo ono sto je dovelo do stvaranja novog kluba u gradu.
Ugaseni su svi nacionalni klubovi. Hajduk i Zeljo nisu bili podobni da budu to. Pa je tako nastao tvoj klub.
Nije spornono uopste. Hvala Bogu na rivalu kako je Sarajevo. Da me ne shvatia pogresno.Jer ima svu draz koja se tesko moze opisati.
Ali sad se vracamo na de facto pricu koja ide uz vas. Carsija nakon 46, pocinje navijati za Sarajevo. Vlast je skrojila klub po svojim idealima, necemo zalaziti sad u nacine i metode koji su doveli do jacanja novooformljenog kluba. Drzacemo se samo ovoga sto ti potenciras. Naravno da je prica isla da grad ne mozemo da ima 3 kluba,i da treba stvoriti jedan jak.
Sljam i gmazovi su osnovali Zelju. A carsija i ruralni narodnooslobodilacki pokret 46 je osnovao Sarajevo.
Objasni mi razliku izmedju gmazova 20 tih i 40 tih.
U Jugoslaviji su se ljudi identifikovali sa klubovima u skladu sa svojim statusom,najcesce,iako se vec tada to pocelo mijesati...
Guzonje iz tog sistema su navijale za Sarajevo,a obicna raja,studenti i radnicka klasa za Zelju. Da budemo posteni svako ima svojih " konja " za trku. Zeljo je imao vise pristalica medju muzicarima,tv licima,ljudima koji su uspjesno promovisali grad. Ne mogu reci da Sarajevo nije imalo,ali Davorin,Brega,Cola,Nadrealisti,new ptimitives...su nekako bili najveci simboli grada u to doba. Jbg hoces reci da su i oni potomci gmazova.
Da sumiram, otvaranje ovakvih tema jednostavno nema smisla,znas koji su najveci sinovi nasih klubova. Nikada ni jedan nije pokazao nepostovanje prema protivniku. Znao je Hase,Paja,Vahidin,Osim,Miso,Skija....ko su bili ovi drugi,i postovanje izmedju njih nije bilo lazno. Nisi ih cuo nikada da su se zvali gmazovima. To je meni ideal rivalstva. Nemas pojma koliko volim Zelju,a koliko postujem Sarajevo.
Ja bi trebao svoju majku,svu njenu porodicu da zovem ruralcima iz 46 jel....da ne pricam o prijateljima...
Razumijem ja i zelju da svako svoju pricu prica, ima i to draz neku,ali hajde ti bar pokazujes neku zdravu komunikaciju,samo sto ga nagnes nekad previse.... budi mi pozdravljen.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 17 jan 2026, 21:51

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 21:44
dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 20:55


Ljajic i Stilic se ne mogu cak ni uporediti. Molim te ne valjaj gluposti. Frajer top klasa. Doveden kao najbokji igrac Srpske lige prosle godine, bio malo povrijeđen i uhvatio formu zadnje 2-3 utakmice. Ljajic je igracina, koju ova liga nije vidjela. Tako da pusti suplje. Možda ne gledaš utakmice Sarajeva ali ako gledaš i ne vidis kolika je to klasa onda se praviš lud
A sto ih ne bi poredili onda Štila doso u Želju skoro iz penzije i piso se po cijeloj ligi na samom pocetku, ovaj eto doveden ko najbolji igrac srpske lige, doveden spreman klasa od igraca i nista pokazo nije sto ste od njega ocekivali a da se ne lazemo ocekivali ste mnogo vise od gola Želji i asistencije protiv Zrinjskog, i opet kazem da ga nije uvalio Želji bio bi propala investicija ko sto za sad i jest al eto tjesi vas go i asistencija.
E zbog ovog ih ne bi poredili :

slika

Stila je vrh igrac, Adem je dimenzija vise. Izvini ali tako je. Dosao je rovit nije mogao da hoda, kad je izasao iz povrede dvogledom se vidi da takav igrac nije igrao u ovoj ligi. Pogledaj utakmicu nekad. Izvini ali tako je. Nista protiv Stile mi smo drugovi, stvarno i momak i igrac klasa ali Adem je bas level iznad. Adem je top fudbaler. Mi od njeg tek najbolje očekujemo. On nam je najveće pojačanje. Zdrav.

