Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:38Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanju
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 21 jan 2026, 00:11, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
HAHAHAHAHAHAHAHVanja8 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:00Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:38Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanju
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
5 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...Vorovus je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:52Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.
Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.
Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Napravi se reprogram i riješi se i tih 5 miliona KM.rishovski je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:275 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...Vorovus je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:52Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.
Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.
Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
Ruku na srce mišljenja sam svakako da će manje sredine u BiH bez obzira na finansijsku moć teško moći finansirati igranje svojih klubova u elitnom rangu fudbala u BiH.
Premijer liga sa 10 klubova je postala užasno skupa, ugovori su previsoki u odnosu na standard u državi i dugoročno ne znam na šta će to izaći, vjerovatno će svi klubovi morati biti privatizirani + će lokalne zajednice morati sufinansirati funkcionisanje istih.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma pusti nodija, on jedini ima takvo misljenjeaezakmi je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:10HAHAHAHAHAHAHAHVanja8 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:00Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:38Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanjuNajveća mana nas Bošnjaka je što malo nam za sriću triba... Dođe preko noći neki Saninaga u Želju i odjednom se spominju grupne faze, Borussije, Milan, Manchesteri... Komšije nisu ništa naučile iz našeg primjera. Strpljen spašen, sabur selamet. Treba ići sve korak po korak, pa šta dragi Bog da.
Da je nama docekat da mozemo proci bez problema Koper i slicnu buraniju
- imekorisnicko
- Postovi: 1249
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naš prijateljski klub je jedan od 4 što nikada nije ispao,nije to bez razloga.MostarNeretva je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:33Zlo misliti dobrom se nadati ne ide. Posten , sredjen klub Siroki treba ovoj ligi. Ovo cisto sa fudbalske strane.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kada igra Zeljo sa: Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga? Nisam znao da je se u Januaru izvlace grupe LS 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Teško da će se desiti situacija kao u Zenici da grad preuzme dug poreza i svaki mjesec uplaćuje 27.500 KM ratu narednih 10 godina...aezakmi je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:54Napravi se reprogram i riješi se i tih 5 miliona KM.rishovski je napisao/la: ↑21 jan 2026, 00:275 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...Vorovus je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:52Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.
Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.
Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
Ruku na srce mišljenja sam svakako da će manje sredine u BiH bez obzira na finansijsku moć teško moći finansirati igranje svojih klubova u elitnom rangu fudbala u BiH.
Premijer liga sa 10 klubova je postala užasno skupa, ugovori su previsoki u odnosu na standard u državi i dugoročno ne znam na šta će to izaći, vjerovatno će svi klubovi morati biti privatizirani + će lokalne zajednice morati sufinansirati funkcionisanje istih.
Tako da Siroki i ako napravi reprogram,opet su u situaciji da nemaju love za sezonu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neka se ugase. Jedino bi na gubitku bili hrvatski klubovi koji ne bi imali gdje plasirati svoje omladince četvrte kategorije. Klub koji je zatvoren za igrače drugih vjera i nacionalnosti nema šta da traži u najvišem rangu fudbala.Vorovus je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:52Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.
Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1650
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slazemo se , ugasiti usta shiju !Herson je napisao/la: ↑21 jan 2026, 09:12Neka se ugase. Jedino bi na gubitku bili hrvatski klubovi koji ne bi imali gdje plasirati svoje omladince četvrte kategorije. Klub koji je zatvoren za igrače drugih vjera i nacionalnosti nema šta da traži u najvišem rangu fudbala.Vorovus je napisao/la: ↑20 jan 2026, 23:52Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.
Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
-
MostarskiSin
- Postovi: 2062
- Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je zadnja zdenka koja ce se praviti, trenutna VIP tribina iza gola se nece prosiritivati i spajati sa sjevernom i novom juznom tribinom. To ce biti dio za gostujuce navijace. Pretpostavljam da ce prije nego sto zvanicno postane gostujuca tribina skinuti preklopne stolice i staviti obicne kao sto imamo na sjevernoj tribini.Pact1921 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 22:06A dobro jos ove druge dvije zdenke kad se zavrsi te eventualno krov i za jedno 5 godina izgledat ce vam stadion ko iz knjige primjer stadiona . Samo jedino sto bi se trebalo jest da to nije do kluba to je do grada i mjesne zajednice . Ako hocete reprezentativni fudbal treba se napraviti normalan put do gostujuce trbine . Trenutno te policija provede nekud izmedju nakih razrusenih postrojenja nakim putem opkruzis sve nekud okolo . Haj mi iz nase lige nije problem gdje se sve ide ali ja prvi da odem na reprezentativno gostovanje i da vidim da onim putem moram prolaziti iznevjerovo bi .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Džeko zabija za pobjedu protiv Manchester Uniteda

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Reprezentativac čovjek.Ove sezone je odigrao svega tri utakmice za Željezničar dok je za U21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine nastupio također triput.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gasimo se
Otisao Klaf jer je preskup i nije postigao neke rezultate, a igrači otisli višak koji su i dosta skuplji
A nisu pokazali nista
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.brig je napisao/la: ↑21 jan 2026, 10:34Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?
A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 21 jan 2026, 10:40, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Igrali su prije rata svi za Siroki odnosto tad Mladost u Republickoj Ligi BiHjurisicduska je napisao/la: ↑21 jan 2026, 10:38Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.brig je napisao/la: ↑21 jan 2026, 10:34Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?
A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆






