-
jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 16:12
let3 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:06
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:56
let3 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:50
Dule kolovođa tih malih ljudi
Joj nemojte da vam vadim postove vasih radosti na slične stvari. Najjaci mi je ovaj sto je zaključio da i pored para nece frajer zbog uslova lige. Daj ba. Isto ko da je bio tamo i vidio sta je ponuđeno. Možda niste mogli ponudit očekivano. Mislim vi uvijek okrenete u nekakvu pozitivu.
Eto Dule vam kriv a nije vam kriv ovaj Seyo Boy il onaj delegat sto kaže “ne komentarises ništa kad ljudi potpisuju” (niko nije potpisao) , ili ovi sto mijenjaju priču kako vjetar puse. Onaj Seyo Boy agresivan nešto prijeti psuje i evo kako završi karijeru.
**** Stevanovica, Sehica, Dzeku, Nalica, Berishu doći će bolji. Samo cemo dodavat na ovu listu.
Ne bi ni onog malog Mujkic Messija (17)
Ne znam o kakvom Mujkicu Messiju pricas, al hajd

de edituj jos koji put kad te krenulo, malo je dva puta.
Kao sto rekoh, kolovođa malih ljudi.
Sta ti smeta editovanje postova. Shvatam da si nevozan, ali sta je sad problem i dodat nesto na post. Čim krene nizbrdo kreću uvrede na ličnoj osnovi. Sta ces vi ne znate drugacije.
Nek je SeyoBoy ispravan nek ja nisam.
Ebo igrače dosao kondicioni dobar, prva liga.
-
Vanja8
- Postovi: 14088
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 22 jan 2026, 16:12
Herson je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:11
NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 12:26
Zeljo se dogovorio sa Berishom trebali bi ozvaniciti veceras sutra ukoliko se nesto ne desi
Danas mali Dragovic (17) asistira ili zabija protiv Pazara
Šta su dogovorili sa Berishom?
Da ga ne uznemiravaju...

-
bvsic
- Postovi: 4862
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 16:13
Herson je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:11
NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 12:26
Zeljo se dogovorio sa Berishom trebali bi ozvaniciti veceras sutra ukoliko se nesto ne desi
Danas mali Dragovic (17) asistira ili zabija protiv Pazara
Šta su dogovorili sa Berishom?
Nista se ne zna jos, Zeljo je preuzeo inicijativu
Vanja8 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:12
Herson je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:11
NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 12:26
Zeljo se dogovorio sa Berishom trebali bi ozvaniciti veceras sutra ukoliko se nesto ne desi
Danas mali Dragovic (17) asistira ili zabija protiv Pazara
Šta su dogovorili sa Berishom?
Da ga ne uznemiravaju...

-
KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 22 jan 2026, 16:13
Otvoriti na vlastitu odgovornost
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 16:13
Sto je Lorenzo objavio sliku Berishe bas u ovoj opremi. To se vi trebate zapitati prije svega.
-
Noke995
- Postovi: 1078
- Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Noke995 » 22 jan 2026, 16:14
Vanja8 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:12
Herson je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:11
NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 12:26
Zeljo se dogovorio sa Berishom trebali bi ozvaniciti veceras sutra ukoliko se nesto ne desi
Danas mali Dragovic (17) asistira ili zabija protiv Pazara
Šta su dogovorili sa Berishom?
Da ga ne uznemiravaju...

MNON
-
Riziko
- Postovi: 6087
- Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
- Lokacija: BANJA LUKA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Riziko » 22 jan 2026, 16:15
Yebeno je kad se glumi da si neki ko fol insajder, pa se u mekinje skoči.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
19vendetta87
- Postovi: 10296
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 22 jan 2026, 16:16
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:38
Ja ne znam je li namjerno ili slucajno ali Berisha je dosao avionom u Antaliju koji je sletio u 19:21.
Pod kojim nickom pises na temi FK Zeljeznicar?
Vidim da uredno citas nas pdf, a nikad nisam vidio tvoj nick među gostima na temi, a vecinu ostalih sam viđao...cudno malo, zar ne?

👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
broj6
- Postovi: 757
- Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la broj6 » 22 jan 2026, 16:16
-
jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 16:17
19vendetta87 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:16
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:38
Ja ne znam je li namjerno ili slucajno ali Berisha je dosao avionom u Antaliju koji je sletio u 19:21.
Pod kojim nickom pises na temi FK Zeljeznicar?
Vidim da uredno citas nas pdf, a nikad nisam vidio tvoj nick među gostima na temi, a vecinu ostalih sam viđao...cudno malo, zar ne?
Imam dva tri ne znam sad koji ti tacno treba.
Sta sjediš po cijeli dan i gledaš ko je online na temi.
Imam jednu tajnu da ti otkrijem. Može se forum citati i kad nisi logovan. Ovaj savjet ti je besplatan slijedeci moras platiti.
Da editujem post da se let3 naljuti. Sve im smeta. Sta ste nervozni doći će bolji.
-
Vanja8
- Postovi: 14088
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 22 jan 2026, 16:18
-
TheShed
- Postovi: 2075
- Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la TheShed » 22 jan 2026, 16:19
Vanja8 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:12
Herson je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:11
NoDi80 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 12:26
Zeljo se dogovorio sa Berishom trebali bi ozvaniciti veceras sutra ukoliko se nesto ne desi
Danas mali Dragovic (17) asistira ili zabija protiv Pazara
Šta su dogovorili sa Berishom?
Da ga ne uznemiravaju...
Nemojte Nodija ismijavati, dosta mu sebe.

-
bvsic
- Postovi: 4862
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 16:20
E stvarno sad mislim da ih ne trebate vise zayebavat
-
KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 22 jan 2026, 16:21
19vendetta87 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:16
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:38
Ja ne znam je li namjerno ili slucajno ali Berisha je dosao avionom u Antaliju koji je sletio u 19:21.
Pod kojim nickom pises na temi FK Zeljeznicar?
Vidim da uredno citas nas pdf, a nikad nisam vidio tvoj nick među gostima na temi, a vecinu ostalih sam viđao...cudno malo, zar ne?
Pola shizobrigade ima profil na nasoj temi. Samo sto se neki izofiraju kao boki86 dok drugima to prolazi svakodnevno. To je toliko opsjednuto

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la avalPacidoroP » 22 jan 2026, 16:22
A evo najrealnije nas boli tuki i uopste ne pratimo ko vama dolazi, ne dolazi, potpisuje ili ne potpisuje..
A vi evo od početka se naložite kad nas neko odbije, biće da je prpa..
Ljubi vas facko
-
let3
- Postovi: 31836
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 22 jan 2026, 16:24
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:17
19vendetta87 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:16
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:38
Ja ne znam je li namjerno ili slucajno ali Berisha je dosao avionom u Antaliju koji je sletio u 19:21.
Pod kojim nickom pises na temi FK Zeljeznicar?
Vidim da uredno citas nas pdf, a nikad nisam vidio tvoj nick među gostima na temi, a vecinu ostalih sam viđao...cudno malo, zar ne?
Imam dva tri ne znam sad koji ti tacno treba.
Sta sjediš po cijeli dan i gledaš ko je online na temi.
Imam jednu tajnu da ti otkrijem. Može se forum citati i kad nisi logovan. Ovaj savjet ti je besplatan slijedeci moras platiti.
Da editujem post da se let3 naljuti. Sve im smeta. Sta ste nervozni doći će bolji.
Rece lik koji ima 60 kuka, dvoje djece i koji se povazdan na forumu prepire sa momcima kojima moze biti otac
Neki dan oborio rekord u postovima
I ne ljuti se let3, samo konstatuje.
-
Combattente87
- Postovi: 1406
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 22 jan 2026, 16:24
Šta pišu ljudi, kaže mora noćni život napredovati da bi došao kozojeb da igra u klub iz tog grada...

Sarajevo za Linc doslovno Las Vegas! Izvadi gutu na sto i doćiće u Stupčanicu Leao na krilo a Levandovski u špic !Baš se dole po arabiji živi ovim evropljanima umjesto da po Milanu, Rimu i Parizu šibaju modele....pare pare i samo pare!
Zadnja izmjena:
Combattente87, dana/u 22 jan 2026, 16:25, ukupno mijenjano 1 put.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
Morpheus
- Postovi: 2752
- Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la Morpheus » 22 jan 2026, 16:25
zeljovolimte je napisao/la: ↑22 jan 2026, 15:22
Morpheus je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:39
zeljovolimte je napisao/la: ↑22 jan 2026, 00:47
Najtuznije sto se od Ljajica napravi mit, zbog gola iz slobodnog udarca covjek je u rangu rahmeti Asima..
Uglavnom neuporediva dva igraca. Adem je svoju "ozbiljnu" karijeru zavrsoo nakon Besiktasa gdje godinu dana nije imao klub. Probao u nekom sporu tako je igrao da je na kraju birao da li ce zavrsiiti karijeru ili u tada mrtvom Novom Pazaru. Svaka mu cast jer mu nije bilo ispod casti da dodje igra i tamo dokaze da je ipak malo iznad te lige.
U Sarajevo dosao zbog sulude i ogromne plate. Cak je i trener Zekic bio protiv toga i nakon potpisa podnosi ostavku..
Za Sarajevo generalno vazniji je igrac Mlinaric nego Ljajic. Da je bio strasan bio je sad je realno level ove lige. Cak i Elezi puno bolje partije pruza od Adema. Ali je ipak on glavna zvijezda zbog svoje reputacije.
Berisa sa druge strane dolazi iz puno ozbiljnije ekipe i lige nego sto je Novi Pazar i Srbija i jos je aktuelni reprezetativac Kosova. Meni totalno nemoguce da dodje u nasu ligu, a pogootovo kod nas..
Uglavnom i da dodje ne mozes nista ovdje predvidjeti. Vrancic i Zahirovic su totalni flopovi ispali dok su Tatar i Stevanovic prekucali ligu..
Najtužniji je ovaj tvoj post, komplet, od prvog do zadnjeg slova
A **** ga sta ces kad si glup pa trokiras
A ovo je na drugom mjestu

-
jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 16:26
let3 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:24
jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:17
19vendetta87 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:16
Pod kojim nickom pises na temi FK Zeljeznicar?
Vidim da uredno citas nas pdf, a nikad nisam vidio tvoj nick među gostima na temi, a vecinu ostalih sam viđao...cudno malo, zar ne?
Imam dva tri ne znam sad koji ti tacno treba.
Sta sjediš po cijeli dan i gledaš ko je online na temi.
Imam jednu tajnu da ti otkrijem. Može se forum citati i kad nisi logovan. Ovaj savjet ti je besplatan slijedeci moras platiti.
Da editujem post da se let3 naljuti. Sve im smeta. Sta ste nervozni doći će bolji.
Rece lik koji ima 60 kuka, dvoje djece i koji se povazdan na forumu prepire sa momcima kojima moze biti otac
Neki dan oborio rekord u postovima
I ne ljuti se let3, samo konstatuje.
Jest eto 300 godina imam. Gdje nađe 60 živ bio.
Ja sam seyoboy1921 na vašoj temi da ne dumate koji smo nikovi. Opasne vas neke paranoje pucaju.
Zadnja izmjena:
jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 16:27, ukupno mijenjano 1 put.
-
DoktorXabaras
- Postovi: 2068
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 22 jan 2026, 16:26
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Trenutno korisnika/ca: mnon46 i 6 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []