Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 21 jan 2026, 00:00

NoDi80 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:38
Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanju
Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 00:08

Da je jednom rekao bih da je sreca u pitanju

slika
slika
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 21 jan 2026, 00:11, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 00:10

Vanja8 je napisao/la:
21 jan 2026, 00:00
NoDi80 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:38
Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanju
Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...
HAHAHAHAHAHAHAH :urnebes: Najveća mana nas Bošnjaka je što malo nam za sriću triba... Dođe preko noći neki Saninaga u Želju i odjednom se spominju grupne faze, Borussije, Milan, Manchesteri... Komšije nisu ništa naučile iz našeg primjera. Strpljen spašen, sabur selamet. Treba ići sve korak po korak, pa šta dragi Bog da.

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 jan 2026, 00:27

Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
5 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.

Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 00:54

rishovski je napisao/la:
21 jan 2026, 00:27
Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
5 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.

Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
Napravi se reprogram i riješi se i tih 5 miliona KM.

Ruku na srce mišljenja sam svakako da će manje sredine u BiH bez obzira na finansijsku moć teško moći finansirati igranje svojih klubova u elitnom rangu fudbala u BiH.

Premijer liga sa 10 klubova je postala užasno skupa, ugovori su previsoki u odnosu na standard u državi i dugoročno ne znam na šta će to izaći, vjerovatno će svi klubovi morati biti privatizirani + će lokalne zajednice morati sufinansirati funkcionisanje istih.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 jan 2026, 07:20

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 00:10
Vanja8 je napisao/la:
21 jan 2026, 00:00
NoDi80 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:38
Podravi i ti njega uz poruku da sam vidio nemjerljivo bolje i da ce bolji doci u drevnu dolinu cupova
Kad se novi jug uradi ima da im se noge odsjeku
Nas 10.000 protiv Posusja bude, a za 3 godine mozda i 25.000 na Grbavici
Vidjet ces kad Zeljo bude igrao protiv Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga
15.000 nasih na gostovanju
Za ove tekme NoDi, kada budete domacini, vec je dogovoreno iznajmljivanje stadiona Borussije Dortmund...
HAHAHAHAHAHAHAH :urnebes: Najveća mana nas Bošnjaka je što malo nam za sriću triba... Dođe preko noći neki Saninaga u Želju i odjednom se spominju grupne faze, Borussije, Milan, Manchesteri... Komšije nisu ništa naučile iz našeg primjera. Strpljen spašen, sabur selamet. Treba ići sve korak po korak, pa šta dragi Bog da.
Ma pusti nodija, on jedini ima takvo misljenje
Da je nama docekat da mozemo proci bez problema Koper i slicnu buraniju

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1249
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 21 jan 2026, 08:56

MostarNeretva je napisao/la:
20 jan 2026, 23:33
Zlo misliti dobrom se nadati ne ide. Posten , sredjen klub Siroki treba ovoj ligi. Ovo cisto sa fudbalske strane.
Naš prijateljski klub je jedan od 4 što nikada nije ispao,nije to bez razloga.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 21 jan 2026, 08:57

Kada igra Zeljo sa: Intera, Manchester Uniteda, Milana,Slazburga? Nisam znao da je se u Januaru izvlace grupe LS :D

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 jan 2026, 09:05

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 00:54
rishovski je napisao/la:
21 jan 2026, 00:27
Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
5 miliona u minusu valja vratit a treba gurat sezonu...
Koliko je dobra situacija najbolje ti govori da ti igrač odlazi u 2 ligu Poljske u ekipu koja se bori za opstanak...
Ako je ispadao Borac može i Široki... Para kad nestane nema tu ni igrača niti se živi od prošlosti... Brotnjo je nekad bio top klub za nase uslove pa ga sad ni na mapi nema.

Niko i ne govori da ce igrat Tosk ili Rudar.. Ali će se vratit Čelik,spasit ce se i Sloboda i vratit u premijer ligu,jer to su ipak veće sredine u odnosu na Široki...
Napravi se reprogram i riješi se i tih 5 miliona KM.

Ruku na srce mišljenja sam svakako da će manje sredine u BiH bez obzira na finansijsku moć teško moći finansirati igranje svojih klubova u elitnom rangu fudbala u BiH.

Premijer liga sa 10 klubova je postala užasno skupa, ugovori su previsoki u odnosu na standard u državi i dugoročno ne znam na šta će to izaći, vjerovatno će svi klubovi morati biti privatizirani + će lokalne zajednice morati sufinansirati funkcionisanje istih.
Teško da će se desiti situacija kao u Zenici da grad preuzme dug poreza i svaki mjesec uplaćuje 27.500 KM ratu narednih 10 godina...
Tako da Siroki i ako napravi reprogram,opet su u situaciji da nemaju love za sezonu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 21 jan 2026, 09:12

Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Neka se ugase. Jedino bi na gubitku bili hrvatski klubovi koji ne bi imali gdje plasirati svoje omladince četvrte kategorije. Klub koji je zatvoren za igrače drugih vjera i nacionalnosti nema šta da traži u najvišem rangu fudbala.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1650
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 jan 2026, 09:20

Herson je napisao/la:
21 jan 2026, 09:12
Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Neka se ugase. Jedino bi na gubitku bili hrvatski klubovi koji ne bi imali gdje plasirati svoje omladince četvrte kategorije. Klub koji je zatvoren za igrače drugih vjera i nacionalnosti nema šta da traži u najvišem rangu fudbala.
Slazemo se , ugasiti usta shiju !

