Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 15:39

Dje @Pablo, pa on rece, nikad Brko ni blizu stadiona nece...Javi se Pablito, oprosteno ti je ... :rol: :rol: :rol:

Unknown32
Postovi: 508
Pridružen/a: 29 apr 2021, 13:49

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown32 » 17 mar 2026, 15:41

let3 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:48
successminator je napisao/la:
17 mar 2026, 14:43

Ovi postovi su kulturna baština teme. :salut: :kralj: :clap: :rol:
Brat je od KS napravio New York, a od Svrakinog naprvio Manhattan :rol: :tokralju: ako to nije za 6 aprilske, ne znam sta jeste.

Cekamo slike nekih novih trolejbusa u kantonu :mrgreen:
Ali kad mu je Avenija napisao da prokuhava vodu zbog leptospiroze u Sarajevu i da se čuva, brat hladno stavio članak o tome kako u New Yorku živi 2 miliona pacova, slika NY-a i komentar ispod:
Ne znate Vi to iz provincije
To je problem Metropola
:rol: :rol: :rol:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11455
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2026, 15:47

Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:28
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:23
Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:20


Los vam AI. Cuj Saka Pankera a zvuce ko Miligram :urnebes:
Cista zajebancija, a uopste nije lose za hajc. Drugo je sto neko misli da je to nesto ozbiljno pa se lozi na to.
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 17 mar 2026, 15:49

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47
Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:28
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:23

Cista zajebancija, a uopste nije lose za hajc. Drugo je sto neko misli da je to nesto ozbiljno pa se lozi na to.
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Fk Željezničar.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11455
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2026, 15:51

Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47
Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:28


Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 15:54

Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47
Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:28


Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Pablito, sta cemo sa onom parolom sa juga ???? :urnebes:

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 17 mar 2026, 16:09

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47

Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Uputi me, nisam vidio nista zvanicno?
Fk Željezničar.

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 17 mar 2026, 16:09

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47

Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Ne brini se ti za nas

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 17 mar 2026, 16:14

Arma00 je napisao/la:
17 mar 2026, 16:09
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49

Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Ne brini se ti za nas
Isto tako su bili ti ljudi koji nisu htjeli ajlu u klubu, ‘nisu dali’. Nisu kompetentni za neke price, cuj AI pjesme oni komentarisu..
Fk Željezničar.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 16:20

Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 16:14
Arma00 je napisao/la:
17 mar 2026, 16:09
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51

Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Ne brini se ti za nas
Isto tako su bili ti ljudi koji nisu htjeli ajlu u klubu, ‘nisu dali’. Nisu kompetentni za neke price, cuj AI pjesme oni komentarisu..
Ma Pablo, Ayla je koka, dje ces porediti nju i Amara... :urnebes: :urnebes: :urnebes:

worchester
Postovi: 1289
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la worchester » 17 mar 2026, 16:35

zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)

U kojem paralelnom univerzumu!?
Borac je protiv zrinjskog igrao u zenici superkup ako o superkupu pricamo

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 17 mar 2026, 16:43

worchester je napisao/la:
17 mar 2026, 16:35
zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)

U kojem paralelnom univerzumu!?
Borac je protiv zrinjskog igrao u zenici superkup ako o superkupu pricamo
Ma prati čovjek nema dalje..

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 16:47

Ima li ovdje kakvih paHa

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 17 mar 2026, 16:47

tutankamon1905 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:07
Tuce11 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:29
zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 14:20


nisam znao da je radnik nizeligas :?
Pa danas će ispast od Laktaša. Golemo kako susjedi imaju sreće ili imaju nešto drugo😠
Prvi premijerligaš tek u finalu.
A i taj premijerligas je ko nizeligas. Nikad lakse do trofeja
Imaj na umu da je dodjela pehara na stadionu Rođeni

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 17 mar 2026, 16:49

A gdje je Lutvo?

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 17 mar 2026, 16:52

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:47
Hordas1990 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:28
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:23

Cista zajebancija, a uopste nije lose za hajc. Drugo je sto neko misli da je to nesto ozbiljno pa se lozi na to.
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Jeli pustate i pjesme od Elvira Baljica.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 17 mar 2026, 16:54

labostarmomosa je napisao/la:
17 mar 2026, 12:50
Argentina je napisao/la:
17 mar 2026, 08:38
Riziko je napisao/la:
17 mar 2026, 08:35
'Oćel biti fuzija Sarajeva i Želje?
Fk/nk mirvahbrothers
Herson je napisao/la:
17 mar 2026, 08:31
Dobro jutro svima, pa i onima koji na stadionu slušaju navijačke pjesme generisane od AI.
labostarmomosa je napisao/la:
17 mar 2026, 02:03
Znači li sad da su Sarajevo i Željo bratski klubovi
E s cime vama dan pocinje, niste jedini trebalo bi pola.foruma citirati.
Lego ti ja sinoc spavat, upalim fb i izbacuje mi koliko je Mirvic ulozio para u FK Zeljeznicar, i haj iskuliram taj jeftini clanak, listam dalje izbacuje mi Mirvic zabrinut stanjem na tabeli Sarajeva.

Nakon te situacije koja mi se desila razumit ces moje pitanje,
Nisam znao da si tako glup i vjerujes ono sto Nijaz kaze ili novinari objave, a mozda imas uvid i u racunovodstvene transakcije, nikad se ne zna :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11455
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2026, 16:59

Arma00 je napisao/la:
17 mar 2026, 16:09
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49

Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Ne brini se ti za nas
Ja pitam, ne konstatujem, velika razlika.
Pitao sam za mišljenje, nisam rekao ništa :kafa:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11455
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2026, 17:01

Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 16:09
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 15:51
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 15:49

Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja ;)
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Uputi me, nisam vidio nista zvanicno?
Uputi ti mene, jesam rekao da je došao?
Pitam, valjda bolje znaš od mene, a i valjda neko mišljenje formirano imaš.
Ma da mi logika nalaže da ne dolazi bezveze na treninge, ne pamtim kad se zadnji put pričalo da je kročio na pomoćni prije ovog danas?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 17 mar 2026, 17:05

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 mar 2026, 17:01
Ma da mi logika nalaže da ne dolazi bezveze na treninge, ne pamtim kad se zadnji put pričalo da je kročio na pomoćni prije ovog danas?
Cesto on dodje, samo se sad prica o tome jer ce se Sanin navodno sastati s njim.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []