FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 09:32

Tramvaji29877 je napisao/la:
04 mar 2026, 07:48
Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 00:48
istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:31

Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...

slika
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
ima njih jos samo promjenio telefon pa skrinove zijanio, i duska ti pise ovde i jos par njih
nek crknu dusmani, najjaci smo

let3
Postovi: 31814
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 04 mar 2026, 10:12

bhsport je napisao/la:
04 mar 2026, 08:25
Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
03 mar 2026, 18:43
Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića
Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?
:rol:

Ne kazem da je dobar, los je kao i svi uostalom.
Ali golman je zadnji problem ove ekipe trenutno.

Odbrana, sredina, napad :oops: ne zna se sta je gore.
Zapravo zna se, odbrana je ipak najgora.

Avatar
bhsport
Postovi: 13519
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 04 mar 2026, 10:50

let3 je napisao/la:
04 mar 2026, 10:12
bhsport je napisao/la:
04 mar 2026, 08:25
Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
03 mar 2026, 18:43
Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića
Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?
:rol:

Ne kazem da je dobar, los je kao i svi uostalom.
Ali golman je zadnji problem ove ekipe trenutno.

Odbrana, sredina, napad :oops: ne zna se sta je gore.
Zapravo zna se, odbrana je ipak najgora.
Vjeruj mi da je jedan od ključnih problema. Vakat je na klupu da sjede ili tribine. Udarila mu slava u glavu.
Niti jedan jedini prekid ne sto ne zna nego i nece da izadje na loptu, ko mrtvac zakovan na liniji.
Prvi gol Zrinjskog i njegova 'odbrana' je cirkus.
Drugi gol cuva stativu mjesto kontra ugao.
Krenuti sa promjenama od golmana.
Direktni krivac uz Sedorfa za Posušje.
Skinuti mu i kapitensku odmah i dati je nekom u polju.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 12:21

bhsport je napisao/la:
04 mar 2026, 10:50
let3 je napisao/la:
04 mar 2026, 10:12
bhsport je napisao/la:
04 mar 2026, 08:25


Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?
:rol:

Ne kazem da je dobar, los je kao i svi uostalom.
Ali golman je zadnji problem ove ekipe trenutno.

Odbrana, sredina, napad :oops: ne zna se sta je gore.
Zapravo zna se, odbrana je ipak najgora.
Vjeruj mi da je jedan od ključnih problema. Vakat je na klupu da sjede ili tribine. Udarila mu slava u glavu.
Niti jedan jedini prekid ne sto ne zna nego i nece da izadje na loptu, ko mrtvac zakovan na liniji.
Prvi gol Zrinjskog i njegova 'odbrana' je cirkus.
Drugi gol cuva stativu mjesto kontra ugao.
Krenuti sa promjenama od golmana.
Direktni krivac uz Sedorfa za Posušje.
Skinuti mu i kapitensku odmah i dati je nekom u polju.
jel ona ibrahim barem registrovan da imamo barem jedno krsteno krilo
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
bhsport
Postovi: 13519
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 04 mar 2026, 12:33

Ne znam to Kajkute.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 04 mar 2026, 12:34

Tramvaji29877 je napisao/la:
04 mar 2026, 07:48
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Promijenio bi, ali ne zna.

Te račune mu je napravio manje retardirani član porodice.

Sportski pozdrav.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2500
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 04 mar 2026, 12:41

Cosic/Abdulahovic
Galchev Bicakcic (C) Pejic Nastic Alic
Hodzic
Milosevic Dragovic Prokop
Huskovic
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 13:05

dubioza144 je napisao/la:
04 mar 2026, 12:41
Cosic/Abdulahovic
Galchev Bicakcic (C) Pejic Nastic Alic
Hodzic
Milosevic Dragovic Prokop
Huskovic
jedino amarov romb ide u obzir ako nemamo krila
nek crknu dusmani, najjaci smo

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 04 mar 2026, 14:05

Je li neko upratio da je onaj retard digao cijenu Eleziju i oborio Galchevu da ih izjednaci hahhahahahah

19vendetta87
Postovi: 10272
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 04 mar 2026, 14:26

tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:28

“ **** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****”

-nodi

Necemo se lagat
Nisam vidio da je to pisao. Znam da s prva nije znao o cemu je rijec.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

KrajinaTm87
Postovi: 80
Pridružen/a: 15 jan 2026, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KrajinaTm87 » 04 mar 2026, 14:26

Muftic je u onom fazonu mogu i da pogrijesim, mogu odigrati dobru utakmicu a mogu biti i najlosiji svejedno nemam zamjenu... E bas zbog toga sto je to sebi umislio treba na hladjenje. Ali treba imati hrabrosti pa klupirati Muftica, Krpica itd odmah se uvrijede nase "zvijezde" i slijedi bojkot i rusenje trenera. Savo donesi nam promjene vec od subote!

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 14:33

glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp
nek crknu dusmani, najjaci smo

Admir74
Postovi: 3739
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 04 mar 2026, 15:20

Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 14:33
glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp
:?:

zeljodogroba
Postovi: 764
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 04 mar 2026, 15:22

Admir74 je napisao/la:
04 mar 2026, 15:20
Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 14:33
glasine koji ce botovi krenut ubrzo sirit odma da se zna da nisu tacne.
Lp
:?:
Ma garant neko spinovanje oko dogovora, poklanjanja bodova, namjestanja, vice, itd

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rahatlokum » 04 mar 2026, 15:32

Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 15:45

Rahatlokum je napisao/la:
04 mar 2026, 15:32
Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...
ne sklanja se nama niko, ovo je izmisljen problem unutarnje prirode
nek crknu dusmani, najjaci smo

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rahatlokum » 04 mar 2026, 15:52

Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 15:45
Rahatlokum je napisao/la:
04 mar 2026, 15:32
Pa nema logike da nam u Doboju ista pustaju/prodaju kada i njima gori pod nogama...
ne sklanja se nama niko, ovo je izmisljen problem unutarnje prirode
Ma naravno, dapace protiv nas svi najvise zapnu.. ostaje da vidimo sta su dusmani sad spremili

Jurica95
Postovi: 624
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jurica95 » 04 mar 2026, 15:57

Samo use i u svoje kljuse. Izaće Željo iz ovoga jači nego ikada

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 04 mar 2026, 16:09

Pa da smo pametni sve napore bi ulozili da zavrsimo koji bod, ova ekipa igrom ne moze go dati nikom a ne bodove osvojiti. Odbijati od plate i tražiti načine osigurati opstanak.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 04 mar 2026, 16:16

KrajinaTm87 je napisao/la:
04 mar 2026, 14:26
Muftic je u onom fazonu mogu i da pogrijesim, mogu odigrati dobru utakmicu a mogu biti i najlosiji svejedno nemam zamjenu... E bas zbog toga sto je to sebi umislio treba na hladjenje. Ali treba imati hrabrosti pa klupirati Muftica, Krpica itd odmah se uvrijede nase "zvijezde" i slijedi bojkot i rusenje trenera. Savo donesi nam promjene vec od subote!
Ja sam na to obracao paznju prije pocetka sezone jos, jednostavno kad nemas konkurenciju nemas zelju i potrebu za napredak, Mufticev napredak je stagnirao dosta u nedostatku konkurencije na mjestu golmana, i dijelom zbog trenera. A i njegovo klupiranje je sad sasvim logicna opcija, losa forma uzasna, skandali, kao kapiten nikakav. Koliko je Abdulahovic dobra opcija ne znam branio je na pripremama nesto i ono u kupu jednom (fali mu tekmi) , Cosic je rizik iako je mali talentovan haos al kad se samo sjetim koliko smo Muftica trpili kad je tek stao na go, mozda je ipak Tarik bolja opcija u ovom trenutku.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87, Google Adsense [Bot], ristagrad i 41 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []