Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

mukydesign
Postovi: 9
Pridružen/a: 07 feb 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la mukydesign » 11 jun 2026, 20:27

Confiance je napisao/la:
11 jun 2026, 19:42
Fkt predobro izgleda, skoro 1:1 sa originalom. Barem prema slikama
I ja sam dobio iste i zgledaju predobro !!!

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 596
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 11 jun 2026, 22:02

Jeste, stvarno dobar.

Jos samo da poprave greske na novom dresu da se i on naruci
Bit će gusto

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la AshburtonG » 11 jun 2026, 22:14

Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.

Avatar
Nitro
Postovi: 2038
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Nitro » 12 jun 2026, 09:41

Koju veličinu uzeti za player verziju, ako se za sve ostale stvari kupuje L?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Shevko
Postovi: 548
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 09:48

Nitro je napisao/la:
12 jun 2026, 09:41
Koju veličinu uzeti za player verziju, ako se za sve ostale stvari kupuje L?
Broj veći uzmeš, da ti je taman, dva broja veća ako imaš stomak i ako voliš da ti prekrije zadnjicu.

Avatar
dedo26
Postovi: 641
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 11:27

Narucio prije dva dana na stranici zmajevi.ba, nit mi je mail dosao da je proslo, nie odgovaraju na mail, sad neam pojma nit jesam narucio nit ista, i kad sam ih zvao na telefon, nista. Klasika nasa Bosanska.

Denal
Postovi: 26
Pridružen/a: 10 apr 2026, 20:17
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Denal » 12 jun 2026, 12:12

AshburtonG je napisao/la:
11 jun 2026, 22:14
Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.

bartoli
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 okt 2025, 17:43
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la bartoli » 12 jun 2026, 12:25

Denal je napisao/la:
12 jun 2026, 12:12
AshburtonG je napisao/la:
11 jun 2026, 22:14
Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.
Sa kojeg si sajta uzimao?

Shevko
Postovi: 548
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 12:27

Denal je napisao/la:
12 jun 2026, 12:12
AshburtonG je napisao/la:
11 jun 2026, 22:14
Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.
Ovaj moj sa messi100 debelo kasni.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2047
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la BenjooJutub » 12 jun 2026, 12:28

slika


Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno

Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom

Avatar
JHam
Postovi: 5510
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la JHam » 12 jun 2026, 13:16

BenjooJutub je napisao/la:
12 jun 2026, 12:28
slika


Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno

Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom
meni paket danas napustio FedEx, tako da se i ja nadam da ce do svice doci :mrgreen:

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la AshburtonG » 12 jun 2026, 14:26

Na ovoj gore slici je Dzeko lose centriran.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1636
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Wolffire » 13 jun 2026, 00:19

Bgmi meni ovaj bijeli dres izgleda sada bolje od plavog.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19195
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 02:50

Stambolicu dugujemo ti izvinjenje
Don't believe the hype.

D97
Postovi: 203
Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la D97 » 13 jun 2026, 03:31

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 02:50
Stambolicu dugujemo ti izvinjenje
I ne bas al haj more proci za sad

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 596
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DanijelTZ » 13 jun 2026, 03:46

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 02:50
Stambolicu dugujemo ti izvinjenje
slazem se
Bit će gusto

Avatar
guillermo
Postovi: 2936
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la guillermo » 13 jun 2026, 11:00

Al kakva je ono flaster naljepnica ispod grba :crazy:
Trebali su to centrirati kako treba....

Shevko
Postovi: 548
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 11:04

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 02:50
Stambolicu dugujemo ti izvinjenje
Da, čak je i bijeli simpatičan.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 11:15

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 02:50
Stambolicu dugujemo ti izvinjenje
Ma lijepi su dresovi od pocetka vec se on nasrao o rijekama i planinama da smo kontali neke decentne gotivne šare po dresu a ne par linija. Mada nisam ga ni krivio jer sta da prica o dresu kad ga zovu na TV a ne smije ga pokazati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Slobodas
Postovi: 3578
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Slobodas » 13 jun 2026, 13:03

Stamboliću nema izvinjenja dresovi su onako moglo je to puno bolje koliko si ih najavljivao. Imal kod tebe kralju šta osim linija moglo je to puno bolje al eto i ovo je solidno
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: al87, bh22, Bing [Bot], FerdinandF, Fouzi1, Google [Bot], greenwood, LeCoq, lisander, Matterhorn22, Mostarska, PeppermintSA, Rio12345, s4mke, soxx, tuzlanskinacin, VivaLaLiberta i 127 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []