Samed Baždar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Samed Baždar
Ovo ce mu biti kljuc u bravu sto se tice reprezentacije. Nadam se samo da ce Barbarez konacno prestati slati pozive pojedinim "onako" i "jer su od prvog dana sa nama". Ima makar 4-5 kandidata za otpisati dok ne pocnu nesto u klubovima pokazivati. Vjerovatno znamo svi otprilike koji su.
Neko se slomi igrajuci i za klub i reprezentaciju, a neki drkaju qrc na klupama i dobiju poziv. Da su to bar neke klase od igraca, kao Pjanic u Barci kad je bio. A ne sve oyebina do oyebine.
Neko se slomi igrajuci i za klub i reprezentaciju, a neki drkaju qrc na klupama i dobiju poziv. Da su to bar neke klase od igraca, kao Pjanic u Barci kad je bio. A ne sve oyebina do oyebine.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Samed Baždar
Realno, ako se ne dozovu, a teško da hoće, Baždar, Mujakić i Tahirović, nemaju šta tražitinu LN. Pa onda nek zapnu i opet zasluže poziv.
Mislim da bi i Barbarez trebao s njima otvoreno o tome popričati poslije prvenstva.
Ipak, i da odu, pitanje je ko će doći umjesto njih i kako će se uklopiti h ekipu. Ako se desi neka truhla jabuka, ode sve u helać.
Mislim da bi i Barbarez trebao s njima otvoreno o tome popričati poslije prvenstva.
Ipak, i da odu, pitanje je ko će doći umjesto njih i kako će se uklopiti h ekipu. Ako se desi neka truhla jabuka, ode sve u helać.
Re: Samed Baždar
Pa dobro sve je to rizik. Ne mozes ih drzati jer su eto jarani sa igracima. Jedan se mozda i moze tolerisati, ali 3-4 vala puno. Pogotovo sto nemamo sirok bazen igraca.231983 je napisao/la: ↑31 maj 2026, 23:03Realno, ako se ne dozovu, a teško da hoće, Baždar, Mujakić i Tahirović, nemaju šta tražitinu LN. Pa onda nek zapnu i opet zasluže poziv.
Mislim da bi i Barbarez trebao s njima otvoreno o tome popričati poslije prvenstva.
Ipak, i da odu, pitanje je ko će doći umjesto njih i kako će se uklopiti h ekipu. Ako se desi neka truhla jabuka, ode sve u helać.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Samed Baždar
mislim da je Baždar idealna meta za odstrel ako bude potrebno da se nekog odstrani da se malo digne disciplina, momak je dobio previše prilika i nijednu nije iskoristio.....
Re: Samed Baždar
Šta će iskoristi kad je ispodprocječan igrač i ne znam uz pomoć kojih trikova je on uopšte pozvan u reprezentaciju.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: Samed Baždar
Samed je vrlo lahko mogao biti “heroj” iz sjene (u odredjenom smislu) i dobra opcija s klupe da je realizovao neke zicere ili birao prava rješenja, bez obzira na status u klubu. Ono sto je pozitivno kod njega jeste da se zna naći u prilici (S.Makedonija stativa, u Rumuniji 1na1 s golmanom, protiv Kipra čista situacija, bilo je jos par situacija u nekim utakmica), protiv San Marina se sam izborio za loptu i pogodio, protiv S. Makedonije se sam izborio za loptu ali nije pogodio, odnosno bio sebičan, protiv Malte upisao odličnu asistenciju itd.
Dakle, zna dobro citati igru, naći se u prilici, vršiti presing i presjeći loptu…ali mu fali kontinuitet igara na klupskom nivou, a i ruku na srce nedostajalo mu je i sreće u reprezentativnom dresu, bez obzira i na blijede minute u polju.
Sameda definitivno ne treba pozvati za LN ako se njegov status na klupskom nivou ne promijeni. Stručni stab mu je dao priliku iako je vjerovatno nije zaslužio. Ali sada je tu i čak u situaciji da dobije minute na SP usljed povrede Tabakovica i ove situacije u vezi s Dzeksonom.
Njemu bi SP moglo pomoći u pronalasku kluba po mjeri.
On na momente pokaže kvalitet. U Zaragozi je dobro išlo do povrede. U Poljskoj nije bilo realno očekivati da forsiraju posuđenog igrača od kojeg sutra neće imati koristi. Bio je tu radi širine. Gledao sam nekoliko utakmica i nije to dobro izgledalo.
Vidjet cemo šta će biti. Nije ga stručni stab bezveze “pripazio” jer ima neki kvalitet. Sada je na njemu da uzvrati u narednoj sezoni ili ga neće biti.
Na raskrsnici je, nimalo zahvalnoj.
Dakle, zna dobro citati igru, naći se u prilici, vršiti presing i presjeći loptu…ali mu fali kontinuitet igara na klupskom nivou, a i ruku na srce nedostajalo mu je i sreće u reprezentativnom dresu, bez obzira i na blijede minute u polju.
Sameda definitivno ne treba pozvati za LN ako se njegov status na klupskom nivou ne promijeni. Stručni stab mu je dao priliku iako je vjerovatno nije zaslužio. Ali sada je tu i čak u situaciji da dobije minute na SP usljed povrede Tabakovica i ove situacije u vezi s Dzeksonom.
Njemu bi SP moglo pomoći u pronalasku kluba po mjeri.
On na momente pokaže kvalitet. U Zaragozi je dobro išlo do povrede. U Poljskoj nije bilo realno očekivati da forsiraju posuđenog igrača od kojeg sutra neće imati koristi. Bio je tu radi širine. Gledao sam nekoliko utakmica i nije to dobro izgledalo.
Vidjet cemo šta će biti. Nije ga stručni stab bezveze “pripazio” jer ima neki kvalitet. Sada je na njemu da uzvrati u narednoj sezoni ili ga neće biti.
Na raskrsnici je, nimalo zahvalnoj.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 02 jun 2026, 11:15, ukupno mijenjano 1 put.
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Samed Baždar
Ako ga sve ovo nije ubilo u pojam,on će napraviti karijeru. Karakteristikama je jako specifičan i nama bi bio strašno koristan da je uspio do sada ostvariti neki nivo,pogotovo u ovoj formaciji sa 2 špica.hurem je napisao/la: ↑02 jun 2026, 11:09Samed je vrlo lahko mogao biti “heroj” iz sjene (u odredjenom smislu) i dobra opcija s klupe da je realizovao neke zicere ili birao prava rješenja, bez obzira na status u klubu. Ono sto je pozitivno kod njega jeste da se zna naći u prilici (S.Makedonija stativa, u Rumuniji 1na1 s golmanom, protiv Kipra čista situacija, bilo je jos par situacija u nekim utakmica), protiv San Marina se sam izborio za loptu i pogodio, protiv S. Makedonije se sam izborio za loptu ali nije pogodio, odnosno bio sebičan, protiv Malte upisao odličnu asistenciju itd.
Dakle, zna dobro citati igru, naći se u prilici, vršiti presing i presjeći loptu…ali mu fali kontinuitet igara na klupskom nivou, ali ruku na srce nedostajalo mu je i sreće u reprezentativnom dresu, bez obzira i na blijede minute u polju.
Sameda definitivno ne treba pozvati za LN ako se njegov status na klupskom nivou ne promijeni. Stručni stab mu je dao priliku iako je vjerovatno nije zaslužio. Ali sada je tu i čak u situaciji da dobije minute na SP usljed povrede Tabakovica i ove situacije u vezi s Dzeksonom.
Njemu bi SP moglo pomoći u pronalasku kluba po mjeri.
On na momente pokaže kvalitet. U Zaragozi je dobro išlo do povrede. U Poljskoj nije bilo realno očekivati da forsiraju posuđenog igrača od kojeg sutra neće imati koristi. Bio je tu radi širine. Gledao sam nekoliko utakmica i nije to dobro izgledalo.
Vidjet cemo šta će biti. Nije ga stručni stab bezveze “pripazio” jer ima neki kvalitet. Sada je na njemu da uzvrati u narednoj sezoni ili ga neće biti.
Na raskrsnici je, nimalo zahvalnoj.
Re: Samed Baždar
Prenosi ss.ba da je Elche iz La Lige zainteresovano za Bazdara
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Samed Baždar
Uz dužno poštovanje ali ako on ode u elche nakon ovakve dvije sezone onda ima nade za sve nas.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Samed Baždar
Kud nisam nastavio loptanje, definitivno bi mogao uz malo srece dogurati makar do Zaragoze...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
General505
- Postovi: 441
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Samed Baždar
Ti nisi sposoban sebi organizirati zivot mimo foruma a kamoli da si sposoban igrati nogomet... igru koji zahtjeva fizicku i mentalnu snagu kao i određenu dozu inteligencije
Re: Samed Baždar
rinaka od igraca
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
Re: Samed Baždar
Bolji od Demirovića.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Samed Baždar
Danas dobar. Pomagao u odbrani više od Bajraktarevića.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
IgmanskiVukovi
- Postovi: 163
- Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
- Kontakt:
Re: Samed Baždar
Španski trečeligaš na Svjetskom 




Re: Samed Baždar
Koliko se pljuje po njemu skroz je korektan. Pogotovo kad skontas da je 5. napadac
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Samed Baždar
solidno odigrao, druga je stvar sto je mahmic trebo umjesto njeg uc realno
- Beduin
- Postovi: 19468
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Samed Baždar
Nisam ga nikad ovoliko rastrcanog vidio, dosta dobrih lopti i tehnike, pressinga. Ovakvav Bazdar nam treba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- PasodelMar
- Postovi: 701
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Samed Baždar
Dobar momčiluk danas. Kao dva Demirovica.
Re: Samed Baždar
Demirovic nas evo tri utakmice zaredom yebe tako da podrska bazdaru da krene od prve minute protiv svice 