MostarskiSin
Postovi: 2062
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiSin » 21 jan 2026, 09:43

Pact1921 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:06
rishovski je napisao/la:
20 jan 2026, 21:41
A dobro jos ove druge dvije zdenke kad se zavrsi te eventualno krov i za jedno 5 godina izgledat ce vam stadion ko iz knjige primjer stadiona . Samo jedino sto bi se trebalo jest da to nije do kluba to je do grada i mjesne zajednice . Ako hocete reprezentativni fudbal treba se napraviti normalan put do gostujuce trbine . Trenutno te policija provede nekud izmedju nakih razrusenih postrojenja nakim putem opkruzis sve nekud okolo . Haj mi iz nase lige nije problem gdje se sve ide ali ja prvi da odem na reprezentativno gostovanje i da vidim da onim putem moram prolaziti iznevjerovo bi .
Ovo je zadnja zdenka koja ce se praviti, trenutna VIP tribina iza gola se nece prosiritivati i spajati sa sjevernom i novom juznom tribinom. To ce biti dio za gostujuce navijace. Pretpostavljam da ce prije nego sto zvanicno postane gostujuca tribina skinuti preklopne stolice i staviti obicne kao sto imamo na sjevernoj tribini.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 21 jan 2026, 09:48

Džeko zabija za pobjedu protiv Manchester Uniteda :ljepota: :ljepota:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 21 jan 2026, 10:06

ErosViverosViv je napisao/la:
20 jan 2026, 15:56
Očito im je smradovac najveće pojačanje.
Ove sezone je odigrao svega tri utakmice za Željezničar dok je za U21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine nastupio također triput.
Reprezentativac čovjek. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 10:31

Zigazaga je napisao/la:
20 jan 2026, 21:56
Zna li ko šta se dešava sa Širokim ? Izgleda kao totalno rasulo u klubu. Uprava dala ostavku,otišao Klafurić i neki igrači,a nevidim da im je ko došao.
Gasimo se :think:
Otisao Klaf jer je preskup i nije postigao neke rezultate, a igrači otisli višak koji su i dosta skuplji :kafa:
A nisu pokazali nista

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 10:34

Pact1921 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:22
NoDi80 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:14
Kako ce opstat kad im ne mogu Bosnje i Srbi igrati
Malo se okrenuli ko nesto s vicom i tu im je bio kraj
Covke odmah veze povlaci i zavrce sva primanja za njima izdajnicki potez
Plus one svadje i napadi na stimca, prozivanje zrinjskog…
Sami sebe su ukopali
A meni nikad jasno znaju svi za pricu da mogu igrati samo igraci Katolicke Vjeroispovjesti za Siroki . Ali mene je vjecito bunilo kako je igrao za njih Goran Zakaric.
Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 10:38

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:34
Pact1921 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:22
NoDi80 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:14
Kako ce opstat kad im ne mogu Bosnje i Srbi igrati
Malo se okrenuli ko nesto s vicom i tu im je bio kraj
Covke odmah veze povlaci i zavrce sva primanja za njima izdajnicki potez
Plus one svadje i napadi na stimca, prozivanje zrinjskog…
Sami sebe su ukopali
A meni nikad jasno znaju svi za pricu da mogu igrati samo igraci Katolicke Vjeroispovjesti za Siroki . Ali mene je vjecito bunilo kako je igrao za njih Goran Zakaric.
Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?

A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 21 jan 2026, 10:40, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 10:40

Bordo10 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:00
Siroki se rjesava ove uprave, u klub se uskoro vraca Mijo Jelic, i Feal grupacija, tako da nemojte se sekirati, sve je ovo Mijina osveta, zbog lopovluka trenutne uprave, u i dugova koje su napravili. Svi privrednici kad se on vrati, ulaze ponovo u klub.
Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 10:43

ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 10:48

jurisicduska je napisao/la:
21 jan 2026, 10:38
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:34
Pact1921 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:22

A meni nikad jasno znaju svi za pricu da mogu igrati samo igraci Katolicke Vjeroispovjesti za Siroki . Ali mene je vjecito bunilo kako je igrao za njih Goran Zakaric.
Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?

A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Igrali su prije rata svi za Siroki odnosto tad Mladost u Republickoj Ligi BiH
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []