FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 09 feb 2026, 21:07

Pact1921 je napisao/la:
09 feb 2026, 21:01
Pablo11 je napisao/la:
09 feb 2026, 20:44
Pact1921 je napisao/la:
09 feb 2026, 20:27

A sto mi bez njega smo igrali bolje nego sa njim . Mozda je on taj unio nemir u svlacionici. On na terenu jest se pokazao ali meda nije dao . Ti ako puno trcis i nesto se boris ne mora znaciti da ti igras dobar fudbaler to je najbolje pokazao Stilic koji je u Zelji igrao njegovu poziciju , pa cak i primjer Zajka Zebe . Cinjenica on otkad je dosao mi puno gore igramo . I u njegovih 14 utakmica smo primili 19 golova i zabili 13 . Prije njega smo zabili 6 a primili 2 . Isto kao da zbog njegovog trcanja i to svuda ga ima na terenu oduzima zapravo prostor . Zamisli da je Sulejman Krpic umjesto njega dosao tacno kad je on . I da je imao ovaj performans kao Deni Milosevic pa psovali bi mu od do . Objektivno frajer je teska fula od igraca.
Otkad je dosao nije imao ni jedan kljucni pas , nije imao ni gola ni asistencije i konstatno gubimo, a zabijao nam je ko je god htio , pa onda sta je njegova funkcija ne zna ocigledno naprijed a nazad nam svak prolazi . Pa ja fakat ne znam da li ja gledam isti fudbal kao ti .
Posto si vjest u tome, hajd nadji koliko je puta igrao svoju poziciju. Ti gledas statistiku na sofacore izgleda. Ti si izjavio da je Osmanovic statisticki bolji igrac od Karamarka, a nije bitno to sto je odigrao 40 utakmica manje.
Nisam ja rekao da je Osmanovic bolji nego sam ja rekao da je karamarko los . I to je dokaz da ni Milosevic ne valja. Pazi ti si covjek koji je odigrao 11 nastupa za repku . Dosao si u formi sa 30 godina u klub koji je bio 3 u ligi . Sad je taj isti klub nakon 14 utakmica sa njim smo 6 u ligi . Kako je to jedan igrac koji je imao hiljadu povreda dosao u ekipu sa 32 godine iz poljske koji nije igrao skoro 7 mjeseci i prepisao ovu nasu ligu i to pazi taj igrac je imao manje nastupa za repku igrao istu poziciju . Naravno ja govorim o stilicu . Kako je on dosao i odmah dobio da igra svoju poziciju . Jos pazi i on je dosao u ekipu koja je startala sa 3 pobjede i 3 nerijesene utakmice . Naravno prvu tekmu odigrao je samo 6 minuta derbi na grbavici 5-2 sjecam se kad je ulazio kad se derao citav stadion stilic semir unosi nemir . I onda odmah sledecu utakmicu 45 minuta 1 gol . I da se podsjetimo tebe ponizava ove sezone sarajevo na kosevu sa 4-0 od kojih je cetvrti gol bio direktni krivac on , a nas stila derbi na kosevu ponizava sarajevo zabija 2 gola i daje asistenciju i unosi nemir dusmanima i to je nasa zadnja pobjeda na kosevu . I to je bila ekipa sarajeva koja je sezonu prije osvojila duplu krunu , te sezone zbog korone su osvojili opet titulu i sezonu nakon osvojili kup . A ove sezone Sarajevo 12 bodova od prvog mjesta. I naravno te smo sezone nakon 22 kola bili drugi sa 42 boda. Sada skoro identicno smo doveli igraca koji je u formi koji ima vise nastupa u repki koji igra istu poziciju koji dolazi u ekipu sa istom formom smo nakon 20 kola 6 i imamo 25 bodova.
Mijesas babe i zabe. Kakve veze Stilic ima, znam i ja da ne moze u istu recenicu sa stilicem. Govorim ti da nije relevantno to sto pises, nismo zbog njega pali u igri, vec jer je nasem hajpu dosao kraj. Ti pises isto kao da nije igrao u prvoj mi bi bili u top3. Gledajte siru sliku, top3 nasa najbolja igraca i tu je tacka. Ti mu nasao jednu zamjerku na derbiju ksd je bilo 3:0.. Igrao krilo jedno vrijeme gdje ne moze nikako igrati, zadnjeg veznog.. Ali hajd Deni je kriv jer smo pali u igri, nije psihicki bolesnik i njegove taktike..
Fk Željezničar.