Ko da sad raspravljamo jel bolji Dzeko ili Tabakovic mislim nije to uporedivo.
Tačno ne možeš porediti, Tabaković je trenutno za Džeku Mbape. Džeko je prije bio dok nije u penziju otišao.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jan 2026, 21:52

Argentina je napisao/la:
17 jan 2026, 15:19
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 15:16
NoDi80 je napisao/la:
17 jan 2026, 15:01


Zato su vasa pojacanja iz fenjerasa Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Kipra, Druge Rusks lige
Ovo je tek pocetak za Zelju i dovodit cemo sve jace i jace igrace
Ma dovodite iz liga petice šta to mene briga, vagoni takvih igrača je prošlo kroz naš klub i ništa napravili nismo. Opet ti kažem od nečeg se mora početi jer vam je trenutni igrački kadar realniji u borbi za opstanak nego za Europu.
Kao to sad se ti okrenu, prvo mladi igrači to treba dovoditi a sad si odjednom oduševljen ovim polovnjakom.
Mi plačamo talente od 17 godina po 300 000 KM a vi ste daleko daleko od toga.
Svaka cast, nastavite samo kako radite, a pusti se nas. Ili ne daju kompleksi pa moras da pratis Zelju vise nego svoj klub?
Ti si gaučos prosviro totalno, došao novi igrač u ligu raja komentariše ne znam u čemu je problem ali izgleda vama je gore kad vam se spomene Velež automatski dobijete napad bjesnila. Po trenutnom ste peta ekipa lige i trebat će vam još bar 4-5 ovakvih igrača da se aktivno uključite u borbu za Europu sasvim relna opcija.
Što se tiće nas tu nema puno šta da se kaže evo i trener je nedavno o tome govorio...
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 17 jan 2026, 21:54

DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 21:52
Argentina je napisao/la:
17 jan 2026, 15:19
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 15:16


Ma dovodite iz liga petice šta to mene briga, vagoni takvih igrača je prošlo kroz naš klub i ništa napravili nismo. Opet ti kažem od nečeg se mora početi jer vam je trenutni igrački kadar realniji u borbi za opstanak nego za Europu.
Kao to sad se ti okrenu, prvo mladi igrači to treba dovoditi a sad si odjednom oduševljen ovim polovnjakom.
Mi plačamo talente od 17 godina po 300 000 KM a vi ste daleko daleko od toga.
Svaka cast, nastavite samo kako radite, a pusti se nas. Ili ne daju kompleksi pa moras da pratis Zelju vise nego svoj klub?
Ti si gaučos prosviro totalno, došao novi igrač u ligu raja komentariše ne znam u čemu je problem ali izgleda vama je gore kad vam se spomene Velež automatski dobijete napad bjesnila. Po trenutnom ste peta ekipa lige i trebat će vam još bar 4-5 ovakvih igrača da se aktivno uključite u borbu za Europu sasvim relna opcija.
Što se tiće nas tu nema puno šta da se kaže evo i trener je nedavno o tome govorio...
Velez? Prestani se drogirati. Kakav crni Velez, bitan kao lanjski snijeg.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
dubioza144
Postovi: 2509
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la dubioza144 » 17 jan 2026, 21:54

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 21:44
dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:32
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 20:55


Ljajic i Stilic se ne mogu cak ni uporediti. Molim te ne valjaj gluposti. Frajer top klasa. Doveden kao najbokji igrac Srpske lige prosle godine, bio malo povrijeđen i uhvatio formu zadnje 2-3 utakmice. Ljajic je igracina, koju ova liga nije vidjela. Tako da pusti suplje. Možda ne gledaš utakmice Sarajeva ali ako gledaš i ne vidis kolika je to klasa onda se praviš lud
A sto ih ne bi poredili onda Štila doso u Želju skoro iz penzije i piso se po cijeloj ligi na samom pocetku, ovaj eto doveden ko najbolji igrac srpske lige, doveden spreman klasa od igraca i nista pokazo nije sto ste od njega ocekivali a da se ne lazemo ocekivali ste mnogo vise od gola Želji i asistencije protiv Zrinjskog, i opet kazem da ga nije uvalio Želji bio bi propala investicija ko sto za sad i jest al eto tjesi vas go i asistencija.
E zbog ovog ih ne bi poredili :

slika

Stila je vrh igrac, Adem je dimenzija vise. Izvini ali tako je. Dosao je rovit nije mogao da hoda, kad je izasao iz povrede dvogledom se vidi da takav igrac nije igrao u ovoj ligi. Pogledaj utakmicu nekad. Izvini ali tako je. Nista protiv Stile mi smo drugovi, stvarno i momak i igrac klasa ali Adem je bas level iznad. Adem je top fudbaler. Mi od njeg tek najboljeocekujemo. On nam je najveće pojačanje. Zdrav.
Pa moguce je da ce on proradit vjerovatno bi svi htjeli imat njega u ekipi zbog tih igrackih kvaliteta, samo kazem sad za sad on nije pokazo ono sto se od njega ocekivalo, zelim rec ko god dodje u ovu ligu u bilo koju ekipu moze imat sjajnu karijeru ili eto da se ne nametne u Gorici opet ne znas kakav ce se pokazat dok ga ne vidis na djelu, mozda bude Stila po statistici a mozda bude Vrancic, dok se ne pokaze na terenu necemo znat.
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 17 jan 2026, 21:56

