FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Mirvic je gora budala sto ovdje uopste ulaze u ovu fudbalsku mocvaru sa ovakvim sudjenjem, nema ovdje na zelenu granu jos dugo.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 501
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Organizivala je grupa,pa su je svi popljuvali.Maroon1946 je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:125 godina nismo bili blizu titule.
5 godina, 5 sezona proslo.
Svaki trener koji je dosao je imao kratki bljesak.
Feđa krenuo dobro pa se oprostili od titule, tako je bilo i sa Rozmanom i Zekicem pa i sa Mirzom.
Kako nakon ovoliko ulaganja predsjednik ne razmislja o totalnom remontu kluba? Zasto su pojedini ljudi i dalje u klubu (A.A)?
Zasto smo kao navijaci skroz anemicni i ne radimo nista povodom ovoga?
Sjecam se kad je Dino bio u klubu svake tekme se trazila ostavka, transparenti, pjevanje sa svih tribina. Sad nista.
Sljedece sezone ce opet doci neko novo ime koje ce dobiti prvih 5-6 utakmica, ekipa ce igrati odlicno i onda cemo se oprostiti od titulu u septembru.
Takodjer mi je nejasno kako je moguce da od onako dobre utakmice protiv Craiove mi onda remiziramo sa Radnikom? Sumnjam da smo bolju tekmu odigrali u Evropi od one prve na Kosevu a onda te ugase u gostima i kiksas na samom startu lige.
Moze li neko da organizuje proteste kakvi su bili prije par godina, da niko ne dolazi na stadion dok se cijela uprava od A do Ž ne smijeni. Ima li predsjednik uopste zelju da njegov klub osvoji titulu ili smo mi postali klub koji samo proizvodi i prodaje igrace? Nadam se da ce HZ krenuti sa ovim i da cemo ih svi podrzati jer je ovo izgubilo svaki smisao. Nesto dobro smrdi u klubu...
I istina za namjestanje kupa i ostalo.Sve se sad pokazuje tacnim,A svi su pljuvali po grupi
Re: FK Sarajevo
@Vanja
Nadam se da ćete odstraniti ovu ublehu sa foruma.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Nije čovjek napisao, šta je dogovoreno.
Re: FK Sarajevo
Sinoc i nismo bili loši, ali je Zrinjski sve pripremio da se zasititi. Pogledajte sudije, delegate i kontrolore. Nama treba reset, u klub se trebaju dovesti ljudi iz struke koji znaju na koji nacin fumkionisu stvari. Nama direktor zena, pr vodi zena, pravnu sluzbu zena, marketing zena. Ne moze tako. Odnosi s politikom se trebaju popraviti, mi sa svima u ratu. Sad idu izbori i trebamo osigurati mjesto u savezu i tri godine pripremati teren. Potpuno se odmaketi od lafo zajebanih likova, oni su oko Mirvica da samo muzu. Reset totalni u ovim stvarima. Ne trebamo seljacke varalice kao sto je rumenko, ali trebamo ljude koji znaju kako stvari hodaju i nisu u strahu uci u sukob sa cetnicko-uzp koalicijom.
Re: FK Sarajevo
Koja se to još utakmica dogovorila? Nemoj mi samo spominjati utakmice od prije 10-15 godina.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Bio je željkan bez Mirvića, pa gdje su evo 13 godina ?VolimoSarajevo je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:53Npr neko ko voli fudbal,a ne neko ko to samo gleda kroz zaradu.Boli njega cosak sto smo igrali veceras tamo,sto nas kolju godinama,isti uspjeh imali i bez njega...
Re: FK Sarajevo
Kakvu imamo sezonu hahahahahahaha Je li nam ovo sezonu kakav dušman skrojio
Možemo li makar treće mjesto zadržati
Tražim li puno
Možemo li makar treće mjesto zadržati
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pendulum je napisao/la: ↑19 mar 2026, 10:00Koja se to još utakmica dogovorila? Nemoj mi samo spominjati utakmice od prije 10-15 godina.

Re: FK Sarajevo
Jel vam toliko Husref davao dok je bio trener ili?Maroon1946 je napisao/la: ↑19 mar 2026, 10:05
![]()
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10172
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nista nisu organizovali,ono je najdebilnije saopstenje u historiji fudbala za koje nas i dan danas prcaju a veze sa vezom nema.VolimoSarajevo je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:42Organizivala je grupa,pa su je svi popljuvali.Maroon1946 je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:125 godina nismo bili blizu titule.