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 09 feb 2026, 21:16

Mamba21 je napisao/la:
09 feb 2026, 20:54
Muftić, Odinaka, Erik, Simoni, Vini, Krpić, Abdulahović, Fočo, Šukilović.. Igračima kojima ističe ugovor..
Samo Foči produžiti.

Stanceski
Postovi: 67
Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stanceski » 09 feb 2026, 21:54

NoDi80 je napisao/la:
09 feb 2026, 19:23
Stanceski je napisao/la:
09 feb 2026, 19:10
Fakat smo bili preloši u Posušju, ali imam pitanje za forumaše jer ne mogu da shvatim šta je to Radovac uradio na terenu pa nije predmet kritika? Kao što vidim svi ostali jesu ali on iz nekog razloga ima imunitet ili?

Samo pitam da mi neko objasni.

VTŽ!
Ma radovac ima dobar pas i sve to, ali dizelas spori i sa takvima Zeljo nema sta traziti u 442 formaciji
Da je sve normalno bio bi na klupi i zadrzavao bi vrijeme pred kraj utakmice
Iz moje perspektive glavni krivci su trener i strucni stab koji su izasli sve kontra uigravanja i priprema
Znaci igraci ne mogu igrati ovaj sistem, jer nemamo veznjake koji su dominatni, a za 442 moras imati dva strasna veznjaka
Ocigledno da je trener na osnovu priprema potcijenio Posusje , a i precjenio nase igrace
Trener je veci krivac nego igraci, a sad je gotovo i idemo dalje
Nadam se u kupu 4231 i nekog mladjeg na klupi poput Korore, Ibraheema samo Koningsa da ne gledam

Radovca nisam nikad miriso ali je onu polusezonu s Jaberom stvarno odigro vrhunski, na konto toga i ugovor produzio. Poslije tog mislim da je nesto, mislim da je jednostavno ispo iz forme i onda je do izražaja došo stvarni kvalitet koji je u najboljem slučaju prosjek lige. U prvih pet minuta u posusju se vidjelo koliko je indolentan zapravo. Ništa bolji ni gori nije bio od Erika. Ali počet utakmicu sa dva dizelaša u prvoj postavi je greška čak i kad su trojica u vezi a kamoli ovako.

Sigurno da ima boljih igrača na toj poziciji, za klupe da, za prve postave ne nikako.

Stanceski
Postovi: 67
Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stanceski » 09 feb 2026, 22:02

Virtu4l je napisao/la:
09 feb 2026, 20:01
Pablo11 je napisao/la:
09 feb 2026, 19:57
Pa i ne bas, jucer nije prosao trojicu i zabio gol makazicama za izjednacenje. Nema 10 golova i 15 asistencija. To se otprilike ocekuje od nasih navijaca.

Jbg, kad ljudi nemaju pojma da on nije taj igrač. U svojim najboljim sezonama u Turskoj nije imao preko 2-3 gola i asistencije.
Čovjek igro dok je imo s kim, Madžidom, jedan od rijetkih koji doda nekom i nastavi trčat, otvara prostor, ne komplikuje, okomit, s Prokopom će bit druga priča sigurno.

traktori46
Postovi: 50
Pridružen/a: 09 maj 2015, 16:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la traktori46 » 09 feb 2026, 22:29

Samo cu napisati Jonathan Freeman, igra za naša juniore, niko da ga spomene od navijaca, pa lik je za klasu bolji od bilo kojeg igraca iz 1 tima, 2007 godište.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 09 feb 2026, 22:38

Tvrdo ili meko Č?

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 09 feb 2026, 22:54

Meni je nešto ljepše samo sa ć. Lakše.

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 09 feb 2026, 22:56

Jel ovo neka aluzija na nekog janeza?

