Upravo to.IMResurrected je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:51Ljudi uporno pisu da je kriv Sabic sto nije slavio.Pa sta sudija ima gledati da li on slavi ili place, valjda treba da gleda liniju? Uostalom, kako da vidi igrac iz svoje perskektive da li je presla?
Sabic je budala koja misli da je promasio, al sta on vidi iz svoje perspektive sa penaltika ?
Sudija je taj koja treba da prizna gol. Onaj magarac koji satro stoji sa strane, na dva metra od gola i ko fol ne vidi
A i banda iz VAR sobe