Vanja8 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:12
NazorUso je napisao/la:
17 jan 2026, 21:07
Adem Avdic na meti Zeljeznicara i Celzija.
Sportski direktir Celzija, Lorens, bio je siguran da je zavrsio Avdica ali se ukazao strasni noDi !!!
Ako ne zavrsi trsnsfer Brojanca i ne isposluje ostanak Korone, noDi ima asa u rukavu - Avdica !!!
:rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju:
Samo se vi smijite. noDi radi na spasavanju kluba.
Avdic, Brojanac, Rahibic, Cardaklija, Korona...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 21:57

dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:54
jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 21:44
dubioza144 je napisao/la:
17 jan 2026, 21:32


A sto ih ne bi poredili onda Štila doso u Želju skoro iz penzije i piso se po cijeloj ligi na samom pocetku, ovaj eto doveden ko najbolji igrac srpske lige, doveden spreman klasa od igraca i nista pokazo nije sto ste od njega ocekivali a da se ne lazemo ocekivali ste mnogo vise od gola Želji i asistencije protiv Zrinjskog, i opet kazem da ga nije uvalio Želji bio bi propala investicija ko sto za sad i jest al eto tjesi vas go i asistencija.
E zbog ovog ih ne bi poredili :

slika

Stila je vrh igrac, Adem je dimenzija vise. Izvini ali tako je. Dosao je rovit nije mogao da hoda, kad je izasao iz povrede dvogledom se vidi da takav igrac nije igrao u ovoj ligi. Pogledaj utakmicu nekad. Izvini ali tako je. Nista protiv Stile mi smo drugovi, stvarno i momak i igrac klasa ali Adem je bas level iznad. Adem je top fudbaler. Mi od njeg tek najboljeocekujemo. On nam je najveće pojačanje. Zdrav.
Pa moguce je da ce on proradit vjerovatno bi svi htjeli imat njega u ekipi zbog tih igrackih kvaliteta, samo kazem sad za sad on nije pokazo ono sto se od njega ocekivalo, zelim rec ko god dodje u ovu ligu u bilo koju ekipu moze imat sjajnu karijeru ili eto da se ne nametne u Gorici opet ne znas kakav ce se pokazat dok ga ne vidis na djelu, mozda bude Stila po statistici a mozda bude Vrancic, dok se ne pokaze na terenu necemo znat.
Vjeruj mi eto uopste se ja ne raspravljam s tobom. On je već počeo igrat. Zao mi je sto ne gledaš. Pa na derbiju je imao pored tog gola dva tri poteza komplet vam odbrana ispadne, recimo ono iz okreta u for Guliju, kad je Karamarko spasio na liniji. Imao je problema sa lozom igrao i pod injekcijama, kasnije kad je došao Mario ga je odmorio i doveo u optimalnu formu. Plus tek je došao nije nikad igrao ovdje , malo je drugačiji sport, plus mi bili u debelom kurcu. Polako.

Za Stilu svaka čast zaista, vrhunski igrac, da je vise takvih majstora.

I ako si ozbiljan momak nemoj citat sta pisu fudbalske analfabete po forumima pa oni su za Gulija govorili da je los, prije toga za Ahmetovica. Ne zna sva raja fudbal. Nit prati. Nemoj govorit pljuvali ga zbog par pojedinaca na forumu. Uvijek ces naći takve i kod vas i kod nas.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jan 2026, 21:59

Argentina je napisao/la:
17 jan 2026, 21:54
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 21:52
Argentina je napisao/la:
17 jan 2026, 15:19


Svaka cast, nastavite samo kako radite, a pusti se nas. Ili ne daju kompleksi pa moras da pratis Zelju vise nego svoj klub?
Ti si gaučos prosviro totalno, došao novi igrač u ligu raja komentariše ne znam u čemu je problem ali izgleda vama je gore kad vam se spomene Velež automatski dobijete napad bjesnila. Po trenutnom ste peta ekipa lige i trebat će vam još bar 4-5 ovakvih igrača da se aktivno uključite u borbu za Europu sasvim relna opcija.
Što se tiće nas tu nema puno šta da se kaže evo i trener je nedavno o tome govorio...
Velez? Prestani se drogirati. Kakav crni Velez, bitan kao lanjski snijeg.
Hoćeš da kažeš da ste u boljoj poziciji nego Velež u nastavku sezone.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 22:03

Podcjenjujemo mi opasno Velež, Velež radi kvalitetno bas. Mogli bi oni i u kupu do kraja. Imaju sad Sirokog koji je najgora ekipa u ligi sigurno poslije ovog kraha finansijskog. Tako da polufinale kupa i 4 na tabeli. Nije to za podcijeniti a sve su bolji i bolji.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []