Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bilo je svega zaista, ludi momci.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- imekorisnicko
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam da li ima problema sa statutom ali ovo sto si ti napisao je besmisleno.pitar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:38Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
- Combattente87
- Postovi: 1396
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Burek pita Željo kitaKONTRASVIH je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:58ZeljoCarsija>Burek>Zeljanica>GrbavicaZigazaga je napisao/la: ↑22 jan 2026, 17:43Zdrava zaebancija je ok,ali ne treba sad pretjerivati. Svako se nada da će mu u voljeni klub doći neko veliko ime,pa u nadanju postanemo nerealni.
Nego,ima ovde baš ok likova Manijaka,pa kontam ima li koji dobrovoljac da me dočeka drugo kolo,plati ćevape i što ide uz to. Mi iz provincije se teško snalazimo u velikim gradovima
![]()
![]()
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima
Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora




Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima
Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora




Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 22 jan 2026, 22:15, ukupno mijenjano 6 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najveća taraba
-
primussucks
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 10 nov 2025, 15:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zajebancija sa moje strane je jer si najavljivao nerealne stvari .Pa nije dosao covjek i odmah za ovaj prelazni rok uplatio na racun kluba 10 miliona .Nemoj biti naivan.Preispitaj sve u životu!Lakse Ce ti biti!Najavljujem vam opet opet istu sljedeću sezonu kao sto je ova.Ne moze to preko noci !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto koliko znaš, statut je na federalnom nivou, ne kantonalnompitar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:38Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Željo je ispao u trećoj rundi, baš kao i Sarajevo.jeste li već uvjerili neko dijete iz Njemačke ili Austrije da žrtvuju svoje živote kako bi igrali za Želju u borbi za opstanak?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo ne može umjetna inteligencija da napravi.NoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:01Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima
Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora
![]()
NoDi kompjuteru!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
-
perodeformero
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivatijurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dva puta top 5 najboljih strijelaca i jednom najboljiNoProfit je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:13Ovo ne može umjetna inteligencija da napravi.NoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:01Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima
Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora
![]()
NoDi kompjuteru!![]()




Najbolji strijelac i asistent u historiji reprezentacije BiH

HRAM!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad sam ja rekao da je usvojeno ? Rekao sam da će biti usvojeno, i da su ovakve procedure sasvim normalne, nikad ne može biti odbijen cijeli statut, može biti vraćen na doradu, precizirano šta je potrebno riješiti i na koji način.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije bitno, hoće li se usvojiti, nego kakve su to radne grupe koje sadtavljaju statut a ne poznaju zakon. To je smiješnije, nego oni frajer što ne zna uplatnicu popuniti.perodeformero je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:17Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivatijurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
- MaroonWhite1946
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto bi rekli '"gdje ce takve stvari Nijazu promaknut"fks74 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:24Nije bitno, hoće li se usvojiti, nego kakve su to radne grupe koje sadtavljaju statut a ne poznaju zakon. To je smiješnije, nego oni frajer što ne zna uplatnicu popuniti.perodeformero je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:17Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivatijurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?![]()
...sve drugo ce proci! 🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pray for NoDi
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Al' nam se Kone sekiraju oko Statuta. Toliko su upuceniji od nas da je to strasno. Jebote, kod nas ljudi ne znaju na kojem je nivou klub registrovan, a Kone znaju gdje nam fali zareznu Statutu. Svaka vam cast, ima svaki Pitar od mene dva apaurina 
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Arma macko odbijen vam je statut.Arma00 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:21Kad sam ja rekao da je usvojeno ? Rekao sam da će biti usvojeno, i da su ovakve procedure sasvim normalne, nikad ne može biti odbijen cijeli statut, može biti vraćen na doradu, precizirano šta je potrebno riješiti i na koji način.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Vraćen na doradu = odbijen.
Pusti suplje.
**** vas je malo ovo “udruženje od posebnog značaja” to ima svoje principe.
Da ponovim ne sumnjam ja da će se napravit novi statut, izmijeniti sporne stvari, vratit i usvojit se. Nije to niko nikad ni rekao. Samo nemojte se budale pravit. Pisat meni da sam bolesnik da lazem i tako. Za taj novi statut i te nove izmjene po zakonu mora glasati skupština , vi i dalje formalno pravno funkcionisete po starom statutu. Mislim to je slovo zakona dok se novi ne upise u registar na snazi je stari. A hoće li svima odgovarat izmjene i tako dalje nadajte se da hoće. A priznaj malo da je glupo sve uraditi proglasiti nekakva tijela a nemati statut registrovan.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
- VibeTribeX
- Postovi: 244
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
znas kako nas narod kaze kad neko nije previse pametanMorpheus je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:37Nisi ti sam ovo smislio, neko ti je pomogao, hajde priznajVibeTribeX je napisao/la: ↑22 jan 2026, 11:32nisam ja kriv sto ti ne kontas kada je nesto "quote unquote"
ali tu smo da pojasnimo onima sa posebnim potrebama
od danas cu sa tobom polako i vrlo pazljivo
pomalo da mozes lagano da svaris gradivo
nisi ti kriv sto se priroda poigrala sa tvojim IQ
nek si ti nama ziv i zdrav
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
Online
Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 14 gostiju.