Avatar
Ramirez
Postovi: 115
Pridružen/a: 11 jul 2025, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ramirez » 09 feb 2026, 22:59

muharemovicdzelo je napisao/la:
09 feb 2026, 22:54
Meni je nešto ljepše samo sa ć. Lakše.
Da li su registrovani Huskovic, i da li je dosao Pejic? I koliko pojacanja jos mozemo ocekivati druze

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 09 feb 2026, 22:59

Anpa je napisao/la:
09 feb 2026, 22:56
Jel ovo neka aluzija na nekog janeza?
Da nije Solomon BiĆakĆić? :hmmmmm:
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

zeljovolimte
Postovi: 3777
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 09 feb 2026, 23:00

OvĆina

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 09 feb 2026, 23:07

Opasno ste misteriozni vas dvojica... :kafa:
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 09 feb 2026, 23:16

Galćčev

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 09 feb 2026, 23:23

Pejić je dobio kćerkicu u petak, očekujem ga najdalje do srijede da je sa ekipom. Debi bi trebala biti utakmica sa Rudarom. Što se tiče Muharema, još ne ali ako ne bude komplikacija debituje u kupu. Što se pojačanja tiče, jasno je šta se traži - krilo i bek. Sa štoperom su pružene ruke i uskoro je tu.

yurrr
Postovi: 24
Pridružen/a: 12 maj 2023, 20:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la yurrr » 09 feb 2026, 23:28

pa jesmol realni ovcinu da potpisujemo, rispekt za momka al frajer nije nista uradio kod nas ono prosli put kad je bio tu, osim bio povrijedjen. kad vec imaju para saninovih, radije bi platio onog bugara duplo vise nego ovcinu da dovedemo. ionako nam nije bek glavna mana u ekipi, nego stoper, i krilo. ako cemo ovcinu dovest dat mu platu amko radnika, da mozemo na ljeto nekog kvalitetnog.

Bonton
Postovi: 75
Pridružen/a: 01 dec 2025, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bonton » 09 feb 2026, 23:44

Vidi fakat ima tri ć

ultra1987
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 dec 2025, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ultra1987 » 09 feb 2026, 23:55

muharemovicdzelo je napisao/la:
09 feb 2026, 23:23
Pejić je dobio kćerkicu u petak, očekujem ga najdalje do srijede da je sa ekipom. Debi bi trebala biti utakmica sa Rudarom. Što se tiče Muharema, još ne ali ako ne bude komplikacija debituje u kupu. Što se pojačanja tiče, jasno je šta se traži - krilo i bek. Sa štoperom su pružene ruke i uskoro je tu.
A taj štoper moze li se znati o kome se radi gospodine ?

Grbavica786
Postovi: 695
Pridružen/a: 21 jun 2017, 23:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica786 » 10 feb 2026, 00:38

ultra1987 je napisao/la:
09 feb 2026, 23:55
[quote=muharemovicdzelo post_id=10470917 time=<a href="tel:1770675819">1770675819</a> user_id=52440]
Pejić je dobio kćerkicu u petak, očekujem ga najdalje do srijede da je sa ekipom. Debi bi trebala biti utakmica sa Rudarom. Što se tiče Muharema, još ne ali ako ne bude komplikacija debituje u kupu. Što se pojačanja tiče, jasno je šta se traži - krilo i bek. Sa štoperom su pružene ruke i uskoro je tu.
A taj štoper moze li se znati o kome se radi gospodine ?
[/quote]
ultra1987 je napisao/la:
09 feb 2026, 23:55
muharemovicdzelo je napisao/la:
09 feb 2026, 23:23
Pejić je dobio kćerkicu u petak, očekujem ga najdalje do srijede da je sa ekipom. Debi bi trebala biti utakmica sa Rudarom. Što se tiče Muharema, još ne ali ako ne bude komplikacija debituje u kupu. Što se pojačanja tiče, jasno je šta se traži - krilo i bek. Sa štoperom su pružene ruke i uskoro je tu.
A taj štoper moze li se znati o kome se radi gospodine ?
Bićo iz Dojčlanda

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2026, 01:09

muharemovicdzelo je napisao/la:
09 feb 2026, 22:54
Meni je nešto ljepše samo sa ć. Lakše.
Gdje ces to pisati, garant je star ne moze pokriti, ovo nije put kojim treba ici.. :hmmmmm:
Fk Željezničar.

JohannWolfgang
Postovi: 296
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JohannWolfgang » 10 feb 2026, 07:26

Ne znam uopste je li Ovcina opcija, ali kenjate. Sta bi vi? Hakimija i Timbera na desnoj strani? Odinaka ako je prvi bek, ako ode Troupe zasto ne Ovcina da bude zamjena? Nase dijete, nije skup, bio nekad ponajbolji bocni lige, moze pokriti i ispred na boku.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Futbol i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []