ima njih jos samo promjenio telefon pa skrinove zijanio, i duska ti pise ovde i jos par njihTramvaji29877 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 07:48Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:48istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:31
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...
![]()
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
bhsport je napisao/la: ↑04 mar 2026, 08:25Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 18:43Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića
Ne kazem da je dobar, los je kao i svi uostalom.
Ali golman je zadnji problem ove ekipe trenutno.
Odbrana, sredina, napad
Zapravo zna se, odbrana je ipak najgora.
Re: FK Željezničar
Vjeruj mi da je jedan od ključnih problema. Vakat je na klupu da sjede ili tribine. Udarila mu slava u glavu.let3 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 10:12bhsport je napisao/la: ↑04 mar 2026, 08:25Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 18:43Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića![]()
Ne kazem da je dobar, los je kao i svi uostalom.
Ali golman je zadnji problem ove ekipe trenutno.
Odbrana, sredina, napadne zna se sta je gore.
Zapravo zna se, odbrana je ipak najgora.
Niti jedan jedini prekid ne sto ne zna nego i nece da izadje na loptu, ko mrtvac zakovan na liniji.
Prvi gol Zrinjskog i njegova 'odbrana' je cirkus.
Drugi gol cuva stativu mjesto kontra ugao.
Krenuti sa promjenama od golmana.
Direktni krivac uz Sedorfa za Posušje.
Skinuti mu i kapitensku odmah i dati je nekom u polju.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
jel ona ibrahim barem registrovan da imamo barem jedno krsteno krilobhsport je napisao/la: ↑04 mar 2026, 10:50Vjeruj mi da je jedan od ključnih problema. Vakat je na klupu da sjede ili tribine. Udarila mu slava u glavu.
Niti jedan jedini prekid ne sto ne zna nego i nece da izadje na loptu, ko mrtvac zakovan na liniji.
Prvi gol Zrinjskog i njegova 'odbrana' je cirkus.
Drugi gol cuva stativu mjesto kontra ugao.
Krenuti sa promjenama od golmana.
Direktni krivac uz Sedorfa za Posušje.
Skinuti mu i kapitensku odmah i dati je nekom u polju.
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
Ne znam to Kajkute.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Promijenio bi, ali ne zna.Tramvaji29877 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 07:48Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Te račune mu je napravio manje retardirani član porodice.
Sportski pozdrav.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
- dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Cosic/Abdulahovic
Galchev Bicakcic (C) Pejic Nastic Alic
Hodzic
Milosevic Dragovic Prokop
Huskovic
Galchev Bicakcic (C) Pejic Nastic Alic
Hodzic
Milosevic Dragovic Prokop
Huskovic
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
jedino amarov romb ide u obzir ako nemamo kriladubioza144 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 12:41Cosic/Abdulahovic
Galchev Bicakcic (C) Pejic Nastic Alic
Hodzic
Milosevic Dragovic Prokop
Huskovic
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Je li neko upratio da je onaj retard digao cijenu Eleziju i oborio Galchevu da ih izjednaci hahhahahahah
-
19vendetta87
- Postovi: 10272
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nisam vidio da je to pisao. Znam da s prva nije znao o cemu je rijec.tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:28
“ **** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****”
-nodi
Necemo se lagat
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
KrajinaTm87
- Postovi: 80
- Pridružen/a: 15 jan 2026, 00:09
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Muftic je u onom fazonu mogu i da pogrijesim, mogu odigrati dobru utakmicu a mogu biti i najlosiji svejedno nemam zamjenu... E bas zbog toga sto je to sebi umislio treba na hladjenje. Ali treba imati hrabrosti pa klupirati Muftica, Krpica itd odmah se uvrijede nase "zvijezde" i slijedi bojkot i rusenje trenera. Savo donesi nam promjene vec od subote!
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp
Lp
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 14:33glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp
-
zeljodogroba
- Postovi: 764
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma garant neko spinovanje oko dogovora, poklanjanja bodova, namjestanja, vice, itdAdmir74 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 15:20Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 14:33glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp![]()
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ne sklanja se nama niko, ovo je izmisljen problem unutarnje prirodeRahatlokum je napisao/la: ↑04 mar 2026, 15:32Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
Rahatlokum
- Postovi: 313
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma naravno, dapace protiv nas svi najvise zapnu.. ostaje da vidimo sta su dusmani sad spremiliKajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 15:45ne sklanja se nama niko, ovo je izmisljen problem unutarnje prirodeRahatlokum je napisao/la: ↑04 mar 2026, 15:32Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...
Re: FK Željezničar
Samo use i u svoje kljuse. Izaće Željo iz ovoga jači nego ikada
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa da smo pametni sve napore bi ulozili da zavrsimo koji bod, ova ekipa igrom ne moze go dati nikom a ne bodove osvojiti. Odbijati od plate i tražiti načine osigurati opstanak.
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja sam na to obracao paznju prije pocetka sezone jos, jednostavno kad nemas konkurenciju nemas zelju i potrebu za napredak, Mufticev napredak je stagnirao dosta u nedostatku konkurencije na mjestu golmana, i dijelom zbog trenera. A i njegovo klupiranje je sad sasvim logicna opcija, losa forma uzasna, skandali, kao kapiten nikakav. Koliko je Abdulahovic dobra opcija ne znam branio je na pripremama nesto i ono u kupu jednom (fali mu tekmi) , Cosic je rizik iako je mali talentovan haos al kad se samo sjetim koliko smo Muftica trpili kad je tek stao na go, mozda je ipak Tarik bolja opcija u ovom trenutku.KrajinaTm87 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 14:26Muftic je u onom fazonu mogu i da pogrijesim, mogu odigrati dobru utakmicu a mogu biti i najlosiji svejedno nemam zamjenu... E bas zbog toga sto je to sebi umislio treba na hladjenje. Ali treba imati hrabrosti pa klupirati Muftica, Krpica itd odmah se uvrijede nase "zvijezde" i slijedi bojkot i rusenje trenera. Savo donesi nam promjene vec od subote!



