Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dje @Pablo, pa on rece, nikad Brko ni blizu stadiona nece...Javi se Pablito, oprosteno ti je ...

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali kad mu je Avenija napisao da prokuhava vodu zbog leptospiroze u Sarajevu i da se čuva, brat hladno stavio članak o tome kako u New Yorku živi 2 miliona pacova, slika NY-a i komentar ispod:
Ne znate Vi to iz provincije
To je problem Metropola
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Fk Željezničar.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranjaPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:49Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pablito, sta cemo sa onom parolom sa juga ????Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:49Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uputi me, nisam vidio nista zvanicno?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranjaPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:49Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne brini se ti za nasGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranjaPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:49Bravo svaka cast? Onda apelujte za novu himnu, jer nema gore na svijetu da se ne lazemo.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47
Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto tako su bili ti ljudi koji nisu htjeli ajlu u klubu, ‘nisu dali’. Nisu kompetentni za neke price, cuj AI pjesme oni komentarisu..Arma00 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:09Ne brini se ti za nasGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma Pablo, Ayla je koka, dje ces porediti nju i Amara...Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:14Isto tako su bili ti ljudi koji nisu htjeli ajlu u klubu, ‘nisu dali’. Nisu kompetentni za neke price, cuj AI pjesme oni komentarisu..Arma00 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:09Ne brini se ti za nasGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51
Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
-
worchester
- Postovi: 1289
- Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?![]()
U kojem paralelnom univerzumu!?
Borac je protiv zrinjskog igrao u zenici superkup ako o superkupu pricamo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma prati čovjek nema dalje..worchester je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:35zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?![]()
U kojem paralelnom univerzumu!?
Borac je protiv zrinjskog igrao u zenici superkup ako o superkupu pricamo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ima li ovdje kakvih paHa
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaj na umu da je dodjela pehara na stadionu Rođenitutankamon1905 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:07A i taj premijerligas je ko nizeligas. Nikad lakse do trofeja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A gdje je Lutvo?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeli pustate i pjesme od Elvira Baljica.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:47Naravno kad niko u klubu im ne pazi na takve stvari, amaterizam.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Dođeš na Koševo i čuješ kakve se pjesme puštaju, svaka je vezana za klub i(li) grad.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam znao da si tako glup i vjerujes ono sto Nijaz kaze ili novinari objave, a mozda imas uvid i u racunovodstvene transakcije, nikad se ne znalabostarmomosa je napisao/la: ↑17 mar 2026, 12:50Lego ti ja sinoc spavat, upalim fb i izbacuje mi koliko je Mirvic ulozio para u FK Zeljeznicar, i haj iskuliram taj jeftini clanak, listam dalje izbacuje mi Mirvic zabrinut stanjem na tabeli Sarajeva.Argentina je napisao/la: ↑17 mar 2026, 08:38E s cime vama dan pocinje, niste jedini trebalo bi pola.foruma citirati.labostarmomosa je napisao/la: ↑17 mar 2026, 02:03Znači li sad da su Sarajevo i Željo bratski klubovi
Nakon te situacije koja mi se desila razumit ces moje pitanje,
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja pitam, ne konstatujem, velika razlika.Arma00 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:09Ne brini se ti za nasGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Pitao sam za mišljenje, nisam rekao ništa
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uputi ti mene, jesam rekao da je došao?Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 16:09Uputi me, nisam vidio nista zvanicno?GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:51Ne brini se ti za nas, ima ljudi koji ne daju da se klub bruka i puštaju nekakva AI sranja![]()
Nego, reci mi šta misliš o ovom povratku AmaWa na Grbavicu, jel to Sanin već 3. mjesec od dolaska ide protiv volje juga?
Pitam, valjda bolje znaš od mene, a i valjda neko mišljenje formirano imaš.
Ma da mi logika nalaže da ne dolazi bezveze na treninge, ne pamtim kad se zadnji put pričalo da je kročio na pomoćni prije ovog danas?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cesto on dodje, samo se sad prica o tome jer ce se Sanin navodno sastati s njim.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 mar 2026, 17:01Ma da mi logika nalaže da ne dolazi bezveze na treninge, ne pamtim kad se zadnji put pričalo da je kročio na pomoćni prije ovog danas?