5 godina, 5 sezona proslo.
Svaki trener koji je dosao je imao kratki bljesak.
Feđa krenuo dobro pa se oprostili od titule, tako je bilo i sa Rozmanom i Zekicem pa i sa Mirzom.
Kako nakon ovoliko ulaganja predsjednik ne razmislja o totalnom remontu kluba? Zasto su pojedini ljudi i dalje u klubu (A.A)?
Zasto smo kao navijaci skroz anemicni i ne radimo nista povodom ovoga?
Sjecam se kad je Dino bio u klubu svake tekme se trazila ostavka, transparenti, pjevanje sa svih tribina. Sad nista.
Sljedece sezone ce opet doci neko novo ime koje ce dobiti prvih 5-6 utakmica, ekipa ce igrati odlicno i onda cemo se oprostiti od titulu u septembru.
Takodjer mi je nejasno kako je moguce da od onako dobre utakmice protiv Craiove mi onda remiziramo sa Radnikom? Sumnjam da smo bolju tekmu odigrali u Evropi od one prve na Kosevu a onda te ugase u gostima i kiksas na samom startu lige.
Moze li neko da organizuje proteste kakvi su bili prije par godina, da niko ne dolazi na stadion dok se cijela uprava od A do Ž ne smijeni. Ima li predsjednik uopste zelju da njegov klub osvoji titulu ili smo mi postali klub koji samo proizvodi i prodaje igrace? Nadam se da ce HZ krenuti sa ovim i da cemo ih svi podrzati jer je ovo izgubilo svaki smisao. Nesto dobro smrdi u klubu...
I istina za namjestanje kupa i ostalo.Sve se sad pokazuje tacnim,A svi su pljuvali po grupi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Šta je bolan istina?VolimoSarajevo je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:42Organizivala je grupa,pa su je svi popljuvali.
I istina za namjestanje kupa i ostalo.Sve se sad pokazuje tacnim,A svi su pljuvali po grupi
Šta se pokazuje tačnim?
Gdje su dokazi?
O čemu pričaš?
Ja čak sumnjam da je ono grupa napisala, više mislim da su pojedinci napisali.
Ako je grupa napisala, odakle pravo grupi da piše o namještenom trofeju? Nemaju pravo da tako pišu javno za klub, isto kao što nema pravo niko od nas.
Šta je organizovala grupa? Onaj smiješni bojkot? Pa što sada ne bojkotuju?
Bojkot i saopštenje o namještenom kupu....
Re: FK Sarajevo
Mirvic treba da rekonstruise klub iznutra.Koga treba dovest?-ne znam ali znam da mu trebaju ozbiljni ljudi u klubu kao sto to ima Zrinjski a ne razni savjetnici koji samo klimaju glavom.
-
rimljanin90
- Postovi: 1042
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Grupa koja ne moze da skupi 50 ljudi za gostovanje u BL? Grupa koja je uvela toliki nemir prosle sezone koji se i odrazio na zekicevoj igri? Koji su dokazi za namjestanje kupa?VolimoSarajevo je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:42Organizivala je grupa,pa su je svi popljuvali.Maroon1946 je napisao/la: ↑19 mar 2026, 09:125 godina nismo bili blizu titule.
5 godina, 5 sezona proslo.
Svaki trener koji je dosao je imao kratki bljesak.
Feđa krenuo dobro pa se oprostili od titule, tako je bilo i sa Rozmanom i Zekicem pa i sa Mirzom.
Kako nakon ovoliko ulaganja predsjednik ne razmislja o totalnom remontu kluba? Zasto su pojedini ljudi i dalje u klubu (A.A)?
Zasto smo kao navijaci skroz anemicni i ne radimo nista povodom ovoga?
Sjecam se kad je Dino bio u klubu svake tekme se trazila ostavka, transparenti, pjevanje sa svih tribina. Sad nista.
Sljedece sezone ce opet doci neko novo ime koje ce dobiti prvih 5-6 utakmica, ekipa ce igrati odlicno i onda cemo se oprostiti od titulu u septembru.
