I ja sam dobio iste i zgledaju predobro !!!
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
mukydesign
- Postovi: 9
- Pridružen/a: 07 feb 2014, 00:14
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Jos samo da poprave greske na novom dresu da se i on naruci
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Re: Dres reprezentacije BiH
Sa kojeg si sajta uzimao?Denal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:12Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj moj sa messi100 debelo kasni.Denal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:12Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
- BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH

Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno
Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom
Re: Dres reprezentacije BiH
meni paket danas napustio FedEx, tako da se i ja nadam da ce do svice dociBenjooJutub je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:28
Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno
Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
- akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
I ne bas al haj more proci za sad
Re: Dres reprezentacije BiH
Trebali su to centrirati kako treba....
Re: Dres reprezentacije BiH
Da, čak je i bijeli simpatičan.
Re: Dres reprezentacije BiH
Ma lijepi su dresovi od pocetka vec se on nasrao o rijekama i planinama da smo kontali neke decentne gotivne šare po dresu a ne par linija. Mada nisam ga ni krivio jer sta da prica o dresu kad ga zovu na TV a ne smije ga pokazati.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Dres reprezentacije BiH
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, napapijri1987, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, smajke, soxx, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 406 gostiju.