Takodjer mi je nejasno kako je moguce da od onako dobre utakmice protiv Craiove mi onda remiziramo sa Radnikom? Sumnjam da smo bolju tekmu odigrali u Evropi od one prve na Kosevu a onda te ugase u gostima i kiksas na samom startu lige.
Moze li neko da organizuje proteste kakvi su bili prije par godina, da niko ne dolazi na stadion dok se cijela uprava od A do Ž ne smijeni. Ima li predsjednik uopste zelju da njegov klub osvoji titulu ili smo mi postali klub koji samo proizvodi i prodaje igrace? Nadam se da ce HZ krenuti sa ovim i da cemo ih svi podrzati jer je ovo izgubilo svaki smisao. Nesto dobro smrdi u klubu...
I istina za namjestanje kupa i ostalo.Sve se sad pokazuje tacnim,A svi su pljuvali po grupi
Re: FK Sarajevo
Nisam ni mislio na našem državnom nivou, evo Tan je bio u klubu, ima konekcije na najjačem fudbalskom nivou, zašto nije uradio nešto? Od naših političara ne treba ništa očekivati, to ni ne mislim da uradimo šta, ali kad imaš povezanost sa vrhom svjetskog fudbala očekujem da barem to uradiš.nokee je napisao/la: ↑19 mar 2026, 07:51Kakvo ba crno lobiranje, politika sa drzavnog nivoa se bukvalno prelila na NSBiH. To ti je ko da kazes sto ne lobira Konakovic ili Niksic da se ukine RS. Jednostavno se krenulo sa rusenjem svega sto ima veze sa drzavom BiH.H8Z7 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:08Lobiranje, ali najlakše je reći dok je savez ovdje nama naprijed nije. Lobiranje, od Čeferina pa nadalje.UtdBiH21 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 23:00
Evo recimo otisao je Mirvic i sta onda ocekujes , bit cemo prvaci ? bit ce titula? , imam osjecaj da ti i tebi slicni samo lupaju bez ikakvih argumenata u smislu da ode Mirvic da ode Mario , pa kad neko dodje samo da ode ovaj drugi i sve ce se promjeniti i tako u krug , ova sezona je katastrofa al ko god da dodje dok je situacija u savezu ovakva nama je max 3 mjesto u ligi i borba za kup jeste li toliko ograniceni da to ne mozete shvatiti ? Jedino sto je katastrofa kod Mirvica je sto ne pokrece pitanje stadiona bar da necemu imamo koristi od njega , jer dok se situacija u savezu ne promjeni u nasu korist bili tu Mirvic ili dosao Roman Abramovic umjesto njega nista se nece promjeniti , zato samo stadion u iducim godinama mora biti prioritet !
Pa evo gledaj gdje si igralo finale sinoc. Dovoljno. I to se odluka donijela kad znas učesnike tog finala. Ne budite djeca.
Nista opravdanje nije za ove rezultate u predhodnom periodu i ja mislim od prvog dana da Citanovic nema kapacitet za ovako veliki i zahtjevan klub. To stoji.
Ali sto se tice ovoga dok je ovakav savez, mi nikad osvojiti titulu nećemo, to je 100% tacno. Ni mi ni bilo ko drugi osim 2 godine Borac jedna Zrinjski, otprilike. Preslikana politika, bukvalno.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
To je osnova. Ljudi koji poznaju teren gdje dolaze i koji su spremni u borbu. Nece to ici lako, ali to je jedini spas. Snazan klub bez ikakvog kontakta sa cetnicko-uzp kpalicijom. Politiku ukljuciti kao i oni, grupa mora biti uz klub i vjetar u ledja u toj borbi.
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E možeš sve braniti ali horde nikako, pogotovo sad, a pogotovo ekipa koja je trenutno na sjeveru. Znamo da dosta momaka pravih sa sjevera trenutno ne ide po sjeveru, jer se trenutno na sjeveru pita kriminalac koji sprovodi silu iz druge zemlje, a ovde ima svoje potrčke. Zbog toga i jesu ovakve brojke hordi u zadnje vrijeme.
O svemu možete a ovoj garnituri hordi nemojte, fuj ! Vratit će se ZLO ponovo.
O svemu možete a ovoj garnituri hordi nemojte, fuj ! Vratit će se ZLO ponovo.
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 11 gostiju.



